Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2016

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.bartoszgda112140132
2.cool113160126
3.filecik115150126
4.Damianosik115150125
5.MSZE112150124
6.Browar57113130122
7.TAO-TAO112130121
8.elber68114130121
9.PAWEł68115130121
10.LechiaGdansk93108150120
11.tomas_1125115120118
12.Burak11570118
13.qnik75106120117
14.BastionPrawicy115100117
15.Rooz112130116
16.JENDROBEN107120115
17.ADM1971111100114
18.andares10880113
19.karol71gda114140112
20.piero113120112
21.ToMeK91111140110
22.RobLG110110110
23.Gaweł106120109
24.louis125112120109
25.Spren96110109
26.niko2004111140107
27.robson35111140107
28.dark angel109120107
29.zibimania114120107
30.lomraj115120107
31.ADI1113130106
32.toudi818113130106
33.Kufel11590106
34.micdam105130105
35.wasz_pan115130104
36.adam-99114110104
37.dd10011290104
38.Titi11490104
39.LechiaLublewo115140103
40.jur115100103
41.Stolarz7811390103
42.ProJack115110102
43.Gianni9590102
44.Mrozo_GD111140101
45.Harpun105130101
46.P.Z.105110101
47.konik_morski110110101
48.ropuchapl115110101
49.Primo113100101
50.jasiu.511260101
51.BeKSa5910650101
52.Sarpek105100100
53.kurczak115100100
54.materac11590100
55.arbero11560100
56.myszon10211099
57.rysium411010099
58.beast11012098
59.Viking11011098
60.rynio619810098
61.Wojtek_Wojtek21119098
62.Poggenkrug1158098
63.eMPe1139097
64.harnasm1158097
65.mario7011510096
66.lichnowiak1158096
67.Zielka1067096
68.krootki1137096
69.Jacek11114096
70.lukaszgda1108095
71.misiaq1156095
72.gucio991028094
73.hubert1158094
74.Zielonka8411112093
75.kropek8210611093
76.Lechista198010310093
77.zawada1109093
78.TommyLee1058093
79.RAFCI811158093
80.corb0111011092
81.wieszczu11511092
82.Vito10010092
83.pif4411510092
84.mirekgd100959092
85.MARCIN 20031008092
86.Synek1108092
87.Pasza31008091
88.diraj1118091
89.krzysiek19791138091
90.Tomas 731158090
91.MUMACIA977090
92.SPECJAL 841096090
93.Serek11211089
94.ivie11310089
95.Wielki Brat959089
96.krzysiek26gd1108089
97.LechistaPL787089
98.k_v1116089
99.gegroza10314088
100.wojteks2311512088
101.tomasz61121099088
102.szymq1108088
103.LECHISTA HH1158088
104.slawkowicz9012087
105.SZWEJO1099087
106.yossarian19791147087
107.visior72721157087
108.gilgacz10910086
109.Kilmister868086
110.grzy1054086
111.ALEXA9810810085
112.BONANZA1009084
113.CHIP1079084
114.Czarny681109084
115.swiniak1109084
116.kura19751119084
117.yogi1107084
118.kozik4945084
119.JAROSLAW1095084
120.thorin77935083
121.KIBUL1094083
122.sylamicia10513082
123.Niezalogowany8110082
124.yahu731018082
125.bialy88947082
126.radek1976-039610081
127.Pesymista1018081
128.Tjas11097081
129.Wojtek_laska10711080
130.KonieczkoLG10310079
131.wprzem1029079
132.oxen751058079
133.klonek7710712078
134.bukos111010078
135.Seba90gd1059078
136.portos1159078
137.Yogi8651078078
138.TradycjaiWiara1148078
139.Zgrzewek977078
140.halbert1117078
141.zcbat11512077
142.kempczol1158077
143.duffy_11156077
144.qny11011076
145.nazwa1096076
146.Abry171084076
147._NORWEGIAN_998075
148.dolcevita1099074
149.arbi1159074
150.LoczekGDA936074
151.msj479073
152.Glowa928073
153.Cebula1105073
154.filet9909072
155.samada1018072
156.yaku1097072
157.BEZDOMNY711511071
158.kakula711210071
159.Szkot969071
160.hrabia691157071
161.Cygnus x-1995071
162.dziadek41114071
163.radstef1159070
164.WaCeK1107070
165.browar-571136070
166.slaweklis1156070
167.okon899069
168.Maniek0080757069
169.Nojek1087069
170.zuri1154069
171.bezdomny11511067
172.Vit18hal857067
173.BEZDOMNY91157067
174.LG NOWY PORT896067
175.MarekM1139066
176.Bodo948066
177.lolo62925066
178.szatan41156065
179.Laik1114065
180.Gredi883065
