Gdańsk: niedziela, 26 lutego 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2015

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.Narodowiec116180138
2.RAFALINDA76118170132
3.zawada118160131
4.radstef118150129
5.lukaszgda118180128
6.kakula7118120128
7.andares115150127
8.elber68117150127
9.LechiaLublewo118120122
10.ProJack118110122
11.WaCeK118130121
12.Kruszyna77115130120
13.myszon114150119
14.harnasm118120119
15.kurczak118120118
16.TommyLee118110117
17.gilgacz106150116
18.Wojtek_Wojtek2113140115
19.Damianosik109120115
20.Juzio115160114
21.tomas_1125118150114
22.qnik75116130114
23.kontakt116120114
24.portos118110114
25.ropuchapl113120112
26.dd100114110112
27.RobLG118100111
28.Bart113130110
29.kozik4118130110
30.k_v114110110
31.Jacek1118110110
32.Cebula118100110
33.browar-57111120109
34.grzy109100109
35.Poggenkrug112110108
36.KIBUL113100108
37.Zielka116130107
38.HoNdA118120107
39.Kufel108100105
40.Viking115100105
41.diraj107130104
42.oxen75118130104
43.TAO-TAO116120104
44.Gaweł111110104
45.Browar5711190104
46.mirekgd100117130103
47.materac118130102
48.CHIP118110102
49.JENDROBEN115100102
50.SZWEJO115100102
51.bukos1117100102
52.karol71gda11880102
53.tomasz6112116130101
54.yahu73109120101
55.yossarian1979110130100
56.grzesiek59113130100
57.Krilu113120100
58.gucio99102110100
59.Laik118100100
60.arbero11890100
61.beast11113099
62.rysium411213098
63.ADI111212098
64.filecik11711098
65.gargus1139098
66.Serek1167098
67.Mrozo_GD10813097
68.Tjas110910097
69.zuri1139097
70.lichnowiak1189097
71.qny1189097
72.misiaq1188097
73.manixone1168096
74.Lew Polnocy10713095
75.herta9411095
76.kropek8211510095
77.lolo621029095
78.MateuszMLG1039095
79.marektoronto1099095
80.greg1961159095
81.Pesymista988095
82.slawkowicz1128095
83.Cygnus x-19712094
84.dziadek411212094
85.Richtus11111094
86.halbert11610094
87.pif441186094
88.toudi8181144094
89.wlodzimierz5011711093
90.RAFCI819510093
91.SPECJAL 841058093
92.MSZE1187093
93.LechiaGdansk9310813092
94.Leszeklv1038092
95.jur11011091
96.BeKSa5910110091
97.LECHISTA HH1189091
98.corb019511090
99.arbi1187090
100.robson351188089
101.Primo1149088
102.sylamicia11714087
103.PAWEł681149087
104.szewc891179087
105.krzysiek19791159086
106.swiniak1159086
107.Evergreen1058086
108.piero1136086
109.BastionPrawicy1165086
110.zcbat1189085
111.kura19751068085
112.zaba361178085
113.Burak1147084
114.P.Z.1109083
115.Synek1129083
116.krootki1159083
117.Harpun1048083
118.jasiu.511011082
119.Wrexham FC1017082
120.eMPe1137082
121.MarekM11210081
122.BksCzernisWks1148081
123.hubert1187081
124.thorin771044081
125.lomraj1185080
126.ALEXA981158079
127.Vito1097079
128.dark angel1144079
129.Czarny6811713078
130.lis11812078
131.TradycjaiWiara1127078
132.ivie607077
133.mario701087077
134.iwan77711811076
135.Lechista1980707076
136.Kilmister958075
137.Vit18hal1098075
138.ADM19711066074
139.bartoszgda1036073
140.heski2111037072
141.wisior691134072
142.wojteks231189071
143.cool856071
144.LG-K9611070
145.leh31038070
146.thomash421036070
147.Tomek721096070
