Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Górnik Łęczna -Lechia Gdańsk, sobota 20.04 godzina 17:30

strona 1/1

19 kwietnia 2024, 16:38 / piątek
Bardzo ważny mecz pod wieloma aspektami ( pozycja w tabeli, pokaże morale piłkarzy w obliczu braku kasy itd ). Ale chcę wierzyć że piłkarze dadzą z siebie wszystko a nasz Szefo niczym cudotwórca z mada ( tylko nie kurwa Adam ) zacznie płacić, bo za darmo 3 miechy to mi by się nic nie chciało. Ale wierzę że 3 punkty nasze !!!my wierzymy tylko w BKS!!!
19 kwietnia 2024, 17:11 / piątek
Miałem nadzieje, że mecz z Termaliką odpowie mi na pytanie, czy forma idzie trochę w dół czy jednak mecz z Gieksą był wypadkiem przy pracy. Niestety mecz z Niecieczą nie dał mi odpowiedzi.
Jutro oczekuję lepsze gry, a przede wszystkim lepszego wyniku. Punkt to obowiązek jeśli nie chcemy mieć nerwowej końcówki sezonu. 3 punkty spowodują, że upragniony cel będzie już tuż tuż.
Dywagacje na tematy finansowe odłużmy na bok. Szczególnie jak wypowiada się Mandziara, nie ma co dawać pożywkę temu krętaczowi. Zawsze mówiłem, że to rak drążący organizm Lechii.

TYLKO LECHIA!
19 kwietnia 2024, 17:18 / piątek
Łęczna bez porażki u siebie, ale każda seria ma kiedyś swój koniec
19 kwietnia 2024, 17:19 / piątek
Każda seria się kiedyś kończy i liczę, ze Lechia się do tego przyczyni. Skromne 1:0 po golu Bobćeka biorę w ciemno...
19 kwietnia 2024, 17:33 / piątek
Dokładnie Cygnus - mecz z Niecieczą pokazał że wynik nie idzie w parze z grą. Kolejny mecz z rzędu w którym szło ciężko i czas się obudzić jeśli chcemy być w przyszłym sezonie tam gdzie nasze miejsce.
19 kwietnia 2024, 21:30 / piątek
Tylko zwycięstwo. TLG.
20 kwietnia 2024, 18:23 / sobota
Po pierwszej połowie, powiem tyle będzie 1:0, tylko nie wiem dla kogo.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2024, 18:26 / sobota
Witam wszystkich zacnych kibiców.

Mecz stykowi na remis. Kto strzeli bramkę ten wygra. Tworzymy więcej okazji i mamy więcej z gry więc będzie 1:0 dla nas. Strzelcem będzie Mena lub d'Arrigo:-)

TYLKO LECHIA!!!
20 kwietnia 2024, 18:27 / sobota
Niby nieco lepiej niż w Katowicach ale nie potrafimy prowadzić gry z największymi drwalami w lidze... Oby nie było w łeb po bramce w 80+
20 kwietnia 2024, 18:31 / sobota
A dla mnie ten Australijczyk jest taki nijaki...po prostu słaby. Biegański jeszcze słabszy?
Wygramy to.
20 kwietnia 2024, 18:32 / sobota
Bez sensu to granie w poprzek i do tyłu a później strata, tylko kartki z tego i niebezpieczne kontry.

