Gdańsk: niedziela, 22 stycznia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2013

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.elber68125180172
2.diraj125210169
3.filet9117170168
4.Bodo125150167
5.Piter_120160161
6.cYcLG121180155
7.wojteks23125200153
8.portos125150152
9.Pazur120200151
10.Lew Polnocy121130151
11.Picnick118150148
12.TommyLee125160147
13.wieszczu125160147
14.zawada125150146
15.Czarny68124200145
16.beast122160144
17.filecik125150144
18.macostry125150144
19.browar-57122150143
20.lukaszgda124150142
21.BastionPrawicy125110142
22.bezdomny125190141
23.giraz121150141
24.fan23107160140
25.SPECJAL 84125130140
26.Gaweł124150139
27.cool123120139
28.hubert125140138
29.Vito121170137
30.lichnowiak125170137
31.andares122150137
32.Wojtek_laska107140137
33.avecezar40124130137
34.Jacek1125130137
35.Kilmister115160136
36.bully122160136
37.HoNdA125140136
38.Leszeklv11890136
39.tomas113160135
40.Serek124130135
41.k_v121120135
42.Harpun124170133
43.Tomek72125150133
44.MarekM120130133
45.Evergreen124130133
46.karol71gda112140132
47.Zielka120140132
48.Jerem124140132
49.Srojtas114130132
50.Pasza3124130132
51.slawkowicz119130131
52.szatan4124130131
53.materac125120131
54.LechiaLublewo125150130
55.mlody26118130130
56.greg196125100130
57.tusio108160129
58.przytar124140129
59.dm_gda124110129
60.eMPe12080128
61.kordes118190127
62.Bart124140127
63.Cezar125140127
64.Primo118140126
65.Great Egoist118120126
66.Raf_Old_Town125120126
67.RAFALINDA76125150124
68.gegroza116120124
69.DarKoo121120123
70.Mrozo_GD125160122
71.pompej101140122
72.kasiunia123120122
73.BeKSa59118170121
74.rafik117120121
75.MARCIN 2003123120121
76.kozik411690121
77.halbert125130120
78.qnik75125130120
79.ToMeK91122120120
80.kuczo122100120
81.Gianni110110119
82.Krilu108100119
83.stodżi125100119
84.visior727212590119
85.MSZE125110118
86.Ś-W-L110100118
87.Burak125100118
88.Laik11890118
89.BEZDOMNY0125160117
90.yossarian1979124130116
91.bukos1125130116
92.okon116110116
93.gilgacz120110116
94.dziadek4121110116
95.PAWEł6812190116
96.krismichalik10870116
97.RAFCI81113140115
98.pif44125120115
99.Kufel12470115
100.ramka999119140114
101.gucio99108120114
102.CHIP119120114
103.ADM1971124110114
104.BEZDOMNY3125140112
105.SzymekLechia110120112
106.piero118120112
107.BEZDOMNY9125110112
108.Damianosik12490112
109.herta116140111
110.TAO-TAO122120111
111.arbi121110109
112.louis12512370109
113.P.Z.119130108
114.dd100109120108
115.corb0111490108
116.oxen7512580108
117.ProJack12580108
118.jacgor99114100107
119.alex.lfc119100107
120.Synek123100107
121.mandaryn7612570107
122.marektoronto120130106
123.jasio11190106
124.Juzio124150105
125.kleik101130105
126.ppaw10115130105
127.LGFT...SM117120105
128.Pietya110110105
129.jasiu.5125110105
130.Cygnus x-111180105
131.harnasm125110104
132.1uzden112100104
133.CUKIER 1973122100104
134.MACIAMU10590104
135.Nastypop11180104
136.LGPG114130103
137.Szpila125130103
138.adekprg123100103
139.tomas_112512490103
140.rysium4122100102
141.krootki123100102
142.Cebula125100102
143.ropuchapl12590102
144.LG Irlandia12180102
145.rafcio_man11470102
146.toudi81811470102
147.dark angel12560102
148.mario70124120101
149.ichman123100101
150.Wielki Brat11890101
151.LechiaGdansk9312580101
152.marioWMG111100100
153.piekarz7911780100
154.Pesymista12270100
155.slowik11813099
156.maksio110311099
157.ADI111311099
158.Browar571167099
159.kurczak1255099
160.lechia9110310098
161.LECHISTA HH12510098
162.Slawek1129098
163.WaCeK1258098
164.endzi1256098
165.Torres161009097
166.slaweklis1159097
167.lomraj1209097
168.peter.w.19761219097
169.ZeteMKa1229097
170.Bodzio61138097
171.kura19751208097
172.yahu731208097
173.BoraBora7612410096
174.marek92maras1249096
175.msj1118096
176.misiaq1258096
177.Rooz1236096
178.bolek4312313095
179.janz4911811095
180.Rafi 7610410095
181.robson351199094
182.wlodzimierz5011710093
183.grzy1219093
184.mil858093
185.kakula71246093
186.shark12410092
187.Hydro5212510092
188.fifarafa9211091
189.radstef12511091
190.jur1099091
191.BEZDOMNY11259091
192.Viking1106091
193.leh31179090
194.thomas_131179090
195.zuri1219090
196.Davix_CMC898089
197.klonek771058089
198.Sarpek1098089
199.Wojtek_Wojtek21016089
200.mecenas151258088
201.Tomas 73896088
202.Scin1258087
