Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk, sobota 27.04 godz 17:30

strona 1/2

26 kwietnia 2024, 19:36 / piątek
Już jutro kolejny ważny mecz w kontekście powrotu tam gdzie Nasze miejsce. Licze na 3 punkty i jeżeli inne wyniki będą korzystne, to jutro Panowie i Panie świętujemy !!!! Od siebie dodam: jebać PZPN!!! Oczywiście zawsze śpiewamy, ale w momentach kiedy sędzie lezie oglądać var aby zweryfikować ewentualnego karnego dla przeciwnika Lechii to mili moi milczymy. Tak więc jebać PZPN !!!! Tylko zwycięstwo!!! My wierzymy tylko w BKS
26 kwietnia 2024, 20:41 / piątek
Będzie dobrze, myślę że rewelacyjnie, ale w tym temacie nie jutro.
26 kwietnia 2024, 22:24 / piątek
Tylko zwycięstwo. TLG
27 kwietnia 2024, 10:07 / sobota
Hipotetyczna wygrana ze Stalą i stracenie punktów przez rywali nie daje nam jeszcze awansu. Istnieje jeszcze możliwość, że Lechia, Arka i Gieksa będą miały po 62 punkty - i Lechia w tej "małej tabeli" byłaby trzecia. Niemniej jest to scenariusz rodem z sci-fi i można go rozpatrywać jedynie w ramach ciekawostki. Zdobywamy dziś jakiekolwiek punkty w Rzeszowie i świętujemy awans w następną sobotę, w meczu z Tychami.

Do boju Lechia Gdańsk!
27 kwietnia 2024, 11:09 / sobota
Wisła: ; Zagłębie; Lechia; Katowice; Bruk-Bet | 2
Tychy: Zagłębie; Lechia; Katowice; Bruk-Bet; Łęczna | 3
Katowice: Polonia; Stal; Tychy; Wisła Kraków; Arka | 3
Odra: Motor; Łęczna; Wisła P; Polonia; Znicz | 3
Łęczna: Bruk-Bet; Odra; Polonia; Stal; Tychy | 2
Motor: Odra; Wisła P; Znicz; Resovia; Podbeskidzie | 2
Lechia: Stal; Tychy; Wisła K; Arka; Miedź | 3

Sytuacja jest bardziej zagmatwana. Odra złapała serię zwycięstw, podobnie Łęczna mają mecz między sobą przy mniejszej ilości trudnych meczów Łęcznej. Tutaj może być czarny koń.
Motor po wygraniu z Odrą, Wisłą P ma już autostradę.
Katowice, Tychy trudne mecze.
Wisła ma już z górki + PP
No a my? Ciężko ... . Trzeba koniecznie wygrać ze Stalą .
27 kwietnia 2024, 18:08 / sobota
Do moich ulubieńców oprócz sezonkienki i zjawinskiego doliczył australijski messi di coś tam. Ja pierdziele dno. Tych 3 to jak trzecia kolumna
27 kwietnia 2024, 18:11 / sobota
Już wiem czemu bugaj nie jest pierwszym wyborem ale dziwnymi grac
27 kwietnia 2024, 18:11 / sobota
Bugaj jeszcze
27 kwietnia 2024, 18:12 / sobota
On już dawno dołączył.
27 kwietnia 2024, 18:12 / sobota
Ja pierdolę...Bugaj...dramat...
27 kwietnia 2024, 18:13 / sobota
4 bugaj. Fakt
27 kwietnia 2024, 18:13 / sobota
3 razy Prokić wybiega przed Bugaja, do 3 razy sztuka. Nie mogę już patrzeć jak kaleczy się Bugaj. Już D'Arrigo mnie tak nie denerwuje.

