Gdańsk: wtorek, 27 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Jesień 2009

tabela rozgrywek

m.Betonme100%ost.pkt.
1.Tomi1238120+20210
2.korpak10021+16160
3.lichnowiak10016+20147
4.DerekVanHorn10019+28146
5.patryk40710016+12145
6.herta9916+5144
7.mariusz_osp10012+6143
8.pajak_jlb10013+4142
9.dm179418+16140
10.mikry9516+24140
11.k_v10017+13138
12.Cygnus x-110016+6137
13.Damianosik10012+20137
14.bartoszgda10014+12136
15.hokejarz10016+6135
16.ichman10016+6135
17.kendzior10016+10134
18.misiaq10017+16133
19.aram9514+28133
20.mal828811+7131
21.przeroba9313+6130
22.Nooras9613+12130
23.luki1216199010013+7130
24.gegroza10011+7130
25.JUBY159916+25129
26.zyba9913+6129
27.fan2310013+10129
28.tomek10012+20129
29.cool10011+4129
30.ZeteMKa10014+11128
31.kalaf2810012+13128
32.myszon10011+6128
33.marynarz19829215+10127
34.idziu869913+19127
35.Rafi 769913+14127
36.macias1987gda10012+6127
37.martin829016+7126
38.Jacek19516+15126
39.kopara9714+8126
40.zuri10014+12126
41._Duce_9813+10126
42.marcin9815+3125
43.miodek9210015+7125
44.OzzyLG8714+13125
45.Fliper1009+8125
46.DoCkii10017+13124
47.greg19610015+13124
48.komi_PRG9212+6124
49.thomash4210012+16124
50.Kadlub3k9717+17123
51.arbi10016+23123
52.Cebula10013+18123
53.HoNdA10012+15123
54.kura19759810+12123
55.Marlena79115+24122
56.TS WISŁA 19069811+14122
57.slawkowicz1009+9122
58.elber6810015+18121
59.Emp_8194140121
60.Synek10012+12121
61.Ben10011+10121
62.mil10010+12121
63.byczy9915+15120
64.jacgor999514+13120
65.WIWERTY9514+9120
66.materac10013+11120
67.Jerem8712+12120
68.kurczak1008+8120
69.tom1kk9315+14119
70.Bodo10015+15119
71.Gianni9414+7119
72.msj8213+11119
73.cze19849813+11119
74.radbul7910013+11119
75.gmario9712+9119
76.kokosLG19829712+10119
77.Rafi22068310+19119
78.RAFALINDA7610010+5119
79.ppaw10989+8119
80.kawa777958+5119
81.celinka879915+14118
82.-Mikeasz-91140118
83.yetielczacha10014+10118
84.s3atanic9912+9118
85.arbero10012+13118
86.dark angel10012+11118
87.piero10012+4118
88.marcinelend9711+6118
89.lubie_pączki87150117
90.siwy219812+14117
91.karol71gda10012+16117
92.MaciejCh10012+8117
93.Dorotka10011+3117
94.qwerty_bsd10011+8117
95.soyer189417+6116
96.Lary1179515+25116
97.askier1110014+8116
98.Tomala9513+6116
99.DanzigZoppot9613+12116
100.macostry10013+9116
101.BigOgi9911+6116
102.cezar-LG21009+9116
103.Orlos189616+23115
104.pif4410015+15115
105.SPECJAL 8410012+9115
106.defender8111+10115
107.Zielonka848910+20115
108.louis1259810+12115
109.CHIP10010+12115
110.Harpun10015+10114
111.bartosz2311079012+9114
112.tomas9511+3114
113.lgrumiafc01999+12114
114.WOJTEKGRB779213+16113
115.lechia-osowa29913+9113
116.sebo159812+9113
117.Zielak10010+10113
118.7TM3979+7113
119.benji_xD1008+10113
120.animag997+12113
121.greg2319859715+4112
122.WASIL959+6112
123.patryk909113+19111
124.arti8019913+7111
125.goofy9711+6111
126.KasiaS1009+11111
127.B4rtuS958+11111
128.janz499915+11110
129.Zielka10014+17110
130.florek_9210013+8110
131.zenua18312+12110
132.qnik7510012+3110
133.Kempi49811+7110
134.50czarny10011+13110
135.Adam77939+10110
136.Gredi1008+14110
137.ramka999987+3110
138.Laik9813+16109
139.tita959+9109
