Gdańsk: czwartek, 20 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Tabela wszech czasów

wszystkie rozgrywki

m.Betonme100%ost.pkt.
1.P.Z.202322102239
2.Cebula207123002225
3.materac215420602159
4.Burak209320202125
5.CHIP207320802105
6.zawada203420802066
7.Gianni185818302051
8.slawkowicz199319802033
9.gilgacz198820202032
10.Zielka189420902028
11.browar-57203220302028
12.Jacek1188221402026
13.cool183819902002
14.Tomek72207419801998
15.Harpun190422601983
16.lichnowiak195919801982
17.Damianosik189517201956
18.pif44197418801950
19.Vito199120301947
20.karol71gda200117801947
21.Laik205420101946
22.elber68173319701934
23.lukaszgda181019901931
24.dd100196020201919
25.Viking197118401916
26.Bodo188321601911
27.piero190418201907
28.diraj202922201903
29.Kilmister192319101903
30.arbero194219001882
31.hubert186718501830
32.Kufel193918901821
33.MarekM184719001816
34.TAO-TAO190218701802
35.krootki204017801800
36.Cezar163421901787
37.Tjas1196217401780
38.marektoronto179320301779
39.oxen75179017201767
40.kozik4187318501761
41.kurczak188015301754
42.LECHISTA HH216217501753
43.WaCeK212417001749
44.k_v159317301742
45.ADM1971179018401719
46.filecik163916401713
47.Wojtek_laska176817501688
48.Bart166117201687
49.Cygnus x-1162716301679
50.Sarpek185816101672
51.Synek191716801671
52.eMPe176415801670
53.BeKSa59163917001665
54.Wielki Brat178015101663
55.Szpila197420101654
56.misiaq169316601648
57.SZWEJO179313101643
58.halbert166517601635
59.Juzio203421501629
60.zuri184917001629
61.dark angel163214601624
62.filet9165816201623
63.MSZE181814401617
64.PAWEł68168215201611
65.Wojtek_Wojtek2166615001607
66.Serek185115701603
67.radek1976-03178816801593
68.Evergreen182415901581
69.szewc89201419401577
70.kakula7177015401571
71.SPECJAL 84161714801568
72.Pasza3173916601564
73.Leszeklv162215101561
74.leh3167815401557
75.TommyLee138817201556
76.Gredi179413601537
77.ADI1200619801528
78.herta170416201526
79.gegroza153715101519
80.louis125158212201518
81.jasiu.5169515401516
82.rysium4164815101511
83.ichman195819601504
84.Czarny68175617701498
85.przytar158914701497
86.lomraj170613601487
87.wieszczu152315901471
88.bartoszgda150113201469
89.BastionPrawicy149413401465
90.wprzem169413601464
91.jacgor99145614501460
92.andares136114801457
93.myszon152114601448
94.Primo149215001446
95.Ben193917501439
96.Gaweł154614801436
97.jur173814101431
98.ppaw10157115601414
99.harnasm149515101412
100.JENDROBEN164611901410
101.KIBUL166210401409
102.fan23126914101405
103.gucio99147913201405
104.yossarian1979143214001402
105.Hydro52173813501398
106.qnik75151914201392
107.gks149314701387
108.portos138414201378
109.aram116814801376
110.Fliper153414901369
111.greg196154412301364
112.msj135412701351
113.beast131514201350
114.kura1975156512901349
115.kordes141314101325
116.mirekgd100141314501319
117.Mrozo_GD136816801317
118.arbi149314701307
119.mlody26143812201300
120.robson35168514501297
121.lis178016301290
122.kropek82142012601288
123.Raf_Old_Town123112401288
124.dziadek4140812301284
125.krzysiek26gd150710101273
126.visior7272134511801272
127.szatan4175814901264
128.toudi818141612301262
129.szczesciarz1972133311301257
130.ropuchapl138812001254
131.jef137814001249
132.sylamicia139414401247
133.Browar57130811501247
134.cYcLG113512901246
135.RAFCI81156012901246
136.rafik134512001245
137.wrzeszczanin147013201237
138.Zielonka84138113601235
139.marek92maras160812801229
140.mario70137412701229
141.ProJack13209501224
142.wwgrzesio120512601222
143.Twardy76121512901219
144.okon129312301211
145.HoNdA120911401203
146.grzy131211701198
147.wojteks23140514601191
148.corb01121611101181
149.macostry123813401180
150.vgr114612301180
151.wlodzimierz50139813801176
152.MaciejCh133711801174
153.Spren122710601174
154.bolek43156312901170
155.LG Irlandia113410801155
156.Bodzio6126710701143
157.AGA1115610801138
158.Zielak173015101134
159.LGFT...SM117212001129
160.Lary117102212901116
161.RAFALINDA76131312401110
162.klonek77142811501104
163.slaweklis160513201100
164.yahu73114811301098
165.LGPG128612501094
166.LG_sztum99711401094
167.LechiaGdansk93123311701085
168.owsiaklg150515301081
169.Endriu281280128812701080
170.mandaryn7612298401080
171.WWW123710301075
172.kuczo11429801072
173.tomas_1125107211401071
174.PREZESzBRZEZNA113612301070
175.jezyk10529701070
176.dm_gda121911601064
177.Lew Polnocy102212001062
178.gajos135711001058
179.Slawek133811601055
180.pompej103510401051
181.Rooz11749901047
182.Misiek_fan114111501045
183.kendzior96211701041
184.bukos1116510901034
185.thorin7712488801032
186.tomas94410401029
187.szycha83115011501022
188.ZeteMKa10749401019
189.Great Egoist10679901017
190.Pazur101511801015
191.ramka999115610801015
192.jzawierski153912201014
193.szajba13112312001009
194.animag9409001006
195.radstef117110601005
196.cormack99010601002
197.korpak9391100998
198.bezdomny12121140997
199.Krilu9921050989
200.korpol1076880989
201.Zgrzewek1022850973
202.CUKIER 197311991110971
203.mundek8410961010969
204.marecki851030890969
205.dar3cki1065870969
206.maksio1962950963
207.AR_LECHIA1063790954
208.Szyszka9911251210953
209.iwan77713411190949
210.celinka8710351130938
211.akbi8731090932
212.LG N12511100922
213.Jerem976950921
214.janz4911161190920
215.kempczol1320900916
216.GOBO914820908
217.JAROSLAW1121720908
218.sikiweroniki864960907
219.rozbert1066900904
220.mil1047980898
221.patryk407898900897
222.BEZDOMNY011081060896
223.martin82867910896
224.wliku1074840896
225.michal23gda11551080895
226.ivie1201970891
227.BigOgi10581050888
228.micdam979900888
229.LechiaLublewo8701010881
230.Killersus11391170878
231.Seba90gd1049960869
232.czarny9975987860866
233.ALEXA981135760864
234.jeremi13571070861
235.Rafi 76899880859
236.Dante957880859
237.zeusik18881040856
238.adiOLIVA9881010853
239.alex.lfc1034840853
240.thomash42900920852
241.MARCIN 2003868890852
242.Tomala874810850
243.BEZDOMNY31107980848
244.yaku979820847
245.a.d.a.m902910842
246.Matti813860841
247.TradycjaiWiara970860838
248.Pesymista1102830838
249.BEZDOMNY71104930831
250.oiram885870831
251.Picnick937830830
252.Scin1003870828
253.mecenas15869770828
254.esio887850827
255.tomek784770827
256.szulc9311040825
257.Hevelius711860825
258.mateyo779700825
259.sebo15841790819
260._NORWEGIAN_1073890818
261.DarKoo10041030816
262.Niezalogowany1049970811
263.cichy_61868850810
264.avecezar4011291050809
265.giraz828750806
266.BEZDOMNY51104810805
267.slowik11811000804
268.Mazur796730803
269.kopara708830799
270.Davor871800787
271.kasiunia849810779
272.gargus906740778
273.BksCzernisWks1494830776
274.Kwas984810776
275.Matuzalem872940775
276.Abry17751610772
277.kleik1096950769
278.El-G798640769
279.Sprenio793690768
280.mrskrzat799780759
281.artur3279851770759
282.simonio907950758
283.ogan10651140757
284.zidane772950757
285.Dorotka893660756
286.ToMeK91671860755
287.Adasp777780754
288.konik_morski864730754
289.duffy_11090690749
290.dychasopot961660748
291.Pietya744830747
292.Dulli841790747
293.DanzigZoppot1005900745
294.JoJoGd798730744
295.jatzi737830742
296.sibul_gda833730741
297.milan792750737
298.slot1884740736
299.50czarny910820734
300.rastin799800733
301.patryk90700830732
302.marcinm757690732
303.andrzej72836690725
304.marioWMG750780723
305.Tomas 73759650723
306.byczy1080990722
307.Barczi783630722
308.kris88666760720
309.bubu06775720705
310.Mirek S653600705
311.AnnaK749640704
312.peran86722680702
313.KURAK807810701
314.BEZDOMNY1897800696
315.rmf.fm626700696
316.luki82683630694
317.rafi31wro823720693
318.kamcio786750691
319.malina733740691
320.zenua1675710691
321.Pele_LG746710691
322.malpa0110861020690
323.zcbat753790685
324.sruba685560673
325.michmar664690668
326.BEZDOMNY9877680666
327.gigi696610666
328.qny700610666
329.BoraBora76694730663
330.Formel683610663
331.lesnymisio773570662
332.adekprg678780660
333.Piter_625680658
334.jokasta722690655
335.zielu_92739680653
336.tita801440648
337.EmJay686700646
338.MAR_K783850641
339.Kadlub3k745860640
340.Domin597630636
341.dynia674580635
342.stodżi621640632
343.kraak651600628
344.kowal39129781630625
345.endzi728580624
346.Lechista1980672570623
347.kasia_oliwa620470623
348.luki557660619
349.szparag01828790617
350.sielo91568540616
351.LG-K754680613
352.zalik514730609
353.KasiaS545540609
354.Zemo87769690607
355.marcinelend584600607
356.zeta663570604
357.BETONEK88676660601
358.Dzikidingo639590600
359.Danfos633690599
360.KOMAR827790597
361.filipos572580597
362.1uzden606660595
363.verde604690594
