Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Lechia Gdańsk - anka dynia, 19.05 niedziela 20:30

strona 2/2

20 maja 2024, 02:36 / poniedziałek
Lewcinho

100% poparcia

zawsze nad wami pierdolonymi śledziami!!!
20 maja 2024, 03:43 / poniedziałek
CAMILO MENA

dziękuje.
20 maja 2024, 04:55 / poniedziałek
Co do stolca to był na spalonym. I nie chodzi o to że biegał blisko zielonej i się zajął od piro.
20 maja 2024, 06:50 / poniedziałek
Oprawa Top, Mena Top, dziękujemy!!!!
20 maja 2024, 06:50 / poniedziałek
Mamy w drużynie Super-Mena!!!
20 maja 2024, 07:39 / poniedziałek
Bardzo dziękuję wszystkim w Klubie, od góry do dołu którzy przyczynili się do osiągnięcia sukcesu .
JESTEŚCIE WIELCY.
20 maja 2024, 07:48 / poniedziałek
Brawo dla Drużyny, całego sztabu, ten mecz to idealne podsumowanie całego udanego i dobrego sezonu.
I tak mi się marzy aby na każdym meczu było tylu kibiców...
20 maja 2024, 13:10 / poniedziałek
Do domu wróciliśmy z córką ok. trzeciej nad ranem, nie miałem już siły aby pisać, ale teraz muszę to napisać: Lechio dziękuję. Dziękuję za ten mecz, dziękuję za ten sezon, za zamknięcie mord niedowiarków. Bączek szacun, tylko Ty wierzyłeś, że Lechia może po roku wrócić tam gdzie jej miejsce. Dziękuję piłkarzom, sztabowi trenerskiemu i wszystkim, którzy włożyli choćby cegiełkę w ten awans. I dziękuję wam koledzy i koleżanki za wczorajszy doping i za cały sezon, jako rodowity gdańszczanin jestem z was dumny, jestem dumny mogąc nazywać się waszym bratem.
20 maja 2024, 15:17 / poniedziałek
Za ten sezon ale również za wczorajszy mecz - wielkie brawa i gratulacje. Na trybunach miazga. Świetny doping oprawy itd. Jak na początku zmiany są różnie postrzegane ( mam na myśli gniazdo ) tak stwierdzam że wygląda to obecnie bardzo dobrze. Widać trzeba było czasu. A śledziki będą beczeć ze karny itd. Chuj z nimi. Marzy mi się wygrana GKS a śledzie baraże i tam w pizde. Coś pięknego. Od siebie dodam - cytrynówka to zło
20 maja 2024, 15:18 / poniedziałek
Szkoda że jak było przyznanie zasług przed meczem Jerzemu Kruszczyńskiemu i Flavio to jest intonowanie przez młyn jebanie Arki i skupianie się na najgłuszej rzeczy jaką można wymyślić w takim momencie to bluzganie rywala a nie docenienie swoich..
20 maja 2024, 15:36 / poniedziałek
jozin, serio wolisz w Ekstraklasie mecz z jakimś Górnikiem Łęczna lub inną Wisłą Płock niż derby z Arką? Ja rozumiem, że słabość rywala zza miedzy potrafi cieszyć, ale na miłość boską, czym innym jest kiszenie się w 1.lidze, a czym innym szansa by co roku pokazywać im kto rządzi w Trójmieście. Obecność Arki w Ekstraklasie jest dla Lechii obiektywnie czymś dobrym: napędzi koniunkturę na piłkę nożną, pozwoli zapełnić stadion do ostatniego miejsca i zawsze to jest gwarancja* 3 punktów do tabeli.
20 maja 2024, 15:52 / poniedziałek
100% racji, jebać ten Górny Śląsk i budować infrastrukturę Północy, które to lata były jak Bytom nie Bytom robili klikę żeby nasz region możliwie wyjebać, już w hokeju była/jest zła dysproporcja.
20 maja 2024, 16:04 / poniedziałek
O samym meczu zostało napisane i powiedziane już wszystko.
Dodam tylko ze sama oprawa meczu to był majstersztyk. Taki mecz będzie wspominany przez lata. Wizerunkowo po latach degrengolady, Lechia zrobiła wielki krok naprzód. Teraz tego nie zmarnować i iść za ciosem. No i w końcu doping - doczekaliśmy się nie sterowanego ale spontanicznego dopingu całego stadionu. Czyli czegoś z czego słynęła Lechia na Traugutta. Ostatnie 10 minut to była petarda i można było odnieść wrażenie, ze za chwilę stadion poleci do góry! Najlepszy mecz od czasu powstania nowego stadionu.Brawo drużyna i kibice!
