Gdańsk: sobota, 24 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Wiosna 2017

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.DiabloLG90180143
2.bartoszgda89100135
3.krootki90130133
4.TradycjaiWiara89120131
5.Jacek190140128
6.bezdomny90120128
7.BEZDOMNY790100123
8.Czarny6885140122
9.yogi87130122
10.visior727290100122
11.yaku88100121
12.BastionPrawicy90120119
13.herta87140117
14.kurczak90100115
15.grisza749090115
16.manixone90110114
17.LG-K88100114
18.Burak90120113
19.lichnowiak90120113
20.Szpila90120113
21.Misiek_fan80110113
22.portos90100113
23.wwgrzesio86110112
24.BEZDOMNY59070112
25.LechiaGdansk9388130111
26.sylamicia90120111
27.kura197589110111
28.Kufel84110110
29.beast88110110
30.wojteks238990110
31.rynio6178120109
32.andares83120109
33.LechiaLublewo84120109
34.misiaq87110109
35.Viking90100109
36.qny8840109
37.svensoon85140108
38.zaba3690110108
39.Hevelius8190108
40.hubert89110107
41.kakula78580107
42.Damianosik9090106
43.MarekM9090105
44.Mrozo_GD90120104
45.Wojtek_Wojtek285100104
46.MUMACIA90100104
47.ToMeK918790103
48.gegroza80110102
49.mario7087100102
50.yossarian197989100102
51.Stolarz788990102
52.arbero9090102
53.corb018380102
54.Malamut5787100101
55.materac9090100
56.Niezalogowany8380100
57.micdam9010099
58.elber68909099
59.gucio99827099
60.bukos1907099
61.halbert896099
62.filecik906099
63.Harpun8413098
64.browar-578612098
65.Cebula8910098
66.Tomek72799098
67.szatan4897098
68.lolo628010097
69.Browar57879097
70.gilgacz909097
71.Nyrewes908097
72.Tjas18911096
73.BEZDOMNY39011096
74.kropek828710096
75.k_v879096
76.Pietya9010095
77.adam-99899095
78.iwan777878095
79.pif44897095
80.Rooz8712094
81.lukaszgda8912094
82.greg196869094
83.Tomas 73909094
84.zibimania848094
85.dark angel867094
86.Muł Garbaty858093
87.ADM1971908093
88.diraj9010092
89.marektoronto9010092
90.harnasm8811091
91.TommyLee9010091
92.dziadek48810090
93.WaCeK9010090
94.Ben868090
95.BeKSa597311089
96.nazwa8610089
97.Bart8810089
98.BEZDOMNY0908089
99.radstef896089
100.Nojek898088
101.CHIP908088
102.Gredi807088
103.Zielka8610087
104.robson359010087
105.Laik848087
106.piero858087
107.RobLG858087
108.karol71gda857087
109.miodek928011085
110.lis908085
111.konik_morski906085
112.slawkowicz859084
113.arbi907084
114.grzy866084
115.LoczekGDA745084
116.PAWEł68905084
117.Spren819083
118.zuri859083
119.lomraj908083
120.Gianni677083
121.Zielonka84867083
122.samada803083
123.Synek8111082
124.thorin77846082
125.P.Z.906082
126.ropuchapl906082
127.Lechista1980885082
128.BEZDOMNY9905082
129.Juzio9013081
130.bks34758081
131.zcbat907081
132.szymq886081
133.Primo858080
134.Szkot847080
135.TAO-TAO867080
136.SZWEJO875080
137.swiniak854080
138.ivie828079
139.Evergreen907079
140.KIBUL885079
141.szewc89839078
142.ADI1909078
143.toudi818835078
144.wlodzimierz50814078
145.ProJack822078
146.Lary1175611077
147.wieszczu909077
148.Wojtek_laska758077
149.Kilmister788077
150.JAROSLAW887077
151.mecenas15686077
152.Sarpek856077