364.BOCHAN701730592
365.swiniak665530591
366.macias1987gda617500589
367.WIWERTY605640588
368.bully538640587
369.stynka606640587
370.grzesiek59907750586
371.suicam765630586
372.jurek567550584
373.wajs567620581
374.pawko76521590581
375.Kwiatek740680579
376.dm17483660577
377.Buffet608540577
378.Trawa568610574
379.Kabanos636630573
380.lolo62545590571
381.DerekVanHorn639710567
382.s3atanic744820565
383.cze1984628640565
384.ulat698660564
385.rugby1981542580563
386.Najman679580563
387.sabato576500563
388.siwy21486540562
389.mariuszek 1969748740555
390.WOJTEKGRB77762810554
391.Narodowiec560580554
392.mikry517610549
393.hubi587790546
394.Diego819690546
395.Mati_BKS542560546
396.pacio507510546
397.p0g0_ŻBA550510542
398.ciuciek76632550539
399.ardem1567670538
400.kawa777796620537
401.koper667540535
402.Green LG759620534
403.raptor537480532
404.jastrzab81635600529
405.daro 72585490528
406.zyba530500527
407.Solos531480527
408.ADAMjestCOOL534590523
409.wisior69619470523
410.smb7272569580522
411.czerwik_BKS564490520
412.thomas13465480519
413.Glowa537610517
414.lechista91025650513
415.M.a.c.i.e.j511610513
416.piekarz79613540513
417.George510480512
418.Davix_CMC565590511
419.Łuki688520510
420.pacuh651580508
421.Gruszkin524550507
422.peter.w.1976731680506
423.sebolec21597520506
424.adwokat601520506
425.Ad1526520504
426.Poggenkrug522490504
427.Marecki GD551600497
428.kuzyn544540497
429.kafadi570390497
430.ulg81913780496
431.Leon74512460496
432.tomasz6112532450496
433.7TM3741650495
434.burza16474540491
435.askier11503520491
436.gashead518480490
437.ORTEAM553630489
438.mareg483400489
439.asiulka490530487
440.Marian_Lechia444430487
441.krzysiek1979629430487
442.pasi007472380487
443.Marlena7488540486
444.gmario570500485
445.goats495470485
446.kazik1986402450485
447.rafcio_man482430485
448.canter84566520477
449._Malik_431520474
450.JAWA1970471440472
451.Lewcinho718590470
452.zawacky-orunia458450467
453.Kamil_LG478500464
454.trampi518550462
455.Radix.pl394470461
456.Kamil94487460460
457.BkSs532490459
458.bartcr568480458
459.marcelitek419410458
460.WKSTSBKS683570457
461.false prophet462440457
462.barbapapa15538400457
463.miodek92679600456
464.DoCkii526570456
465.vwrobson416480454
466.LoloLG531430453
467.jacek1969477340453
468.kuba459530452
469.onetent1736460451
470.piotr1972495280451
471.SamFrancisco474380449
472.shark709570448
473.Gin509420448
474.Marcel464450447
475.goofy469470446
476.KOP429420445
477.tomgda1442350445
478.Dudsson_LG487450443
479.Stolarz78408430443
480.saton362380440
481.Jordanik557510438
482.murzyn82421440438
483.FcBull480490437
484.Ciavar09443480437
485.Kudi560460437
486.polonus75636510434
487.cienio442510433
488.Beson463500433
489.jaro1382480433
490.PawelOtwock416400432
491.big_danny434430431
492.JUBY15464500429
493.mejsner495490429
494.matle479410426
495.Lucky423370426
496.RobLG438410424
497.tomasik333597490423
498.Vit18hal472470423
499.agula479360423
500.pokrzywa7432370422
501.Byc23k530530418
502.eryk56549460418
503.Krzyżak_77430500416
504.malusia77461440416
505.darkLG373410416
506.Konrad413410414
507.Javier601540411
508.Gianni66593490411
509.MateuszMLG472420409
510.piasek438410409
511.kiko7434480405
512.perla489400403
513.kaskader00455390403
514.zaba36449360402
515.mariolinho433260402
516.zapadka77398520400
517.mariusz_osp449430400
518.olesko17373370400
519.Tulsik431500399
520.miroslaw395430399
521.klimur_lg534490398
522.Mungo466380398
523.Zabory504480394
524.Piro676550392
525.kokosLG1982467490391
526.MatJol543550390
527.Karool_Gda473400389
528.Kosa-Ask399370389
529.tadzio_lechia625460388
530.Srojtas396420386
531.frankioki405340386
532.wincol397370385
533.kamil04397400384
534.dyzio_sierka493430383
535.fklos2740640382
536.grigor464400382
537.chałupa1990340320381
538.Tomek291346380379
539.Mistic396380379
540.zolnoo506350379
541.Malinowy58Gracz394320377
542.Groza299400376
543.mysliwyt537470375
544.Japan434350375
545.zuraw_ili406420373
546.Stogi_Z_Lechią547400373
547.Beret359310373
548.dawiddo371400372
549.daniello703438310372
550.olo.gda493310372
551.peper320380371
552.BBrzezno364300371
553.rynio61348360370
554.KonieczkoLG598410368
555.Waldas391370368
556.mariusz260581373330368
557.tom1kk367380367
558.CzechuLG406390366
559.krupa1345370366
560.julkakowala323400365
561.Cioza456350365
562.hokejarz382440364
563.Serj3408280363
564.Patyk GST333310362
565.kowi356440361
566._Lukasz_400440361
567.yetielczacha371330360
568.idziu86429340357
569.ostry_1111384470355
570.yaroo356330355
571.Trombek340360354
572.TS WISŁA 1906465380353
573.Mnichu_LG371360352
574.Bruin77418310352
575.igor346330350
576.PrzemasWawa416330350
577.Nastypop363320349
578.broda361420348
579.Joller493420348
580.MACIAMU337340348
581.Pevex63642530347
582.LG_Adix328380347
583.newerter329380347
584.Yaneq346340346
585.bartas111396320344
586.kubachelten603480342
587.Mosq457450341
588.innovator443380341
589.nazwa405350340
590.mazi383330339
591.szaby320320338
592.jocker_gd519390337
593.-Mikeasz-437400336
594.marcin290340336
595.kontakt409380335
596.Greenfans348360335
597.manixone409300334
598.jasio333290334
599.mariuszek1969660530333
600.carroll390380333
601.SirMaciej381320333
602.LG1532480332
603.Gringo311380332
604.MIKI213454310332
605.gosc356350330
606.trep K.D.V.349310329
607.GeorgeLG333290328
608.Davix338330327
609.Serwus509310326
610.Szefou399250326
611.PaNX310300325
612.Janek_LG406260325
613.FlipLG490510324
614.albin_BKS357400324
615.lipael482370324
616.komi_PRG296320324
617.Emp_81275330321
618.zyrafa1982346290321
619.LUIS355260321
620.dominias287340320
621.bialy88LGFT409330320
622.Adam77343310320
623.baho545460319
624.przemekt273280319
625.corney338360317
626.melonsio330360316
627.gulden269340316
628.Pancio402420315
629.DZIUNIEK381310315
630.lubie_pączki306280315
631.joe2474316270315
632.krzych1206318320314
633.P0L-X456370313
634.jarred394350312
635.Mateuszek320300312
636.miodek437490311
637.zap28508440311
638.Coldcorpse286330310
639.BuDeX_LG371430309
640.AZT286250309
641.koperlechia278290307
642.Zeto339270307
643.Richtus422390306
644.matad399360306
645.chomik19342350306
646.mattww322420305
647.radbul79312370305
648.defender332320305
649.loso475420304
650.NIX274350304
651.maki oli307310304
652.fikakowo337350303
653.Lewan294250303
654.xawery99352250303
655.Asiun420310301
656.tomi29425390300
657.WK Gruby291320300
658.Płocia369330298
659.fjord808480297
660.GeMil337330297
661.kuba_14271280296
662.kuki311320295
663.Maciekk370350294
664.Ludwiczek393260294
665.Adix_LG331300292
666.Papadopoulos294290292
667.Eesox668460291
668.isLG315260291
669.marchesterr305240291
670.raczek330320290
671.jaro251264240290
672.niko2004374310289
673.tusio428380288
674.Demon02295360287
675.m_ursus290280287
676.Pawl_448270287
677.incognito342220287
678.samada370320285
679.Saruman292270285
680.soyer18327340283
681.Bicek_Orun298240283
682.Kempi4302240283
683.kwik73264290282
684.benji_xD304250282
685.Niepoowtarzalny292280280
686.ChomiQ306270280
687.czarmiel299330279
688.jerry658260290279
689.Limak334250279
690.svensoon255320278
691.LGFTBujak293240278
692.motzel301300277
693.WANTED267240277
694.krzych123282230276
695.jasiu80309290275
696.pszczółka269250275
697.jork5306230274
698.POWRÓTpoBŁĘDZIE348310273
699.stevros220260273
700.Marek_P333250273
701.suchy304270272
702.grzechu27233270271
703.Kadłubek259270271
704.wisnia474240250271
705.bery7271200271
706.ojrzan348200271
707.qwerty_bsd402310270
708.oliwierek310210270
709.Ariello92441350269
710.donponiates293260269
711.Kaczor U.S.289230269
712.Marta_stg276280268
713.chmikello312250268
714.cinek_82_82275240268
715.konri226270267
716.ernest7399270267
717.Adam10273310266
718.Darecky251270266
719.jacek.tcz284260266
720.peuek362260266
721.PiotrekWMG241220266
722.Konik007340330265
723.nerd231200265
724.Prezmyslaw402340264
725.krystian_LG341250264
726.Warchus256240264
727.OLGIERD77411370263
728.Axel294330263
729.DjarumGD278280263
730.bartok486370261
731.Bongo285330261
732.Piotrek WMG270250261
733.czarny6891235310260
734.artur_zydek300290260
735.KuBuSiEk263240260
736.DaRk237240259
737.portfel316180258
738.kubus219250257
739.RaFcIo-Sd232220257
740.KLG84264300256
741.lalek297260256
742.kobuk239220255
743.afro.102362330254
744.lechista_luki311290253
745.Bydklak300280253
746.bartosz231107238260253
747.czarny78293240253
748.marioviking259220253
749.eloelo280220253
750.prezes87286180253
751.arahja279290252