1:0 Lechia, bramka Bobcek.
20 kwietnia 2024, 18:43 / sobota
Zgadzam się z tym. Nie chodzi tu o remis. To dla nas strata punktów względem barażowej ( na razie i oby tak do końca) czwórki. Jesteśmy w lepszej sytuacji i to powinno się próbować wykorzystać. Gra na remis kończy się często jakim farfoclem i porażką. Według mnie nasza gra stała się zbyt przewidywalną i niestety stokowcowatą. Mam nadzieję, że nie chodzi tu o zaległości, bo wtedy niech nie wychodzą na boisko. Wówczas wszystko będzie jasne. Nie chodzi tu o jakieś hurra-zrywy, szturm bez zabezpieczenia tyłów, ale o chwilami stanowcze przejście do szybkich ataków. Na murarzy, to najlepsza metoda. Oczywiście jak nie da się wygrać, to i remis jest w cenie, ale nie oddawajmy Tychom go za darmo. Na przeciaganie czasu gry, z której wiadomo, że przy braku zaskoczenia, niczego poza utrzymywaniem się przy piłce, nie będzie.
20 kwietnia 2024, 18:48 / sobota
nie oddawajmy ani Tychom, ani Łęcznej niczego za darmo :)
20 kwietnia 2024, 18:48 / sobota
Mnie to sędzia wkurza. Z Lechii kopnie w piłkę, ten gwiżdże faul i kartkę dostaje, z Łęcznej wali po twarzy albo łokciem w szyję i nic, gwizdek milczy
20 kwietnia 2024, 18:58 / sobota
Przynajmniej się człowiek dowiedział że derby w Gdyni będą
20 kwietnia 2024, 19:10 / sobota
Powtórkę z Katowic czuję.
20 kwietnia 2024, 19:27 / sobota
RIFET KAPIC

LECHIA GDAŃSK
LECHIA LIDER!!!
Brawo, brawo, brawo!!!
20 kwietnia 2024, 19:28 / sobota
Brawo dla drużyny, brawo dla ekipy wyjazdowej. Czekam na więcej.
20 kwietnia 2024, 19:30 / sobota
Wielki krok do ekstraklasy zrobiłby; brawo
I znów po jebanej nerwówce w końcówce meczu. Wygrana na wielkim farcie. Ale wygrana. Powoli można mówić EKSTRAKLASA JEST JUŻ NASZA. Ale tak po cichutku. TLG.
Maestro Rifet! Brawo drużyna! Milowy krok do powrotu do ekstraklasy.
20 kwietnia 2024, 19:32 / sobota
Brawo Riki, piłkarz sezonu I ligi bez wątpienia. Macie racje takie mecze trzeba przepychać i kasować punkty.
20 kwietnia 2024, 19:35 / sobota
@rynio61 szczęście sprzyja lepszym. Tam jeszcze nikt nie wygrał więc tym bardziej brawo.
Juz nie mogę słuchac tego pierdolenia o stylu. Mamy 56 punktów na 6 kolejek przed końcem i 8 pkt przewagi nad 3 zespołem. Cofnijcie się 9 miesięcy wstecz gdzie byliśmy...tylko malkontenci będa jęczeć ale chuj z tym!
20 kwietnia 2024, 19:40 / sobota
Genialny Kapić! Jakie to szczęście, ze mamy takiego lidera! Dzisiaj chyba najgorszy mecz Khlana w tym sezonie.... Tomek również fatalnie. Mecz na remis wiec tym bardziej wielkie brawa dla Kapica i drużyny, ze dotrwali! Pociąg odjeżdża Panie i Panowie!
20 kwietnia 2024, 19:43 / sobota
d. g. 100% racji! Mnie zaś rozpiera duma! Za tymi chłopakami można iść w ogień! Jeszcze taka mała satysfakcja, że z nimi zostałem, jak co roku kupując sobie i synowi karnet. A wielu postawiło na Lechii krzyżyk...

Przypomniało mi się, jak po ostatnim awansie kupiłem koszulkę z betoniarką z napisem "Ekstraklasa jest już nasza!". Pamiętacie? Po cichu wierzę, że niedługo założymy takie z napisem, że Ekstraklasa ZNÓW jest nasza!

Wiadomo, jeszcze trochę, ale chyba tego nie spierdolą.

