Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Lechia Gdańsk - anka dynia, 19.05 niedziela 20:30

strona 1/2

17 maja 2024, 11:05 / piątek
Już w najbliższą niedzielę dla wielu najważniejszy mecz sezonu. Ja osobiście liczę że pokażemy śledzią ich miejsce w szeregu. Licze na zabawę piłka jak w meczu ze skisłą i 3 punkty które będą smakować wyjątkowo. Dla mnie osobiście mecz z drukarką nie jest niczym specjalnym, gdyż śledzie zawsze będą w cieniu naszej Lechii, aczkolwiek 3 punkty muszą być dla Nas. Trójmiasto jest Nasze!!!! Po meczu na Długą !!!poniedziałek off
17 maja 2024, 11:47 / piątek
Jozin bez urazy, ale popraw to śledzią na śledziom. Tak jest poprawnie. Co do meczu to tylko zwycięstwo. Stawiam 5 do 0. TLG.
17 maja 2024, 11:59 / piątek
Chciałbym abyśmy pobili wynik cyganów ze Stalą Rzeszów, ale skromne 3:0 też mnie ucieszy
17 maja 2024, 12:06 / piątek
Wynik niższy niż wygrana trzema bramkami będzie niedosytem
17 maja 2024, 15:13 / piątek
Brak edycji:) mod działaj. Telefon i te szybkie pisanie :)
17 maja 2024, 15:25 / piątek
Jak GKS pyknie Wisłę, to stawiam na pogrom, posrają się na różowo. Jak nie - będzie trudniej bo nadrobią brak umiejętności chamskimi faulami i agresją i wynik nie będzie tak wysoki, chyba że ich Kwiatek wykartkuje. Co nie zmienia faktu że i tak powinniśmy spokojnie wygrać.
17 maja 2024, 15:38 / piątek
Admin jak już będziesz edytował to weź tez arka z małej bo razi w oczy.
17 maja 2024, 16:31 / piątek
Zajebiscie stałoby się jakby gieksa wygrała :) dużo może się zdarzyć jeszcze. A co do małej / wielkiej literki jak już jesteśmy w kwestii gramatyki to nawet Gdańszczanin piszemy z wielkiej. Ja tam nie mam kompleksu ze Arka a nie arka. Chuj z nimi. Klubik jak klubik.
17 maja 2024, 19:26 / piątek
Śledzie mogą ruszyć na początku, zastosować wysoki pressing, liczący, że zaskoczą tym Lechię, że wyjdą na prowadzenie, a potem cofną się do głębokiej obrony, by uniemożliwiać bądź utrudniać szybkie ataki skrzydłowych, nie stwarzając wolnej przestrzeni w bezpośredniej bliskości swojego pola karnego. W poprzednich meczach widać było, że nie mają sił w drugiej połowie na utrzymanie dobrego tempa. Niewykluczone więc, że będą dążyć do rozstrzygnięcia na początku, w pierwszej połowie. Oby nasi od początku zachowali koncentrację, zimną krew i spokój. Idealne byłoby im wrzucić w pierwszej połowie ze dwie bramy,a w drugiej zmusić jak Wisłę do biegania za piłką jak pieski z wyciągniętym ozorem. Na pewno na sposób gry śledzi wpłynie istotnie wynik z Katowic. Jak Wisła popłynie, to nerwowe śledzie niechybnie razem z nią.
17 maja 2024, 21:31 / piątek
Proponuję aby szczególnie na tym meczu pozdrowić mendziare. Szczególnie za ostatnie działania i wypowiedzi...
17 maja 2024, 21:35 / piątek
A to akurat powinny być dłuższe pozdrowienia.
17 maja 2024, 23:11 / piątek
A może po prostu zignorować tą k...wę? Tak sam się zastanawiam. Mam wrażenie, że ego tego ch..ja rośnie gdy o sobie czyta czy słucha nawet negatywne czy wręcz wrogie komentarze, opinie. Ignorować tak długo, aż da sobie spokój, bo zobaczy, że nikt z nim nie ma zamiaru w jakikolwiek sposób wchodzić w dyskusję? Nie wiem czy to by tego karła zniechęciło?
