Gdańsk: wtorek, 9 czerwca 2026

Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, 03.03.2025, 19:00

strona 1/2

28 lutego 2025, 16:11 / piątek
Witam.
Mecz już za 3 dni, a na forum brak wątku meczowego.
Jak wiemy, faworytem nie jesteśmy, ale może to dobrze. Zagrać swoje, odważnie i o pełną pulę. Każda zdobycz punktowa na wagę złota (utrzymania). Na trybunach wspólna zabawa z kibicami Rakowa, na boisku walka o 3 pkt. Zmian w składzie raczej nie przewiduję, ewentualnie wzmocnienie linii pomocy Tsarenką kosztem jednego napastnika. Zobaczymy co wymyśli Pan John. Obstawiam 0:1 po bramce Kacpra Sezonienko w doliczonym czasie gry (kiedyś musi to nastąpić !) :)
A my swoje!
28 lutego 2025, 21:04 / piątek
Przegraliśmy w bardzo słabym stylu u siebie z Puszczą. Teraz przyszedł mecz na wyjeździe z bijącym się o mistrza Rakowem a więc wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują na naszą wygraną w tym spotkaniu :)
28 lutego 2025, 22:40 / piątek
Oby trener nie czytał twoich wskazówek.
Carenko nie jest wzmocnieniem i raczej nim nie będzie.
A co do meczu, to będzie trudna przeprawa i obyśmy wracali do Gdańska w dobrych nastrojach.
28 lutego 2025, 23:03 / piątek
0:1 i nie będzie to gol Sezona. Bobcek.
1 marca 2025, 10:06 / sobota
Witam wszystkich.
Wierzę, że w meczu z Rakowem do Gdańska przyjadą punkty/punkt ale... Tak przekornie...
Czy ktoś wie czy klub zapłacił swoim pracownikom wypłaty za styczeń? Jeżeli tak to o wyniki możemy być spokojni. Jeżeli nie to wynik meczu jest znany...
To teraz mogą mnie co nie którzy odsądzić od czci i wiary.

TYLKO LECHIA!!!
1 marca 2025, 21:46 / sobota
Za styczeń? Nie przesadzaj, dopiero 1 marca.
1 marca 2025, 23:24 / sobota
Gdzieś mi się obiło o oczy jakieś niecałe 2 tygodnie temu że dostali za grudzień dopiero, ale nie wiem ile w tym prawdy
2 marca 2025, 07:44 / niedziela
Faworytami zdecydowanie nie jesteśmy. Może to właśnie tutaj należy upatrywać naszej szansy. Sympatyczna drużyna 'medalików' stoi na przeciwległym biegunie od tego na którym aktualnie znajdujemy się my. Prezentują stabilizację zarówno na poziomie sportowym, jak i organizacyjnym. Niewątpliwie, pomimo wszystkich sympatii kibicowskich, zakładam że dopisali już sobie 3 punkty w tabeli za mecz z nami. Każda zdobycz punktowa będzie w tym meczu miłą niespodzianką.
3 marca 2025, 18:05 / poniedziałek
Tak bardzo bym chciał, żeby nasi wygrali, ale tak naprawdę nie bardzo w to wierzę. Ale patrząc na wyniki tej kolejki, to przeciwnicy najważniejsi nam nie uciekli. Więc dalej są bardzo realne szanse na utrzymanie. Więc do boju Lechia Gdańsk, Do boju biało-zieloni. Tylko zwycięstwo.
3 marca 2025, 18:43 / poniedziałek
Będzie dobrze 💪🏼
3 marca 2025, 19:07 / poniedziałek
No raczej nie będzie dobrze
3 marca 2025, 19:09 / poniedziałek
Szybko poszło.
3 marca 2025, 19:12 / poniedziałek
Lechia ciągle walczy o miano zespołu, który traci najwcześniej bramkę po rozpoczęciu meczu. Chyba jest w tym bezkonkurencyjna.
3 marca 2025, 19:22 / poniedziałek
Dobrze to już chyba było...sami sobie strzelamy Raków nie musi się wysilać.
3 marca 2025, 19:22 / poniedziałek
Kapic... boszeee ... kapitan. Wstyd.
3 marca 2025, 19:25 / poniedziałek
Koncertowo spieprzyliśmy sobie ten mecz …
3 marca 2025, 19:27 / poniedziałek
Witam wszystkich...
Już jest po meczu. Szybkie 2:0 po 15 minutach...
Cytat za naszym "prezesem" wywiad z wyborczej... Lechia to dla nas projekt długoterminowy, nie jesteśmy zainteresowani jej sprzedażą. Chcielibyśmy pójść w ślady Feyenoordu czy Atalanty. Te kluby stały się topowymi właśnie dzięki długotrwałej, ciężkiej pracy. Mamy wielkie ambicje, a naszym celem jest regularna gra w Europie.Lechia to wielki i długi projekt. Nie jest na sprzedaż...