752.pietrekbiel241240252
753.Pepsi23405300251
754.kalczuk359310250
755.Kuna267190250
756.oxen221250249
757.azok381350248
758.rafal_bks_14233310248
759.Jacas_BKS226280248
760.kocur78363330247
761.idziu82376310247
762.jogi83227300247
763.sowa_bk_79328270246
764.bodek_74248230246
765.szczypek315230245
766.Siemion314210245
767.Kuba44269160245
768.tommy23289330244
769.winerek199210300244
770.GrUbY314270243
771.luki12161990231240243
772.ManioLG313240243
773.syllas310290242
774.radziej282290241
775.Mr.x317250241
776.bialy88272240240
777.malyFlips283230239
778.zygi295310238
779.wons262300238
780.Pyton240230238
781.biały kask240210238
782.marcin007ii297330237
783.BuNiO277260237
784.tomza1974297200237
785.Torres16260190237
786.cezar-LG2333260236
787.greg231985392340235
788.szymon_sztum200280235
789.cezar_70238220235
790.MARTINEZ249200235
791.sisilechia174210234
792.Perni_LG302280233
793.arti801209270233
794.tomsk15211250233
795.n4rc242190233
796.tomp1217190232
797.Vengo386290231
798.sedzia22316250230
799.gonia305220230
800.Przywidz_LG362210230
801.Fronda248190230
802.Varier.1996241250229
803.cacek_99286250229
804.GonzoTSW226200229
805.hulo252140229
806.Dino313270228
807.TuNiieK_LG221240228
808.Ostry300220227
809.Lewy249270226
810.tucholak271270226
811.Zandi216220226
812.neptun67240260225
813.Kruszyna77253260225
814.Robert Meller321270224
815.pery240260223
816.Kozi_WMG_Shn162250223
817.Gorki90233220223
818.BAKULAA234210223
819.Ketlan237160223
820.karwiniarz274350222
821.jimi3436299270222
822.Czapek225230222
823.bury1989259200222
824.lysek75232190222
825.osb295190222
826.rustoo201260221
827.sitek193220221
828._Duce_225220221
829.Simek86254220221
830.Kropson246210221
831.cieszyn288210220
832.kuba987291140220
833.ZenonTczew242300219
834.adek191240219
835.StarszyLechista196230219
836.emigrant76214230219
837.domino33226190219
838.piotrek10158250218
839.J.K.224260217
840.kamil2108300260217
841.Hellsing87273300216
842.Mysza281290216
843.jarko4238233220216
844.MenoT_17212260215
845.kemp169230214
846.huncwot16275200214
847.makrela187190214
848.Wrexham FC304180214
849.Ś-W-L259170214
850.jacek242393240213
851.zjemcioko202190213
852.florek_92229250212
853.radis2193240212
854.Rafi2206197200212
855.yogi202210211
856.nalep374210211
857.Tomi12381200210
858.vegus227290209
859.Ruletka217220209
860.Saned286220209
861.magellan174260208
862.Brainiac1945194250208
863.waldek1671153240208
864.Warchoł89229190206
865.wonsqui330260205
866.kur diabeł209150205
867.killer610463320204
868.rykosz271220204
869.Black1989213200204
870.ret284140204
871.wlodzio76314280203
872.kibic_GDA205230203
873.zibimania203200203
874.maciekmiszcz88300170203
875.Luksterowy203160203
876.pajak_jlb291240202
877.cober224230202
878.marsky220200202
879.hrabia69300150202
880.Orlos18221240201
881.yoshin244240201
882.Czarny7201220201
883.adam-99208200200
884.Lechiiistka-195190200
885.Hiuston218130200
886.rekin275260199
887.Pscoola264220198
888.buncool1988210180198
889.Johnny_206160198
890.76mar240150198
891.siwy90208190197
892.krzysztof_1979148180197
893.andrzej18196230196
894.ucho122331230195
895.suchygd266230194
896.MUMACIA188170194
897.Hamak168160194
898.adi7raul257150194
899.Pycio227250193
900.ronaldo1195160193
901.Beriush199160193
902.CIORUS265220192
903.pitek2000254210191
904.Oskar264210191
905.Maki BKS226180191
906.Krzywy201220190
907.Sufoone177210190
908.Ruudyy185250189
909.Picek_LG147240189
910.1945__259200189
911.idziu7238190189
912.Alius257180189
913.ernest401275220188
914.BeUeŁA157200188
915.Iksiński229180188
916.RobcioLG168150188
917.woyti131130188
918.Lechia_Shn360320187
919.furrio100160200187
920.Pawel23145190187
921.krismichalik180170187
922.jareko172150187
923.Hammond175260186
924.jaros1234269180186
925.kalaf28170170186
926.Tacz-MI206250185
927.Szkot205210185
928.Pawcio284190185
929.pppiotrek184200184
930.boryna66194170184
931.lechiauk163160184
932.Maszhasz354320183
933.damian111243270183
934.stasiak190220183
935.rafikk1975268210183
936.stefan76176190183
937.roko257150183
938.MasaKr.175210182
939.KodzienBKS221180182
940.Maaciass229160182
941.Victoryy211250181
942.michal5885260230181
943.kontratak155200181
944.Dragon179150181
945.TommiSF241220180
946.kamil3316140140180
947.Sonti155160179
948.zachar185130179
949.PyreK213110179
950.dolcevita240220178
951.kwachu301220177
952.tomaczu171210177
953.rafalMORENA227170177
954.adam_rm93258150177
955.domin78186100177
956.byku92228250176
957.montana172220176
958.adin018185160176
959.Titi205140176
960.Konop_LG208120176
961.jasiu03259280175
962.krzysiek1985191200175
963.bien159190175
964.cal207230174
965.przeroba191220174
966.Jaras194210174
967.dumbo203160174
968.Wiktorg162140174
969.siwy753214140174
970.rbk88231260173
971.slepy222190173
972.Tymoon201160173
973.LechistaPL174140173
974.Robson91223140173
975.Pilsner151160172
976.kost170160172
977.SzymonSztum199180171
978.podnies218200170
979.thomas_13196190170
980.Yeste151150170
981.rafi461214120170
982.Domenico30184210169
983.T-Mobile268170169
984.przemek95237150169
985.szymq201140169
986.greg76253240168
987.ReapeR195200168
988.hool69150160168
989.gnat_twierdza219170167
990.waca147150167
991.Joe_Sandman181200166
992.lewy77148190166
993.dario21120170166
994.orzech181150166
995.krzychu50260140166
996.bombago167130166
997.MarcinS172230165
998.Adamus191210165
999.jure111231210165
1000.leszczu87269210165
1001.Szprechający182200165
1002.BramkarzLechii2138190165
1003.kropa197190165
1004.bartekbks123150165
1005.Agresor140150165
1006.MaciekJerzy170130165
1007.Klejdo142120165
1008.OWC215170164
1009.BolesłaW153150164
1010.Tomala_SWL207140164
1011.KlimekLG162130164
1012.MlodyLG194130164
1013.Aśka.Tczew197240163
1014.SALEM217190162
1015.ultima thule226150162
1016.Lemur188130162
1017.Sarpini212130162
1018.Drahus213190161
1019.paweldworek309270160
1020.Nojek202150160
1021.gerad150130160
1022.elRob166130160
1023.Handballl152180159
1024.gulek177130158
1025.LoczekGDA167110158
1026.borg238210157
1027.MarekGD209190157
1028.barry79135140157
1029.kacper947169140157
1030.dziabi206130157
1031.Pawel_665289150156
1032.Speedy767166170155
1033.Ojciec84178160155
1034.michal3.93260190154
1035.WMG BKS207140154
1036.vbmf156180153
1037.Puma149160153
1038.Fiołek_prg208150153
1039.Lechista91179130153
1040.rudi125110153
1041.Kosinsky227200152
1042.STOGI-LG213190152
1043.grzechulg141150152
1044.tomek_BKS151140152
1045.sashet163120152
1046.macm188120152
1047.Wiking1945143160151
1048.Suryn140140151
1049.AdriaN000181170150
1050.Bulterier221170150
1051.isztar161200149
1052.Bulinho_89228180149
1053.Cebul z Wisłą116130149
1054.marynarz1982126170148
1055.Mirecki153170148
1056.bociek72191170148
1057.MicLG198170148
1058.Tomislaw167150148
1059.Rychu1991163220147
1060.Sopots273220147
1061.rudy_trampek246170147
1062.Szunia174160147
1063.SzymonM230140147
1064.paweł91160190146
1065.zarzadlg164140146
1066.bubu126130145
1067.antoine150110145
1068.KAMIL8817480145
1069.MaateeuszPRG174170144
1070.dmm191170144
1071.wasz_pan180150144
1072.gerhard99195150144
1073.affon198150144
1074.grisza74135140144
1075.KosaLG181130144
1076.rafalj___192130144
1077.Peptus127170143
1078.Rafał2001182160143
1079.yunkas209160143
1080.DarioB136130143
1081.szym_on140110143
1082.koza7018490143
1083.DiabloLG95180142
1084.mielony164180142
1085.karolo923145130142
1086.batumi1132120142
1087.xkostek152100142
1088.Żabianka172100142
1089.bossbis272220141
1090.k0n1k87144140141
1091.Maik161140141
1092.Malfred5165140141
1093.michi4c162130141
1094.sieksta222240140
1095.skarszewiak278210140
1096.Buzka_LG243180140
1097.Szym7221160140
1098.SzymekLechia139140140
1099.mattyLG169120139
1100.pocojatu157160138
1101.bareja168160138
1102.Kopernicki182160138
1103.mal82148140138
1104.lukash141130138
1105.Arek_20_200789120138
1106.LGa158210137
1107.filip.klos71184200137
1108.majcher81232200137
1109.Krzoki162110137
1110.Bakula_94LG242270136
1111.KaBePeCe319260136
1112.oneric_cool168190136
1113.Cienki136180136
1114.mrozov147140136
1115.Tomala_130130136
1116.MazurWMG173160135
1117.KiBiC205150135
1118.OzzyLG97140135
1119.KeySi007150140135
1120.B4rtuS190140135
1121.słaby134120135
1122.rwij_paputy115110135
1123.J.A.R.O.T153150134
1124.agulec18164130134
1125.lazarus139120134
1126.Boys66151110134
1127.TeBe73112150133
1128.tampoon3d121150133
1129.Spoko2Yo105120133
1130.Dratva149120133
1131.66baran135120132
1132.emylka90151120132