140.KIBUL999+4109
141.zielu_921009+7109
142.NIX85120108
143.sikiweroniki95120108
144.Szpila7811+6108
145.Formel10011+5108
146.Vito9510+7108
147.sebolec219910+3108
148.Kilmister10010+10108
149.Wojtek_laska1009+16108
150.jacek19691007+6108
151.zawada1004+5108
152.Kufel10015+26107
153.dynia9812+10107
154.LG Irlandia9511+3107
155.JoJoGd9911+7107
156.Dzikidingo9310+6107
157.kris889610+8107
158.P.Z.9610+11107
159.marecki859910+11107
160.Mnichu_LG959+5107
161.kost1009+11107
162.GOBO1008+5107
163.Pawcio9812+7106
164.filet910012+7106
165.mrskrzat7511+7106
166.gigi9611+10106
167.milan10011+20106
168.LGFTBujak7710+11106
169.Wielki Brat9810+10106
170.gks9910+8106
171.szczesciarz1972978+9106
172.adiOLIVA10014+15105
173.jasiu809712+9105
174.rmf.fm9812+13105
175.Davix_CMC10010+9105
176.wprzem908+5105
177.Dante998+6105
178.Marecki GD10013+5104
179.Czarny689912+20104
180.marchesterr9611+3104
181.jasiu.59911+5104
182.KOP90100104
183.Serek10010+8104
184.piotr1972999+12104
185.stynka978+10104
186._Malik_80120103
187.Kamil_LG9011+15103
188.julkakowala9311+5103
189.lukaszgda8610+8103
190.mirekgd1009810+7103
191.czerwik_BKS10010+3103
192.filecik10010+9103
193.kordes10010+14103
194.kubachelten10010+4103
195.Great Egoist969+11103
196.lipael1008+9103
197.pokrzywa7987+9103
198.Trawa86120102
199.akbi9912+15102
200.TuNiieK_LG9211+10102
201.luki828410+8102
202.pacuh9710+9102
203.mareg917+3102
204.MarekM996+9102
205.sruba84120101
206.Janek_LG95120101
207.dd10010010+8101
208.Narodowiec10010+4101
209.michal23gda989+9101
210.LG_sztum938+4101
211.cichy_611008+6101
212.filipos1008+7101
213.jachu5976+9101
214.cormack969+12100
215.mejsner1009+24100
216.yaroo928+13100
217.Raf_Old_Town9511+899
218.ojrzan939+799
219.Tjas11009+599
220.artur3279977+1199
221.Kuba44906+1299
222.BeKSa5910014+1598
223.asiulka8413098
224.ADI19712+1298
225.mazur798511+798
226.Dudsson_LG9310+498
227.trampi9810+398
228.Ciavar0910010+898
229.krzych123989+698
230.Mirek S1009+998
231.jezyk1008+1098
232.Malinowy58Gracz1008+1098
233.kraak957+598
234.El-G866+598
235.SZWEJO976+698
236.czarny997510012+1697
237.gilgacz9711+1297
238.krootki10011+1197
239.yossarian19798510+1097
240.toudi8188810+1797
241.wonsqui9510097
242.lis9710+897
243.wwgrzesio10010+1397
244.Niepoowtarzalny779097
245.rafalMORENA919+397
246.jef918+2097
247.Leon74968+497
248.agula998+897
249.JENDROBEN995+497
250.szatan410013+1396
251.Hevelius9411096
252.Marian_Lechia859096
253.zeta959+1496
254.sielo91858+796
255.LGPG987+996
256.Slawek10013+1195
257.lalek9212+1595
258.rastin6910095
259.Perni_LG9310+895
260.hubert10010+995
261.a.d.a.m1009+1295
262.Domin1007+295
263.kuczo1007+895
264.Łuki975+295
265.wieszczu9514+694
266.zeusik18813+294
267.oiram9013+394
268.zalik9013094
269.kuzyn9413+1394
270.vgr10013+594
271.michal3.939511+2694
272.Konik00710011+1594
273.pszczółka809+694
274.1945__959094
275.Pazur959+594
276.leh31009+1694
277.AGA1897+694
278.Burak997+694
279.zolnoo876+994
280.major kupricz10014+993
281.Kosinsky9410+493
282.rafik9510+1593
283.TommiSF9610+493
284.bialy88LGFT10010+493
285.browar-57996+793
286.tadzio_lechia9912+892
287.halbert9011092
288.esio9511+1292