181.LGPG6910064
182.ppaw10679064
183.grzesiek59989064
184.DerekVanHorn802064
185.STOGI-LG10310063
186.Juzio11010063
187.Rombis563063
188.kontakt11311061
189.Alius1114061
190.szewc891156060
191.MaciejCh696059
192.rafik751059
193.wrzeszczanin618058
194.manixone1137058
195.svensoon744058
196.Bongo709057
197.zduno907057
198.Twardy76786057
199.owsiaklg1098056
200.lechista91077056
201.Sprenio756056
202.zaba361031056
203.mil576055
204.Misiek_fan925055
205.Tomek721138054
206.Bart1094054
207.BEZDOMNY111510053
208.Evergreen1004052
209.greg1961087051
210.Formel695051
211.Zielak1087050
212.gks577049
213.lis1157049
214.Szpila1159048
215.gajos626048
216.aceven10664047
217.gados82673047
218.Leszeklv962047
219.wlodzimierz5011410046
220.mecenas15546046
221.leh3654046
222.kamcio465044
223.sedzia22354043
224.Hydro5210010042
225.mlody26504042
226.FlipLG1079041
227.Pazur464040
228.herta852040
229.ichman10811039
230.Jasiu-197410911038
231.Ben10610038
232.Adolfo575038
233.iwan7771025038
234.BEZDOMNY01155038
235.Lary1171003038
236.Lew Polnocy745035
237.BEZDOMNY51155035
238.Jacas_BKS603035
239.BEZDOMNY31157034
240.LG-K676034
241.ogan385033
242.filip.klos71708032
243.stefan1971476032
244.AScina444032
245.miodek92965030
246.bolek43988029
247.radziej836029
248.adwokat534029
249.Wiking1945202029
250.NewCover1463027
251.Wrexham FC441027
252.jeremi585026
253.L1945954026
254.gargus472026
255.barbapapa15303025
256.kordes322025
257.lipael412025
258.bks241002025
259.BkSs251025
260.mateyo301025
261.Leon1986351024
262.kraak302023
263.avecezar40626022
264.jocker_gd493022
265.grisza74404021
266.Kaczor U.S.253021
267.jzawierski443021
268.LG_sztum91021
269.heski211201021
270.knosisium322020
271.marek92maras311020
272.kawa777447019
273.białozielona12143019
274.magellan153019
275.Johnny_211019
276.BksCzernisWks833018
277.marektoronto632018
278.Fragles9482017
279.JoJoGd242017
280.Grembos1332017
281.dziabi250017
282.Great Egoist211016
283.Adasp250016
284.BOCHAN102015
285.Narodowiec202015
286.Lechista200141015
287.marian190101015
288.Mariusz 1109251015
289.Pawcio450015
290.jar1043013
291.RudyLG60013
292.ulg81844012
293.wwgrzesio102012
294.JuniorLB171012
295.tomus2619103011
296.peuek91011
297.sialalala101011
298.POWRÓTpoBŁĘDZIE211011
299.CUKIER 1973464010
300.Maszhasz102010
301.DENIK452010
302.Novi40010
303.laska0314109
304.wasssuuup9108
305.MacP10008
306.cebciu5107
307.heniek949107
308.dar3cki14107
309.Saddam2515007
310.pitek200017007
311.Itrich35406
312.macostry35206
313.rastin10106
314.sarlin10106
315.waldes865205
316.Gajoss510105
317.Dzikidingo15105
318.Mungo15005
319.tomciomrozio16204
320.Orion1322004
321.Kruszyna775004
322.magdzik5845004
323.Richtus11004
324.Boski-LG16004
325.LG ZASPA 194570303
326.chomik1910103
327.DarkNinja1955003
328.jefman5003
329.Kowal20015003
330.x3res5003
331.portfel10003
332.sabato10003
333.sruba10202
334.DarKoo22102
335.Rambuś2002
336.Adamus5002
337.MarcinS5002
338.tower6665002
339.Adam__LG10002
340.Beson10002
341.rafix12101
342.fordern5001
343.Ahmed2110001
344.Mati8610001
345.piotr8610001
346.Cinek2519915100
347.mateuszw7905100
348.Przywidz_LG15000
349.KacperBKS3020-1
350.Markur500-1
351.wermut1500-1
352.Kiedrowski3820-2
353.Bukol500-2
354.whitegreen90500-2
355.aram500-3
356.jacek242500-3
357.szczesciarz19721600-3
358.jure111500-4
359.LGFCE500-4
360.Krzysztof L.100-5
361.greg231985500-5
362.Jarekgd95500-5
363.trzczy1000-5
364.TECHLG2510-6
365.Adi19451000-6
366.s3atanic900-7
367.rozbert3500-7
368.WOJTEKGRB772200-8
369.mlody201000-9
370.DerekVanHorn2200-10
371.LEGIONISTA 19163600-11

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.202