1133.lechia_t29211190131
1134.RudyLechia129150131
1135.Kadi164150131
1136.jacek9393157120131
1137.Damis174120131
1138.salewa198180130
1139.Duszano83150130
1140.gerad1996132150130
1141.SKUB134140130
1142.gregorr170140130
1143.Wuda82159130130
1144.MichalaK114110130
1145.golob14197200129
1146.gryps161160129
1147.rybaldo196130129
1148.-Kufel-258200128
1149.Cielus94168180128
1150.OruniaLG145170128
1151.LG ZASPA 1945220160128
1152.Rambuś173150128
1153.piterLG100140128
1154.galaxy3163140128
1155.JaRoO158130128
1156.Komosaba162100128
1157.Nostradamus118180127
1158.DżejLG145130127
1159.pawlos156130127
1160.juki_0216130127
1161.piotreklg1896110127
1162.lgrumiafc01109110127
1163.KAMIL1995202110127
1164.dawidzielonka133150126
1165.Lechio_moja152120126
1166._Arni_106140125
1167.WASIL115110125
1168.Barry_LG142110125
1169.Grisza1986143110125
1170.mazi76149160124
1171.Bolek123140124
1172.Artman614229140124
1173.Nooras110130124
1174.jaca91137130124
1175.ble_ble_ble147120124
1176.tomk163120124
1177.goly88hh125100124
1178.wuel12090124
1179.miichaal139180123
1180.kurt_żyje78120123
1181.dooniu122120123
1182.manutd59128120123
1183.Orzech_BkS_9294100123
1184.Koziks114190122
1185.DENIK243190122
1186.zieniek76189180122
1187.grunge21152140122
1188.jrzyk oliwa158140122
1189.tommy112120122
1190.ramon71207190121
1191.grucha604181180121
1192.Dante69137160121
1193.marynarz82129120121
1194.Taksumike101110121
1195.Przemek22112110121
1196.Fatum130110121
1197.budowniczy13680121
1198.lechia91146150120
1199.carlito209130120
1200.RuszoLG120120120
1201.maciek496134120120
1202.Kati109110120
1203.Luczador112110120
1204.blubson100150119
1205.Proman140120119
1206.jogas83142120119
1207.Cwaniak95110119
1208.Skowron158110119
1209.lechia_love96100119
1210.majo115100119
1211.Czesio8412390119
1212.jachu514280119
1213.bialystogi105150118
1214.MichalGda134140118
1215.Nemezis161130118
1216.gados82116120118
1217.Willow110110118
1218.Degi160110118
1219.Jasion88136100118
1220.12311390118
1221.skandimongstad185190117
1222.rugbus11283190117
1223.Cin Drallig148140117
1224.CHRIS73115130117
1225.nowak1975110110117
1226.BKS_Macio_NS12090117
1227.fifi81170140116
1228.Blue_LG99120116
1229.Czarni_Pruszcz110120116
1230.michal 32151100116
1231.Adam.LG14980116
1232.zuraw23187150115
1233.karabin84140115
1234.Mr M.104140115
1235.Krzysztof_GDA122130115
1236.Madian133130115
1237.Nikoś149130115
1238.p.gajowy164130115
1239.binladen130100115
1240.MakiPrg1992146160114
1241.wabart154150114
1242.siepsiu8137110114
1243.maciek320d13390114
1244.lechia-osowa299130113
1245.LGFTSM102130113
1246.Pines__LG135120113
1247.hary77130112
1248.maDDen236130112
1249.v7792120112
1250.Daveth88106120112
1251.Czas walki12390112
1252.Docki9580112
1253.Jancker15280112
1254.Gruby Johny13170112
1255.Mr.Killjoy147150111
1256.bj888155130111
1257.CrissC179130111
1258.jacula141110111
1259.Lapa98100111
1260.dares124100111
1261.ciasteczko_88134100111
1262.rafcinx12190111
1263.Icemar13580111
1264.Michal_lg149150110
1265.AdrianB118120110
1266.suchy90140120110
1267.WyspaFans186110110
1268.Malamut57107100110
1269.donsyla183100110
1270.halik2310790110
1271.Jordan13590110
1272.brako17890110
1273.rob79160109
1274.major kupricz153160109
1275.dziku74140109
1276.Kali5101130109
1277.Milano137110109
1278.carloss13190109
1279.mocarz10780109
1280.Avash95160108
1281.Kaszy132160108
1282.Paulek98140108
1283.Patrykkk129130108
1284.krzysiekk142110108
1285.Maciej72124100108
1286.Clinik1814970108
1287.Arctic -green12960108
1288.wisien693188160107
1289.sew118120107
1290.pawka176110107
1291.boniekLG93140106
1292.davidg75106140106
1293.Adam.Morena98110106
1294.Kuba_Lechia109100106
1295.PaPi13790106
1296.siwa_małpa172190105
1297.lechastara82130105
1298.newyorker11111110105
1299.Lokko121110105
1300.Tedd-T72100105
1301.MalyLG83100105
1302.Piotrus_11090105
1303.Lechistkaa-81140104
1304.seba1383120104
1305.michalgru10390104
1306.sid.pl10870104
1307.Leo147140103
1308.jucek148140103
1309.mieszczuch138130103
1310.GrigunLG81110103
1311.krater44120110103
1312.Zalad79100103
1313.Matinho_LG8190103
1314.lechista 9411390103
1315.heski21116390103
1316.Dusia11660103
1317.adiadu138140102
1318.sarlin131120102
1319.Radeks230120102
1320.czarny100103100102
1321.Kolo-GMB9480102
1322.m1_dram_LG128110101
1323.Oskar1998115100101
1324.jachugdaa142100101
1325.jedrzema12790101
1326.LGTCZ9480101
1327.Nyrewes9580101
1328.emil_tcz12170101
1329.jaca698560101
1330.Fiury1945122140100
1331.Igna159100100
1332.maruzi12490100
1333.Mateusz10370100
1334.Mat3uszLG12710099
1335.Ron G.1048099
1336.dzinek51237099
1337.Pikut9212098
1338.benek13912098
1339.Camel8311098
1340.mazur798511098
1341.mateo8811811098
1342.Zacza15410098
1343.hildusek80718098
1344.-MaTeO-1248098
1345.Andus1258098
1346.DSVTone787098
1347.oczy kobry1297098
1348.Jasiu-197419618097
1349.SNIPER2712514097
1350.Mars13411097
1351.JuniorLB8710097
1352.voytz9510097
1353.babel821019097
1354.madziat19881068097
1355.Luki_LG1098097
1356.Lechista_949612096
1357.belmondo7010096
1358.down818096
1359.RudyLG24419095
1360.kopyrda14613095
1361.lodzio8111095
1362.Kwadi12111095
1363.keype238910095
1364.czapen10110095
1365.Kowalio949095
1366.sinc241139095
1367.Muł Garbaty908095
1368.pgumis881096095
1369.ivan0661125095
1370.Markos861215095
1371.adamsik927414094
1372.jelon11111412094
1373.zyleta7516212094
1374.KROWAOi9711094
1375.MarasSopot1137094
1376.manolo123824093
1377.białozielona127513093
1378.tomato7612313093
1379.demsi7810093
1380.krychLG9010093
1381.adiKP809093
1382.czaja1993839093
1383.kartoflo999093
1384.Xell1029093
1385.Radolno Sz1089093
1386.hetman1288093
1387.DANIELC596093
1388.masa783093
1389.MarcinBe13411092
1390.pucek91-918810092
1391.C_LG9610092
1392.xxlbks1079092
1393.SławekGKS678092
1394.zielony_19941268092
1395.Esitor936092
1396.Zajkowski8413091
1397.Gorus99813091
1398.MikeLG5711091
1399.fifarafa9211091
1400.boski_LG14911091
1401.Zaba_LG10510091
1402.cre81969091
1403.wasil311249091
1404.xMaciox1399091
1405.rusifan978091
1406.Zielulg1008091
1407.mmmmmx1098091
1408.piknik z krytej737091
1409.rzepa14887091
1410.swistak515091
1411.Goran10211090
1412.chupit10510090
1413.Krzysztof L.1079090
1414.Balbo1144090
1415.szortas7713089
1416.Krisblu212013089
1417.Olek_LG1077089
1418.szypr34825089
1419.Kuzyn19758712088
1420.astongda1019088
1421.Maciek_Lechista737088
1422.Roman12813087
1423.CAPS3L699087
1424.Krzyś_kinder121248087
1425.cesar19451167087
1426.L19452137087
1427.gostom816087
1428.Pik_nick996087
1429.Yogi86511410086
1430.KKOWAL47839086
1431.robson_lechia999086
1432.tomzLechistanu1219086
1433.Tomal917086
1434.Maciek23995086
1435.sanczez958612085
1436.old kriss8510085
1437.macius_e788085
1438.Scinaa908085
1439.Yeti_p1226085
1440.Bondzky915085
1441.merlin20514084
1442.LECHISTA177412084
1443.kempes836810084
1444.fifi799084
1445.BONANZA1019084
1446.ghostriderbmw21019084
1447.Żywiec1159084
1448.bks34808084
1449.pies1058084
1450.matrix9631728084
1451.Krasniii .955084
1452.blackhand6410083
1453.Monaco9810083
1454.zuraw 281109083
1455.kapitano737083
1456.młody911757083
1457.michal1427756083
1458.abry017856083
1459.fil71.7116512082
1460.WASIL258111082
1461.tfskok657082
1462.krismacho977082
1463.Wesoły8312081
1464.irek699211081
1465.gpsiwy719110081
1466.donmarcos739081
1467.luki2003859081
1468.zdzis88978081
1469.marcincici1027081
1470.Rombis1015081
1471.ZIBI671219080
1472.onLyLG_667080
1473.Szymon_LG837080
1474.dart307866080
1475.przemi821096080
1476.KarolekFSD1326080
1477.hepimorda905080
1478.SoVa9610312079
1479.darlog6310079
1480.lysol1339079
1481.aihcel818079
1482.MaRiaN858079
1483.leos1198079
1484.Szymin915079
1485.empi501174079
1486.aistain10412078
1487.LG--HS11211078
1488.malcolm13911078
1489.sphinx7010078
1490.Patryk_LG679078
1491.somonino6759078
1492.carlik929078
1493.Borysos928078
1494.arcymichal597078
1495.witmaster897078
1496.temistokles786078
1497.Johny____896078
1498.Ziele14412077
1499.cynamon27719077
1500.prosteam979077
1501.Rychu90738077
1502.Gdańska Lechia1268077
1503.wLG1768077
1504.gradi707077
1505.Eivander847077
1506.slawoy1387077
1507.Szatan81695077
1508.Maly076612076
1509.green_girl779076
1510.areklg1979658076
1511.kieli43905076
1512.purgacz925076
1513.MCM834076
1514.kris_lechia829075
1515.dula991678075
1516.Yaca708075
1517.Adzi22848075
1518.Waldek1986587075
1519.Michał90797075
1520.zduno1237075
1521.lyszczu786075
1522.Kama_sztum865075
1523.aceven101085075