18 maja 2024, 07:55 / sobota
To że Gieksa wygra to pewne, Wisła wykartkowana po nas jak Tychy. Bezdomni na oparach jadą i 5 od przyjmą .
18 maja 2024, 08:32 / sobota
Wiadomo czy Bobcek zagra?
18 maja 2024, 09:13 / sobota
W prognozach solidne opady deszczu, mam nadzieję, że bez wpływu na przebieg meczu.
18 maja 2024, 12:41 / sobota
UWAGA WAŻNE w gdyni zabrakło pampersów....poszły nawet pielucho majtki..wiadomość pewna z bezdomki....matki małych dzieci płaczą..czekam na wiadomości z Lidla i Rossmana..
18 maja 2024, 14:28 / sobota
@thorin: widzę ze prognoza zmienia się dynamicznie, deszcz owszem ale wcześniej po południu przy dobrych wiatrach po 20:00 już nie powinno nic padać.
18 maja 2024, 17:10 / sobota
Matti faktycznie i oby tak dalej. Jak będą dobre warunki to jestem przekonany, że ich przeoramy.
18 maja 2024, 18:59 / sobota
I tak ich pokonamy a teraz już znowu prognozują deszcz… Niech ta krypa w nim zatonie.
18 maja 2024, 23:06 / sobota
Pierwsza sprawa, to kto tu z naszych w pełni rozumie, co znaczy dla nas ten mecz.
Oczywiście, wiedzą, że derby, że komplet kibiców na trybunach i trochę więcej niż zwykle pseudokibiców w sektorze A, ale to w sumie dla większości z tej ferajny to jeden ch.. Wierzę jednak, że będą chcieli sprezentować nam taki mecz, aby ... było fajnie, aby śpiew „ tak się bawią ludzie” zabrzmiał szczerze i radośnie. No i aby fetowanie awansu nie przyćmiła taka wpadka. To dla śledzi zła okoliczność. Podejrzewam, że oni zagrają asekuracyjnie pod własną bramką i dołożą kontry. Jeżeli strzelimy pierwszą bramkę, to mecz by się otworzył i tu prośba do piłkarzy: nie popuście im wtedy, tylko każdy przechwyt, to szybka kontra i albo bramka, albo karny, albo jeden śledź do zajezdni.
W dawnych czasach, ci zza Sopotu mienili się Morskim Zakładowym Klubem Sportowym Gdynia. To była dobra przykrywka, praktycznie każdy zakład z branży, dokładał parę groszy, „zatrudniał „ piłkarzy na etacie i , co tu dużo ukrywać, mieli czym wabić naszych piłkarzy. A to mieszkanie, talon na samochód, etc. Tak nam zwinęli m.in Janusza Kupcewicza. To bolało, wierzcie mi. Z czasem nikt już nie pamiętał, jak ten klub(ik) się przedtem nazywał, oczywiście poza kibicami Lechii. W ramach serdecznego przywitania było:
MZKS, MZKS, Arka przegra, jebał ją pies !
I tego się trzymajmy jutro  .
19 maja 2024, 00:41 / niedziela
Po tym jak zostali potraktowani w jesiennym meczu i jak na koniec zostali przekręceni nie ma wątpliwości że będzie im zależało na zwycięstwie.
19 maja 2024, 01:10 / niedziela
Nie ma o czym gadać. A my swoje! Do jutra(dziś)
19 maja 2024, 02:24 / niedziela
Oto jest dzień , oto jest dzień który dał nam pan
19 maja 2024, 02:42 / niedziela
Weselmy się, I radujmy się nim!
A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK !!!
19 maja 2024, 07:19 / niedziela
Dajcie spokoj-oni dadzą radę, w końcu mają łatwy terminarz.
A tak na poważnie-idziemy po Was k@@@wy!!!
Już dziś zweryfikujemy wasze mocarstwowe plany.
Arka Gdynia Kurwa Swinia!!!
Sorki musiałem..
Do zobaczenia wieczorem na stadionie.
19 maja 2024, 08:34 / niedziela
Witam wszystkich.

