Gdańsk: piątek, 24 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Tabela wszech czasów

wszystkie rozgrywki

m.Betonme100%ost.pkt.
1.Cebula216124202322
2.P.Z.211122802313
3.materac224422202284
4.Burak218321402222
5.CHIP215321802189
6.zawada212421402146
7.browar-57212021802135
8.Jacek1197222602127
9.gilgacz207421102121
10.Zielka197821902120
11.Tomek72216021002100
12.cool191120802095
13.Gianni189818802095
14.slawkowicz204920402088
15.lichnowiak204920602081
16.Laik214321202068
17.Damianosik198518302063
18.Harpun198123002051
19.elber68182121002047
20.lukaszgda190021302046
21.pif44206419302037
22.karol71gda208718502023
23.Vito206620902019
24.Viking205619302002
25.arbero203119901989
26.dd100204021201987
27.piero199418901985
28.diraj209023101983
29.Kilmister197819401943
30.Kufel201820101929
31.Bodo190821601917
32.hubert195719001912
33.MarekM193019701899
34.TAO-TAO199219501888
35.krootki213018501872
36.kurczak197016001856
37.oxen75186418201855
38.WaCeK221418201855
39.Tjas1204317901840
40.k_v168218101838
41.LECHISTA HH225218301835
42.marektoronto184920701832
43.ADM1971187819401811
44.Bart175118501805
45.filecik172917201800
46.Cezar163421901787
47.misiaq178317701775
48.kozik4187818601766
49.Szpila206421201758
50.Wojtek_laska183118201756
51.eMPe185116401752
52.Synek200317601747
53.Sarpek194616801745
54.zuri193817901736
55.Cygnus x-1170216901736
56.BeKSa59171717801733
57.halbert175418501728
58.Wielki Brat184015601722
59.Wojtek_Wojtek2175616001707
60.dark angel171615201706
61.SZWEJO188313601701
62.Evergreen191416701686
63.Juzio212222301684
64.MSZE190515001682
65.PAWEł68176815601674
66.kakula7185616501653
67.filet9169216501651
68.TommyLee147818101649
69.szewc89210220501643
70.Pasza3180417601642
71.radek1976-03185917201637
72.SPECJAL 84168815301637
73.gegroza162016201630
74.Leszeklv170015801625
75.rysium4173516101604
76.louis125166513101604
77.Serek185115701603
78.Gredi186614201602
79.ADI1209620201589
80.Czarny68184518801584
81.jasiu.5178015901584
82.herta177816701583
83.ichman203920501572
84.leh3169415501572
85.lomraj179514301564
86.BastionPrawicy158414201560
87.andares145115901556
88.Ben202818701555
89.wieszczu161316801555
90.wprzem176214401551
91.Gaweł163015801534
92.yossarian1979152215301521
93.Primo158115401520
94.myszon159115301518
95.bartoszgda154813601506
96.przytar158914701497
97.jur181414701493
98.JENDROBEN173612701493
99.portos147415201488
100.qnik75160715301481
101.KIBUL175210801476
102.harnasm157415601468
103.jacgor99145614501460
104.gucio99155913501456
105.beast140415201452
106.Hydro52182314201448
107.msj143313701440
108.greg196162612601426
109.kura1975164113801419
110.ppaw10157115601414
111.arbi158215701410
112.fan23126914101405
113.lis187017801398
114.gks149714801395
115.mirekgd100149815001378
116.aram116814801376
117.robson35177515301374
118.toudi818150313401372
119.Fliper153414901369
120.szatan4184815601367
121.kropek82150213201361
122.mlody26147612901353
123.krzysiek26gd159110801353
124.dziadek4149412701347
125.visior7272143512601346
126.Mrozo_GD139817001335
127.ropuchapl147712601332
128.sylamicia147915401325
129.kordes141314101325
130.Browar57139612001324
131.wwgrzesio129213901312
132.ProJack140710501310
133.Twardy76129213801306
134.mario70145713401306
135.szczesciarz1972137711701303