289.P0L-X9911+892
290.kozik410011+892
291.marektoronto9510+2092
292.szaby819+592
293.xawery991007+892
294.zygi7512+791
295.Dulli10012+691
296.WaCeK10012+791
297.wliku9511091
298.dumbo9510+1191
299.Gruszkin10010+1191
300.slowik1009+1091
301.Eesox1008+891
302.LGFT...SM1008+891
303.dm_gda1007+1091
304.mandaryn76906+1391
305.zyrafa1982906+791
306.rozbert1006+1191
307.fikakowo10011+390
308.FcBull10010+790
309.Primo909+690
310.Adix_LG959090
311.cober959+890
312.kasia_oliwa837+790
313.Mistic907+390
314.Darecky916090
315.MSZE1006+990
316.Szyszka999712+1189
317.cienio9011089
318.pacio9610+2389
319.Zgrzewek959+689
320.ADM1971989+789
321.sibul_gda999+989
322.harnasm888+989
323.marcinm9910+1088
324.kakula7769+588
325.sabato798+488
326.leos988+788
327.frankioki827+688
328.karwiniarz9616+1287
329.Rychu19919014+1787
330.marioWMG8412+1787
331.vbmf8011+1187
332.CzechuLG9711+987
333.Twardy76798+1487
334.Solos977+587
335.Davor1007+487
336.Tulsik8713+486
337.Killersus9212+686
338.lomraj929+1086
339.Scin868+786
340.Milano888+1486
341.WyspaFans978+486
342.RAFCI811007-386
343.zap28986+1186
344.Maciek23995+686
345.podnies8713+985
346.EmJay9611+885
347.owsiaklg9210+1485
348.cre81599+985
349.fil71.711009+1485
350.siwy753758+785
351.mattyLG927+885
352.Robert Meller996+1385
353.Tymoon905+885
354.Bodzio68010+884
355.Leszeklv889+1284
356.Tomek72998+884
357.LG N1008+684
358.sylamicia757+684
359.szczypek787+584
360.Bart847+484
361.Sprenio877084
362.KURAK1007+1684
363.Viking1005+384
364.yoshin8411083
365.hydros9111+883
366.ramon718510+683
367.Monaco9810+683
368.TommyLee679+583
369.cieszyn707083
370.mysliwyt837+483
371.ernest7696+1783
372.mateyo726083
373.ogan9712+382
374.Krzyżak_778511+2082
375.przytar9510+882
376.Tomala_SWL9510+982
377.daro 72989+1382
378.Szym71009+682
379.Krzywy818+1182
380.Javier978+682
381.BastionPrawicy897+982
382.Clinik18987+782
383.BOCHAN1007+682
384.biały kask985+1082
385.loso8110+1181
386.peuek8410081
387.BuDeX_LG9110+1581
388.Juzio9810+981
389.Barczi939+681
390.TAO-TAO1009+781
391.mariusz260581988+1681
392.grzy637081
393.gucio99957+681
394.Boys66776081
395.malina914+381
396.Najman10011+1180
397.kowal39129979+1680
398.LG-K989+380
399.thorin77948+780
400.Prezmyslaw1008+980
401.wlodzimierz50747+1480
402.kuba987956+880
403.krzysiek26gd864080
404.Gaweł974+480
405.szulc9410+479
406.-Kufel-10010+879
407.Pasza3948+679
408.idziu82958+1179
409.AR_LECHIA857+1179
410.barbapapa15936+979
411.robson3510011+378
412.radek1976-0310010+878
413.Mati_BKS609078
414.Kosa-Ask628078
415.Maki BKS888+978
416.radis2657078
417.kacper947757078
418.Spren957+678
419.onetent1906+978
420.Misiek_fan956+1478
421.szewc899911+877
422.kopyrda9010+1177
423.Sarpek9910+677
424.cynamon27719077
425.jokasta759+977
426.Vengo849077
427.mariuszek 1969909+1077
428.DjarumGD758077
429.gradi707077
430.Kudi767+777
431.simonio10013+976
432.jatzi9510+1276
433.kalczuk10010+576
434.gulden849076
435.Bulinho_89919+676
436.Kabanos618076
437.Cielus94788+876
438.okon998+676
439.Lukasz88766+776
440.Wuda82866076
441.bartcr996+676
442.pompej8812+1075
443.rafi31wro609+2575
444.beast669+975
445.somonino6598075
