piłkarz
Serwis lechia.gda.pl życzy wszystkiego najlepszego!
Wydarzyło się 30 listopada...
1952: Przegrana w Pucharze Polski po 149 min.
Niecodzienny przebieg miało spotkanie w ćwierfinale Pucharu Polski pomiędzy Lechia Gdańsk a Górnikiem Bytom. W regulaminowych 90 minutach padł remis 1:1 (bramkę dla Lechii strzelił Goździk). Sędzia zarządził dogrywkę 30-sto minutową. Dogrywka ta, także nie przyniosła zmiany rezultatu, więc w myśl regulaminu grano drugą dogrywkę, do pierwszej strzelonej bramki. Gdy już czas drugiej dogrywki dobiegał końca i szykowano się na następne spotkanie w Bytomiu, zawodnik gości Sobel w 149 min. spotkania przesądził o zwycięstwie gości.