Wszystko w temacie...
3 marca 2025, 19:56 / poniedziałek
Jakie już jest po meczu? Matko ale maruda! Były dwa potężne błedy... najgorsze 45min Kapica w Lechii.. Nojgi w ogóle mu nie pomaga, schowany ale trzeba szukać pozytywów! To my gramy w piłkę i jesteśmy często pod bramką Rakowa. Dobre 45 minut minus dwa prezenty!
3 marca 2025, 20:00 / poniedziałek
Czyli do dupy 45 minut bo w plecy 2:0.
3 marca 2025, 20:03 / poniedziałek
Znowu tylko Mena u nas gra.
3 marca 2025, 20:04 / poniedziałek
Gdyby nie te dwa tragiczne babole na początku to napisałbym, że gramy bardzo dobry mecz...Raków teraz będzie czekał na kontry bo nie musi forsować tempa.
Co mieli w głowie Piła, Weirauch i Kapić w głowach to duża zagadka...
3 marca 2025, 20:08 / poniedziałek
Wejdzie Sezon z Głogowskim i wszystko się odmieni.

TYLKO LECHIA!
3 marca 2025, 20:08 / poniedziałek
Sami sobie strzeliliśmy dwie bramki. Teraz pora strzelić chociaż dwie rywalowi, bo różnicy klas to ja nie widzę.
Sytuacje bramkowe według flash score

Raków-Lechia 5-10
3 marca 2025, 20:15 / poniedziałek
E tam, sędzia uj...przy pierwszej bramce faul i tyle. Ewidentnie odepchnięcie było.
I nie położyli się.
Lechia grać!
3 marca 2025, 20:41 / poniedziałek
był faul identyczny jak ten wcześniej odgwizdany po którym był wolny..