136.RAFCI81163313501294
137.Raf_Old_Town123112401288
138.Zielonka84144614101285
139.rafik136112401266
140.bolek43165013901261
141.wojteks23149015201258
142.grzy139912301258
143.Spren129211301251
144.jef137814001249
145.marek92maras165613001249
146.corb01130111701248
147.wrzeszczanin148013201246
148.cYcLG113512901246
149.wlodzimierz50148114401240
150.okon129312301211
151.Lary117110713901206
152.HoNdA120911401203
153.MaciejCh139312101200
154.macostry123813401180
155.vgr114612301180
156.klonek77151212401178
157.yahu73121812301176
158.Bodzio6131211001173
159.Zielak180815701167
160.tomas_1125116212501163
161.LG Irlandia113410801155
162.slaweklis165313701147
163.LechiaGdansk93131912301141
164.AGA1115610801138
165.LGFT...SM117212001129
166.Rooz126110801129
167.bukos1124911901128
168.Misiek_fan121212301123
169.owsiaklg159416401121
170.RAFALINDA76131312401110
171.thorin7713299401106
172.LGPG128612501094
173.LG_sztum99711401094
174.radstef124811301081
175.Endriu281280128812701080
176.mandaryn7612298401080
177.bezdomny130212601077
178.WWW123710301075
179.kuczo11429801072
180.PREZESzBRZEZNA113612301070
181.jezyk10529701070
182.dm_gda121911601064
183.Lew Polnocy102212001062
184.gajos136211001056
185.Slawek133811601055
186.Zgrzewek10989401053
187.pompej103510401051
188.kendzior96211701041
189.jzawierski157712401029
190.tomas94410401029
191.iwan777143112701023
192.szycha83115011501022
193.Pazur102511901021
194.ZeteMKa10749401019
195.Great Egoist10679901017
196.ramka999115610801015
197.szajba13112312001009
198.CUKIER 1973121411501008
199.animag9409001006
200.cormack99010601002
201.korpak9391100998
202.micdam10691020995
203.Krilu9921050989
204.korpol1076880989
205.ivie12741030970
206.mundek8410961010969
207.marecki851030890969
208.dar3cki1065870969
209.maksio1962950963
210.JAROSLAW1211760959
211.AR_LECHIA1063790954
212.Szyszka9911251210953
213.TradycjaiWiara1060990950
214.Pesymista1189900949
215.LechiaLublewo9571120943
216.kempczol1375940939
217.celinka8710351130938
218.ALEXA981225820938
219.BEZDOMNY011611090936
220.LG N12811140934
221.yaku1064890934
222.akbi8731090932
223.Seba90gd11091030926
224.Jerem976950921
225.janz4911161190920
226.mecenas15950830914
227.GOBO914820908
228.Niezalogowany11391080907
229.sikiweroniki864960907
230.Hevelius783920904
231.rozbert1066900904
232._NORWEGIAN_1145990901
233.mil1047980898
234.patryk407898900897
235.martin82867910896
236.wliku1074840896
237.michal23gda11551080895
238.BigOgi10741050890
239.Killersus11391170878
240.czarny9975987860866
241.jeremi13611080861
242.Rafi 76899880859
243.Dante957880859
244.kleik11701050856
245.zeusik18881040856
246.Pietya834960854
247.adiOLIVA9881010853
248.alex.lfc1034840853
249.thomash42900920852
250.MARCIN 2003873890852
251.Tomala874810850
252.BEZDOMNY31107980848
253.konik_morski945830843
254.a.d.a.m902910842
255.Matti813860841
256.BEZDOMNY71104930831
257.oiram885870831
258.Picnick937830830
259.Sprenio859730830
260.Scin1003870828
261.esio887850827
262.tomek784770827
263.szulc9311040825
264.mateyo779700825
265.sebo15841790819
266.duffy_11165750816
267.Tomas 73848740814
268.DarKoo10081030812
269.cichy_61868850810
270.giraz828750806
271.avecezar4011341050805
272.BEZDOMNY51104810805
273.slowik11811000804
274.Mazur796730803
275.kopara708830799