446.Pines__LG907075
447.M.a.c.i.e.j987+775
448.perla1005+275
449.jaro251734075
450.maksio1824+1175
451.Axel9812+874
452.gashead649074
453.Piro859+1174
454.afro.102978+874
455.wojteks23978+874
456.bj888937+374
457.Nastypop596+974
458.peran86696+874
459.dychasopot954+474
460.kowi7613073
461.artur_zydek839+273
462.marioviking548073
463.LECHISTA HH1008+573
464.gregorr977+1473
465.chomik19796073
466.SamFrancisco796073
467.cYcLG806+873
468.rafcinx825073
469.Kwas955+1373
470.Diego9310+872
471.Endriu281280939+872
472.astongda767+972
473.eryk56787+1272
474.AnnaK1007+572
475.suicam1007+672
476.krupa1716072
477.Pawl_956+372
478.v77619071
479.ulat1009+971
480.Handballl428071
481.jeremi948+671
482.Kowalio706071
483.Proman755+971
484.jarko4238808+470
485.ivie818+1670
486.murzyn82616070
487.jur955+970
488.Cezar7910+1369
489.Ludwiczek778+969
490.marek92maras938+2169
491.jzawierski988+869
492.dyzio_sierka777069
493.giraz836069
494.rudy_trampek866+669
495.PAWEł68955+1169
496.jasiu035512+368
497.avecezar40827+468
498.WKSTSBKS1007+568
499.Wojtek_Wojtek21006+968
500.isLG775068
501.duffy_1994+468
502.ucho1228710067
503.visiorus72718067
504.GonzoTSW737+767
505.Evergreen955+767
506.korpol955+667
507.bolek431003+667
508.Mr M.488066
509.bartas111568066
510.Matuzalem837+766
511.Gdańska Lechia897066
512.kuki596066
513.slaweklis976+766
514.tomasik333605066
515.mackowybra.pl654065
516.mattww5512064
517.Picnick819+764
518.Pancio979+364
519.DENIK888+964
520.maki oli546064
521.mlody26954+864
522.Lewcinho1009+463
523.malusia77807+963
524.Pele_LG847063
525.krystian_LG1007+463
526.Szczurass456063
527.hubi706063
528.andrzej72856063
529.lesnymisio785063
530.Beret784063
531.matle844+1163
532.Stogi_Z_Lechią954063
533.koper507062
534.Pyton637062
535.pitek2000686+662
536.Hydro52743062
537.zidane757061
538.GlobusLG576+1561
539.Ojciec84656+561
540.KOMAR555+461
541.Srojtas605061
542.kafadi695061
543.Patyk GST715061
544.jaros1234854+761
545.Icemar623061
546.prosteam668060
547.Dino868+960
548.Szprechający577060
549.mundek84856+760
550.wisien6939810+559
551.malpa01769059
552.raptor524059
553.Robson91774+559
554.rwij_paputy806058
555.baho976+2058
556.Kuna794058
557.jocker_gd904+458
558.CIORUS638057
559.sowa_bk_79877057
560.gpsiwy71494057
561.mirek_92456056
562.p0g0_ŻBA756056
563.Pepsi23925+756
564.AdriaN000768055
565.agakaro19507055
566.gucio9989645055
567.krismacho675055
568.PaTrYk-WKS634055
569.lysek75794+655
570.klimur_lg593+955
571.dar3cki713+455
572.adiadu669054
573.innovator776+954
574.maciek320d545054
575.Kwiatek645+1254
576.PrzemasWawa695054
577.mazi674054
578.n4rc576053
579.michal0009999776053
580.Borys_LG555+1453
581.bubu06555053
582.greg76875+653
583.Mazur634053
584.Quad774053
585.klonek77804+953
586.oneric_cool829052
587.sashet494052
588.Ad1507051
589.maDDen1007+451
590.wrzeszczanin716051
591.Pevex631005+651
592.salewa494051
593.lechista 94504051
594.zielony_1994504051
595.Mr.x832+651
596.mroowa557+1150
597.tomaczu557050
598.PaNX586050
599.piotr86684050
600.kropek82994+750
601.koza70683+450
602.PREZESzBRZEZNA918+1749
603.Brainiac1945405049
604.Beriush655049
605.Gianni66925+1149