PS: Strzeliliśmy dzisiaj sobie 3 bramki... ja pierdole
3 marca 2025, 20:42 / poniedziałek
Z przodu orzemy, strzelamy na kontakt i co? Ano Planna...kurwa praktycznie 3 swojaki robimy...kurwa jak tu grać?
3 marca 2025, 20:42 / poniedziałek
Co ten chłopak odpierdala...z takim środkowym obrońcą, to ciężko coś ugrać.
3 marca 2025, 20:43 / poniedziałek
Gdyby przyznawali 3 punkty za każdego paralityka w zespole to bylibyśmy na poziomie galactocos Realu Madryt.
3 marca 2025, 21:00 / poniedziałek
I Raków gra o Mistrza a My o utrzymanie - masakra.
3 marca 2025, 21:01 / poniedziałek
A gdyby Mena miał jeszcze mózg byłby dobrym piłkarzem. Okazja na patelnie dla Bobceka, wystarczyło podać ale po co? Trzeba napierdalać w nogi obrońcy...
3 marca 2025, 21:06 / poniedziałek
Raków gra o mistrza bo zrobił zero baboli w obronie. My zrobiliśmy 6 katastrofalnych błędów i jesteśmy gdzie jesteśmy.
3 marca 2025, 21:08 / poniedziałek
Przegrali sami ze soba.. 3 bramki sprezentowali… dramat w obronie… z taką postawą biedna się nic ugrać nie zależnie ile się biega z przodu
3 marca 2025, 21:09 / poniedziałek
Co do Meny to jak mu głowa nadąży za nogami to byłby lepszy znacznie niż taki Crnac, lepszy znacznie to już jest, kwestia by tyle za niego zapłacili.
Szkoda bardzo tego meczu, mógł być wynik dokładnie w drugą stronę
3 marca 2025, 21:09 / poniedziałek
Mena jak ma za dużo czasu na myślenie, to nie radzi sobie.
Dziś przegraliśmy strzelając sobie 3 swojaki.
Raków z taką grą raczej nic nie ugra.
A co my ugramy? Wkrótce zobaczymy, margines błędów niebezpiecznie się kurczy.
TYLKO LECHIA!
3 marca 2025, 21:10 / poniedziałek
Mecz przegrany na własne życzenie !
Jak my mamy tak wyglądać w defensywnie to kurwa spadniemy z tej śmiesznej ligi. Tydzień temu przegrana z wieśniakami a dzisiaj pokaz kalectwa ze średnim Rakowem. Wkurwia mnie już to wszystko, od sytuacji w klubie po postawę na boisku. Obudzimy się zaraz w 1 lidze. Odechciewa się już po mału !
3 marca 2025, 21:12 / poniedziałek
Dokładnie d.g. Wreszcie ktoś to napisał. Jebany Mena samolub. Sporo strzelił, ale o wiele więcej spierdolił tym samolubstwem. Ogólnie jeśli będą tak grali to naprawdę mamy szansę się utrzymać. Ponad połowę drużyn z tej śmiesznej ekstraklapy możemy śmiało pokonać.
3 marca 2025, 21:12 / poniedziałek
I jeszcze ten nasz Kacperek , jak widzę gościa na boisku to mam ochotę pójść do psychiatry się wygadać.
3 marca 2025, 21:13 / poniedziałek
Współczuję tym życiowym nieszczęśnikom co wieszają psy na Lechii za ten mecz! Nasza młoda drużyna grała na trudnym terenie z doświadczonym rywalem i to my graliśmy w pilke! To my atakowaliśmy i próbowaliśmy! Oczywiście babole, prezenty położyły mecz ale na litość boską... kto tu się spodziewał, że Raków będzie się bronił bez piłki? Naprawde dużo pozytywów po tym spotkaniu! A co do minusów to oczywiście Kapić z ramadanem, fatalny występ. Nojgi obok również nie pomógł. Ten chlopak był niewidzialny dosłownie. Sprawdze na instacie ale obstawiam, ze w grze był mniej od Wieraucha. Sezonienko kiedyś był pośmiewiskiem a teraz po prostu irytuje mnie, że ten chłopak dostaje minuty w Lechii! Pracujemy i idziemy do przodu! Wierzę, ze ci co oglądali tez to dostrzegli.
3 marca 2025, 21:35 / poniedziałek
Dla tych właśnie pozytywów napisałem, że możemy się utrzymać. Składu już nie zmienimy. Musimy grać tymi pizdusiami jakich mamy. Nie przyjdzie do nas nikt bo nie ma transferów i nie będzie. Ale faktycznie to Lechia grała w piłkę. A Raków wygrał po naszych praktycznie samobójach. Mena w stu procentach do nauki myślenia boiskowego, bo się zachowuje jak jeździec bez głowy. Kapicz dzisiaj tragedia. Sezon sam siebie fauluje. O obrońcach nie wspomnę. Więc luzik. Z tym składem jaki mamy to naprawdę zagraliśmy super mecz. Bobczeka jeszcze nauczyć co to jest spalony, a Viunnykowi powiedzieć, że nie jest słoniem tylko piłkarzem i trzeba czasami się postarać biegać troszkę szybciej. Dzisiaj nawet Piła zagrał do dupy. A mimo wszystko ambicji im odmówić nie można. Bo się starali, ale niestety umiejętności za mało.
3 marca 2025, 21:44 / poniedziałek
Postawię tezę za którą będzie można rozliczyć za kwartał. Z taką grą nie ma opcji by Lechia spadła. Też jakąś paranoją są oceny gry na tym portalu piłkarzy ofensywnych, którzy zdominowali faworyta do mistrzostwa na jego boisku.
3 marca 2025, 21:48 / poniedziałek
Dla tych co wystawiają oceny piłkarzom na tym portalu, ja osobiście też wystawiam im ocenę 0. Chyba oglądali inny mecz, nie tylko dzisiaj.
3 marca 2025, 22:09 / poniedziałek
Faktycznie! Ten kto wystawia te oceny pomeczowe na portalu już był chyba mocno pijany i sfrustrowany...szkoda sie rozwodzić nad tymi bzdurami...
3 marca 2025, 22:45 / poniedziałek
Czuję nadal więź z naszą drużyną. W meczu z Puszczą zaczęliśmy sennie ale potem ambitnie staraliśmy się o odwrócenie wyniku. Nie było tam odpuszczania. Dzisiaj graliśmy w pikę, kreując całkiem sporo sytuacji podbramkowych. Niestety znaczna ich część miała miejsce pod bramką Lechii :( Tak nie powinno to wyglądać. Tu nie chodzi o to, że można mieć pecha. Można, ale nie można lekkomyślnie kreować niebezpiecznych sytuacji pod własnym polem karnym. Jest gęsto a ja mam piłkę w zasięgu nogi, to walę ją tak, żeby nie było z tego jakieś przypadkowej akcji. Albo gość wymagać będzie pomocy medycznej, albo mamy przynajmniej 2 minuty czasu na zmianę aranżacji. Przegraliśmy frajersko, ale walka o utrzymanie trwa. Oby to nas wzmocniło.
3 marca 2025, 22:52 / poniedziałek
A propos ocen, to mi się spodobał fragment z oceny Kałahura, że jego występ podsumowuje zmiana w przerwie, zwłaszcza że powodem zmiany był jego stan zdrowia, a nie gra na boisku, ale dobra.

