Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa, Środa 24.04 godz 20:30

strona 1/1

22 kwietnia 2024, 07:26 / poniedziałek
Już w najbliższą środę kolejny mecz. Mecz bardzo ważny ( jak zresztą każdy ) w kontekście powrotu tam gdzie Nasze miejsce!!! Tylko 3 punkty, inaczej tego nie widzę. My wierzymy tylko w BKS!!!!
22 kwietnia 2024, 08:40 / poniedziałek
Polonia walczy o życie, obstawiam 2:0. Wraca Ivan no i Zjawka będzie mógł się wykazać :).
22 kwietnia 2024, 10:14 / poniedziałek
Tylko zwycięstwo. TLG.
24 kwietnia 2024, 19:05 / środa
Oprócz 3 punktów .. o co wcale , mam nadzieję że się mylę nie będzie łatwo , jedna jeszcze rzecz
Ktoś kiedyś słusznie napisał że jest to też umiejętność zarządzania kartkami
Tomek Neugebauer 7 , Mena Chindris po 3
Może zwłaszcza dla Tomka jest to ten moment by się " wyczyścić " przed ...wiadomo czym
24 kwietnia 2024, 19:13 / środa
Przepchnąć 3 punkty w jakikolwiek sposób. Styl i rozmiary zwycięstwa będą ważne 19 maja.
24 kwietnia 2024, 20:22 / środa
Witam wszystkich
Ta kolejka dobrze się dla nas układa. Arka przegrała ze Zniczem. Teraz wszystko w nogach naszych piłkarzy... Mecz będzie ciężki Polonia walczy o byt... Wygramy skromnie ale pewnie 2:0 Zjawiński i Kapić...

TYLKO LECHIA!!!
24 kwietnia 2024, 22:33 / środa
Miło mi to napisać - Lechia właśnie awansowała do e-klapy. Teraz niech robią wszystko by z niej nie spaść i zapoczątkować przynajmniej taki sam epizod jak poprzedni
24 kwietnia 2024, 22:45 / środa
Jest fajnie. A może być jeszcze lepiej. Za dziś wielkie podziękowania dla zespołu i sztabu.
24 kwietnia 2024, 22:46 / środa
Sportowo nie da się tego już zmandziarzyć, pozostaje jeszcze kwestia licencji, ale to już głównie pozostałość po hochsztaplerze.
24 kwietnia 2024, 22:48 / środa
Brawo za walkę. 3 pkt, jeszcze 15 do zdobycia.

Dzisiaj na boisku najlepszy Camilo Mena.
24 kwietnia 2024, 22:49 / środa
Łobodziński coś majaczył o trudnym kalendarzu Lechii i że nie będzie się liczyła? Że Wisła największym rywalem Arki do awansu? Frajerzy mam nadzieję, że zrzucimy ich w strefę barażową. Brawo Lechia!!!! Mena dzisiaj klasa.
24 kwietnia 2024, 22:54 / środa
Wszystko ładnie pięknie , na moje to awans mamy już zapewniony. Już po meczu z Łęczna miałem pisać, że bardzo nie podoba mi się gra Neugebauera ! Dzisiaj kolejny słaby występ naszego pomocnika.
Zrobić 3-4 dobre transfery o czas rozjebać tą śmieszną ekstraklasę. Arka dziwko derby blisko!!! Ave Lechia
24 kwietnia 2024, 22:58 / środa
Dobrze też Chłań. Powinien mieć za 2 asysty. Za to Kapić słabo. Mena ładnie ale w 2 sytuacjach mógł zachować się lepiej. Najważniejsze kolejne 3 pkt. Po wygranej ze Stalą (o co będzie ciężko, bo są na fali, a my zagramy bez Meny i Neugebauera) będzie już kompletny luz - do awansu wystarczy remis lub wygrana z Tychami.
24 kwietnia 2024, 23:05 / środa
Bardzo dobra gra. Dzisiaj super zagrana końcówka. Wielkie brawa.
24 kwietnia 2024, 23:07 / środa
Plan na dzisiaj wykonany w 100%. 3 pkt. i wykartkowanie.
Nojgi był coraz bardziej zniesmaczony postawą sędziego, który robił wszystko, aby jemu nie pokazać kartki.
24 kwietnia 2024, 23:14 / środa
Ze Stalą jest taki plus że ostatnio u siebie zremisowali z już praktycznie zdegradowanym Podbeskidziem, a do tego są lepsi na wyjazdach niż u siebie, więc w tym trzeba upatrywać szans. No i w tym że praktycznie nie grają ani o awans do baraży, ani o uniknięcie spadku.
24 kwietnia 2024, 23:28 / środa
Okazuje się, że w tej lidze można na stojaka nie tylko wygrać mecz, ale jeszcze stworzyć kilka stuprocentowych okazji, przeciwnikowi nie pozwalając na żadną - oraz przy braku ochoty do gry rozegrać np. taką genialną akcję jak ta z 52 minuty z lewej strony, niestety nie zakończona golem. Znakomity jak zawsze Maksym Chłań, czysta energia, przegląd pola (ma wspaniałe podania). Jak zawsze słaby Sezonienko, zgasł jeszcze w Ekstraklasie i dotąd się nie obudził. Kapić co strzelił w Łęcznej, to teraz oddał. Niepotrzebne, ale słuszne kartki. Lepszy rywal by nas na pewno skarcił, ale na tego minimalizm wystarczył w zupełności.
25 kwietnia 2024, 00:03 / czwartek
@11th
Kartki jak najbardziej potrzebne, w kontekście 19 maja
25 kwietnia 2024, 07:01 / czwartek
Plus jest taki, że nerwówkę którą sobie fundowaliśmy ostatnio w końcówkach, mieliśmy około 35-40 minuty. A końcówka była dość spokojna. Na plus Olsson, Sarnawski. Na minus Neugebauer i niestety Zjawka. Sorry, ale jeżeli zawodnik nic nie prezentuje przeciwko Polonii, to czego można oczekiwać w Ekstraklasie?
25 kwietnia 2024, 08:04 / czwartek
@ciasteczko,ja go obserwuje od dawna i co najmniej 5 ostatnich meczów jest najgorszy z ekipy.
On i Bugaj niestety zawiedli mnie po całości.

Ziomuś,dlaczego nie mam pisać prawdy?!
Bo Lechia ma awans i jest liderem?
Nie jestem żadnym płaczkiem,tylko stwierdzam fakty.
Pozdrawiam.
25 kwietnia 2024, 09:53 / czwartek
Ciesza 3 pkt i kolejny krok w kierunku awansu... tym bardziej ze od zmiany Zjawinskiego na Sezonienke gralismy w 10.... a byc tak strasznie slabym na tle Zjawinskiego jak byl w tym meczu Sezonienko... no to nie male osiagniecie na minus... Mena, Chlan, Kapic... doskok do presingu na szybkosci, Sezenienko wszedl.. i czlapal... i presing na alibi bez ataku na przeciwnika... 21 lat a zero dynamiki... jest na najlepszej drodze aby zostac wiecznym niespelnionym mlodym talentem...
25 kwietnia 2024, 11:28 / czwartek
Ważne 3 punkty. Co do sezonienki i zjawinskiego, to te dwie perełki na 4 ligę może się nadają. Oni są po prostu tragiczni i nic z nich nie będzie. Zobaczcie ich rówieśników co grają w Lechii w 1 drużynie. Toć to przepaść. W sobotę 3 punkty i będzie dobrze :)
25 kwietnia 2024, 18:42 / czwartek
Skrót z wczoraj: odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429