TYLKO LECHIA!
27 kwietnia 2024, 18:21 / sobota
Dzisiaj to się wszyscy kaleczą. Bugaj oczywiście w tym przoduje ale reszta niewiele lepiej.
27 kwietnia 2024, 18:26 / sobota
Bugaj to jedno - zreszta Kalahur tez cienko. Ale cały zespół bardzo słabo, źle wyglądamy pod względem motorycznym, gramy wolno i poza Bobćekiem który haruje z przodu i fizycznie wygląda bardzo dobrze. Jeśli to zmęczenie to obawiam się o drugą połowę. Stal odważnie i ambitnie bo dziś mogą sobie zapewnić praktycznie utrzymanie. Ale mam nadzieję jednak ze im nie pozwolimy...
27 kwietnia 2024, 18:27 / sobota
Bugaj, D'Arrigo, Zjawiński do odstrzału.
27 kwietnia 2024, 18:27 / sobota
Nie tworzą zagrożenia, nic nie grają. Na tle młodzieżowców Stali żenująco się prezentują w I połowie. Nonszalancja Żelizki, nieporadność kangura i Bugaja dopełniają obrazu całości. Stal wybiegana,wygrywa pilki w środku,walczy. Diametralna zmiana gry musi nastąpić po przerwie,aby udało się uratować wynik.
27 kwietnia 2024, 18:34 / sobota
Dobrze powiedziane z tym żelizko…. Myśli że niczym profesor mu się uda samemu. A tak dupa z tego wychodzi.
27 kwietnia 2024, 18:44 / sobota
Czemu trener nie cofnie piły w miejsce bugaja. Prokocim robi co chce z bugajem. Tylko kto wówczas za Bugaja :)
27 kwietnia 2024, 18:47 / sobota
Tragedia. Może oni myślą że już na stojąco wygrają tą ligę ? Do coś tam mógł grać w tej reprezentacji Australii i może dziś byłoby lepiej
27 kwietnia 2024, 18:50 / sobota
Boki obrony dramat ale i nasza pomoc Kapic i Żelizko niewidoczni kompletnie...i ewidentnie brakuje pary w nogach.
27 kwietnia 2024, 18:51 / sobota
Bramka to pokaz nieudolności całej obrony, zwłaszcza Piły. Żelizko teraz bandycki faul. Jedyny który coś biega to Bobcek. Panowie kurwa mać, umawiamy się że o tym czymś zapominamy i sprężyć mi się tylko na Tychy!!!!
27 kwietnia 2024, 18:54 / sobota
Ja jebie: idę do żabki: tragedia. Mecz do zapomnienia choć ciągle wierzę ale jak ? Skoro dziś nic nie grają pomoc itd
27 kwietnia 2024, 18:55 / sobota
Mecz do zapomnienia.
27 kwietnia 2024, 18:56 / sobota
No to zimny prysznic...chyba z tyłu głowy coś było...ale gramy dalej!
27 kwietnia 2024, 18:56 / sobota
Niestety dziś na kolanach...
27 kwietnia 2024, 18:57 / sobota
No i wuj no i cześć
27 kwietnia 2024, 18:57 / sobota
Piła przy 2 i 3 bramce przebił Bugaja, gratulacje.
27 kwietnia 2024, 19:13 / sobota
Koperski,następny inteligent.
27 kwietnia 2024, 19:13 / sobota
No i nic jak mają już przegrać ta niech będzie lanie od juniorów, taki kubeł zimnej wody.
Racja, że dziś irytowali wszyscy. Nawet Kapić i Zelizko grali niedokładnie wolno, reszta ofensywy jeszcze gorzej. O Bugaju nie wspomne. Zmiany zrobione za późno, dzięki temu dostaliśmy drugą i trzecią bramkę.
Do pięknego obrazu trenera Grabowskiego wrzuce kamyczek do ogródka. Nie ma wyczucia momentu zmian. Dziś nie zdejmując Bugaja, Piłę i D'Arrigo w przerwie nie pomógł, a wpuszczając Koperskiego zaszkodził.

No cóż gramy dalej.

TYLKO LECHIA!
27 kwietnia 2024, 19:14 / sobota
Tak to jest dzielić skórę na niedźwiedziu. Pycha została ukarana.
Wszyscy dzis grają jak jakieś niedojeby. Sorry ale taka prawda. Możemy gadać ze zwycięzców się nie sadzi ale przeanalizujcie ostatnie 3 meczy. Wyniki ok ale jak osiągnięte. A dodając ten to kurwa pani w Żabce ma dziś dzień. Ale jestem wkurwiony
To jakiś ewenement, że w tym meczu było trzech graczy na prawej obronie i wszyscy trzej beznadziejni
27 kwietnia 2024, 19:18 / sobota
Nie chce nic krakać, ale z taką grą to mecz derbowy moze być tym decydującym o awansie.
27 kwietnia 2024, 19:18 / sobota
My mamy max 11 zawodników. Reszta nie nadaje się do gry.
27 kwietnia 2024, 19:20 / sobota
Wiem że po takim meczu będzie masę krytyki. Ten zespół ( mówię o podstawowej 11 ) jest ok. Nie mamy ławki. Ale bądźmy też szczerzy awansie nawet ta 11 będzie jak drużyna ŁKS …. Potrzeba wzmocnień i tyle. Zapominamy o tym meczu. Do żabki marsz
27 kwietnia 2024, 19:22 / sobota
Ale co w tej chwili zrobił klimala w 93 minucie meczu Śląska z ruchem …. Kurwa
27 kwietnia 2024, 19:24 / sobota
Poziom piłkarski współgra z poziomem komentatorskim.Takich 2 durni mylących zawodników dawno nie słyszałem.
27 kwietnia 2024, 19:29 / sobota
Komentatorzy na Polsacie to takie dno że szok: zdrówko i za tydzień 3 punkty:
27 kwietnia 2024, 19:29 / sobota
Derby i mecz z Tychami będą bardziej emocjonujące;)

Przestańcie płakać, nie da się wszystkiego wygrać, to jest w większości niedoswiadczona młodzież a presja i sytuacja wcale nie pomaga.

