Gdańsk: niedziela, 17 grudnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2017

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.misiaq116140150
2.portos116140146
3.Pietya116180144
4.qny111140144
5.zuri115120144
6.yossarian1979116160141
7.Ben115120141
8.BastionPrawicy116150140
9.materac116160137
10.Poggenkrug116150137
11.Bart111140137
12.arbero115130137
13.Tytek10290137
14.Cebula116170136
15.RobLG112130136
16.Pesymista112100134
17.Jacek1116170132
18.browar-57113160132
19.Tomek72112150132
20.TradycjaiWiara116140131
21.lis116160129
22.lukaszgda116150129
23.Kufel105140129
24.elber68114130129
25.Laik115120129
26.WaCeK116140128
27.k_v115120128
28.kurczak11690128
29.Burak116170127
30.Gaweł110130125
31.beast115120124
32.toudi818113110124
33.kieli4311690124
34.Lary117111150123
35.DiabloLG104140123
36.Damianosik114120122
37.Alius116120122
38.Wojtek_Wojtek2116120122
39.MarekM109110122
40.zcbat110110122
41.TommyLee116110122
42.Evergreen115110121
43.micdam116120120
44.MUMACIA102140119
45.konik_morski107120119
46.szatan4116100119
47.gegroza109110118
48.lichnowiak116100118
49.Tomas 73115130117
50.rysium4111120117
51.Szkot101140116
52.andares116140116
53.louis125108110116
54.cool99100116
55.tomas_1125116130115
56.yogi116130115
57.Stolarz78116100115
58.Titi115140114
59.klosfilip1971113120114
60.OL Elbląg111120113
61.Szpila116110113
62.TAO-TAO113130112
63.Niezalogowany113110112
64.thorin77106100112
65.robsed11050112
66.Czarny68114140111
67.LG-K114120111
68.qnik75114130110
69.ADM1971114120110
70.zaba36116120110
71.arbi115100109
72.yaku11190109
73.filecik11690109
74.pif4411670109
75.oxen75100120108
76.kdd539680108
77.Zielka109110107
78.Nyrewes116100107
79.diraj82130106
80.bukos1108110106
81.bolek43111110106
82.halbert115100106
83.mecenas1510770106
84.msj94120105
85.ProJack113100105
86.adam-9910380105
87.eMPe10870105
88.Primo11570105
89.CHIP106110104
90.Rooz110110104
91.LECHISTA HH11690104
92.piero11690104
93.radstef10380104
94.mariuszek 1969115190103
95.duffy_1101110103
96.wieszczu11690103
97.lysy1313114120102
98.betek7710090102
99.zibimania11090102
100.lomraj11580102
101.zawada10970102
102.wprzem8990101
103.mario7010990101
104.bery711080101
105.hubert11070101
106.visior7272116120100
107.Spren8580100
108.Michaś818212099
109.gilgacz10910099
110.Leszeklv10210098
111.EmJay10310098
112.Domin10610098
113.Viking10910098
114.JENDROBEN1169098
115.wwgrzesio11313097
116.Twardy7610011097
117.FlipLG11610097
118.klonek7711012096
119.kontakt11611096
120.LechiaGdansk9311210096
121.Synek1069096
122.darecki881075096
123.Zgrzewek10010095
124.szymq1049095
125.kakula711212094
126.iwan77711611094
127.karol71gda1079094
128.krzysiek26gd1087094
129.nazwa1078093
130.lolo621009092
131.Wojtek_laska868092
132.ALEXA981167092
133.dark angel1056091
134.Tjas11079090
135.Harpun996090
136.Browar571145090
137._NORWEGIAN_8712089
138.kleik7910089
139.MSZE1138089
140.ivie887089
141.mirekgd1001097089
142.manixone11616088
143.dd10010612088
144.wojteks2311110088
145.P.Z.1128088
146.Vito967088
147.SPECJAL 84926088
148.dziadek41105088
149.corb011068087
150.Sarpek1128087
151.jasiu.51096087
152.Habra8511086
153.KIBUL1164086
154.grisza7411311085
155.Wielki Brat857085
156.Hevelius946085
157.ropuchapl1116085
158.lipael937084
159.BeKSa59959083
160.myszon887083
161.szewc8911414082