606.Mielas314049
607.szycha83918+1348
608.opapi1993476048
609.dziadek4516048
610.Agresor494048
611.-MaTeO-584+548
612.pawszu614+748
613.adamsik92296047
614.dawiddo386047
615.vwrobson526047
616.roll444047
617.googl93584047
618.GiENA432047
619.diraj958+346
620.pique357046
621.tusio847046
622.bobek27506046
623.michal1427394046
624.olo.gda624046
625.joe2474883046
626.Mr.Killjoy616+645
627.marcelitek305045
628.rysium4535045
629.Kostinho394045
630.lechista91004+1145
631.ORTEAM506044
632.Speedy767365+1244
633.MarekGD545044
634.hime354044
635.Lechista91523044
636.MazurWMG588043
637._NORWEGIAN_767+643
638.wajs355043
639.boski_LG525043
640.Rooz534+543
641.BAKULAA403043
642.sopel85413043
643.suchy90463043
644.jacek_8_lg355042
645.Olej91575042
646.buziek414042
647.janusz48804042
648.ivan066732042
649.szajba138510+641
650.tidusgd335041
651.waldek1671415041
652.Green LG735041
653.adiKP284041
654.kobuk533041
655.szparag01812041
656.alex.lfc626040
657.killer610936+1040
658.grucha604295040
659.michal5885445040
660.ZIBI67524+1440
661.Hammond347039
662.Krzysztof_GDA253039
663.Warchus263039
664.wabart463039
665.jambam465038
666.Malfred5522038
667.rykosz307037
668.lechista_luki235037
669.KingOfPizduci345037
670.saliuszpruszcz485037
671.bartok645037
672.mazi76654037
673.Tasior253037
674.krychLG353037
675.przemekt383037
676.MlodyLechia473037
677.Rufus74432037
678.byku92506036
679.verde465036
680.olavp244036
681.rugby1981464036
682.bareja183036
683.marcin_ek1263036
684.Niezalogowany685035
685.barti290323035
686.zachar493035
687.Fiury1945583035
688.wkucha352+735
689.galaxy3401035
690.BksCzernisWks775+434
691.tommy23264034
692.wiciu274034
693.Zemo87454034
694.lysol794+534
695.Czersk_LG253034
696.MarcinS323034
697.Popcio553034
698.cinek_82_82302034
699.Joller958+733
700.P I E C H - Y255033
701.Tomasz_LG375033
702.kologd405033
703.keczup704+1033
704.andares263+1133
705.oskar_15303033
706.Johnny_322033
707.oliwierek530033
708.cal506032
709.slot1624032
710.SzymonSztum243032
711.Piqaczu293032
712.newyorker11463+232
713.posyp202032
714.Groza302032
715.Mio LG401032
716.gajos721+632
717.Blue_LG253031
718.pawko76313031
719.ghostriderbmw2483031
720.oxen75302031
721.Picek_LG305030
722.mecenas193+1230
723.Adaś_PrG293030
724.emil_tcz413030
725.maciejanulka155029
726.broda335029
727.kartoflo354029
728.Simek86213029
729.luba273029
730.Arasio403029
731.Abry17292029
732.MIKI213402029
733.corney454028
734.Hamak242028
735.smb7272204027
736.a my swoje304027
737.KAROLBYTÓW153027
738.emylka90203027
739.brako303+827
740.PomezaniaMK152027
741.slg154026
742.Lechiiistka-164026
743.Lucky254026
744.burza16294026
745.pinio07324026
746.Kościerski Fan253026
747.WWW454025
748.Newska292025
749.Marta_stg302025
750.mich_89171025
751.Damiano88LG285024
752.luz_man204024
753.piasek404024
754.WolskiLechia273+1624
755.Sebas_Lechia543+624
756.Radeks743+424
757.malyFlips152024
758.zuraw_ili252024
759.buncool1988292024
760.Ruudyy344023
761.Buffet153+1023
762.sebastian77303023
763.LG1333023
764.jucek152023
765.budowniczy192023
766.marcincici191+823
767.Monta201023
768.Byc23k251023
769.Uazi254022
770.Norek27153022