1524.filgore11112074
1525.Popcio899111074
1526.mario70006810074
1527.Borys10510074
1528.heski21_gda699074
1529.kacperski2002758074
1530.kisli828074
1531.Anonim1168074
1532.Bulion587074
1533.LG M-k.937074
1534.ponczek9997074
1535.wkucha806074
1536.darvanjan864074
1537.Tomasz_LG9714073
1538.0sa8412073
1539.Avar7311073
1540.19_LG_45749073
1541.Lukasz881209073
1542.lechialechia738073
1543.sledzieWoliwie998073
1544.AScina1058073
1545.barca67847073
1546.darecki88936073
1547.ttotti685073
1548.DonPreston1195073
1549.GiENA734073
1550.Richard17512072
1551.iRek_LG6810072
1552.art9911010072
1553.Del_Pazi589072
1554.DanioLG1279072
1555.Kaszek0001687072
1556.MasaKrk806072
1557.betek77836072
1558.8andrzej8605072
1559.wozny665072
1560.wader86755072
1561.gda1979865072
1562.lorbi13945072
1563.kowal_LG709071
1564.adrianoo608071
1565.Esitor II517071
1566.Kibice Razem LG1017071
1567.T29LG605071
1568.niedlaciebie745071
1569.stingrey738070
1570.Kowal84707070
1571.łotewer1397070
1572.GrzybeQ-723070
1573.Bujak-LGFT6710069
1574.salamanca9310069
1575.Allure_cK559069
1576.Zoltar709069
1577.Marvin141158069
1578.Maniek0080757069
1579.buziek857069
1580.Monta14655069
1581.osa_xD825069
1582.Romanorety12311068
1583.Alicante20911068
1584.Tasior599068
1585.LG NOWY PORT996068
1586.Jude String915068
1587.qubah1075068
1588.wasssuuup754068
1589.Raver824068
1590..LG.20116067
1591.Mrowa919067
1592.daaamiaaan123929067
1593.visiorus72718067
1594.lechika887067
1595.luk894067
1596.TH-R LG618066
1597.Zielony-tcv807066
1598.Don-kkwmg516066
1599.xD_GrZyBeK_xD636066
1600.Tezzz1066066
1601.ZaKi _OSOWA_1156066
1602.tiger-k3m685066
1603.witmasta845066
1604.Spanek_Lechia544066
1605.art73714066
1606.hydros16513065
1607.kidzu8610065
1608.kibic_86768065
1609.gucio99891148065
1610.karqul637065
1611.larsen70677065
1612.Mrugal707065
1613.Adamus-Lechia897065
1614.MarcinZabianka1077065
1615.mackowybra.pl654065
1616.Bartecki19901089064
1617.NewCover1818064
1618.edwinsopot838064
1619.maksioC617064
1620.opiel627064
1621.Gacek500846064
1622.Mielas605064
1623.w_krzaczory655064
1624.Kostinho1085064
1625.Chudy_LG678063
1626.KAROLBYTÓW357063
1627.Lechia Barca617063
1628.Chorzo867063
1629.Gerd416063
1630.Szczurass456063
1631.lechista666706063
1632.krzychuziom736063
1633.great395063
1634.pawoolon K.D.V.695063
1635.sokolskillow855063
1636.sMOKEE55515912062
1637.superscina698062
1638.akradynia708062
1639.pejczu557062
1640.spalony9996857062
1641.LeXik684062
1642.bodzio99708061
1643.Paca87788061
1644.degustator908061
1645.BKS1945457061
1646.opapi1993677061
1647.Wronek727061
1648.tomexio735767061
1649.GlobusLG576061
1650.PiotrL66986061
1651.DON19LUCA451226061
1652.zawisz575061
1653.szklanek705061
1654.irishdancer524061
1655.Kapi555928060
1656.dandi817060
1657.mas486060
1658.Stos646060
1659.misiu67756060
1660.oregolac555060
1661.Popcio805060
1662.Lewy91984060
1663.piotr86994060
1664.nikson5512059
1665.STEFAN 16611610059
1666.stach1991859059
1667.oskar_15869059
1668.mroowa858059
1669.Sloniu LG607059
1670.bodek74856059
1671.JayJay17704059
1672.Baczek49368058
1673.luciusz101847058
1674.gabba356058
1675.lechia-osowa586058
1676.DukeOfYork716058
1677.spid375058
1678.luar7405058
1679.kordel665058
1680.PRIMORE424058
1681.koko2012664058
1682.Techo824058
1683.tatusiek15010057
1684.Morwa759057
1685.agakaro19548057
1686.Lechia-to-my618057
1687.TToommeekk426057
1688.fkkrisos456057
1689.bliźniak696057
1690.alan96826057
1691.TeZ_355057
1692.Kamcio_Del_Pazi475057
1693.przemaslechia515057
1694.sharpe535057
1695.AdamMitra1990605057
1696.Bastirk615057
1697.Tomek_Osowa675057
1698.marcin_ek1454057
1699.stefan19711029056
1700.bigdin568056
1701.Kufel3568056
1702.Grodek396056
1703.mirek_92456056
1704.cook7495056
1705.nicnietrafia605056
1706.kojanos765056
1707.czajawmg574056
1708.mic75hal914056
1709.mara1044056
1710.damian_LGFT17915055
1711.Paken529055
1712.pikusus969055
1713.Kibic1906386055
1714.krzysgd486055
1715.kolorowe.sny576055
1716.swierzy625055
1717.Kamil70795055
1718.zizi79584055
1719.PaTrYk-WKS634055
1720.Wojtek_oli708054
1721.madar1128054
1722.stoker527054
1723.Cappy937054
1724.gjeeru326054
1725.Kolar556054
1726.dudu74646054
1727.pawszu716054
1728.whitegreen1386054
1729.urban058425054
1730.luciusz102755054
1731.t-t765054
1732.oranije2006773054
1733.filipo2003707053
1734.michal0009999776053
1735.No Stress455053
1736.hunter_soul574053
1737.Quad774053
1738.Robcio_583053
1739.slg709052
1740.TECHLG1298052
1741.JarasGda617052
1742.hime745052
1743.gruby_92754052
1744.Jusko799051
1745.mikro07557051
1746.krasniii__626051
1747.dręczyciel886051
1748.RADEK1973255051
1749.Adaś_PrG495051
1750.teskiGda655051
1751.arcibks17354051
1752.barti290504051
1753.LechistaMKS544051
1754.Amber1960733051
1755.kendzi787050
1756.greg_gd556050
1757.dave.636050
1758.bart.gda485050
1759.Besbuendny645050
1760.Dam_Ton675050
1761.Mały85424050
1762.szpaq07454050
1763.TomekNP652050
1764.JACHU11310049
1765.emeryt839049
1766.Heinz737049
1767.Koszta756049
1768.ellkar866049
1769.szamo70405049
1770.Romek555049
1771.skierr605049
1772.Borys_LG645049
1773.meszek805049
1774.Darth_Mati544049
1775.lulek554049
1776.Kojot1513049
1777.Juby1970407048
1778.novym637048
1779.gorbi416048
1780.raul17416048
1781.Monk596048
1782.bambum285048
1783.KingOfPizduci395048
1784.w0jti1445048
1785.Wenti445048
1786.hwdpbks535048
1787.bartoszy645048
1788.PLEMNIK1925048
1789.Saddam25683048
1790.piterek 1693048
1791.benon0071708047
1792.Berez577047
1793.formixiara717047
1794.misiek4ever406047
1795.jayjayjohny425047
1796.tomasz76545047
1797.kit745047
1798.Adolfo775047
1799.roll444047
1800.googl93584047
1801.czarny1968674047
1802.dejwid501047
1803.makar611047
1804.Surma12319311046
1805.pique357046
1806.jarek69727046
1807.FABIO_68446046
1808.bobek27506046
1809.dudu98526046
1810.zaulek475046
1811.jambam605046
1812.kowalski1995745046
1813.cknorwid454046
1814.Aśś484046
1815.Bks61494046
1816.Miklas_Żukowo514046
1817.grubcio443046
1818.NiV622046
1819.wersus398045
1820.nobody_99367045
1821.Barciold_cmc717045
1822.stalka1977755045
1823.Marlboro815045
1824.PABLERO484045
1825.laptop_lg572045
1826.keeny_lg622045
1827.adasBKS779044
1828.Oskar7707044
1829.narkusekk777044
1830.tommibig396044
1831.pytong01085044
1832.Daaamiaaan88274044
1833.Krzycho404044
1834.bajure694044
1835.szczur20834044
1836.k14243044
1837.Tomek_LG263044
1838.olciass3403044
1839.gruby2525443044
1840.FCPIAST623044
1841.Kostuch00561044
1842.zyla347043
1843.skorpio406043
1844.stach_1991576043
1845.royksopp606043
1846.Zaki_Osowa405043
1847.Maciass474043
1848.CzaweS744043
1849.macio1203984043
1850.dxd443043
1851.Clexane472043
1852.puciamboru531043
1853._KuBuS_356042
1854.jacek_8_lg355042
1855.Kruszon Sztum525042
1856.Olej91575042
1857.arbuz895042
1858.KuBuS_544042
1859.minister_sportu704042
1860.janusz48804042
1861.Tylko LG373042
1862.maciek99473042
1863.zielony 1994613042
1864.jarekSTG703042
1865.cin558041
1866.Itrich838041
1867.tidusgd335041
1868.ceerber605041
1869.kolczyk665041
1870.Lechista92354041
1871.dombek444041
1872.Czaki123744041
1873.KrisBlu253041
1874.Kamionka Sopot383041
1875.Ati523041
1876.maciejanulka257040
1877.Rotnok456040
1878.RafałM94354040
1879.Dariusz92414040
1880.koy634040
1881.Piotrek U.K.263040
1882.czaja393040
1883.Joker463040
1884.sokol--19973040
1885.kara1983382040
1886.TSWkamil422040
1887.wieża442040
1888.KowaLKo657039
1889.cordoba486039
1890.kologd606039
1891.zbieg495039
1892.Podjar254039
1893.strikerlg284039
1894.BETON LG674039
1895.Daniel LP714039
1896.komarov253039
1897.ZYLETA413039
1898.orkan.rumia.net423039
1899.sopel85453039
1900.Zombek689038
1901.Lechistann886038
1902..młody.555038
1903.robertt224038
1904.sliwa1232444038
1905.LG-15554038
1906.Ojciec644038
1907.wyjazdowicz433038
1908.krystek645402038
1909.Misiek412038
1910.Kostinho116110037
1911.keczup12010037
1912.x3res1016037
1913.przemek_prg415037
1914.friend575037
1915.Jee...Cracovie795037
1916.Forza_KM394037
1917.kubalechia97424037
1918.krzyzak1996484037
1919.arkady225494037
1920.BUTEK74203037
1921.Wiewiór313037
1922.Czersk_LG363037
1923.MlodyLechia473037
1924.Rufus74432037
1925.Maly_BKS452037
1926.gradol592037
1927.Zygson511037
1928.adrian1987521037
1929.mreges587036
1930.KaKa657036
1931.manodead586036
1932.MisiekLG455036
1933.olavp244036
1934.wanciak294036
1935.FC BAD BOYS344036
1936.WolskiLechia554036
1937.keczatr303036
1938.Saren623036
1939.tomaszek_b327035
1940.saliuszpruszcz646035