276.qny790750798
277.Davor871800787
278.zcbat838890784
279.BksCzernisWks1513840779
280.kasiunia849810779
281.gargus906740778
282.Kwas984810776
283.Matuzalem872940775
284.Abry17751610772
285.Adasp807810770
286.El-G798640769
287.mrskrzat799780759
288.artur3279851770759
289.simonio907950758
290.ogan10651140757
291.zidane772950757
292.Dorotka893660756
293.ToMeK91671860755
294.rastin814800750
295.BEZDOMNY1962850749
296.dychasopot961660748
297.Dulli841790747
298.DanzigZoppot1005900745
299.JoJoGd798730744
300.jatzi737830742
301.EmJay772790742
302.sibul_gda833730741
303.milan792750737
304.slot1884740736
305.50czarny910820734
306.patryk90700830732
307.marcinm757690732
308.andrzej72836690725
309.marioWMG750780723
310.byczy1080990722
311.Barczi783630722
312.kris88666760720
313.Domin682710712
314.bubu06775720705
315.Mirek S653600705
316.AnnaK749640704
317.peran86722680702
318.KURAK807810701
319.rmf.fm626700696
320.luki82683630694
321.LG-K842770693
322.rafi31wro823720693
323.kamcio786750691
324.malina733740691
325.zenua1675710691
326.Pele_LG746710691
327.malpa0110861020690
328.sruba707560683
329.Lechista1980739610682
330.michmar664690668
331.BEZDOMNY9877680666
332.gigi696610666
333.BoraBora76694730663
334.Formel683610663
335.lesnymisio773570662
336.adekprg678780660
337.Piter_625680658
338.jokasta722690655
339.zielu_92739680653
340.tita801440648
341.mariuszek 1969838910646
342.MAR_K783850641
343.lolo62619660641
344.Kadlub3k745860640
345.dynia674580635
346.stodżi621640632
347.kraak651600628
348.grzesiek59971780626
349.kowal39129781630625
350.endzi728580624
351.Poggenkrug612620623
352.kasia_oliwa620470623
353.luki557660619
354.swiniak695550619
355.szparag01828790617
356.sielo91568540616
357.BETONEK88706690611
358.zalik514730609
359.cze1984697690609
360.KasiaS545540609
361.marcinelend595600608
362.Zemo87769690607
363.zeta663570604
364.Dzikidingo639590600
365.Danfos633690599
366.KOMAR827790597
367.filipos572580597
368.lechista91099780595
369.1uzden606660595
370.verde604690594
371.BOCHAN701730592
372.sabato601540590
373.macias1987gda617500589
374.WIWERTY605640588
375.bully538640587
376.stynka606640587
377.suicam765630586
378.jurek567550584
379.s3atanic787860582
380.wajs567620581
381.pawko76521590581
382.Kwiatek740680579
383.dm17483660577
384.Buffet608540577
385.Trawa568610574
386.Kabanos636630573
387.DerekVanHorn639710567
388.ulat698660564
389.rugby1981542580563
390.Najman679580563
391.siwy21486540562
392.ulg811001880557
393.WOJTEKGRB77804820557
394.Narodowiec560580554
395.Diego823690551
396.krzysiek1979716470551
397.mikry517610549
398.hubi587790546
399.Mati_BKS542560546
400.pacio507510546
401.p0g0_ŻBA550510542
402.ciuciek76632550539
403.ardem1567670538
404.kawa777796620537
405.jastrzab81648620535
406.koper667540535
407.Green LG759620534
408.Stolarz78498510533
409.raptor537480532
410.adwokat679560531
411.RobLG524510528
412.daro 72585490528
413.zyba530500527
414.Solos531480527
415.ADAMjestCOOL534590523
416.wisior69619470523
417.smb7272569580522
418.czerwik_BKS564490520
419.thomas13465480519
420.Glowa537610517
421.M.a.c.i.e.j511610513
422.piekarz79613540513
423.George510480512
424.Davix_CMC565590511
425.Łuki688520510
426.pacuh651580508
427.Gruszkin524550507
428.peter.w.1976731680506
429.sebolec21597520506
430.Ad1526520504