#czarny 66, #Pawel_665. Ten dzień już nastał.
Oto jest dzień, oto jest dzień który dał nam Pan,
Weselmy się. I radujmy się nim!

LECHIA GDAŃSK!!!
19 maja 2024, 11:34 / niedziela
Lille-1 każdy rozumie, nie martw się. Dzisija dodatkowy smaczek - spuszczenie bezdomnych w baraże z których się raczej nie wygrzebią. Do zobaczenia na stadionie!
19 maja 2024, 11:38 / niedziela
To co dla nich jest sufitem, dla nas jest podłogą.
Zaczynam liczyć od dwóch!
19 maja 2024, 13:26 / niedziela
Spierdolić mecz może tylko pogoda...w normalnych warunkach zjadamy ich.
Gorzej gdy o wyniku może decydować przypadek wynikający z anormalnych warunków gry jak ostatnio na śniegu. Mam nadzieję że nie i pokażemy swoja nie podlegającą dyskusji wyższość na boisku. Bo kibicowsko wiadomo...
19 maja 2024, 13:57 / niedziela
Dziś Gdańsk nie śpi.....radość ma być pełna i do kwadratu...Ci którzy przyjadą na stadion samochodami niech pamiętają ze mają klaksony....ma być głośno i radośnie.....
19 maja 2024, 14:19 / niedziela
Deszcz nie ma znaczenia. Ważne żeby nie było bezwietrznie.
19 maja 2024, 17:35 / niedziela
Jeszcze 3 godziny.....
19 maja 2024, 17:39 / niedziela
O to jest dzień... na boisku walka, na trybunach ogień. Amen.
19 maja 2024, 19:10 / niedziela
Ładne powitanie śledzi,arka Gdynia k... ś...! Półtorej godziny do meczu!
19 maja 2024, 21:15 / niedziela
Jak tak dalej pójdzie, to będzie pogrom i kompromitacja przed pełnym stadionem. Non stop granie do tyłu, heroiczna obrona Częstochowy, czy raczej wyniku 1: 0 u siebie w 21 minucie. Gdzie jest moja Lechia???
19 maja 2024, 21:25 / niedziela
Ehh gdyby Chłań trafił na 2:0 z 3 m na pustą bramkę to by to mogło zupełnie inaczej się potoczyć...
19 maja 2024, 21:28 / niedziela
Wielbłąd Tomka, ale Chindris w takiej sytuacji nie może robić faulu na czerwoną kartkę w 30 minucie , ponad godzina gry w 10... Trzeba albo sprowokować jakiś rybi łeb by też złapał czerwo (paru ma żółte) ale grać mocno defensywnie i grać z kontry na Menę i Khlania.
19 maja 2024, 22:43 / niedziela
No, dobra. Ja się widać nie znam na piłce. Jak dla mnie tu powinno być minimum 3:7, ale z drugiej strony klasowa drużyna umie wygrać również mecze, gdzie nie idzie. I klasowa drużyna w sytuacjach dogodnych strzela tak, jak strzelał Mena, a nie jak arkowcy w tych kilku setkach, jakie mieli - prosto w bramkarza. Gratulacje i uffff.
19 maja 2024, 23:13 / niedziela
Duży pech dzisiaj i trzeba sobie powiedzieć wprost: Arka się skompromitowała, że tego nie wykorzystała.

p.s. Kto tam jęczał ostatnio, że Bogdan na ławę?
19 maja 2024, 23:18 / niedziela
Camilo Mena Columbiano!!!!!!!
19 maja 2024, 23:22 / niedziela
Brawo drużyna! Zasłużyliśmy na to pierwsze miejsce jak nikt inny!!