771.Kapi555203022
772.irishdancer242022
773.big_danny342022
774.Siemion352022
775.yunkas321022
776.jurek371022
777.Lechia_Shn874+421
778.MichalGda153021
779.mariusz777203021
780.albin_BKS142021
781.RomeY152021
782.Bicek_Orun182021
783.Cris95_LG281021
784.jachugdaa341+721
785.Saren371021
786.Luksterowy431021
787.fjord965+720
788.voytas354020
789.gabba103020
790.bartoszy153020
791.MlodyLG213020
792.Maszhasz343020
793.Andus102020
794.oxen152020
795.SALEM152+1520
796.oneal172020
797.DziuchniLG321+120
798.rugbus11230+720
799.cezar_70153019
800.cordoba233019
801.stero87263019
802.m_ursus343+119
803.m1_dram_LG142+1719
804.Adzi22152019
805.tyli152019
806.koy202019
807.Krzycho202019
808.Yeste202019
809.MARTINEZ262019
810.JAWA1970310019
811.tatusiek405018
812.cin174018
813.adam9953018
814.skandimongstad243018
815.ciuciek76353018
816.Kopernicki413018
817.Ostry62018
818.Gin202018
819.Rombis452018
820.Zandi101018
821.Krasniii .221018
822.CUKIER 1973401+618
823.hektorp163017
824.Lechista1988202017
825.pruszczanie202017
826.kuba402017
827.bolman85101017
828.LechisTa___121017
829.Zacza251017
830.adrian1987250017
831.lewy77103016
832.Klo102016
833.mimwis102016
834.KOZAK112016
835.siwy123_51016
836.bartekbks101016
837.Hellsing87101016
838.interspace101016
839.Jacas_BKS101016
840.Kuba_Lechia101016
841.krystek645151016
842.paweldworek201016
843.ciumak150016
844.kynio1989230016
845.blackhand113015
846.x3res343015
847.darkLG132015
848.ropuchapl142015
849.tomgda1101015
850.Jarekrus1987131015
851.kamil795151015
852.StasiakLG151015
853.kaskader00231015
854.mieszczuch231015
855.BkSs251015
856.daniel9891251015
857.GrUbY253014
858.ardem1483014
859.voronwe102+1114
860.Zajkowski102014
861.MicLG312014
862.Spanek_Lechia51014
863.WK Gruby51014
864.Kozaqczelk141014
865.manutd59151014
866.yahu73201014
867.RobcioLG100014
868.krzychu50280014
869.Zaba_LG103013
870.irek69183013
871.FajnyRadziu72013
872.Popcio89112013
873.turek2751013
874.J.K.101013
875.kacper-BKS101013
876.Marcel101013
877.Sułtan Kosmitów101013
878.DSVTone121013
879.michal 32151+513
880.greg_gd201013
881.Limak140013
882.Grzesiek_w911150013
883.Lechia Karwiny150+813
884.Kropson300013
885.jastrzab81350013
886.Tomas 7352012
887.Bakula_94LG41012
888.AntyHejter51012
889.Jagoda51012
890.Beson101012
891.melonsio121012
892.osb151+1012
893.robcio52011
894.gromthor132011
895.adasBKS51011
896.goats51011
897.maciek49651011
898.Memek51011
899.Szymik51011
900.wLG51011
901.maruzi91011
902.mielony101011
903.wanciak101011
904.Putosik151011
905.tomek__LG151011
906.zieniek76201011
907.Moderator241011
908.Konop_LG100+711
909.Pablo_LG100011
910.KrystianLG113010
911.canter84232+610
912.mmmmmx11010
913.Długi51010
914.SzymGda51010
915.BKS-WKS-TSW71010
916.LGFan101010
917.sliwa1232151010
918.stevros151010
919.rybaldo191010
920.kauzen130010
921.Marcin-dataktyw150010
922.k-11180010
923.OLGIERD7735309
924.Wenti10209
925.krystek2815209
926.Lechistas17209
927.Oruniak854109
928.GeniuszLG5109
929.George5109
930.greg wyspa5109
931.j885109
932.lgkrwn5109
933.pioootrek_105109
934.stopka775109
935.wojtt295109
936.RaFcIo-Sd7109
937.arturobartini10109
