Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Zawsze nad wami pierdolonymi śledziami !!!

strona 2/2

13 maja 2024, 21:10 / poniedziałek
Lille-1, proszę nie pisz tu tych kalkulatorskich przemyśleń, to czytają też min. piłkarze i gotowi uwierzyć że możemy tolerować to kurestwo z Gdyni .Ten stwór i jego pomioty trzeba tępić po wsze czasy .Niech zginą i pamięć o nich na zawsze.
Poprawiam.
13 maja 2024, 22:14 / poniedziałek
Oops
Pozdrawiam oczywiście
14 maja 2024, 07:33 / wtorek
Łobodziński w wywiadzie obwieszcza, że wszyscy muszą kibicować w sobotę Wiśle. Przecież oni są zesrani. Jeśli GKS wygra to proponuję w niedzielę, u śledzi w szatni zostawić tylko jeden kibel czynny. Nie wyjdą z szatni na czas.
14 maja 2024, 08:02 / wtorek
Łobodziński to ten sam co w lutym twierdził, że Lechia to nie konkurent do awansu bo ma ciężki kalendarz? Wskazywał Wisłę która nawet nie jest w barażach? Widać że fachowiec. Wpakować im 5 i niech gniją w pierwszej lidze.
14 maja 2024, 08:30 / wtorek
Jemu chodziło o to, że to najpoważniejszy dla nich konkurent bo miał przeczucie, że spotkają się w barażach.
14 maja 2024, 12:00 / wtorek
Trochę z innej beczki. Wiadomo coś co z niedziałającymi kartami? Przed derbami może być bałagan przy wejściu.
14 maja 2024, 12:36 / wtorek
Przed ostatnim meczem, jakaś pani z obsługi obecna przy kołowrotkach powiedziała, że wkrótce trafią do nas informacje na temat wymiany kart.
Na ten moment polecam przyjść na derby wcześniej.
14 maja 2024, 13:37 / wtorek
Pytałem gościa z obsługi przy bramce, który pomagał ludziom wchodzącym na bilet na karcie kibica ,kiedy owe karty znów będą działać. "Sam chciałbym to wiedzieć" taka była jego odpowiedź.
14 maja 2024, 14:16 / wtorek
W sprawie kart. Klub sugeruje aby ściągnąć bilet na telefon lub wydrukować.
14 maja 2024, 15:19 / wtorek
ale jak... napisz bo ja jak klepnąłem karta kibica to już nie mogłem zmienić
14 maja 2024, 15:23 / wtorek
Zgadza się.
Nie da się wydrukować tego biletu, ani pobrać z apki na telefon.
14 maja 2024, 16:14 / wtorek
Tutaj na lechia.net info odnośnik

U mnie jest taka opcja (jeszcze nie korzystałem) "Przekształć w bilet".
14 maja 2024, 16:36 / wtorek
Nie wiem gdzie tkwi problem z kartami.
Czy karta jest stara i czytnik jej nie czyta, czy też karty zostały generalnie zablokowane.
Jeśli pkt 1 to wstawiłem kartę kibica do Google Portfela. No i mam kod kreskowy karty kibica.
14 maja 2024, 17:44 / wtorek
Moja karta z wizerunkiem PP 2019 przestała działać w tym dolnym czytniku i tylko u gory trzeba bylo przyłożyć płasko, lekko przesunąć i otwierała bramkę. Co miałoby się zmienić na derby, nie wiem…
14 maja 2024, 18:21 / wtorek
"Aby również po meczu to "przecięcie" nie było możliwe, zdecydowano się na transport autokarami. Pojadą one bezpośrednio pod sektor gości, a zatem wykluczone zostaje po meczu przejście kibiców Arki między stadionem a stacją SKM. Co więcej to goście po zakończeniu gry mają opuścić obiekt jako pierwsi."

Mam nadzieję, że będę brykał po stadionie po zwycięstwie tak długo, że nie będzie mi to przeszkadzało. Jednak chciałbym "pozdrowić" prezydentki i wojewodziankę ;)
15 maja 2024, 10:12 / środa
"Po pierwsze ważna informacja dotycząca kart kibica, z którymi jest od pewnego czasu problem. - Katastrofy organizacyjnej na derbach mam nadzieję nie będzie. Planujemy wymianę starych kart kibica (tych, które nie działają - przyp. red), mam nadzieję, że to będzie możliwe. Szykujemy dla Was także sporo atrakcji - powiedział.
Najlepiej radzimy wam pobrać bilet w formie PDF na swój telefon lub wydrukować go i mieć go w wersji papierowej."
Jak kolega wyżej napisał "przekształć bilet" - jeżeli bilet jest zakupiony na kartę kibica to już nic z tym nie zrobimy. Można liczyć tylko na pomoc obsługi technicznej na bramie, jeżeli takowa będzie możliwa.
15 maja 2024, 12:54 / środa
Mam nabite na kartę kibica.
Przy wydarzeniu mam 3 opcje:
- Zmień miejsce
- Przekaż bilet
- Przekształć w bilet.

Kartę dodałem do Google Pass (Portfel).
Zadałem pytanie klubowi czy Google zadziała i otrzymałem odpowiedź, że "wtedy nie powinno być problemów".

W niedzielę się okaże.
15 maja 2024, 13:11 / środa
W aplikacji czy na stronie po zalogowaniu?
15 maja 2024, 14:18 / środa
Co oznacza opcja "przekształć bilet"? Jak dodać kartę do portfela Google? Czy jako karta płatniczą, bilet czy karta lojalnościowa. Próbowałem,nie wiem,jak dodać.
Też miałem problem z kartą na bramce na Tychach. Gdyby nie pomoc tech, byłoby fatalnie.Mam nadzieję, że na derbach amatorszczyzny nie będzie i klub świadom problemów z kartami zapewni odpowiednią liczbę osób z obsługi tech
16 maja 2024, 16:22 / czwartek
Każdy kibic, który posiada BIAŁĄ kartę kibica i na meczach rundy wiosennej miewał problem z jej odczytaniem na kołowrocie stadionowym, może od dziś wymienić ją na nową.

W tym celu uruchamiamy punkt wymiany kart zlokalizowany w pawilonie kasowym naprzeciwko FunAreny. Aby wymienić starą kartę, należy okazać ją wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Godziny otwarcia punktu wymiany kart:

16.05 (czwartek) – 17:00-21:00
17.05 (piątek) – 15:00-21:00
18.05 (sobota) – 12:00-18:00

To powyżej z info z klubu na FB

Gdy pisałem miałem zawsze na myśli stronę bilety.lechia.pl
16 maja 2024, 21:08 / czwartek
Wymieniłem ( swoją i całej rodziny ), idzie szybko i sprawnie.
16 maja 2024, 22:04 / czwartek
potwierdzam ...szybko sprawnie bez problemowo....
17 maja 2024, 08:53 / piątek
To co teraz tu piszecie, jaki ma związek z tematem?
17 maja 2024, 09:23 / piątek
Po czytaniu tych wypocin łobodzińskiej, gwiazd typu **ujny marzy się upokorzenie rybich łusek tak, żeby prosili o litość
1 2

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030