1941.sebastian77726035
1942.Maestro445035
1943.Hans585035
1944.carlos_Rumia635035
1945.Miz224035
1946.madridistaa303035
1947.Długi393035
1948.Grzechu_lg393035
1949.BKS_1977_WKS453035
1950.Whitepride503035
1951.studi80282035
1952.Radzio LG562035
1953.misza582035
1954.michal.lechia10010034
1955.mak395034
1956.Musial_LGFT395034
1957.Karigua485034
1958.simon234034
1959.wiciu274034
1960.knapik78674034
1961.Żordż373034
1962.Dav75483034
1963.mashok533034
1964.Orzech_Lechista1003034
1965.Matmor123482034
1966.dabi492034
1967.P I E C H - Y255033
1968.Capone645033
1969.boy12551075033
1970.Moderator574033
1971.Spiver353033
1972.torrado26463033
1973.Świgi-Orunia483033
1974.e2rt563033
1975.LECHIA STG613033
1976.MACIEJKA643033
1977.DziuchniLG743033
1978.danzig_r302033
1979.gogi121362033
1980.Insane84492033
1981.Frajter451033
1982.kemper166032
1983.picy544032
1984.Piqaczu293032
1985.kaszek96373032
1986.sikora623032
1987.posyp202032
1988.T29402032
1989.Mio LG401032
1990.luz_man337031
1991.tomek__LG385031
1992.jarek1988304031
1993.Wjano444031
1994.bartullo123031
1995.Norek27253031
1996.Edzia373031
1997.thomas383031
1998.grasss18401031
1999.Dres826030
2000.teskii305030
2001.luca86214030
2002.KOZAK344030
2003.BrowarLGFT494030
2004.fks_gda173030
2005.mecenas193030
2006.RomeY243030
2007.Boras74353030
2008.Kosi403030
2009.jacpa463030
2010.elkropejro172030
2011.chodmaster192030
2012.Gajowy80252030
2013.polniuman332030
2014.Seba95461030
2015.przymorze274029
2016.MarcoLGŻ334029
2017.Struś604029
2018.krystgda193029
2019.kowal85gda203029
2020.jarooo283029
2021.iwonixx353029
2022.pawkri192029
2023.Tytus431029
2024.czeszum315028
2025.mateusz87445028
2026.kamil222182164028
2027.kamykpl254028
2028.lavro304028
2029.tczerwony574028
2030.gumb213028
2031.koko343028
2032.roberto753028
2033.Vodek853028
2034.tulfan152028
2035.tomek1993192028
2036.michalkot92312028
2037.redragon462028
2038.Lukas83551028
2039.Damiano88LG918027
2040.a my swoje304027
2041.Mateusz352314027
2042.Marcin936354027
2043.sescoa514027
2044.KrolikLG123027
2045.MrAdash153027
2046.czarny1968-bis243027
2047.Sułtan Kosmitów253027
2048.luba323027
2049.PomezaniaMK152027
2050.Matek92222027
2051.stopka77232027
2052.DeCza242027
2053.jerzak252027
2054.piach1252027
2055.Gryniu88422027
2056.santtin592027
2057.PłoMieŃ1052027
2058.LechiaGdansk241027
2059.krystian88271027
2060.ICE641027
2061.Piotrek-KRK701027
2062.Gizbern510027
2063.Qfel627026
2064.Bambo346026
2065.mc kali535026
2066.dudi121194026
2067.Malutka19294026
2068.pinio07324026
2069.danio02213026
2070.Kościerski Fan253026
2071.peter_olesko303026
2072.Zolno483026
2073.Puchacz643026
2074.LG72242026
2075.Blada_Twarz332026
2076.8318392026
2077.Kwachu Irl350026
2078.huczekBKS245025
2079.Le Chacal745025
2080.wtw174025
2081.mi3ci0ooo524025
2082.JVC203025
2083.duc213025
2084.kibiccc213025
2085.greenfan293025
2086.bart1234303025
2087.Droplet403025
2088.Drops_bks202025
2089.jarząb1993202025
2090.Lechia1975252025
2091.Newska292025
2092.kuba czaki442025
2093.bks241002025
2094.mich_89171025
2095.Grzesiek_w911251025
2096.Rogal76321025
2097.cise421025
2098.Piter00681025
2099.gse400025
2100.krychaa505024
2101.LG45204024
2102.johnyqq484024
2103.Oskar_Lechia93133024
2104.kiti203024
2105.Hamer_bks303024
2106.sysiu423024
2107.magdzik584453024
2108.Tangens182024
2109.Gregor1010242024
2110.Tomek-Osowa252024
2111.Bartek_LGFT272024
2112.Rom_LG181024
2113.Leon1986351024
2114.pablos99471024
2115.miko01735023
2116.Andykoda905023
2117.olis12304023
2118.gabba83303023
2119.LeN413023
2120.Szefinho202023
2121.DarkNinja195232023
2122.adi237242023
2123.khatos252023
2124.Pitkowski14252023
2125.Monta201023
2126.SKOTEK201023
2127.Ciavar381023
2128.Mnich926022
2129.Uazi254022
2130.jar1424022
2131.ciastek253022
2132.oshi323022
2133.Arasio523022
2134.Kuba_LG202022
2135.SilveR_LG202022
2136.Ahmed21302022
2137.mazurinho87342022
2138.Tomek_Olszynka822022
2139.BKS-WKS-TSW261022
2140.Jedker194021
2141.krystek28474021
2142.bati1999494021
2143.mariusz777203021
2144.spike-lechia263021
2145.stero87313021
2146.wlodek_15333021
2147.aga_gda373021
2148.budowlany-LG102021
2149.kubanczyk112021
2150.elchico25152021
2151.Maly_Tcz152021
2152.Lee212021
2153.dolarek007302021
2154.lechu171021
2155.Gringo1985201021
2156.SpikeLG221021
2157.Cris95_LG281021
2158.kauzen331021
2159.Damek190021
2160.Kurcab22200021
2161.Grzesiu_LG370021
2162.wiernylechii426020
2163.19BKS45736020
2164.lechista81365020
2165.voytas354020
2166.barni203020
2167.Szabadsag142020
2168._jac_BKS152020
2169.oneal172020
2170.tyli172020
2171.darioosheck222020
2172.Jacek_777292020
2173.kubaseki123312020
2174.knosisium322020
2175.Bialy Lechista342020
2176.gino128462020
2177.Julia__91020
2178.bartek1988101020
2179.rz3k4151020
2180.kat161020
2181.rbr301020
2182.kempes200020
2183.-mati97-244019
2184.PP1906ts343019
2185.sienio363019
2186.kacper-BKS202019
2187.conradinho5252019
2188.pietka272019
2189.Marcool282019
2190.TML_Cichy221019
2191.Maciek_LG241019
2192.Inkwizytor311019
2193.Fiordys545018
2194.cyber10224018
2195.Kosavixa624018
2196.adam9953018
2197.krzoki1852018
2198.szparag0252018
2199.Machlin09162018
2200.kto to222018
2201.rze252018
2202.Monta7302018
2203.wancik101018
2204.berdzielek131018
2205.Andreew271018
2206.WooCash15351018
2207.ciumak170018
2208.duzyrysiu250018
2209.szyman485017
2210.TERi73017
2211.andzia143017
2212.mimwis143017
2213.hektorp213017
2214.ademco273017
2215.Fragles9482017
2216.OgurMorena102017
2217.Veritas102017
2218.lechista94112017
2219.Leon92142017
2220.BKSLG162017
2221.Buzun162017
2222.Lechista1988202017
2223.pruszczanie202017
2224.Boldi282017
2225.Grembos1332017
2226.robert007442017
2227.bolman85101017
2228.bartekorunia121017
2229.LechisTa___121017
2230.kropcio921201017
2231.Pepe77201017
2232.RPEJCZ231017
2233.dab271017
2234.leman321017
2235.Lechista01361017
2236.creative12431017
2237.ferrari1990461017
2238.yogi86240017
2239.sialalala876016
2240.mazurinho23183016
2241.chylia323016
2242.arek_lechia92353016
2243.Kosa_Slupsk503016
2244.Sebas_Lechia643016
2245.urbi.gda52016
2246.Klo102016
2247.Piotr ZIEŃCZUK192016
2248.BKS_RAFAL202016
2249.gem202016
2250.paintful232016
2251.PraustPL402016
2252.siwy123_51016
2253.timmy91016
2254.interspace101016
2255.endi81191016
2256.Seki281016
2257.antisystem311016
2258.kolo101371016
2259.marcin207140016
2260.kynio1989230016
2261.krakus_77310016
2262.Adam02200053015
2263.cygiLG9453015
2264.waldek93015
2265.BioShock153015
2266.anutka343015
2267.TBG433015
2268.kataryniarz633015
2269.klosfilip197152015
2270.szmitek93392015
2271.pucek913102015
2272.steryd112015
2273.sadoLG132015
2274.przelas182015
2275.Andrew88512015
2276.Lechista200141015
2277.kempes691951015
2278.mg7351015
2279.Robert7651015
2280.Mane91015
2281.19TypowyTyper45101015
2282.marian190101015
2283.Jarekrus1987131015
2284.guslaw151015
2285.kamil795151015
2286.StasiakLG151015
2287.Erooos171015
2288.jazdun191015
2289.Mariusz 1109251015
2290.Jay311015
2291.LG_WP311015
2292.czarek-kruczek200015
2293.LECHIAOSOWA300015
2294.Olo320015
2295.korzeń420015
2296.lechiawariat533014
2297.Orion13292014
2298.voronwe102014
2299.endryjiu112014
2300.Ostaszewianin122014
2301.Thon202014
2302.fibor242014
2303.fronda_gd282014
2304.bubLG372014
2305.IgnacMasta111014
2306.Kozaqczelk141014
2307.przemas9010141014
2308.bart zspx151014
2309.lisek01161014
2310.marekchudymix171014
2311.johnnybravo201014
2312.pukelos201014
2313.a.d.a.m.241014
2314.jaguarBKS150014
2315.M4R71N150014
2316.zawiś220014
2317.ArsenalFC103013
2318.kacper1121103013
2319.lolas4103013
2320.kielas86203013
2321.Brylant UT52013
2322.Michu752013
2323.piastfor52013
2324.FajnyRadziu72013
2325.DoDo111102013
2326.kubalechia9-7122013
2327.Wiater152013
2328.Drake_86172013
2329.Ktośtaki192013
2330.przemekt1992302013
2331.Forza Lechia432013
2332.wagon 13772013
2333.19UniaTczew2251013
2334.rafal-lechia51013
2335.turek2751013
2336.......101013
2337.GurskiLG101013
2338.JayJay29151013
2339.Rafles151013
2340.wojtaslechia241013
2341.maciusx220291013
2342.Rafi01typer301013
2343.A_J311013
2344.Sleyker401013
2345.slot50013
2346.Brutus100013
2347.Lechia Karwiny150013
2348.Joker24170013
2349.Dominik_1993180013
2350.julkaaa180013
2351.CinekBKS200013
2352.jacekLG220013
2353.Dawid LG250013
2354.urban58304012
2355.radcio283012
2356.radas423012
2357.Inc199052012
2358.Sebekgd52012
2359.based82012
2360.Gurgolagalergon102012
2361.bexes202012
2362.marcinbks8202012