Co do samego meczu to w 11na11 pyknęlibyśmy ich na spokojnie. Oni od 60min oddychają rękawami, a już ukłuliśmy ich w pierwszej połowie ;-)
Czerwona kartka super niepotrzebna, Chindris wrzucony na konia przez Tomka, ale lepiej stracić gola niż zawodnika… Zresztą patrząc później jak szparka kaleczy setki nie jest powiedziane że by to wykorzystali. Było, minęło, wynik poszedł w świat. Jeszcze raz dzięki za ten sezon!
19 maja 2024, 23:51 / niedziela
Mena mistrz, Asysta i gol , gdyby Khaln trafil z metra by mial 2 asysty do tego caly czas wracal do defensywy,, Chcial bym zobaczyc ile km nastukal :) Cale szczescie ze sledzie dzis strzelali w Sarnavskiego.. Sledzie przegraly na wlasne zyczenia grajac w przewadze i marnujac czas na gre w srodku pola lub pod swoja bramka wymieniajac 50 bezuzytecznych podan.. Brawo dal naszych chlopakow ze wybiegali ten mecz w 10 ... Szacun ! To byl piekny mecza i niesamowiete chwile :) Dzieki za caly sezon!
19 maja 2024, 23:58 / niedziela
No i trzeba powiedzieć, że Kwiatek to jednak dziś zaimponował.
20 maja 2024, 00:03 / poniedziałek
Kompletnie nie rozumiem w co grały śledzie. Wydawało mi się, że na remis. Nasi ( poza ostatnimi 10 minutami) jakby myślami byli na celebrowaniu awansu, bez ikry w obronie, bez soli w ataku, tak aby nie zagrozić bramce śledzi. Dziwny mecz. No ale władca może być tylko jeden.
Cieszmy się a wicelidera pozostawiamy teraz z dużym niepokojem. Będzie się działo na stadionie Bałtyku
20 maja 2024, 00:08 / poniedziałek
Już chyba wszyscy wiedzą dlaczego Lechia musiała spaść do 1 ligi na jeden sezon...
20 maja 2024, 00:21 / poniedziałek
Dziękuję pilkarzom i trenerowi za piękne chwile w tym sezonie.
Trudno się w gra w osłabieniu ale dziś Mena załatwił śledzi.
20 maja 2024, 00:30 / poniedziałek
Bogdan po prostu wygrał mecz. Nie pierwszy raz uratował sytuację. Mecz emocjonujący kibicowsko,ale piłkarsko słaby, z olbrzymią ilością błędów i jeszcze większą masą szczęścia. Gdyby sędzia podyktował karny, w PZPN głowy by mu nie urwali. Kontakt był niestety (nieodpowiedzialne zagranie w ostatniej akcji, znów!), ale oczywiście śledź udawał, że mu to muśnięcie krzywdę zrobiło.Ale pretekst był. Słabo Chłań dziś. Mena, szybkość, technika, zimna krew. On i Sarnowski są ojcami zwycięstwa. Śledzie mogą sobię pluć w brodę, że tak frajersko przegrali.
20 maja 2024, 00:33 / poniedziałek
Kopnięcie było w podeszwę i Kwiatkowski mógł gwizdnąć karnego w przypadku gdy śledź byłby ustawiony bezpośrednio do bramki i piłkę miał przy nodze, ta niestety uciekła mu, a do tego przyaktorzył aby wymusić karnego. Piłkarze kopią się po nogach dość często i nie wszystko jest faulem. W drugą stronę gdyby jednak gwizdnął też wielkiej kontrowersji by nie było ale tu raczej zaważyło aktorstwo fuj stolca.
20 maja 2024, 01:16 / poniedziałek
Mnie w ogóle przebieg meczu już nie interesuje. Nasza drużyna pokazała wielki charakter oraz ogromne zaangażowanie i tym wygraliśmy. To jest niebywałe co oni zrobili i co osiągnęli. Panie trenerze Grabowski i panowie piłkarze wielki szacunek i podziękowania za wszystko czego dokonaliście w tym sezonie. Dla mnie jesteście bohaterami. Dzisiaj Sarnawski i Mena czapki z głów. To oni wygrali dla nas te Derby. Pozdrawiam
20 maja 2024, 02:03 / poniedziałek
Lewcinho

100% poparcia

zawsze nad wami pierdolonymi śledziami!!!

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023