431.Marecki GD551600497
432.kuzyn544540497
433.kafadi570390497
434.Leon74512460496
435.tomasz6112532450496
436.7TM3741650495
437.burza16474540491
438.askier11503520491
439.gashead518480490
440.ORTEAM553630489
441.mareg483400489
442.Vit18hal541530488
443.asiulka490530487
444.zaba36539450487
445.Marian_Lechia444430487
446.pasi007472380487
447.Marlena7488540486
448.gmario570500485
449.goats495470485
450.kazik1986402450485
451.rafcio_man482430485
452.canter84566520477
453._Malik_431520474
454.JAWA1970471440472
455.Lewcinho718590470
456.zawacky-orunia458450467
457.Kamil_LG478500464
458.trampi518550462
459.onetent1740470462
460.Radix.pl394470461
461.Kamil94487460460
462.bartcr568480458
463.marcelitek419410458
464.WKSTSBKS683570457
465.false prophet462440457
466.barbapapa15538400457
467.DoCkii526570456
468.miodek92733630455
469.BkSs551500454
470.vwrobson416480454
471.LoloLG531430453
472.jacek1969477340453
473.kuba459530452
474.piotr1972495280451
475.SamFrancisco474380449
476.shark709570448
477.Gin509420448
478.Marcel464450447
479.goofy469470446
480.KOP429420445
481.tomgda1442350445
482.Dudsson_LG487450443
483.saton362380440
484.Jordanik557510438
485.murzyn82421440438
486.FcBull480490437
487.Ciavar09443480437
488.Kudi560460437
489.polonus75636510434
490.cienio442510433
491.Beson463500433
492.jaro1382480433
493.PawelOtwock416400432
494.big_danny434430431
495.JUBY15464500429
496.mejsner495490429
497.matle479410426
498.Lucky423370426
499.tomasik333597490423
500.agula479360423
501.pokrzywa7432370422
502.Byc23k530530418
503.eryk56549460418
504.Krzyżak_77430500416
505.malusia77461440416
506.darkLG373410416
507.nazwa489410415
508.Konrad413410414
509.kontakt499480413
510.Javier601540411
511.Gianni66593490411
512.MateuszMLG472420409
513.piasek438410409
514.kiko7434480405
515.manixone499420405
516.perla489400403
517.kaskader00455390403
518.mariolinho433260402
519.FlipLG580600401
520.zapadka77398520400
521.mariusz_osp449430400
522.olesko17373370400
523.Tulsik431500399
524.miroslaw395430399
525.klimur_lg534490398
526.Mungo466380398
527.dyzio_sierka525450396
528.Zabory504480394
529.Piro676550392
530.kokosLG1982467490391
531.MatJol543550390
532.Karool_Gda473400389
533.Kosa-Ask399370389
534.tadzio_lechia625460388
535.Srojtas396420386
536.frankioki405340386
537.wincol397370385
538.kamil04397400384
539.lipael554430383
540.fklos2740640382
541.grigor464400382
542.chałupa1990340320381
543.Tomek291346380379
544.Mistic396380379
545.zolnoo506350379
546.Malinowy58Gracz394320377
547.Groza299400376
548.mysliwyt537470375
549.Japan434350375
550.zuraw_ili406420373
551.Stogi_Z_Lechią547400373
552.Beret359310373
553.dawiddo371400372
554.daniello703438310372
555.olo.gda493310372
556.peper320380371
557.BBrzezno364300371
558.rynio61348360370
559.KonieczkoLG598410368
560.Waldas391370368
561.mariusz260581373330368
562.tom1kk367380367
563.CzechuLG406390366
564.krupa1345370366
565.julkakowala323400365
566.Cioza456350365
567.hokejarz382440364
568.Patyk GST333310362
569.kowi356440361
570._Lukasz_400440361
571.yetielczacha371330360
572.Serj3413280358
573.mariuszek1969750570357
574.idziu86429340357
575.bery7355280356
576.ostry_1111384470355
577.yaroo356330355
578.Trombek340360354
579.TS WISŁA 1906465380353
580.Mnichu_LG371360352
581.Bruin77418310352
