Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk sobota 11.05.2024 godz.17:30

strona 2/2

11 maja 2024, 20:07 / sobota
Brawo Lechia. Brawo Panie Trenerze.
Piekny sukces.
11 maja 2024, 20:11 / sobota
Czapki z głów Panie Grabowski
11 maja 2024, 20:19 / sobota
Brawo drużyna, brawo dla trenera i całego sztabu. Miałem okazje porozmawiać z trenerem po meczu z Odrą wyjazdowym w pierwszej rundzie, na pytanie jak to jest ze często u Nas zawodnicy przychodzący z nazwiskami zapominają jak się gra odpowiedzial że miasto tak piękne i pelne pokus że nie jest łatwo trafić do ich głów.. widać że Grabowskiemu to się udało.. stworzył druzyne której się chce.. jaka to miła odmiana po poprzednim sezonie.. dziś czas na swietowanie.
11 maja 2024, 20:24 / sobota
TECHLG
To chodziło, że był przymierzany do Rakowa ale wtedy wybrał naszą opcję w Gdańsku, a Raków ściągnął wtedy zawodnika Śląska Wrocław.
11 maja 2024, 20:25 / sobota
Ukłony dla Grabowskiego i całej drużyny. Jesteście wielcy! Wracamy na nasze miejsce.
11 maja 2024, 20:27 / sobota
Pytam się ostatni raz!
Kiedy autokar przyjeżdża!
11 maja 2024, 20:35 / sobota
O 4 tej rano
11 maja 2024, 20:37 / sobota
Grabowski na konferencji mówił że około 4
11 maja 2024, 20:39 / sobota
Panie trenerze, Panowie piłkarze. Czapki z głów. Jesteście wielcy. Wracamy tam gdzie nasze miejsce.Dziś świętujmy i balujmy. Za tydzień rozjebać najgorszą kurwę jaką w piłce stworzono. I pokazać im gdzie ich miejsce. TLG.
11 maja 2024, 20:54 / sobota
Od 3 trzeba być w gotowości. T29.
11 maja 2024, 20:55 / sobota
Widzimy się w naszym domu, na Traugutta T29 o 03:00. Obecność obowiązkowa, nie ma wymówek.
11 maja 2024, 20:58 / sobota
nie mogę mówić :))))
11 maja 2024, 21:01 / sobota
Dziekuje!!!!
11 maja 2024, 21:03 / sobota
To był dobry mecz Lechii. Jak wielką różnicę robi dwóch szybkich, przebojowych skrzydłowych. Końcówka... eh.
11 maja 2024, 21:54 / sobota
A to kwilenie kibiców skisłej jakie przyjemne, długo jeszcze będą płakać ze swoimi urojonymi karnymi i że ich sędzia znowu przekręcił
11 maja 2024, 22:44 / sobota
MAMY TO!!! GRATULACJE DLA DRUŻYNY!

Po przegranych derbach, napisałem, ze w rewanżu zwyciężymy i zapewnimy sobie awans, a śledzi zepchniemy do baraży.
Zespół pospieszył się i zrobił awans szybciej :), ale śledzi do baraży możemy w zepchnąć :)

TYLKO LECHIA!
11 maja 2024, 23:12 / sobota
@maruda To "piękno" miasta to imprezownie i kasyna w Sopocie. Podobny problem mieli zawsze w Warszawie czy Krakowie. I rozwiązaniem nie jest likwidacja kasyn i imprezowni, ale ściąganie kumatych zawodników którzy wiedzą że chcą być piłkarzami a nie piłkarzykami. My takich mamy. Przynajmniej kilku jestem w stanie wymienić z nazwiska, jestem pewien że woda sodowa im nie odbije. Przykre to że za rok, dwa, trzy się z nimi pożegnamy, bo będą na o wiele wyższym poziomie niż Polska piłka, ale cieszy mnie że są teraz u nas. PS już połowie pierwszej połowy powiedziałem synowi że czarny obrońca Wisły wyleci z boiska... I nie myliłem się.
12 maja 2024, 02:15 / niedziela
Stało się. Do wszystkich, którzy odczuwają teraz to co ja:
Cieszmy się razem, razem z nimi, co wykonali kawał dobrej roboty.
Zasłużyli na nasze uznanie i podziękowanie.
Gdy zaczynaliśmy w lecie miałem obawy, że polecimy piętro niżej.
Potem przypałętała się nadzieja: a może jednak baraże ?
Po sparingu z Łotyszami widziałem drużynę, która gra swoim
Stylem. Z tej gry powinien wyłonić się awans.
A teraz - tak się stało! Uffff . Witajcie w Gdańsku, gdzie korona w herbie jest.
A my swoje: do boju, do boju , do boju
LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 maja 2024, 02:25 / niedziela
Zwracam uwagę, bo nie padło jeszcze. Według ULG przywitanie nastąpi jednak przy TLG1.
12 maja 2024, 02:40 / niedziela
PLG1. Bursztynek. Wiadomo.
12 maja 2024, 14:41 / niedziela
To byl piekny mecz,, To co mi sie najbarziej podoba to to ze caly czas gramy do przodu caly czas jest atak, nie jak za Sokowca 2;0 i bronimy wyniku w narozniku boiska! Brawo Trenerze o takim stylu gry Lechii zawsze marzylem! Mena i Khaln to so kocury ktorzy w ekstraklasie moge robic furore,, Mamy fajny mlody sklad zeby tylko nie zaczeli wyprzedarzy po sezonie, 2-3 sezony w tym skladzie i chlopaki moga grac o puchary,, Nie mowie ze nie potrzebujemy wzmocnien tylko ze kregoslup druzyny jest mega silny ,, Oczywiscie Sarnavski do wymiany bo on broni to co trafia w niego i tylko to,, Ale jezeli ten sklad przetrwa nastepny sezon i bedziemy mieli bramkarza to napewno napsocimy w Ekstraklasie!
12 maja 2024, 17:25 / niedziela
Zarzuci ktoś tą nową przyśpiewkę ze Śląskiem? Bo nuta zajebista.
12 maja 2024, 17:53 / niedziela
Bramki: odnośnik

Później dodam jeszcze jeden film, bo tyle się działo w tym meczu.

Co ta nasza Lechia ostatnio wyprawia, tyle emocji i sytuacji w meczu, że szok. Drużyna z poprzednich sezonów 5 meczów by potrzebowała, żeby temu dorównać.
12 maja 2024, 20:06 / niedziela
12 maja 2024, 20:28 / niedziela
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.
1 2

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023