My wierzymy!!!
20 kwietnia 2024, 19:46 / sobota
Dokładnie d.g. brawa się należą tej ekipie i ukłony dla Grabowskiego za to co udało mu się zbudować w te 9 miesięcy. Wiadomo, że jeszcze jest daleko do perfekcji, ale drużyna się rozwija. Trzeba się z tego cieszyć i patrzyć z optymizmem w przyszłość. Nikt nie wygrał w Łęcznej więc tym bardziej brawa dla drużyny i trenera.
20 kwietnia 2024, 19:47 / sobota
uffff no i było 1:0, tylko, że dla NAS!!!!
Kapić genialnie trafił (podobnie strzelał w końcówce meczu derbowego, ale ciut do środka i śledź ledwo wyciągnął). Fajnie, że to Rifet zadecydował o zwycięstwie, bo potrzebujemy w takich meczach lidera osoby, która zrobi właśnie to co zrobił dziś Kapić.

W środę, musi być zwycięstwo bez nerwówki, bo już zacząłem siwieć.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2024, 19:48 / sobota
Naprawdę nie rozumiem tych jęków o styl, zwłaszcza biorąc pod uwagę gdzie byliśmy jeszcze 9 miesięcy temu. 1 miejsce w tabeli, najlepszy bilans bramkowy, same akcje bramkowe i bramki zdecydowanie bardzo ładne i co najważniejsze walka do końca mimo pewnych zaległości w wypłatach.

I jeszcze tytuł na stronie głównej "Pierwszy krok Lechii w stronę awansu do Ekstraklasy"...