582.igor346330350
583.PrzemasWawa416330350
584.Nastypop363320349
585.broda361420348
586.Joller493420348
587.MACIAMU337340348
588.Pevex63642530347
589.LG_Adix328380347
590.newerter329380347
591.Yaneq346340346
592.miodek527580345
593.bartas111396320344
594.kubachelten603480342
595.Mosq457450341
596.innovator443380341
597.samada445370341
598.Gringo318390340
599.mazi383330339
600.jocker_gd524390338
601.szaby320320338
602.marcin290340336
603.Greenfans348360335
604.jasio333290334
605.carroll390380333
606.SirMaciej381320333
607.LG1532480332
608.MIKI213454310332
609.gosc356350330
610.trep K.D.V.349310329
611.GeorgeLG333290328
612.-Mikeasz-467400327
613.Davix338330327
614.Serwus509310326
615.Szefou399250326
616.niko2004413370325
617.PaNX310300325
618.Janek_LG406260325
619.albin_BKS357400324
620.komi_PRG296320324
621.Adam10338380322
622.Emp_81275330321
623.zyrafa1982346290321
624.LUIS355260321
625.dominias287340320
626.bialy88LGFT409330320
627.Adam77343310320
628.baho545460319
629.przemekt273280319
630.corney338360317
631.melonsio330360316
632.gulden269340316
633.Pancio402420315
634.DZIUNIEK381310315
635.lubie_pączki306280315
636.joe2474316270315
637.krzych1206318320314
638.P0L-X456370313
639.jarred394350312
640.Mateuszek320300312
641.zap28508440311
642.Coldcorpse286330310
643.BuDeX_LG371430309
644.AZT286250309
645.koperlechia278290307
646.Zeto339270307
647.Richtus422390306
648.matad399360306
649.chomik19342350306
650.yogi292320306
651.mattww322420305
652.radbul79312370305
653.defender332320305
654.loso475420304
655.NIX274350304
656.maki oli307310304
657.fikakowo337350303
658.Lewan294250303
659.xawery99352250303
660.Asiun420310301
661.tomi29425390300
662.WK Gruby291320300
663.Płocia369330298
664.fjord808480297
665.GeMil337330297
666.kuba_14271280296
667.kuki311320295
668.Maciekk370350294
669.Ludwiczek393260294
670.adam-99291280293
671.Adix_LG331300292
672.Papadopoulos294290292
673.svensoon275320291
674.isLG315260291
675.marchesterr305240291
676.raczek330320290
677.Alius347290290
678.MUMACIA269280290
679.jaro251264240290
680.Szkot287340289
681.peuek402280289
682.Demon02295360287
683.m_ursus290280287
684.Pawl_448270287
685.incognito342220287
686.Eesox673460286
687.Saruman292270285
688.zibimania287280284
689.soyer18327340283
690.Bicek_Orun298240283
691.Kempi4302240283
692.kwik73264290282
693.benji_xD304250282
694.tusio435380280
695.Niepoowtarzalny292280280
696.ChomiQ306270280
697.czarmiel299330279
698.jerry658260290279
699.Limak334250279
700.LGFTBujak293240278
701.motzel301300277
702.WANTED267240277
703.krzych123282230276
704.jasiu80309290275
705.pszczółka269250275
706.jork5306230274
707.POWRÓTpoBŁĘDZIE348310273
708.stevros220260273
709.Marek_P333250273
710.suchy304270272
711.wisnia474250250272
712.grzechu27233270271
713.Kadłubek259270271
714.ojrzan348200271
715.qwerty_bsd402310270
716.oliwierek310210270
717.Ariello92441350269
718.donponiates293260269
719.Kaczor U.S.289230269
720.Marta_stg276280268
721.chmikello312250268
722.cinek_82_82275240268
723.konri226270267
724.ernest7399270267
725.Darecky251270266
726.jacek.tcz284260266
727.PiotrekWMG241220266
728.Konik007340330265
729.nerd231200265
730.Prezmyslaw402340264
731.krystian_LG341250264
732.Warchus256240264
733.OLGIERD77411370263
734.Axel294330263