148.JAROSLAW1154070
149.Pasza3873070
150.Seba90gd1167069
151.mariusz_osp548068
152.filet9797068
153.portfel836067
154.klonek7711810066
155.Adasp757066
156.gegroza1114066
157.louis1251113065
158.BEZDOMNY111812064
159.bolek43926064
160.MARCIN 20031094064
161.Sarpek1183064
162.LGPG9311063
163.ppaw109311063
164._NORWEGIAN_648063
165.Adamus607063
166.msj576063
167.wieszczu1187062
168.Rooz774062
169.Sprenio884062
170.Stolarz78697060
171.jacgor99835060
172.dm_gda926059
173.krzysiek26gd993059
174.FlipLG11711058
175.kempczol1119058
176.Gianni775058
177.bezdomny1189057
178.rafik906057
179.radek1976-03978056
180.marek92maras636056
181.Bodzio6445056
182.Gredi685055
183.wprzem883055
184.mecenas151053055
185.visior72721043054
186.slaweklis1135053
187.Niezalogowany903052
188.owsiaklg11312049
189.WOJTEKGRB77818049
190.DarKoo1028048
191.Szpila1187048
192.skarszewiak1086048
193.BEZDOMNY01189046
194.gajos418046
195.micdam996045
196.niko2004553044
197.szatan411810043
198.Marek_P782043
199.Wielki Brat741043
200.ichman11313042
201.samada1039040
202.Hydro52965040
203.Axel355038
204.Spren434037
205.wrzeszczanin636036
206.dziabi544036
207.Bulterier434035
208.kordes443035
209.Ben938033
210.Bodo1008033
211.alex.lfc543033
212.mlody26444031
213.jef906029
214.Abry17202028
215.CUKIER 1973805027
216.Zielak503026
217.kawa777350025
218.Adam10494024
219.Bongo242024
220.BEZDOMNY91184023
221.Wojtek_laska104021
222.Beson344021
223.Misiek_fan343021
224.WWW262021
225.BEZDOMNY31188020
226.BETONEK88234020
227.Vengo433020
228.dar3cki410020
229.Endriu281280857019
230.-Mikeasz-542019
231.czarny9975341017
232.BEZDOMNY51184016
233.Bydklak292016
234.BEZDOMNY71183015
235.s3atanic52015
236.Great Egoist152015
237.Piro251015
238.szczesciarz1972340015
239.lechista9636014
240.jzawierski734013
241.rafi461151013
242.BigOgi294011
243.wwgrzesio152011
244.asiulka91010
245.Fliper9209
246.Twardy7610109
247.macostry42208
248.Adams g19008
249.Raf_Old_Town9107
250.Mosq19107
251.idziu710007
252.Tomas 7319007
253.gks19206
254.Falckpolonus10106
255.Matti9006
256.mietkafaja5205
257.zarzadlg5105
258.Dorotka11005
259.mil47204
260.miichaal10103
261.idziu8615103
262.mati69015003
263.piotr869003
264.przytar24003
265.lipael5002
266.Alerion6002
267.LG ZASPA 19459002
268.byczy10002
269.eldokarol7101
270.maciekmiszcz8810001
271.krzysten5100
272.mysliwyt5100
273.Puri5100
274.dana1101000
275.Filu5000
276.Jacas_BKS5000
277.Przywidz_LG5000
278.tomas5000
279.pacuh28000
280.RudyLG700-2
281.TradycjaWiara800-2
282.DębLin 19161000-2
283.kolczyk1000-2
284.Rafi 76900-3
285.azok400-4
286.Junior23500-4
287.stefan1971500-4
288.MatJol3720-5
289.PrzemasWawa100-5
290.miodek92300-5
291.MaciejzGdańska400-5
292.1906bartek500-5
293.BkSs500-5
294.jastrzab81500-5
295.kokosLG1982500-5
296.lechia91500-5
297.rastin500-5
298.slowik500-5
299.tomi291500-5
300.ogan3410-7
301.AWeisburger1000-8
302.Lechistann1000-10
303.ulg815320-12
304.bezwzgledny1200-12
305.Gianni661900-12
306.ekwiwalentny1610-13

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.172