Gdańsk: poniedziałek, 10 grudnia 2018
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2018

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.materac100190141
2.Primo99150131
3.ADI1100150131
4.TAO-TAO100150128
5.mecenas15100150126
6.Cebula100110125
7.Viking96150122
8.LechiaLublewo100160121
9.BastionPrawicy100140121
10.P.Z.100140121
11.Sarpek100140121
12.lukaszgda100160118
13.Tjas198130118
14.elber68100130118
15.visior7272100100118
16.Lary11710090118
17.gegroza95160116
18.bolek4393110115
19.arbi10080114
20.kurczak100120113
21.Evergreen96150112
22.diraj92120112
23.k_v100100112
24.Ben100140111
25.Nyrewes100140111
26.SULG90130111
27.tomas_1125100100111
28.owsiaklg99160110
29.Alius96120110
30.micdam99110110
31.Burak100100109
32.radstef100130108
33.piero95120108
34.wojteks2396110108
35.Muł Garbaty94140107
36.arbero10090107
37.Gaweł10080107
38.qnik7598130106
39.hubert10090106
40.ProJack10090106
41.lis96140105
42.dd100100110105
43.ADM197196120104
44.yaku94110104
45.grzesiek5989120103
46.krzysiek197999120103
47.grisza74100120103
48.filecik98110103
49.FlipLG100110103
50.Leszeklv97100103
51.nikodem10997100103
52.herta10090103
53.robson359870103
54.szewc8910070103
55.Performans100120102
56.Wojtek_Wojtek2100120102
57.dziadek49890102
58.zcbat9480102
59.KIBUL9880102
60.Damianosik10080102
61.wieszczu98130101
62.gural98120101
63.Vito98120101
64.ropuchapl100110101
65.kieli43100100101
66.bukos110090101
67.oxen759880101
68.MSZE95110100
69.halbert100110100
70.TradycjaiWiara9990100
71.rynio619012099
72.Juzio9611098
73.lichnowiak10010098
74.misiaq958098
75.marek92maras1006098
76.Czarny689311097
77.kura19759810097
78.myszon9111096
79.Browar579810096
80.sruba949096
81.yossarian1979959096
82.Spren998096
83.cool9310095
84.kdd539310095
85.szatan49310095
86.rysium49810095
87.Synek9810095
88.JAROSLAW979095
89.Borysos1009095
90.LechiaGdansk93938095
91.Jacek11007095
92.Zielak9514094
93.iwan77710012094
94.Mati008010011094
95.CHIP10010094
96.Gianni849094
97.Stolarz78958094
98.MarekM9511093
99.mario709910093
100.jasiu.5948093
101.szymq7412092
102.krootki1008092
103.kropek82887092
104.toudi8189710091
105.dark angel909091
106.Laik959091
107.OL Elbląg1009091
108.LECHISTA HH1008091
109.Zielonka84997091
110.yogi10011090
111.gome939090
112.Zielka1009090
113.gilgacz9810088
114.Zgrzewek1009088
115.eMPe998088
116.zawada9410087
117.Cygnus x-1838087
118.Szkot958087
119.PAWEł68997087
120.HamburgerSV856087
121.zaba3610010086
122.pif44999085
123.msj757085
124.OSTR797085
125.Tomas 73856084
126.piknikjanusz1003084
127.lolo628410083
128.beast9710083
129.konik_morski1005083
130.Tomek72899082
131.Brejak948082
132.SZWEJO986082
133.marektoronto994082
134.Niezalogowany859081
135.lomraj1008081
136.BeKSa59767081
137.BobiX817081
138.KonradK676081
139.Pepeoi976081
140.harnasm9311080
141.mikry949080
142.Harpun917080
143.BEZDOMNY79112079
144.TommyLee949079
145.louis125968079
146.Szpila1008079
147.MUMACIA728077
148.kakula7847077
149.Rooz867077
150.Dryjer548076
151.miodek92756075
152.greg196856075
153.browar-57984075
154.thorin77863075
155.Hevelius998074
156.WaCeK1006074
157.klonek77915074
158.Bart925074
159.Kufel958073
160.yahu73717073
161.darecki88953073
162.JENDROBEN985072
163.Pietya854072
164.zuri1004072
165.bigbadwolf937071
166.Twardy76986071
167.manixone10010070
168.jzawierski839070
169.slawkowicz757070
170.rafik764070
171.Pasza3768069
172.ichman934069
173.wlodzimierz50946068
174.grzy995068
175.qny1005067
176.RobLG954067
177.wprzem798065
178.kempczol966065
179.Jasiu-1974934065
180.zeusik1697064
181.ALEXA98984064
182.sylamicia958061
183.lipael644059
184.radek1976-03909058
185.bezdomny1008058
186.Warchoł89606057
187.LG N706057
188.lechista9756057
189.rocho476056
190.Hydro52957055
191.DiabloLG555055
192.karol71gda933055
193.AVE LECHIA955054
194.krzysiek26gd783051
195.dziabi644045
196.corb01453044
197.ulg81625043
198.19BKS45506041
199.kontakt1006041
200.jur582040
201.wwgrzesio305037
202.Wielki Brat385037
203.niko2004293036
204.plaska293036
205.JanqoBlanco435035
206.Pawcio595033
207.SPECJAL 84423033
208.POWRÓTpoBŁĘDZIE514029
209.wardoś443029
210.gucio99244028
211.maciekmiszcz88174026
212.Malamut57453025
213.rastin153023
214.manolo1181021
215.Bodzio6401021
216.Adasp132019
217.mariuszek1969153018
218.WOJTEKGRB77392018
219.Adam10152017
220.dar3cki202017
221.miodek151016
222.KrisPL92015
223.EntelerLGD.111014
224.RudyLG321014
225.DamianM101013
226.gajos70012
227.korpol261011
228.Przywidz_LG422010
229.Matti121010
230.faro2013131010
231.wrzeszczanin10109
232.Konik0075108
233.sarlin5108
234.rafi040610108
235.maruda5008
236.Fala22316008
237.jozin10206
238.mil5106
239.peuek5106
240.PiotrekC19825106
241.Jordanik5006
242.Bogu7143105
243.Cinzentaj4005
244.dyzio_sierka17104
245.JasienKultura19104
246.nazwa5003
247.ogan15102
248.kozik44002
249.Mat3uszLG11002
250.CUKIER 19735101
251.Adamus30101
252.marcin006040101
253.betek775001
254.L19455001
255.avecezar405100
256.Marvin145100
257.szklanek5100
258.Maciej19455000
259.BEZDOMNY57000
260.rafcio010510000
261.mariuszek 19691510-2
262.Bodo500-2
263.FCBanino500-2
264.Karool_Gda500-2
265.pirlo500-2
266.klosfilip1971500-3
267.pompej500-3
268.Wywrol500-3
269.BEZDOMNY0100-5
270.BEZDOMNY1100-5
271.BEZDOMNY3100-5
272.JuniorLB200-5
273.Mysza1000-5
274.MaciejCh1600-7
275.zeusik1000-10

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021