162.sylamicia10611082
163.L194510810082
164.robson351169082
165.witman211066082
166.kropek821076082
167.ADI11166082
168.lechista99814081
169.kura19751019081
170.grzy1118081
171.Juzio11311080
172.Pasza37010080
173.Lechista1980826080
174.SZWEJO1166080
175.krootki1149079
176.Zielonka84907079
177.jezykgda995079
178.yahu737010078
179.Misiek_fan718078
180.Vit18hal878078
181.wlodzimierz501098078
182.greg1961063078
183.ulg8110812077
184.ichman10610076
185.ponski916075
186.herta936075
187.krzysiek19791114075
188.Gredi827074
189.jur957074
190.slawkowicz768073
191.PAWEł681114073
192.bezdomny11615072
193.Malamut571088072
194.samada1016071
195.Muł Garbaty1165071
196.Seba90gd659070
197.piterek 1827070
198.Cygnus x-1957070
199.Michu71066070
200.Sprenio824069
201.gucio991013069
202.LechiaLublewo11313068
203.Kiedrowski839066
204.JAROSLAW1156066
205.AVE LECHIA1169065
206.Jasiu-19741044064
207.harnasm1035062
208.owsiaklg11514060
209.radek1976-03886059
210.Adam10707058
211.SzymonLGD617057
212.miodek11512056
213.mlody26437056
214.BEZDOMNY1705056
215.Gianni546055
216.slaweklis585055
217.marektoronto594053
218.MarcoLGŻ703053
219.RAFCI81886052
220.grzesiek59844052
221.marcin0060344050
222.Hydro521108049
223.Cinzentaj736049
224.adwokat995048
225.szczesciarz1972454046
226.bartoszgda525045
227.Bodzio6603045
228.cze1984695044
229.SULG702043
230.temistokles559042
231.Kilmister603042
232.niko2004447041
233.BEZDOMNY0584040
234.Zielak1047037
235.marek92maras745035
236.Sasiadeyro413035
237.CUKIER 1973204034
238.swiniak353034
239.peuek453033
240.mariuszek19691156029
241.filet9393029
242.rafik255027
243.sabato254027
244.rastin201027
245.Adasp454026
246.Michał_LG574022
247.kristo76103022
248.dyzio_sierka373022
249.Adamus475020
250.MaciejCh773020
251.jzawierski562020
252.maciejanulka303019
253.Mrozo_GD352019
254.MlodyZJasienia93018
255.szklanek153018
256.s3atanic434017
257.kempczol804016
258.KamilP152015
259.Oddajciechade101015
260.leh3161015
261.sarlin201015
262.svensoon230013
263.sruba260013
264.LG N304012
265.Sebekgd52012
266.onetent141011
267.BETONEK88353010
268.MARCIN 2003102010
269.Bodo350010
270.elchico2530209
271.amarkus44109
272.aceven1010109
273.jocker_gd20109
274.Pawcio5009
275.wrzeszczanin10009
276.wasz_pan5108
277.Gringo7108
278.Jak.plo4910008
279.LG NOWY PORT28008
280.Pazur15107
281.jastrzab8113206
282.Bongo15106
283.emeryt5006
284.BkSs24205
285.kozik45105
286.gks7105
287.TeCet20105
288.Diego4005
289.A.s.i.A.5004
290.stefan197130004
291.Novi1003
292.j00gas10003
293.magdzik58410202
294.tusio12102
295.-Mikeasz-35102
296.mati69015002
297.BigOgi16002
298.kacper-BKS5101
299.bks3419101
300.dana1101001
301.brzozak5001
302.misiu675001
303.wisnia47410001
304.marcinelend11001
305.jeremi4100
306.Jarząb7100
307.gome5000
308.luki825000
309.Maselniczka5000
310.Daro 797000
311.LG ZASPA 194513000
312.x3res1010-1
313.grasss181000-1
314.Seki lechia1200-1
315.KacperBKS1500-1
316.BksCzernisWks2310-2
317.WOJTEKGRB774710-2
318.BratPierdolec500-2
319.Nojek1100-2
320.miodek927340-3
321.marcus001510-4
322.smb7272500-4
323.WKSXXBKS500-4
324.DarKoo700-4
325.jar2820-5
326.RudyLG100-5
327.CEZARLG2500-5
328.Eesox500-5
329.MarekGD500-5
330.new exsaracen500-5
331.Rombis500-5
332.Serj3500-5
333.gajos1000-6
334.boy12553630-9
335.avecezar40800-9

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042