2363.carlic302012
2364.AntyHejter51012
2365.jacpis51012
2366.Jagoda51012
2367.Piotrek_ZaspA_251012
2368.gaferfafer91012
2369.maki8091012
2370.jagodxxl101012
2371.majslaw101012
2372.NIGHTRIDER_BKS101012
2373.swistak19101012
2374.WhiteDeath101012
2375.Lechista_1945121012
2376.rafal_1986141012
2377.grocikk151012
2378.KoRny151012
2379.olympique151012
2380.ZielniK82201012
2381.Tylko_Lechijka211012
2382.polniuman95241012
2383.mlodybibret90012
2384.lechista_osowa130012
2385.atom005170012
2386.janusz1970170012
2387.tomus2619103011
2388.bbbartusutd52011
2389.robcio52011
2390.e-migrant82011
2391.pawelWKS82011
2392.egoon122011
2393.gromthor132011
2394.sebastasse152011
2395.paprikoss192011
2396.Mati86202011
2397.olo17302011
2398.junior199851011
2399.Kilik4551011
2400.Memek51011
2401.mlooody8451011
2402.Natalia_LECHIA51011
2403.Szymik51011
2404.danek12871011
2405.Borys_xD101011
2406.patrykus1494101011
2407.pniok90101011
2408.pairo121011
2409.bob1131011
2410.Xlol131011
2411.Siwy TLG141011
2412.Putosik151011
2413.wmg_bks151011
2414.macieklechia181011
2415.strzabek201011
2416.daniel9891301011
2417.brunecik_86431011
2418.tomek22260011
2419.karolbork100011
2420.mackowybra06100011
2421.Pablo_LG100011
2422.terr0rysta180011
2423.DW84190011
2424.zawszeLG220011
2425.bos154010
2426.KrystianLG113010
2427.Kapi_Lechia173010
2428.Mat1982253010
2429.MaxFarenhait253010
2430.Siara253010
2431.emil21Lechia52010
2432.marcinr52010
2433.SzymonLGD52010
2434.LukasGda102010
2435.mundzo142010
2436.gelina88252010
2437.jestesgrubyy252010
2438.LEWIATAN572010
2439.shochu21010
2440.dawid_2151010
2441.maciek_wybrzeze51010
2442.MksKotwica51010
2443.nxd81010
2444.luk 77791010
2445.azael101010
2446.LGFan101010
2447.Tiesto25101010
2448.zajkos1171010
2449.matheus221010
2450.Mazur88351010
2451.dawson77391010
2452.hssat50010
2453.seagul60010
2454.Novi80010
2455.herman150010
2456.Marcin-dataktyw150010
2457.k-11180010
2458.awder200010
2459.MenfromHell69409
2460.łysy morena12209
2461.Lechistas17209
2462.kibic1018209
2463.młodyBKS19209
2464.misiek7720209
2465.Scrufyy22209
2466.Oruniak854109
2467.adam_gd5109
2468.Butek5109
2469.GeniuszLG5109
2470.greg wyspa5109
2471.homey845109
2472.j885109
2473.kik5109
2474.lgkrwn5109
2475.L P5109
2476.mateusz.el5109
2477.pioootrek_105109
2478.Slepy_WMG_5109
2479.wojtt295109
2480.arturobartini10109
2481.bavelinho1110109
2482.szimi9210109
2483.tzej10109
2484.wojtas800010109
2485.piekarz13109
2486.laska0314109
2487.Slawewer14109
2488.prezesoo15109
2489.Scorpion15109
2490.Cheguest18109
2491.PTAQ KSC QN19109
2492.jarosz_LG20109
2493.Spawik300024109
2494.DexterMorgan25109
2495.razec25109
2496.robza25109
2497.buszek896009
2498.Joey9009
2499.Danes10009
2500.Lerek10009
2501.14g11009
2502.arash16009
2503.szaman19009
2504.Westham8818408
2505.areknd22308
2506.aadriank35308
2507.Kiedrowski43308
2508.wermut59308
2509.Lesiu005208
2510.Arek19909208
2511.oskarenko9715208
2512.Rychu20208
2513.Chris092108
2514.wojtek263108
2515.metju364108
2516.adriann5108
2517.filip1988r5108
2518.kostek445108
2519.Michał_LG5108
2520.misiekpb5108
2521.młynnaprostej5108
2522.MWTWBKS5108
2523.Polak835108
2524.sebolec855108
2525.SLASKFAN19475108
2526.luban.bks6108
2527.dziengiel8108
2528.damianzgda9108
2529.maliq19099108
2530.nick9108
2531.kapsel10108
2532.paaff10108
2533.yogi11114108
2534.BiaIo Zielony15108
2535.zbylon15108
2536.cycyc20108
2537.LG -zS21108
2538.Mateo92222108
2539.bulek27108
2540.NPLG33108
2541.Dryjer49108
2542.Kaszeba5008
2543.hidaet6008
2544.Cinek207008
2545.mottlauspucke7008
2546.oOsSa9008
2547.ArkaFaaN10008
2548.MacP10008
2549.Natej13008
2550.Forza BKS15008
2551.Inko_Lechia15008
2552.jacek_lg_9615008
2553.Adams g19008
2554.m250745307
2555.Lechiista5207
2556.snower13207
2557.michalmimi1119207
2558.dexio8920207
2559.1906bartek39207
2560.krs2107
2561.ryba3107
2562.bartolo5107
2563.cebciu5107
2564.cichyshn5107
2565.futbolowa5107
2566.szatan81_20055107
2567.mroowagd7107
2568.Maniek818107
2569.rafalski8107
2570.oszolom9107
2571.Dzogoort10107
2572.tylko_bks10107
2573.WięcWstań10107
2574.XavierHernandez10107
2575.bobek9415107
2576.totti211224107
2577.z.w.renoma29107
2578.JayJay_Johny30107
2579.w samo poludnie4007
2580.aareck5007
2581.AVE LECHIA5007
2582.Chudy_Przymorze5007
2583.czara5007
2584.Jak.plo495007
2585.krata5007
2586.krzysiek105007
2587.Lechia_Slask5007
2588.matim9965007
2589.Siwekk5007
2590.skrytożerca5007
2591.biceps8007
2592.kabala8007
2593.dana11010007
2594.duch...9110007
2595.Grzela18210007
2596.K...10007
2597.marcin1986mal10007
2598.maverick4610007
2599.ossa dortmund10007
2600.tince10007
2601.jp_15007
2602.kombajn7815007
2603.Mosiu25007
2604.nQs46007
2605.ArtiP14206
2606.krzyzak9018206
2607.Pines...19206
2608.pawciooo1539206
2609.ziele199154206
2610.superfan2106
2611.barambolgda5106
2612.Cymez5106
2613.dede225106
2614.Gen.Italia5106
2615.gronek i oman5106
2616.Kedziu5106
2617.KIBIC885106
2618.Mejson5106
2619.myszka035106
2620.piotrek15106
2621.Stefan 19455106
2622.AdiiLechia6106
2623.zwingiew6106
2624.fast_lopez8106
2625.chrzaneek-10106
2626.Falckpolonus10106
2627.Pawacki10106
2628.demon00212106
2629.Franco14106
2630.Lechista8316106
2631.niekumaty17106
2632.ireneusz19106
2633.Piter_Gdansk19106
2634.galizero20106
2635.jutub20106
2636.Edao22106
2637.Puri25106
2638.error30106
2639.JLB34106
2640.carpaccio1006
2641.igii1006
2642.Soban1006
2643.tygrysek_sl1006
2644.Jacooobs2006
2645.Dodzius4006
2646.mzl4006
2647.14885006
2648.Acres5006
2649.Buba575006
2650.Globtrotter5006
2651.kapo265006
2652.kielas5006
2653.Liban5006
2654.luyak5006
2655.Pol-X875006
2656.sebastian2455006
2657.zygas705006
2658.damian17-19886006
2659.marien10006
2660.scottie10006
2661.świr_lechia_9010006
2662.dejek14006
2663.kropcio9217006
2664.chudini0000125006
2665.cezar_1334006
2666.turystaLP4205
2667.mietkafaja5205
2668.Piter8989895205
2669.waldes865205
2670.LECHU2815205
2671.ewka_forever45205
2672.kristos1105
2673.krzyzak2105
2674.gojas883105
2675.MW19923105
2676.zydor3105
2677.Enzymx4105
2678.Kajunia5105
2679.KamilP5105
2680.KlemensCiapa5105
2681.lysy13135105
2682.OL Elbląg5105
2683.paczek5105
2684.fanatic956105
2685.Zafero9105
2686.Gajoss510105
2687.JASTRZAB10105
2688.Łysy198010105
2689.SzymGda10105
2690.osa1111105
2691.DanzigDanzig13105
2692.siorek7716105
2693.jaaktoinny2005
2694.Welnik2005
2695.Soochlyn3005
2696.L.G.Z 764005
2697.a965005
2698.AREK001125005
2699.gorbaczov5005
2700.Kaarol885005
2701.L_G_5005
2702.Marko_19915005
2703.ogur5005
2704.platek5005
2705.sebolec5005
2706.Sernik225005
2707.SopotzLechia215005
2708.TOPOS LECHIA5005
2709.TswBksWks5005
2710.Tytek5005
2711.zzukk5005
2712.Grembos8005
2713.duch..9110005
2714.GLK10005
2715.mati690110005
2716.Tarin10005
2717.DraganJ13005
2718.bluearkadius14005
2719.Tomix7016005
2720._PLEMNIK_17005
2721.tarzan17005
2722.małyy9319005
2723.wuel-8123005
2724.zyleta197596804
2725.traper2966504
2726.tomciomrozio16204
2727.BałtykGdynia5104
2728.Budweiser905104
2729.LECHIA15104
2730.młody6665104
2731.funial7104
2732.Rudy10104
2733.sebastiannnn27104
2734.lufa_house_babe38104
2735.Dominik932004
2736.haze724004
2737.Joker94004
2738.Adis85004
2739.Bartek-Gd5004
2740.broendby5004
2741.DamianGd885004
2742.DlugiKDV5004
2743.forza_jaga5004
2744.GrublonOrunia5004
2745.koh-i-nor5004
2746.Maciekkk5004
2747.Michuu19475004
2748.mikemike5004
2749.Mikeyyy5004
2750.Radolec5004
2751.Rob_LG5004
2752.Sasiadeyro5004
2753.Sefcio75004
2754.sokolinski5004
2755.STG5004
2756.szpadlov5004
2757.TechnoBoy5004
2758.trebel5004
2759.wagon85004
2760.wiesiu14645004
2761.XWISLA885004
2762.ŚRÓ6004
2763.bodix7004
2764.prglg7004
2765.Terrencex7004
2766.Wiecek867004
2767.karus988004
2768.lucasmrz8004
2769.manah8004
2770.ciamajda9004
2771.Dee9004
2772.s.w.9004
2773.Żółwias239004
2774.aichel1510004
2775.dominique10004
2776.pasztet1410004
2777.Suress10004
2778.Świeca7710004
2779.TORBICKY11004
2780.klacik713004
2781.Sysiol13004
2782.sienio00015004
2783.Boski-LG16004
2784.Wania19004
2785.Bunia20004
2786.GRUBY_BKS20004
2787.MajkiP2120203
2788.stefanbatory13122203
2789.Kazimierz4103
2790.dolny5103
2791.ssebastian715103
2792.krótki8814103
2793.kkurczakk15103
2794.tomasz-kl15103
2795.Damis8917103
2796.BarTek_tLG19103
2797.lechia042003
2798.Karolek_7573003
2799.KLG3003
2800.KOŚCIERZYNA3003
2801.seb1173003
2802.andreas4003
2803.mariusz904003
2804.wlodinho74003
2805.Adzik225003
2806.anchrzak5003
2807._areczka_5003
2808.A-Seed5003
