Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Liga BetONów lechia.gda.pl

regulamin

 1. Liga BetONów nawiązuje do tradycji Ligi Typerów, zabawy prowadzonej w serwisie lechia.gda.pl w latach 2001-2004.
 2. Uczestnik Ligi BetONów lechia.gda.pl zobowiązuje się do akceptacji niniejszego regulaminu i jego ewentualnych modyfikacji.
 3. Organizatorem Ligi BetONów jest serwis lechia.gda.pl, a uczestnikami - użytkownicy posiadający aktywne konta w serwisie.
 4. Zwycięzcą zabawy zostanie uczestnik, który w danych rozgrywkach zdobędzie największą liczbę punktów. W dalszej kolejności decydować będzie większa ilość idealnie wytypowanych meczów, a następnie mniejsza ilość typowanych spotkań. W przypadku równości zostanie zorganizowana dodatkowa kolejka i ewentualnie kolejne.
 5. Typerem kolejki zostaje użytkownik, który zdobył w danej kolejce najwięcej punktów. W przypadku równej liczby punktów decyduje wyższe miejsce w generalnej klasyfikacji danej rozgrywki przed ww. kolejką.
 6. Gracze otrzymują punkty za typowanie wyników meczów piłkarskich na stronach serwisu lechia.gda.pl:
  1. 5 punktów - za pełną zgodność wyniku meczu z wytypowanym, tj. prawidłowe określenie ilości bramek gospodarzy i gości;
  2. 3 punkty - za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu i różnicy bramek, ale błędne określenie ilości bramek gospodarzy i gości;
  3. 2 punkty - za wskazanie remisu innego niż uzyskany na boisku;
  4. 1 punkt - za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu przy nieprawidłowym określeniu różnicy bramek.
 7. W przypadku meczów zakończonych dogrywką lub rzutami karnymi, za rezultat końcowy przyjęty zostanie ostateczny wynik uzyskany na boisku - bez rzutów karnych.
 8. Uczestnik gry ma możliwość (ale nie obowiązek) dokonania wyboru maksymalnie jednego "meczu-pewniaka" w każdej kolejce:
  1. jeżeli za "mecz-pewniak" uzyska jakiekolwiek punkty, ich ilość zostanie podwojona;
  2. jeżeli w "meczu-pewniaku" użytkownik nie wskaże, bez względu na bramki, prawidłowego rozstrzygnięcia, od jego bilansu odjętych zostanie 5 punktów.
 9. Uczestnik gry ma możliwość wielokrotnej zmiany swoich typów w dozwolonym terminie. Obowiązującym wskazaniem wyniku będzie ostatni przyjęty przez system przed ustalonym terminem ostatecznym.
 10. Termin końca typowania ustalany jest dla każdego meczu indywidualnie, a informacja o tym znajduje się w zestawieniu. Ustalony termin może jednak ulec zmianie, np. z powodu przełożenia meczu lub takiej prawdopodobnej możliwości.
 11. Możliwość zmiany lub wycofania "meczu-pewniaka" kończy się w chwili upłynięcia terminu możliwości modyfikacji określonego w ten sposób meczu.
 12. Mecz i punkty wszystkich użytkowników zostaną anulowane, gdy:
  1. mecz nie zostanie rozegrany;
  2. mecz zostanie przerwany i niedokończony;
  3. wynik meczu zostanie zweryfikowany (np. walkower);
  4. zaistnieje możliwość typowania wyniku w trakcie trwania meczu przekraczająca 15. minutę zawodów;
  5. stwierdzone zostaną nieprawidłowości w przebiegu typowania;
  6. wystąpią poważne i długotrwałe problemy techniczne.
 13. Niezależne od lechia.gda.pl problemy techniczne serwera nie mogą stanowić powodu do reklamacji, zwłaszcza jeżli wystąpią w ostatnich minutach przed końcem możliwości typowania.
 14. W przypadku sytuacji spornych, nieobjętych niniejszym regulaminem, decydujący głos należeć będzie do organizatora Ligi BetONów, który zobowiązuje się do maksymalnej bezstronności i rzetelności.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020