Przypominam, że mamy 28 kolejkę do chuja.
20 kwietnia 2024, 19:51 / sobota
Szacunek
20 kwietnia 2024, 20:01 / sobota
A ja powiem tak - mam gdzieś styl. Niech każdy następny mecz kończy się takim wynikiem, nawet kosztem słabszej gry i nerwów w końcówkach. Dzisiaj było znacznie lepiej niż z GKS - chcieli wygrać, próbowali. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się wydarłem ze szczęścia jak dzisiaj po golu Pana Piłkarza Kapitana . Przestańmy ciągle szukać dziury w całym, nawet po zwycięstwach. Chwalmy tych chłopaków za wyniki, chwalmy trenera, nie narzekajmy, bo ... nie mamy prawa - przecież oni już prawie awansowali! Ktoś w lipcu ubiegłego roku spodziewał się takiego układu tabeli na 6 kolejek przed końcem? Brawo drużyna, brawo trener! Jestem dzisiaj przeszczęśliwy.
20 kwietnia 2024, 20:06 / sobota
Ja pierdole Chyba naprawdę zejdę wkrótce na zawał To już prawie pewne ale do Lechii nie tej tu i teraz , nie będę miał pretensji Cały mecz , ostatnie 5 minut to już nie na moje nerwy
A odnośnie jeszcze meczu Może uwierzycie lub nie Przy tej bramce , chwilę prędzej Zjawinski wyłuskał piłkę która wychodziła poza boisko w polu karnym...w zasadzie piłka stracona Wycofał a potem się stało Jak On to wyłuskał...pomyślałem Z tego coś będzie Zjawka Ja sam nie raz Nawet w myślach jadę po Tobie Dziś chłopie Ode mnie Pełny szacun A może...nie tylko za dzis
20 kwietnia 2024, 20:12 / sobota
Brawo dla drużyny, właśnie w takich meczach na styku, kiedy się udaje wygrać pokazuje się charakter... wygrywa się sezon.. gdyby kiedyś w Warszawie drużyna miała charakter.. a nie pelne gacie moglibyśmy mieć w gablocie tytuł mistrzowski...
20 kwietnia 2024, 20:14 / sobota
Dzisiaj był styl czego jej można powiedzieć o meczu w Katowicach !!! Brawo drużyna. I powiem wam jedno największymi wygranymi jesteśmy my …. W sensie że mamy takiego trenera. W poprzednim sezonie śledziłem mecze Stomilu i mało brakło. Ale teraz nic nie brakuje i wierzę że tym razem trener jak i cała drużyna zazna smaku awansu …. Minus to kac ale trudno
20 kwietnia 2024, 20:24 / sobota
Dali radę. Wynik super,gra średnia. Końcówka mocno nerwowa i mega szczęśliwa, niestety znów bez myśli taktycznej. Element do poprawy. No nie można dopuszczać do takich sytuacji i pozwolić sobie na zmarnowanie całego wysiłku taką nieporadnością. Szczęście że nieporadność zawodników Łęcznej była jeszcze większa.
Potrzebują do awansu trzech zwycięstw, my chcemy sześciu. Wygrana w środę konieczna. Wtedy już gołym okiem widać będzie na firnamencie jarzący się blaskiem napis "ekstraklasa", w kierunku którego otworzy się szeroka jak Droga mleczna autostrada.
20 kwietnia 2024, 20:29 / sobota
Oto właśnie chodziło. Łęczna wyleczona z marzeń o bezpośrednim awansie. Pozostaje jeszcze 4 aspirantów. Niestety, gdy przestajemy atakować, przeciwnik generuje takie sytuacje bramkowe, że przyprawia to o ciarki. Skończyło się happy endem, co daje nam większy luz. @ d.g. możemy mieć 8 pkt przewagi a póki co mamy ich 11. Czołówka rzadko już wspomina o przegonieniu Lechii, raczej koncentruje się na takim graniu, aby nie dać się wypchnąć ze strefy barażowej i zająć w niej jak najwyższe miejsce. Strzał Kapica majstersztyk.
20 kwietnia 2024, 20:31 / sobota
O meczu w Warszawie nigdy nie da się zapomnieć.To był sabotaż jakich mało w historii piłkarstwa, którego nie da się nazwać taktyką. Żeby w meczu, którego stawką było mistrzostwo, grać w piłkę przez 2 minuty dopiero w czasie doliczonym. Historyczna żenada.
20 kwietnia 2024, 20:46 / sobota
Nie zafałszowujmy historii. Oni grali jak o wicemistrzostwo. A kto gra o wicemistrzostwo a nie walczy o mistrzostwo, to w 5 minut ląduje na 4-tym miejscu.
20 kwietnia 2024, 21:00 / sobota
O co oni grali,do dziś nie wiadomo. Ale wiadomo, że wygrana w Warszawie dawała mistrzostwo. Więc nie fałszujmy historii. Jak ktoś, mając nawet małe matematyczne szanse nie gra va bank, o wszystko, a tylko zachowawczo czeka aż mu samo szczęście spadnie na głowę, rzadko kiedy odnosi sukces.
20 kwietnia 2024, 21:25 / sobota
Biorąc pod uwagę że nikt tam nie wygrał a także to że Łęczna tylko 4 mecze przegrała należą się wielkie brawa,Brawo! Teraz wraca Ivan i w środę powinno być dużo łatwiej.
20 kwietnia 2024, 21:48 / sobota
d.g. Ja się nie przypierdalam o styl, tylko o jebane bezsensowne cofnięcie się pod własną bramkę. Bo chyba nie zaprzeczysz, że mogli ślicznie dwa razy dostać strzała i nie bardzo by się było cieszyć ze zwycięstwa. Jestem, byłem i do samej śmierci będę za moją ukochaną Lechią. Ale też nie będę wychwalał sytuacji, które wołają o pomstę do nieba. Bo w ostatnich 3 meczach dwa razy się udało, a raz było w pizdę. TLG.
20 kwietnia 2024, 21:55 / sobota
Piszesz ze się nie przypierdalasz a dalej jęczysz o jakichś sytuacjach.
Chuj że mieli te sytuacje jak nic nie strzelili. Chcesz kurwa mącić i psuć radość innym swoim stękaniem?
21 kwietnia 2024, 08:44 / niedziela
Witam wszystkich... zwłaszcza: Lille-1, castorp, rynio61, d.g.

Pamiętny mecz w Warszawie... ale zostawmy historię historykom... Żyjmy tym co jest teraz i co będzie w przyszłości...
Gramy o awans do elity a potem... LECHIA Mistrzem Polski.
Amen.
21 kwietnia 2024, 19:07 / niedziela
Bramka Kapicia: odnośnik
22 kwietnia 2024, 12:51 / poniedziałek
kibice w Łęcznej: odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021