A z tym bieganiem Wjunnyka to bym musiał znaleźć powtórkę jak w okolicach 80. minuty przebiegł pół boiska żeby zatrzymać akcję przeciwnika. On nie biega wolno, on czasami za wolno podaje (dzisiaj z Bobckiem, tydzień temu z Chłaniem). Ale problemy z podawaniem ma nie tylko on, Mena i Chłań jak tylko zbliżą się do pola karnego to im coś w głowie odcina i nie wiedzą co z tą piłką zrobić i zwykle kończy się to zmarnowaną sytuacją
4 marca 2025, 09:21 / wtorek
Ja jestem zdania, że Viunyk zasuwa dla Lechii na 100% i kręcił by świetne liczby jakby miał partnerów na skrzydłach którzy czasami podniosą nos nad piłke...
4 marca 2025, 10:44 / wtorek
Żeby tylko wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak Vjunnyk...jak dla mnie robi ogromna robotę.
I fakt gdyby niektórzy podawali to miałby o wiele więcej strzelonych bramek. Tymi ocenami bym się nie przejmował, ot chłopaki się bawią w ekspertów. Naprawdę gra wyglądała nieźle co potwierdzają tez statystyki. Niestety ta najważniejsza dla nas negatywna. Ale wiadomo z taką gra w defensywie nie mogło być inaczej...z Górnikiem wygramy.
4 marca 2025, 15:28 / wtorek
Trzeba walczyć dalej. Szkoda obu porażek, ale przed nami zwycięstwa. Nie ma więc co patrzeć wstecz. Jest istotna poprawa w grze, w mentalu. Nie odstawali jakościowo od Rakowa. Mecz był do wygrania. Gdy się jednak frajersko traci 2 bramki na początku, trudno o dobry wynik.
5 marca 2025, 12:32 / środa
Ta konkretna porażka wkalkulowana w bilans ewentualnych strat,chociaż zważywszy na okoliczności ze szczególnym uwzględnieniem baboli w defensywie...to chuj człowieka strzela.Była realna szansa ugrania zdobyczy punktowej z kolejnym mocnym przeciwnikiem.
Maleńkim plusem ostatniej kolejki jest fakt,że zespoły bezpośrednio nad nami również nic nie ugrały i nadal jeden wygrany mecz może wiele zmienić.Wygląda na to,że sytuację w tabeli na dobre skomplikowała nie tyle porażka z Rakowem ,ale z Puszczą.
No nic-należy obowiązkowo wygrać w niedzielę z KSG a potem nikomu nie odpuszczać.Banalne,ale inaczej sobie nie wyobrażam.
Pozdrawiam.
5 marca 2025, 13:22 / środa
Fragment artykułu z lechia.gda.pl"

"Nie czarujmy się - tylko z Radomiakiem zespół jest w stanie zdobyć trzy punkty, choć to też nie można uznać za pewnik - ostatnio radomianie u siebie pokonali m.in. Legię Warszawa 3:1 i jak dotąd nie przegrali jeszcze żadnego spotkania na własnym terenie, stąd istnieje duże ryzyko, że w marcu drużyna nie wygra żadnego spotkania i zakończy miesiąc z serią pięciu porażek z rzędu.
(Cieszyn / lechia.gda.pl) 5 marca 2025, 12:41"

Noż kur** mać! Zespół jest w stanie wygrać tylko z Radomiakiem? A Górnik u siebie, to co? Taka wiara w drużynę? Tak chcemy budować, czy chociażby utrzymać frekwencję na trybunach? Już przed meczem z amicą zakładali porażkę, ale teraz to już trochę przegięcie...
5 marca 2025, 13:48 / środa
Te artykuły to wiesz...
Niżej masz artykuł zatytułowany "Biało-Zieloni wciąż bez szans na utrzymanie" a w środku wyliczenia Klimka z X że ryzyko spadku wynosi koło 57%. No to rzeczywiście, bez szans.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.735