203.kamcio1207087
204.Matti925087
205.konik_morski935087
206.kempczol1249086
207.nazwa988086
208.szczesciarz19721258086
209.Seba90gd1197086
210.sielo917011085
211.sylamicia1259085
212.myszon1177085
213.sebo15859084
214.arbero1219084
215.rafi31wro1255084
216.miodek11712082
217.szewc8912411082
218.Misiek_fan7710082
219.wrzeszczanin1138082
220.malpa0110212081
221.Zielonka8411311081
222.Fliper11610081
223.bartoszgda1106080
224.BEZDOMNY51257079
225.gerhard991129078
226.lis1256078
227.Gredi1234078
228.Endriu28128011112077
229.jef767077
230.mariolinho1006077
231.LoloLG1086077
232.MateuszMLG1136076
233.Tjas1984075
234.michmar1006074
235.wisior69945074
236.TradycjaiWiara11210073
237.BuNiO1188073
238.Zgrzewek777073
239.fklos211010072
240.mariuszek 196911710071
241.Adasp947071
242.thomash42816071
243.jzawierski1078070
244.sarlin1007070
245.kamil04749069
246.jastrzab815310068
247.Twardy761089067
248.dar3cki735067
249.Abry17518066
250.wprzem1017066
251.Artman6141056065
252.mazi76648064
253.wlodzio76567064
254.Szyszka99474064
255.LG_sztum567063
256.WWW616063
257.iwan7771256063
258.GOBO537062
259.Spren657062
260.SZWEJO747062
261.BEZDOMNY71258061
262.idziu7626061
263.Przywidz_LG1216061
264.DON19LUCA451226061
265.szulc5511060
266.Killersus7510059
267._NORWEGIAN_564059
268.KonieczkoLG904059
269.grzesiek591159057
270.AGA1708057
271.ALEXA98547057
272.Ben1166057
273.Zielak1085057
274.Waldas734057
275.micdam686056
276.gargus1106056
277.krzysiek26gd734055
278.michal23gda1129053
279.duffy_1905053
280.Coldcorpse684053
281.Dante885052
282.Kwas624051
283.Marek_P704051
284.ostry_1111767050
285.POWRÓTpoBŁĘDZIE1116050
286.kraak405050
287.JENDROBEN584050
288.mysliwyt567049
289.Dorotka694048
290.Lechista1980702048
291.7TM31096047
292.kolczyk415047
293.Bydklak705047
294.Narodowiec474047
295.50czarny1064044
296.Barczi603044
297.BksCzernisWks1145043
298.radek1976-03683043
299.KURAK396042
300.mariuszek19691176041
301.donmarcos484041
302.Zemo87534041
303.owsiaklg1169040
304.kokosLG1982556040
305.gks794040
306.jeremi1157039
307.Zaki_Osowa354038
308.JAROSLAW492037
309.kropek82762037
310.KIBUL592036
311.ogan858035
312.zenua1464035
313.Surma123645034
314.marecki85453034
315.bombago450034
316.wliku384033
317.KaBePeCe424033
318.Mat3uszLG383033
319.mateyo453033
320.cichy_61244031
321.sibul_gda353031
322.yaku573031
323.Tomala362031
324.Krzysztof L.383030
325.BETONEK88244029
326.Saddam25253028
327.sMOKEE555123027
328.aram353026
329.Stogi_Z_Lechią403026
330.verde213025
331.klimur_lg332025
332.kuba czaki442025
333.ivie963024
334.ble_ble_ble172023
335.Lechio_moja262023
336.ulg811127022
337.ciastek253022
338.boy1255773022
339.tomza1974341022
340.tommy23223021
341.Rafał2001202021
342.DarkNinja195182020
343.JoJoGd271019
344.byczy766018
345.fjord403018
346.BigOgi402018
347.Zabory305017
348.Mazur171017
349.ernest7725016
350.gem202016
351.eloelo261016
352.miodek92403015
353.dawiddo172015
354.DanzigZoppot405014
355.Glowa102014
356.Peptus231014
357.jocker_gd443013
358.Pscoola200012
359.TECHLG101011
360.Kopernicki121011
361.afro.102151011
362.strzabek201011
363.kawa777203010
364.michal.lechia28409
365.Slawewer14109
366.Drahus15109
367.wiernylechii20108
368.mottlauspucke5008
369.trep K.D.V.10008
370.zawacky-orunia15008
371.WięcWstań10107
372.s3atanic101906
373.kologd20106
374.Janek_LG5006
375.Johnny_5006
376.Pol-X875006
377.WOJTEKGRB7713006
378.jogi8317006
379.onetent121006
380.rynio613105
381.zydor3105
382.DexterMorgan15105
383.LG13005
384.Mosq6005
385.pery15204
386.Serwus14104
387.krater445004
388.Rob_LG5004
389.STG5004
390.maciekmiszcz8810004
391.Suress10004
392.Kibice Razem LG15103
393.CHWM785003
394.jerry6585003
395.MatJol10102
396.kacperski20023002
397.MaciejCh5002
398.lechistaxWRZ9002
399.Pawełł10002
400.vgr13002
401.Ariello9215002
402.RudyLG20201
403.Diego5101
404.Marcel10101
405.sabato2001
406.jacek2425001
407.qny5001
408.Pele_LG8001
409.dychasopot2000
410.jar500-1
411.BOCHAN1010-2
412.dręczyciel500-2
413.vegus300-3
414.oiram400-4
415.AnnaK500-4
416.cezar-LG2500-4
417.greg231985500-4
418.piter812500-4
419.polonus75100-5
420.ghostriderbmw2300-5
421.furio500-5
422.Green LG1000-5
423.DoCkii1810-6
424.Victoryy1000-6

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026