938.Papadopoulos10109
939.robza15109
940.BUTEK745009
941.Leo5009
942.arash16009
943.kwachu41508
944.Lesiu005208
945.Musial_LGFT7208
946._Lukasz_10208
947.przelas10208
948.adriann5108
949.Pycio8108
950.Avash10108
951.bubLG10108
952.BiaIo Zielony15108
953.MarasSopot16108
954.Kaszeba5008
955.hidaet6008
956.Cinek207008
957.k0n1k8712008
958.gse15008
959.lolas45107
960.BeUeŁA11107
961.tomek_BKS15107
962.aareck5007
963.Siwekk5007
964.eloelo9007
965.Grzela18210007
966.marcin1986mal10007
967.maverick4610007
968.Marvin1415007
969.barambolgda5106
970.dede225106
971.jarek695106
972.AdiiLechia6106
973.zwingiew6106
974.pawlos9106
975.edwinsopot10106
976.Jordanik10106
977.Kaszy10106
978.jacek24215106
979.Bulterier5006
980.chmikello5006
981.Ketlan5006
982.Liban5006
983.Puchacz50+66
984.juki_014006
985.Bondzky15006
986.eMPe15006
987.MasaKrk15006
988.Wiewiór17006
989.laptop_lg20006
990.chudini0000125006
991.Avar5205
992.Lechia Barca4105
993.Zafero9105
994.mas10105
995.Rambuś10105
996.hildusek804005
997.Lechista925005
998.ogur5005
999.Piotrek WMG5005
1000.platek5005
1001.rafi4615005
1002.pery10005
1003.rafalj___100+95
1004.rustoo10005
1005.wuel-8123005
1006.Barry_LG10104
1007.BioShock10104
1008.roko15104
1009.Dominik932004
1010.Joker94004
1011.Bartek-Gd5004
1012.broendby5004
1013.czarny1005004
1014.DlugiKDV5004
1015.kojanos5004
1016.krater445004
1017.Maciek_LG5004
1018.Radolec5004
1019.Romanorety5004
1020.seagul5004
1021.prglg7004
1022.stefanbatory13122203
1023.Kazimierz4103
1024.Le Chacal4103
1025.misiek775103
1026.ReapeR10103
1027.LG--HS4003
1028.lucasmrz4003
1029.bavelinho115003
1030.benek5003
1031.Filipson5003
1032.jacek93935003
1033.kamykpl5003
1034.marionetka1025003
1035.Patrique5003
1036.samo zło5003
1037.wagon 135003
1038.Dragon10003
1039.hepimorda10003
1040.Lemur10003
1041.MAR_K10003
1042.STEFAN 16610003
1043.Siergey71+72
1044.Damis8910102
1045.Maaciass10102
1046.cichykibic1002
1047.Glowa1002
1048.sialalala1002
1049.Ron G.2002
1050.jaro82gda3002
1051.konri3002
1052.bucior-gda5002
1053.dejek5002
1054.p.gajowy8002
1055.rafikk197511002
1056.Pawel_66535002
1057.Matesikk4101
1058.PP1906ts4101
1059.Asia_ziom125101
1060.ziomus1010101
1061.BadBronson1001
1062.clapek12001
1063.Żordż20+11
1064.Pikut5001
1065.starry5514001
1066.Koziks16001
1067.wasssuuup16001
1068.bossbis20200
1069.CHRIS735100
1070.Mungo5100
1071.rafal_bks_145100
1072.BKS_1977_WKS1000
1073.terr0rysta2000
1074.CEWA3000
1075.benekk5000
1076.thomas135000
1077.Peczek Drutu6000
1078.P4BL07000
1079.Radolno Sz7000
1080.xxlbks3310-1
1081.Tomix70500-1
1082.KAMIL1995700-1
1083.bbbors800-1
1084.L_U_D_I800-1
1085.GRUBY_BKS1000-1
1086.sokol--192600-1
1087.Mihofont910-2
1088.marcin.j200-2
1089.Karaś400-2
1090.kielas86400-2
1091.zegar500-2
1092.KuBuS_600-2
1093.Przybysz800-2
1094.KAMIL881000-2
1095.LEWIATAN1810-3
1096.rybbaa500-3
1097.shark500-3
1098.winotoo500-3
1099.BETON LG400-4
1100.cruz400-4
1101.TokoVanBuuren1200-4
1102.saddam27200-5
1103.jozin500-5
1104.wisnia474500-5
1105.luki900-7
1106.bulek700-8
1107.suchygd3400-10
1108.DerekVanHorn2700-25

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029