735.DjarumGD278280263
736.bartok486370261
737.Piotrek WMG270250261
738.czarny6891235310260
739.artur_zydek300290260
740.KuBuSiEk263240260
741.Titi294240260
742.DaRk237240259
743.portfel316180258
744.Bongo295330257
745.kubus219250257
746.RaFcIo-Sd232220257
747.KLG84264300256
748.lalek297260256
749.kobuk239220255
750.afro.102362330254
751.lechista_luki311290253
752.Bydklak300280253
753.bartosz231107238260253
754.czarny78293240253
755.marioviking259220253
756.eloelo280220253
757.prezes87286180253
758.arahja279290252
759.pietrekbiel241240252
760.Pepsi23405300251
761.kalczuk359310250
762.Kuna267190250
763.oxen221250249
764.azok381350248
765.rafal_bks_14233310248
766.DiabloLG179300248
767.Jacas_BKS226280248
768.szymq281220248
769.kocur78363330247
770.idziu82376310247
771.jogi83227300247
772.sowa_bk_79328270246
773.bodek_74248230246
774.szczypek315230245
775.Siemion314210245
776.Kuba44269160245
777.tommy23289330244
778.winerek199210300244
779.GrUbY314270243
780.luki12161990231240243
781.ManioLG313240243
782.syllas310290242
783.radziej282290241
784.Mr.x317250241
785.bialy88272240240
786.malyFlips283230239
787.zygi295310238
788.wons262300238
789.Pyton240230238
790.biały kask240210238
791.marcin007ii297330237
792.BuNiO277260237
793.tomza1974297200237
794.Torres16260190237
795.cezar-LG2333260236
796.greg231985392340235
797.szymon_sztum200280235
798.cezar_70238220235
799.MARTINEZ249200235
800.sisilechia174210234
801.Perni_LG302280233
802.arti801209270233
803.tomsk15211250233
804.n4rc242190233
805.tomp1217190232
806.Vengo386290231
807.sedzia22316250230
808.gonia305220230
809.Przywidz_LG362210230
810.Fronda248190230
811.Varier.1996241250229
812.cacek_99286250229
813.GonzoTSW226200229
814.hulo252140229
815.Dino313270228
816.TuNiieK_LG221240228
817.Ostry300220227
818.Lewy249270226
819.tucholak271270226
820.Zandi216220226
821.neptun67240260225
822.Kruszyna77253260225
823.Robert Meller321270224
824.pery240260223
825.Kozi_WMG_Shn162250223
826.Gorki90233220223
827.BAKULAA234210223
828.Ketlan237160223
829.karwiniarz274350222
830.jimi3436299270222
831.Czapek225230222
832.bury1989259200222
833.lysek75232190222
834.osb295190222
835.rustoo201260221
836.sitek193220221
837._Duce_225220221
838.Simek86254220221
839.Kropson246210221
840.cieszyn288210220
841.kuba987291140220
842.ZenonTczew242300219
843.adek191240219
844.StarszyLechista196230219
845.emigrant76214230219
846.domino33226190219
847.piotrek10158250218
848.J.K.224260217
849.kamil2108300260217
850.grisza74224240217
851.Hellsing87273300216
852.Mysza281290216
853.jarko4238233220216
854.MenoT_17212260215
855.kemp169230214
856.huncwot16275200214
857.makrela187190214
858.Wrexham FC304180214
859.Ś-W-L259170214
860.jacek242393240213
861.zjemcioko202190213
862.florek_92229250212
863.radis2193240212
864.Rafi2206197200212
865.nalep374210211
866.Tomi12381200210
867.vegus227290209
868.Ruletka217220209
869.Saned286220209
870.magellan174260208
871.Brainiac1945194250208
872.waldek1671153240208
873.Warchoł89229190206
874.wonsqui330260205
875.kur diabeł209150205
876.killer610463320204
877.rykosz271220204
878.Black1989213200204
879.ret284140204
880.wlodzio76314280203
881.kibic_GDA205230203
882.maciekmiszcz88300170203
883.Luksterowy203160203
884.pajak_jlb291240202
885.cober224230202
