Gdańsk: piątek, 21 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2014

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.TommyLee104150133
2.k_v109140130
3.BEZDOMNY1109130128
4.lukaszgda109140127
5.wieszczu109130123
6.harnasm109140121
7.Burak108120117
8.BastionPrawicy109120117
9.BEZDOMNY310980117
10.BEZDOMNY010950117
11.Browar57107110116
12.Cezar106140115
13.halbert109120113
14.kamcio105110112
15.Jacek1109100111
16.andares101110110
17.P.Z.104100110
18.mecenas1510980108
19.miichaal109140106
20.CHIP10890106
21.myszon105100105
22.Picnick104110104
23.kakula7106110104
24.zawada106110104
25.BEZDOMNY9109110104
26.PAWEł68109100104
27.RAFALINDA76109100104
28.louis12510960103
29.Zielka10890102
30.pif4410980102
31.JAROSLAW100100101
32.CUKIER 1973105100101
33.kasiunia10890101
34.Pazur10580101
35.BEZDOMNY710970101
36.browar-57102100100
37.Harpun9213099
38.BeKSa5910810099
39.materac10910099
40.gucio999711098
41.Vit18hal10911098
42.arbi10910098
43.rysium41069098
44.Laik1097098
45.Misiek_fan10411096
46.elber6810310096
47.Gaweł10810096
48.Damianosik10910096
49.portos829096
50.oxen751099096
51.ProJack1099096
52.ramka9991018096
53.wisior691097096
54.Mrozo_GD10912095
55.LGFT...SM10011095
56.KIBUL1049095
57.dark angel1089095
58.lichnowiak1088095
59.Serek1067095
60.tomas_112510910094
61.Japan1038094
62.BEZDOMNY51097094
63.dziadek410510093
64.mlody26948093
65.Seba90gd1088093
66.SPECJAL 8410411092
67.Adasp1059092
68.Cebula1099092
69.arbero10912091
70.Pasza31039091
71.Tomas 731018091
72.rafik997090
73.filecik1087090
74.piero1029089
75.SZWEJO1029089
76.MSZE1058089
77.Synek1097089
78.rbk887910088
79.Gredi1098088
80.Rooz1017088
81.visior72721087088
82.Niezalogowany9710087
83.Krilu10410087
84.Dorotka898087
85.misiaq1067087
86.Endriu2812801016087
87.kurczak1027085
88.krootki1067085
89.gilgacz1076085
90.Cygnus x-1948084
91.yahu731038084
92.MarekM1067084
93.kura19751097084
94.qnik751056084
95.gegroza984084
96.Czarny689711083
97.diraj1099083
98.klonek771098083
99.grzy10010082
100.zcbat1098082
101.jur949081
102.Vito1007081
103.jasiu.51017081
104.cool1027081
105.dd1001047081
106.zuri1049080
107.RAFCI81958080
108.gargus1035080
109.kropek827910079
110.Bart1069079
111.Evergreen1027079
112.HoNdA1047079
113.LechiaGdansk93976079
114.radek1976-031036079
115.ropuchapl1093079
116.beast976078
117.yossarian19791066078
118.szatan41096078
119.Bodzio6955078
120.Wojtek_laska1005078
121.slawkowicz1055077
122.alex.lfc898076
123.WWW897076
124.eMPe1047076
125.Pesymista1087076
126.wojteks231087076
127.dm_gda10410075
128.Lew Polnocy888075
129.kozik4908075
130.gajos998075
131.Scin1047075
132.ADM1971956075
133.Tomek721036075
134.MARCIN 2003885074
135.bezdomny1093074
136.Viking919073
137.mirekgd100908073
138.LG Irlandia977073
139.lomraj1015073
140.bolek4310310072
141._NORWEGIAN_857072
142.Wojtek_Wojtek2947072
143.filet9876072
144.Kilmister956072
145.hubert1026072
146.Rafi 76795072
147.mario701098071
148.ppaw101005071
149.JENDROBEN1045071
150.TAO-TAO1065071
151.Zgrzewek936070
152.LGPG1005070
153.portfel1043070
154.Primo1026069
155.ivie859068
156.wlodzimierz501069068
157.Kufel996068
158.Great Egoist559067
159.KonieczkoLG1049067
160.greg196975067
161.jedrzema924067
162.owsiaklg1097066
163.thorin77954066
164.macostry948065
165.Juzio1038065
166.sylamicia1058065
167.herta1047065
168.msj904065
169.krzysiek26gd956064
170.Kruszyna77849063
171.DarKoo1076063
172.Marek_P855063
173.LECHISTA HH1095063
174.toudi8181094063
175.karol71gda1003062
176.iwan7771097061