20 maja 2024, 17:17 / poniedziałek
Dziękuję Lechii, dziękuję sektorowi dopingowemu za wspieranie gdy samemu się zwątpiło.
Mnie się wydaje, że Lechia w drugiej połowie grała na uśpienie przeciwnika.
Co do śledzi to mi ich przegrane nie przeszkadzają. Znam wypowiedzi ich nt Lechii.
20 maja 2024, 17:42 / poniedziałek
@mafo
A ty też tak poważnie?
Brakuje Tobie tych 3 pewnych punktów?
Litujesz się nad skorumpowanymi kurwami więc jeszcze dziś pojedź i przeproś za kolejne ich upodlenie
Te kurwy mają zdychać Amen
A jeśli chcesz im dać tlen Twoja sprawa
Na pewno inaczej patrzymy na pewne rzeczy
Bo te żółto - niebieskie wynalazki to tylko rzecz
20 maja 2024, 18:09 / poniedziałek
Czarny 66 w punkt brawo
20 maja 2024, 18:24 / poniedziałek
czarny 66, z tego co kojarzę to Arka dostała karę za korupcję i poniosła wszelkie tego konsekwencje (na miarę możliwości). W samej Ekstraklasie jest Lech Poznań, również umoczony w korupcję, grający na licencji Amiki Wronki, również umoczonej w korupcję, i jeszcze parę innych klubów, które swego czasu kręciły lody przy piłkarsko-pokerowym stoliku.
W interesie Lechii Gdańsk jest to, żeby Arka była w Ekstraklasie klubem na drugą połówkę ligowej tabeli - tak żeby z jednej strony, "dostarczać" regularnie punkty biało-zielonym, z drugiej strony, budować pomorską piłkę nożną, a z trzeciej napędzać w regionie koniunkturę na Lechię i piłkę.
Ty wybierasz plemienne wojenki, których celem jest de facto zniszczenie lokalnego rywala. Ja wolę bardziej cywilizowane gnębienie przygłupa z podwórka obok.
20 maja 2024, 18:33 / poniedziałek
Jakim prawem mafo twierdzisz że arka ma być interesem dla Lechii?
Z kurwami interesów się nie robi
Z druga połówka masz absolutną rację
Czas otwierać i cieszyć się
20 maja 2024, 18:54 / poniedziałek
Na temat tych k...ew z brzydszej części trójmiasta już niedawno pisałem. Napiszę jeszcze raz: Mają zdechnąć i zniknąć, najlepiej jak to k..wy niech zdechną na syfilis w najgorszych mękach. Wolę zdobyć trzy punkty w meczu z krawaciarzami czy wspomnianą wcześniej amicą, czy nawet z taką Puszczą, a o szprotach chcę zapomieć, że kiedykolwiek takie coś istniało. Mam nadzieję, że cygany zrobią swoje i ta k..wa wyląduje w barażach, które po raz kolejny okażą się dla nich nie do przejścia i to będzie początek końca tego chorego tworu. Mafogda i Niezalogowany bez urazy, po prostu tak to czuję, biało zielone pozdrowienia
20 maja 2024, 19:09 / poniedziałek
Mafo...
Miejsce rybiogłowych jest w III lidze
Niech przegrają z cyganami niech przerżną baraże niech im krauze korty i górkę w pizdu sprzeda deweloperom... niech znikną z mapy.
20 maja 2024, 20:02 / poniedziałek
Piękny mecz, pełen dramaturgii zwrotów sytuacji, naprawde ciężko wyobrazić sobie bardziej emocjonujący scenariusz. Ja wiem, że każdy jeszcze pamięta derby w Gdyni i Lukę Vućko, kolejne derby i gol Flavio w 93minucie itd. Kurcze ostatnie derby na spokojnie pod koniec meczu to chyba te 4:2 i hattrick Flavio. Generalnie nie ma spokoju w derbach.
Wczoraj mecz pokazał jak nie przewidywalna może byc piłka, od kontroli meczu przez Lechię, poprzez czerwo, wyrównanie i juz już już prawie gol śledzi do gola na 2:1 i euforii, a na koniec jeszcze aktorskie padolino Steca ( czy jak mu tam było) i Kwiatkowski, który uznał, że nie będzie pajacowi dawał nagrody. Nie był to najpiekniejszy mecz Lechii (sportowo), ale emocje nie potrzebują czasem piękna.
Było zajebiście!
Dzięki drużyno!