886.marsky220200202
887.hrabia69300150202
888.Orlos18221240201
889.yoshin244240201
890.Czarny7201220201
891.Lechiiistka-195190200
892.Hiuston218130200
893.rekin275260199
894.Pscoola264220198
895.buncool1988210180198
896.Johnny_206160198
897.76mar240150198
898.siwy90208190197
899.krzysztof_1979148180197
900.andrzej18196230196
901.ucho122331230195
902.suchygd266230194
903.Hamak168160194
904.adi7raul257150194
905.Pycio227250193
906.ronaldo1195160193
907.Beriush199160193
908.CIORUS265220192
909.pitek2000254210191
910.Oskar264210191
911.Maki BKS226180191
912.Nyrewes185170191
913.Krzywy201220190
914.Sufoone177210190
915.Ruudyy185250189
916.Picek_LG147240189
917.1945__259200189
918.idziu7238190189
919.ernest401275220188
920.BeUeŁA157200188
921.Iksiński229180188
922.RobcioLG168150188
923.woyti131130188
924.Lechia_Shn360320187
925.furrio100160200187
926.Pawel23145190187
927.krismichalik180170187
928.jareko172150187
929.Hammond175260186
930.jaros1234269180186
931.kalaf28170170186
932.Tacz-MI206250185
933.Pawcio284190185
934.pppiotrek184200184
935.boryna66194170184
936.lechiauk163160184
937.Maszhasz354320183
938.damian111243270183
939.stasiak190220183
940.rafikk1975268210183
941.stefan76176190183
942.roko257150183
943.MasaKr.175210182
944.KodzienBKS221180182
945.Maaciass229160182
946.Victoryy211250181
947.michal5885260230181
948.kontratak155200181
949.Dragon179150181
950.TommiSF241220180
951.kamil3316140140180
952.Adamus228250179
953.Sonti155160179
954.zachar185130179
955.PyreK213110179
956.dolcevita240220178
957.kwachu301220177
958.tomaczu171210177
959.rafalMORENA227170177
960.adam_rm93258150177
961.domin78186100177
962.byku92228250176
963.montana172220176
964.adin018185160176
965.Konop_LG208120176
966.jasiu03259280175
967.krzysiek1985191200175
968.bien159190175
969.cal207230174
970.przeroba191220174
971.Jaras194210174
972.dumbo203160174
973.Wiktorg162140174
974.siwy753214140174
975.rbk88231260173
976.slepy222190173
977.Tymoon201160173
978.LechistaPL174140173
979.Robson91223140173
980.Malamut57191170172
981.Pilsner151160172
982.kost170160172
983.SzymonSztum199180171
984.podnies218200170
985.thomas_13196190170
986.Yeste151150170
987.rafi461214120170
988.Domenico30184210169
989.T-Mobile268170169
990.przemek95237150169
991.kieli43180120169
992.greg76253240168
993.ReapeR195200168
994.hool69150160168
995.gnat_twierdza219170167
996.waca147150167
997.Joe_Sandman181200166
998.lewy77148190166
999.dario21120170166
1000.orzech181150166
1001.krzychu50260140166
1002.bombago167130166
1003.MarcinS172230165
1004.jure111231210165
1005.leszczu87269210165
1006.Szprechający182200165
1007.BramkarzLechii2138190165
1008.kropa197190165
1009.bartekbks123150165
1010.Agresor140150165
1011.betek77163150165
1012.MaciekJerzy170130165
1013.Klejdo142120165
1014.OWC215170164
1015.BolesłaW153150164
1016.Tomala_SWL207140164
1017.KlimekLG162130164
1018.MlodyLG194130164
1019.Aśka.Tczew197240163
1020.SALEM217190162
1021.ultima thule226150162
1022.Lemur188130162
1023.Sarpini212130162
1024.Drahus213190161
1025.paweldworek309270160
1026.gerad150130160
1027.elRob166130160
1028.Handballl152180159
1029.gulek177130158
1030.LoczekGDA167110158
1031.borg238210157
1032.barry79135140157
1033.kacper947169140157
1034.dziabi206130157
1035.Pawel_665289150156