I tak chwała im za to co ugrali do tej pory.
27 kwietnia 2024, 19:31 / sobota
Ameryki nie odkryję pisząc ,ze dzisiaj nic nie funkcjonowało jak należy z wyjatkiem harujacego Bobceka oraz (bądź co bądź)Zjawki ,który wszedł z ławki i jednak te 2 bramki strzelił.
To co zagrały nasze trzy tzw.młode talenty w bloku obronnym woła o pomstę do nieba.
No nic-jak najszybciej o tym meczu zapomnieć i na nastepne spotkanie przygotować sie jak na wojnę.
O awans.
27 kwietnia 2024, 19:34 / sobota
Zapomnieć o meczu, regeneracja i za tydzień tylko 3 pkt. Dzisiaj na plus Zjawka, widać, że wejścia z ławki mu służą. Najbardziej rozczarował mnie Kapic. Nie mniej, wszystko ciągle mamy w swoich rękach i nie ma co jechać po drużynie która w tym roku i tak zrobiła już mega wynik.
27 kwietnia 2024, 19:36 / sobota
Chyba każdy trzeźwo myślący wie, że i tak ekstraklasa to za wysokie progi dla takich piłkarzy jak Bugaj, Piła, kangur czy Nojgi.

Niestety ale z naszej obrony to tylko Kałahur i Olsson prezentują jakiś poziom, więc jeśli nie wzmocnimy obrony to takich przygód jak dziś czeka nas jeszcze wiele
27 kwietnia 2024, 19:44 / sobota
Ciekawe czy dziadek znowu będzie podskakiwać jak pajac po tym meczu
27 kwietnia 2024, 19:52 / sobota
Końcówka sezonu i zmęczenie było widoczne gołym okiem. Stal nas zabiegała.
Nie ma co płakać i pierdolić tylko za tydzień pokazać na stadionie że jesteśmy z drużyną.Zasługują na wsparcie i przegrany mecz nic tu nie zmienia.
Jest teraz czas na odpoczynek i regenerację.Za tydzień 3 punkty nasze!
ps.Idź do dziadka i go zapytaj osobiście...ciekawe czy masz takie jaja czy tylko pierdolisz anonimowo na forum...
27 kwietnia 2024, 19:53 / sobota
Kapic podawał dziś asekuracyjne w bok i spowalniał grę. Żelazko tracił łatwo piłki, przegrywał w środku dojścia do piłek, wolny, niepewny, bez błysku. Piła,to co robił Piła to czasem się widuje na podwórku. Kangur za mało grał,by go oceniać. Byłoby pewnie za mało, gdyby nawet doczekał do czasu doliczonego. Powinien wejść szybciej Zjawinski i Sypek. Brakowało Meny. Po zobaczeniu skrótu z derbów Rzeszowa przypuszczałem, że tak grający rywal będzie trudny i niewygodny. Ale nie ma co załamywać rąk. W następnym meczu zwycięstwo i humory się poprawią.
27 kwietnia 2024, 19:55 / sobota
Akurat Kapić wyglądał średnio już z Polonią, mam nadzieję że to po prostu przez zmęczenie (też kilka tygodni temu Ramadan skończył, a teraz trzeci pełny mecz w ciągu tygodnia)
27 kwietnia 2024, 19:55 / sobota
Jej Lechia przegrywa to na forum wysyp derbowych kibiców.
Lechia co rundę dostaje nieoczekiwany oklep tak było w 4 lidze tak jest i teraz.
Przypominam my wierzymy...
W sobotę wygrana z Tychami daje nam awans
27 kwietnia 2024, 20:04 / sobota
Jak Tychy dziś wygrają to zwycięstwo z nimi za tydzień nie da nam jeszcze awansu (zabraknie 1 pkt).
27 kwietnia 2024, 20:08 / sobota
Adm podjeżdża mi tu na jakiegoś zwyrodnialca czytać Kibica Arki Gdynia. Jeśli tak nie jest przeproś i zapominamy
27 kwietnia 2024, 20:16 / sobota
Jestem kibicem LECHII tylko denerwuje mnie ten facet bo chce być najważniejszy niech schowa się na drugi plan

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429