2809.bartek05003
2810.Chmielu2215003
2811.CHWM785003
2812.dariolinho21115003
2813.Eros_19855003
2814.Filipson5003
2815.gregory5003
2816.grom5003
2817.jefman5003
2818.kibic795003
2819.kikut-Lechia5003
2820.kongo5003
2821.Kowal20015003
2822.krygi5003
2823.kuba_5003
2824.KuchiWKS5003
2825.LGŻ5003
2826.Lolex_5003
2827.marionetka1025003
2828.MatiStogi_935003
2829.nickon5003
2830.Patrique5003
2831.rojsik115003
2832.sallcia_morena5003
2833.samo zło5003
2834.TylkoLG5003
2835.wisnia_PRG5003
2836.zbys725003
2837.daniel787003
2838.VentoLG7003
2839.Barney8003
2840.brzozak10003
2841.Kama92Mława10003
2842.wks śląsk10003
2843.Jasiek9313003
2844.Mateusz_1015003
2845.kezman16003
2846.FujitssuLG20003
2847.Asiunia21003
2848.adix9976202
2849.arasgdansk4102
2850.Armfootballer5102
2851.fiz5102
2852.stefan775102
2853.tomek3lg5102
2854.m71m6102
2855.Siergey7102
2856.heniek9410102
2857.XanthiQ12102
2858.pawel.k19102
2859.crisslg25102
2860.gerard198729102
2861.cichykibic1002
2862.maly_LECHIA1002
2863.Twardy1002
2864.artman2002
2865.cyc2002
2866.Lechia19932002
2867.penc-lg2002
2868.Boldox3002
2869.cyber3002
2870.Darken3002
2871.jaro82gda3002
2872.Kubaseki3002
2873.Adamss904002
2874.BrianLG4002
2875.Dodjo4002
2876.Klimas4002
2877.niiu4002
2878.tata19604002
2879.adash5002
2880.Artur__LG5002
2881.Bednar5002
2882.betonLG5002
2883.bucior-gda5002
2884.Hamer Only 855002
2885.Hodor5002
2886.jankes00795002
2887.Kosmo055002
2888.LDM5002
2889.lechucjusz5002
2890.MaciekRogalski5002
2891.marys5002
2892.Miszie88-LG5002
2893.Mlody_Lechista5002
2894.radosnY5002
2895.Rhomcio5002
2896.Robert5002
2897.TeCet5002
2898.tower6665002
2899.witman215002
2900.wombat445002
2901.Alerion6002
2902.beny_lechia7002
2903.Papież7002
2904.lechistaxWRZ9002
2905.Adam__LG10002
2906.Laga198810002
2907.Pawełł10002
2908.PuMa_Lg10002
2909.ultra133714002
2910.partyzant_15002
2911.Zegar929201
2912.PEGAZ24201
2913.akfarel4101
2914.Matesikk4101
2915.bertport5101
2916.Boczniak5101
2917.Jareczek_5101
2918.M3rcin5101
2919.MaTiX5101
2920.OruniakLG5101
2921.Ozziontko5101
2922.pampelua5101
2923.paulus805101
2924.WKSbialy5101
2925.armata.gda6101
2926.eldokarol7101
2927.buba9101
2928.misiuzkreska9101
2929.ziomus1010101
2930.rafix12101
2931.Czarny_8913101
2932.knedel13101
2933.GrublonGda15101
2934.karel18101
2935.ŁukaszŁukasz25101
2936.AvB1001
2937.BadBronson1001
2938.kosar951001
2939.milk1001
2940.clapek12001
2941.Jake2001
2942.MaciaS_BKS2001
2943.owad2001
2944.bankens884001
2945.Dawid Rajkowski4001
2946.FC KARTUZY4001
2947.jabol764001
2948.Promykk4001
2949.rafi46114001
2950.vlepka4001
2951.Adrian215001
2952.artlechia5001
2953.artur____lg5001
2954.Czarny_Wrzeszcz5001
2955.Dany5001
2956.dzolo5001
2957.fazi5001
2958.fordern5001
2959.h. cumberdale5001
2960.jacoz5001
2961.klops1875001
2962.Kornel5001
2963.koziol5001
2964.lama5001
2965.Lechista92.5001
2966.LGFansTczew5001
2967.mar13ek5001
2968.mariuszT45001
2969.michalz14275001
2970.orson1825001
2971.Papa Dens5001
2972.piaskowy45001
2973.piotr.lechia5001
2974.Pudel5001
2975.robson_pl5001
2976.sdsd5001
2977.shw5001
2978.TROJm5001
2979.KOZIKUS07001
2980.michael_cfc7001
2981.kuchcik298001
2982.North8001
2983.Suchanino_9001
2984.bosi00710001
2985.Gifted10001
2986.Jacek_7710001
2987.mielew10001
2988.Qba198010001
2989.strzelec198010001
2990.marcinecki12001
2991.starry5514001
2992.TradycjaWiara14001
2993.zegar14001
2994.rmanczak15001
2995.ekwiwalentny30300
2996.PeterMG44300
2997.KacperBKS35200
2998.Lechista__Osowa3100
2999.Rajkowskip19974100
3000.SoltysIII4100
3001.Asmodeus5100
3002.AX_GD5100
3003.B rianek5100
3004.Cinek2519915100
3005.Kosmo_GDA5100
3006.krzysten5100
3007.mateuszw7905100
3008.Młody Juby5100
3009.pitu295100
3010.RADUNICA5100
3011.rillo5100
3012.Sly5100
3013.Wiejus5100
3014.kuba38716100
3015.KropekLG26100
3016.Bruce1000
3017.chris651000
3018.cool.is1000
3019.dalach1000
3020.graaf1000
3021.hongkong19451000
3022.kielas151000
3023.ktos211000
3024.LGbrzezno1000
3025.madrista161000
3026.Nowa_Huta1000
3027.olunia1000
3028.Przymorze19451000
3029.ArturSkrzypczak2000
3030.baku112000
3031.ponski2000
3032.Adi_Orunia3000
3033.CEWA3000
3034.filip.ita923000
3035.Kozik83000
3036.Lukazs3000
3037.pomp883000
3038.pio88tr4000
3039.Arrancar5000
3040.benekk5000
3041.Bob-LG5000
3042.Filu5000
3043.FRUZIA5000
3044.irofin735000
3045.klocek805000
3046.sokolsmart5000
3047.starbury135000
3048.VIOLETA65000
3049.X-x-X5000
3050.Peczek Drutu6000
3051.P4BL07000
3052.pnt298000
3053.scarface88gd8000
3054.gajos2210000
3055.Goombee10000
3056.Humbucker10000
3057.MIłosz_Tczew10000
3058.bananza14000
3059.miki_brzeźno15000
3060.Bentley6020-1
3061.KJ_922910-1
3062.marcin_LG400-1
3063.brasiliana500-1
3064.DimeLG500-1
3065.goqz500-1
3066.jezykgda500-1
3067.krzysiekdm500-1
3068.Markur500-1
3069.P313500-1
3070.PiotrekGD1980500-1
3071.sylwia.9011500-1
3072.Przymorze_Fans600-1
3073.Werder700-1
3074.bbbors800-1
3075.L_U_D_I800-1
3076.Dunst901000-1
3077.Einherjer1000-1
3078.r4nd1100-1
3079.slavo311200-1
3080.Pawacki_LG1300-1
3081.Przemas9391300-1
3082.boli_jak_myślę1400-1
3083.Omsk2600-1
3084.Przeemaas90810-2
3085.Mihofont910-2
3086.xKRZYWYx910-2
3087.keype1010-2
3088.Asia_ziom121110-2
3089.Jay Jay2610-2
3090.Fiolek_prg3510-2
3091.figus200-2
3092.kuba111300-2
3093.stena300-2
3094.Karaś400-2
3095.Pie400-2
3096.pingwinpikpok400-2
3097.ziemba400-2
3098.Achim500-2
3099.Bukol500-2
3100.el_piocho500-2
3101.Himenes500-2
3102.karola_LG500-2
3103.kropek37500-2
3104.Ścina500-2
3105.wajsopot500-2
3106.whitegreen90500-2
3107.ZabiankaLG500-2
3108.MuMiAa700-2
3109.figlars800-2
3110.mara1985800-2
3111.Przybysz800-2
3112.Roobert_800-2
3113.Addi86900-2
3114.DębLin 19161000-2
3115.Lechista_UK1000-2
3116.monitom731000-2
3117.norci19891000-2
3118.ashanti0071100-2
3119.junior_BKS1400-2
3120.Patryk162000-2
3121.Przymorze_LG1510-3
3122.rev1510-3
3123.Zlewak400-3
3124.adasiekgda500-3
3125.BlaLeo500-3
3126.James500-3
3127.LukaszEssen500-3
3128.miras_21500-3
3129.Osowa_84500-3
3130.Pele03500-3
3131.rabiola500-3
3132.rybbaa500-3
3133.ryszard49500-3
3134.Szypeć500-3
3135.TarasLG500-3
3136.tatar500-3
3137.wagon wars500-3
3138.winotoo500-3
3139.zebro2000500-3
3140.bezcenny700-3
3141.franek2400-3
3142.OrZeCh_BkS3820-4
3143.Emp_IX710-4
3144.bejnar1010-4
3145.kysiu321010-4
3146.mr_french1510-4
3147.jachu92200-4
3148.LG_Fans200-4
3149.MaciekLGD200-4
3150.Mateo92300-4
3151.cruz400-4
3152.Formixsiara400-4
3153.heinzab400-4
3154.JumpZiom400-4
3155.pawix4400-4
3156.przemas91400-4
3157.QjoN400-4
3158.waski303400-4
3159.Wladis81400-4
3160.BaliATD500-4
3161.BATON500-4
3162.ed1500-4
3163.hindus500-4
3164.Junior23500-4
3165.Kam_swl500-4
3166.kosciak500-4
3167.kwaq500-4
3168.Lechia Ols500-4
3169.LGFCE500-4
3170.malyr500-4
3171.piter812500-4
3172.prawda500-4
3173.Qba_BKS500-4
3174.SedlaGniew500-4
3175.sheads500-4
3176.ŻółwLechiiStanu500-4
3177.LubieGrube1000-4
3178.activ WMG1200-4
3179.TokoVanBuuren1200-4
3180.kackop173800-4
3181.M.P.610-5
3182.JOKA.one1110-5
3183.BartolLG1910-5
3184.bieda224100-5
3185.duxet100-5
3186.Hondacrx100-5
3187.KubaPruszcz100-5
3188.lechia1945100-5
3189.wisio100-5
3190.Wojtek_lechista100-5
3191.Adol200-5
3192.dudu1998l200-5
3193.H05001200-5
3194.jureczek200-5
3195.Palegreeno200-5
3196.rafik2509200-5
3197.saddam27200-5
3198.Seki lechia200-5
3199.tadeusz82200-5
3200.chinek87300-5
3201.chudy_mix300-5
3202.lysy93300-5
3203.prezi300-5
3204.wilq300-5
3205.Piotras05400-5
3206.dominisia500-5
3207.furio500-5
3208.Jarekgd95500-5
3209.mazurowiec6500-5
3210.mww500-5
3211.skun500-5
3212.yasioo_LG500-5
3213.olisadebee900-5
3214.Bartosh1000-5
3215.knowy1000-5
3216.LGUK1000-5
3217.forest881300-5
3218.anna861500-5
3219.eckuba1600-5
3220.lechia751610-6
3221.Adi19451000-6
3222.grisznak1000-6
3223.Maciek-ZiM1000-6
3224.Mielas.pl1000-6
3225.ms741_gdansk1000-6
3226.JAKUBS1800-6
3227.XvX1900-6
3228.ArekLG2120-7
3229.BarcioldCMC600-7
3230.Belmondo19831900-7
3231.ziomek500-8
3232.Drevnopulos22900-8
3233.Dziki_18900-8
3234.Lechista_92900-8
3235.AWeisburger1000-8
3236.feder1000-8
3237.rozen11000-8
3238.mlody201000-9
3239.DaroDjarum1500-9
3240.Kufel2200-10
3241.Łylacz501300-10
3242.ashcom700-10
3243.ryba_bartek1000-10
3244.BestiaLG1500-10
3245.kiko772000-10
3246.LEGIONISTA 19163600-11
3247.bezwzgledny1200-12
3248.marcin.j1700-13
3249.MaciejzGdańska3400-14
3250.trzczy1600-15
3251.jozin6620-20
3252.DerekVanHorn26000-60

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013