153.LECHISTA HH906077
154.tomas_1125906077
155.radek1976-03819076
156.duffy_1807076
157.Poggenkrug827075
158.niko2004796075
159.bolek43835075
160.Sprenio807074
161.owsiaklg837074
162.eMPe867074
163.zawada854074
164.msj687073
165.darecki88886073
166.Alius906073
167.kontakt908072
168.RAFCI81857072
169.dd100867072
170.betek77836072
171.krzysiek26gd744072
172.BEZDOMNY1906071
173.qnik75857070
174.klonek77876070
175.Serek545070
176.kieli43854070
177.Bodo658069
178.MaciejCh787069
179.cool816069
180.Pesymista815069
181.MSZE885069
182._NORWEGIAN_874069
183.POWRÓTpoBŁĘDZIE577068
184.Warchoł89535068
185.kozik4725068
186.Hydro52804068
187.oxen75804068
188.ALEXA98884068
189.hrabia69672068
190.JENDROBEN886067
191.tomasz6112873067
192.WOJTEKGRB77769066
193.FlipLG909066
194.Leszeklv787066
195.krzysiek1979895066
196.Titi864066
197.yahu73706065
198.myszon655065
199.kempczol824065
200.louis125893065
201.rysium4887063
202.Vito775063
203.Gaweł905063
204.Jasiu-1974817061
205.okon684061
206.temistokles734060
207.grzesiek59797058
208.gajos326058
209.jur815058
210.wprzem614058
211.jasiu.5824058
212.mirekgd100827057
213.Wielki Brat684057
214.MARCIN 2003593057
215.Zgrzewek654056
216.filet9527055
217.Pasza3638054
218.LG ZASPA 1945755054
219.LG N774054
220.lechista9787052
221.ulg81654051
222.Cygnus x-1653049
223.slaweklis434048
224.adwokat543048
225.wrzeszczanin385047
226.tomasz76545047
227.Twardy76757044
228.AScina564043
229.EmJay433043
230.Zielak907041
231.piterek 1642041
232.mil514040
233.wasz_pan652040
234.gabba253038
235.jocker_gd442038
236.NewCover1355037
237.BksCzernisWks772036
238.jeremi465034
239.dolcevita493033
240.L1945802032
241.grasss18401031
242.cormack303030
243.MarcoLGŻ304028
244.SPECJAL 84302023
245.aceven10370022
246.jzawierski665021
247.stefan1971453021
248.RudyLG402021
249.magdzik584403020
250.ichman843020
251.Abry17151018
252.Seki281016
253.Adam02200053015
254.kawa777151015
255.CUKIER 197352014
256.pawkri41014
257.korpol100014
258.Seba90gd42013
259.Ktośtaki192013
260.GurskiLG101013
261.Oskar101013
262.tulfan100013
263.julkaaa180013
264.Inc199052012
265.Great Egoist92012
266.Bulterier51012
267.filip.klos71101012
268.Maszhasz553011
269.Glowa90011
270.Orion13272010
271.avecezar4051010
272.mlody2691010
273.leh3100010
274.bialy889209
275.dyzio_sierka21209
276.szaman19009
277.Adolfo20009
278.Yogi8657208
279.misiekpb5108
280.onetent18008
281.George5107
282.Kaczor U.S.5107
283.marek92maras10107
284.gks17107
285.Dodzius4006
286.luyak5006
287.slg10105
288.jar10005
289.Michuu19475004
290.anchrzak5003
291.rojsik115003
292.TradycjaWiara5003
293.Wrexham FC5003
294.szczesciarz197215003
295.ogan3002
296.Dodjo4002
297.rafik5002
298.MaciejzGdańska10002
299.peuek10002
300.Zegar929201
301.canter845101
302.Dawid Rajkowski4001
303.LG NOWY PORT5001
304.Matti5001
305.Kudi3100
306.Rajkowskip19974100
307.Novi4000
308.BkSs1000-1
309.MaciekLGD200-4
310.Vit18hal100-5

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010