TYLKO LECHIA!
20 maja 2024, 20:25 / poniedziałek
Najważniejsze momenty: odnośnik
20 maja 2024, 20:59 / poniedziałek
Reportaż zagraniczniaka StaditoFootball: odnośnik
20 maja 2024, 22:12 / poniedziałek
sympatyczny żabojat.....
21 maja 2024, 01:47 / wtorek
Ja napiszę tylko tak:

Można wygrać ligę, można od prawie roku nie przegrać meczu na własnym stadionie, można wygrać derby… ale sposób i styl w jakim oni to zrobili, ta radość z gry, ciąg na bramkę, atmosfera… to mogli zrobić tylko oni. Już na zawsze zapisali się w historii Lechii Gdańsk i w naszych sercach. Tego nie dało się zrobić lepiej a biorąc pod uwagę gdzie byliśmy jeszcze w lipcu zeszłego roku… ten awans smakuje potrójnie a może nawet poczwórnie. Czapki z głów Panie Trenerze Grabowski, Panie Dyrektorze Blackwell, Panie Prezesie Urfer, Panowie Piłkarze, cały sztab i brawo My, kibice… Jesteśmy Lechia Gdańsk!!! Mistrzostwo Polski…
21 maja 2024, 18:41 / wtorek
@mafogda O jakiej ty karze piszesz jak oni kupili bodajże 33 na 34 mecze i dzięki temu awansowali do ekstraklasy? Jakby je anulować to by spadli i byli w II lidze. I to jest dopiero poziom od którego można karać i degradować - o jedną, dwie czy trzy klasy. Oni nawet nie oddali tego co ukradli. Nie wiem jak można sadzić takie farmazony. A w ogóle dla mnie Arka będzie zrehabilitowana nie tylko jak zacznie co najmniej od tej III ligi, ale jak odda Bałtykowi stadion, wróci na swoje korty, przestanie kłamać na temat daty powstania, wróci do barw białoniebieskich, odda ostatni puchar Polski oszukanym Wigrom Suwałki i zadośćuczyni Ruchowi za rękę Siemaszki...
21 maja 2024, 19:21 / wtorek
@mafogda nie idź tą drogą...chłopie nie wstyd Ci pisać takie farmazony?
Kurwa na forum Lechii bronić jebanych złodziei, dzieciobijców i drukarzy?
21 maja 2024, 21:18 / wtorek
Mafogda. Jebać te kurwy z gdyni za samo, że są. Już gdzieś pisałem. Mam gdzieś te 6 punktów. Oni mają zniknąć z powierzchni ziemi na zawsze. Te bzdury co wypisujesz, to zachowaj dla siebie. TLG.
21 maja 2024, 21:42 / wtorek
O jakim "budowaniu pomorskiej piłki" mowa? O jakim budowaniu jakiejkolwiek piłki mowa?
Przez takie sprzedajne lafiryndy 20-30 lat temu rozwój polskiej piłki na tle Europy stanął w miejscu i nic nie wskazuje na to, że Europę szybko dogonimy. Są kary dla sprzedajnych sędziów dożywotnie, są kary dla dopingowiczów dożywotnie... za poziom takiego skurwienia się też powinno być dożywocie!!!
21 maja 2024, 22:29 / wtorek
Arka ma grać, powiedzmy, w 3 lidze pomorskiej gdzieś z Cartusią czy Błękitnymi. Żadne "budowanie".
22 maja 2024, 00:48 / środa
Ta k...wa nigdzie nie ma grać, ma zniknąć bezpowrotnie. A żółto niebieskie tolerowane jest tylko w Castoramie czy innej Ikei, choć i tak w oczy razi
22 maja 2024, 00:53 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 maja 2024, 09:04 / środa