177.ichman996061
178.swiniak1096061
179.Wielki Brat708060
180.Gianni825060
181.robson351095060
182.kawa777958059
183.misiu67706059
184.corb01803059
185.LechiaLublewo956058
186.kempczol1066057
187.ALEXA981045057
188.szewc891053057
189.marektoronto907056
190.sabato756056
191.Tjas1732056
192.leh3857055
193.Zabory907055
194.radstef957055
195.TradycjaiWiara1076055
196.bukos1933055
197.Ben929053
198.przytar1003053
199.polonus751069052
200.ZeteMKa655052
201.WaCeK1045052
202.kraak496051
203.krzysiek19791055051
204.Wiking1945624051
205.jacgor99694051
206.Matti573051
207.marek92maras834050
208.wprzem774049
209.giraz666048
210.adwokat594048
211.kordes914048
212.qny805047
213.Bodo894046
214.lolo62503046
215.Sarpek823046
216.micdam681046
217.Szpila1097045
218.BoraBora76835045
219.okon664045
220.sebo15734045
221.pompej476044
222.peter.w.1976889043
223.wliku942043
224.konik_morski702042
225.idziu7643041
226.lechista910410040
227.grzesiek591086040
228.lis1045038
229.maksio1402037
230.mariuszek1969353034
231.slowik896033
232.thomas_13304033
233.kleik615032
234.kubachelten794032
235.slaweklis1016030
236.Spren432030
237.kuczo471030
238.cieszyn633029
239.mariolinho292029
240.michmar442029
241.cormack402028
242.POWRÓTpoBŁĘDZIE252027
243.jocker_gd392027
244.dar3cki402027
245.avecezar40455026
246.danio02213026
247.Piter_343026
248.canter84293025
249.ToMeK91352025
250.bartoszgda522025
251.Hydro52852025
252.tomasz6112381025
253.dychasopot303024
254.tomas362024
255.tomi29404022
256.shark413022
257.Sprenio251022
258.LoloLG391022
259.miodek355021
260.BigOgi495021
261.KarolekFSD502021
262.1uzden312020
263.Axel172019
264.Zielak887018
265.BksCzernisWks974018
266.PiotrL66153018
267.Fliper392018
268.jacek242431018
269.Mat3uszLG312017
270.wwgrzesio251017
271.Zemo87301017
272.szczesciarz1972201016
273.wrzeszczanin311016
274.LG-K303015
275.szmitek93392015
276.jzawierski653014
277.rafi31wro202014
278.gks302014
279.AGA1151014
280.mandaryn76241013
281.Rafi01typer301013
282.Richtus301013
283.radas423012
284.onetent152012
285.sarlin52012
286.teskiGda102012
287.Przywidz_LG302012
288.bialy88502012
289.jacpis51012
290.klimur_lg201012
291.skarszewiak603011
292.melonsio202011
293.niko2004662011
294.Jerem71011
295.Szyszka99284010
296.1906bartek292010
297.WKSTSBKS100010
298.Krzysztof L.5109
299.Lewy9120109
300.mariuszek 196935109
301.Artman61437109
302.lipael30008
303.DerekVanHorn18207
304.Domenico3025207
305.Abry1710107
306.PyreK15007
307.zenua13106
308.LG_sztum5106
309.Eivander10006
310.piotr8610006
311.rafcio_man12006
312.sruba15006
313.fklos2101505
314.janz4984305
315.studi805105
316.nazwa18005
317.kokosLG19825104
318.Mazur10104
319.Dante5004
320.JoJoGd5004
321.ŚRÓ6004
322.wajs5103
323.szulc15103
324.grom5003
325.Barczi7003
326.brzozak5002
327.Hodor5002
328.cre8123002
329.emeryt5101
330.Serwus5101
331.urban0585101
332.ŁukaszŁukasz25101
333.LG N31101
334.fazi4001
335.Amber19605001
336.elchico255001
337.adekprg14001
338.ADI149001
339.jeremi33300
340.hektorp5000
341.Speedy76710000
342.kamil0418000
343.lechia911010-1
344.Einherjer1000-1
345.PLEMNIK11000-1
346.Puri1500-1
347.ulg813040-2
348.malpa011820-2
349.galizero500-2
350.x3res1000-2
351.Killersus500-3
352.Pawcio500-3
353.Twardy761000-3
354.jef1900-3
355.P0L-X2500-3
356.idziu82400-4
357.Czas walki500-4
358.dynia500-4
359.kolczyk1500-4
360.paweldworek2510-6
361.Surma1233000-8
362.pacuh900-9
363.manolo1500-10
364.MaciejzGdańska2000-11
365.RudyLG1310-12

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020