mafogda - nie zostaniesz usunięty z forum tylko dlatego, że jesteś tu od 2009 roku. Jeszcze raz napiszesz cokolwiek pozytywnego o tej kurwie to nie będzie sentymentów. Jak chcesz sobie popisać o aspektach sportowych to zapraszam na trojmiasto.pl lub inne sportowefakty
22 maja 2024, 11:02 / środa
Śmierdziele podobno przegrały bitwę z kibelkami na stadionie.
22 maja 2024, 14:33 / środa
@KlimekLG Eeee tam. Nie banujmy z tego powodu że ktoś głupoty pisze. Pisząc takie bzdury świadczy o sobie i swoim niedoborze intelektualnym, to nie powód do cenzury tylko do współczucia.
22 maja 2024, 15:21 / środa
Napisanie że Lechii potrzebna do funkcjonowania jest szparka to nie jest zwykła głupota...to jest herezja i świętokradztwo. Jesteś tu stosunkowo krótko ale kiedyś za taki wpis już by gościa dawno nie było. Z założenia to było forum fanatyków i trzeba było ważyć słowa pisane. Teraz jest jak jest i niech się chłop cieszy że dostał tylko żółtą kartkę...
22 maja 2024, 17:34 / środa
odnośnik
To dla wszystkich zwolenników co chcą derbów z tymi kurwami. Nigdy więcej tego bydła na stadionie Lechii !!!
22 maja 2024, 18:01 / środa
@chris3707: umywalka nie odda, pisuar też nie... Więc miały okazję się dziewczyny wykazać.
22 maja 2024, 18:36 / środa
Jeszcze zmontowałem całą relację z Derbów, można przypomnieć sobie ten piękny wieczór raz jeszcze: odnośnik
23 maja 2024, 12:02 / czwartek
chris3707 Biedni pierwszy raz zobaczyli takie pomieszczenie i zaczeli skakać jak małpy, trochę zrozumienia.
23 maja 2024, 22:39 / czwartek
Żarty żartami, ale to doprawdy żenada. Ręce opadają. To z kulturą a konkretnie jej brakiem ma niewiele wspólnego. To frustracja i jakaś tępa zemsta. Mam nadzieję, że Lechia wystawi im rachunek za marmury i kryształowe lustra, bo jak już nowe musi być kupione, to półka wyżej. Nie dość, że ileś tam tysięcy naszych nie mogło wejść, to jeszcze takiego gnoju narobili.
24 maja 2024, 17:06 / piątek
Witam wszystkich
Tylko jako ciekawostka to co się dzieje u sąsiadki za Sopotem odnośnik
24 maja 2024, 19:05 / piątek
Jeśli ktoś nie ma już dosyć to jeszcze ostatni mój film z Derbów. Tym razem bardziej kibicowski:
odnośnik
25 maja 2024, 15:25 / sobota
Z samarytańskiego obowiązku popełnię jeszcze jeden wpis. Tym razem zwrócę się do Panów piłkarzy gdyńskiego klubu. Panowie naprawdę musicie się bać gróźb waszych kiboli. Otóż jest to od niedzieli 19. 05 najpotężniejsza grupa na polskiej scenie hools. Ich elitarni, bardzo starannie wyselekcjonowani chuligani stoczyli najkrwawszą w historii ustawkę, na przeciwko w/w w liczbie pięćdziesięciu stanęły aż trzy ekipy ( dziesięć pisuarów, dziesięć muszli i pięć umywalek). Po 37minutach lepsi w przeciąganiu liny okazali się holsi gdyńskiego klubu ustanawiając tym samym nowy rekord najdłuższej ustawki. Także Panowie piłkarze musicie mieć się na baczności, bo jak nie daj Boże :):):) przegracie to na 100% wjadą wam na chaty powyrywają umywalki i kible w łazienkach, a pewnie instalacja elektryczna też nie będzie bezpieczna.
1 2

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025