1036.Speedy767166170155
1037.Ojciec84178160155
1038.Nojek208150155
1039.michal3.93260190154
1040.WMG BKS207140154
1041.darecki88174100154
1042.vbmf156180153
1043.Puma149160153
1044.Fiołek_prg208150153
1045.Lechista91179130153
1046.rudi125110153
1047.Kosinsky227200152
1048.STOGI-LG213190152
1049.MarekGD214190152
1050.wasz_pan185160152
1051.grzechulg141150152
1052.tomek_BKS151140152
1053.sashet163120152
1054.macm188120152
1055.Wiking1945143160151
1056.Suryn140140151
1057.AdriaN000181170150
1058.Bulterier221170150
1059.Muł Garbaty180130150
1060.isztar161200149
1061.Bulinho_89228180149
1062.Cebul z Wisłą116130149
1063.marynarz1982126170148
1064.Mirecki153170148
1065.bociek72191170148
1066.MicLG198170148
1067.Tomislaw167150148
1068.Rychu1991163220147
1069.Sopots273220147
1070.rudy_trampek246170147
1071.Szunia174160147
1072.SzymonM230140147
1073.paweł91160190146
1074.zarzadlg164140146
1075.bubu126130145
1076.antoine150110145
1077.KAMIL8817480145
1078.Jasiu-1974279210144
1079.MaateeuszPRG174170144
1080.dmm191170144
1081.gerhard99195150144
1082.affon198150144
1083.KosaLG181130144
1084.rafalj___192130144
1085.Peptus127170143
1086.Rafał2001182160143
1087.yunkas209160143
1088.DarioB136130143
1089.szym_on140110143
1090.koza7018490143
1091.mielony164180142
1092.karolo923145130142
1093.batumi1132120142
1094.xkostek152100142
1095.Żabianka172100142
1096.bossbis272220141
1097.k0n1k87144140141
1098.Maik161140141
1099.Malfred5165140141
1100.michi4c162130141
1101.sieksta222240140
1102.skarszewiak278210140
1103.Buzka_LG243180140
1104.Szym7221160140
1105.SzymekLechia139140140
1106.mattyLG169120139
1107.pocojatu157160138
1108.bareja168160138
1109.Kopernicki182160138
1110.mal82148140138
1111.lukash141130138
1112.Arek_20_200789120138
1113.LGa158210137
1114.filip.klos71184200137
1115.majcher81232200137
1116.L1945295130137
1117.Krzoki162110137
1118.Bakula_94LG242270136
1119.KaBePeCe319260136
1120.oneric_cool168190136
1121.Cienki136180136
1122.mrozov147140136
1123.Tomala_130130136
1124.MazurWMG173160135
1125.KiBiC205150135
1126.OzzyLG97140135
1127.KeySi007150140135
1128.B4rtuS190140135
1129.słaby134120135
1130.rwij_paputy115110135
1131.J.A.R.O.T153150134
1132.agulec18164130134
1133.lazarus139120134
1134.Boys66151110134
1135.TeBe73112150133
1136.tampoon3d121150133
1137.Spoko2Yo105120133
1138.Dratva149120133
1139.66baran135120132
1140.emylka90151120132
1141.lechia_t29211190131
1142.RudyLechia129150131
1143.Kadi164150131
1144.jacek9393157120131
1145.Damis174120131
1146.salewa198180130
1147.Duszano83150130
1148.gerad1996132150130
1149.SKUB134140130
1150.gregorr170140130
1151.Wuda82159130130
1152.MichalaK114110130
1153.Tytek8290130
1154.golob14197200129
1155.gryps161160129
1156.rybaldo196130129
1157.-Kufel-258200128
1158.Cielus94168180128
1159.OruniaLG145170128
1160.Rambuś173150128
1161.piterLG100140128
1162.galaxy3163140128
1163.JaRoO158130128
1164.Komosaba162100128
1165.Nostradamus118180127
1166.DżejLG145130127
1167.pawlos156130127
1168.juki_0216130127
1169.piotreklg1896110127
1170.lgrumiafc01109110127
1171.KAMIL1995202110127
1172.LG ZASPA 1945230160126
1173.dawidzielonka133150126
1174.Lechio_moja152120126
1175._Arni_106140125
1176.WASIL115110125
1177.Barry_LG142110125
1178.Grisza1986143110125
1179.mazi76149160124
1180.Bolek123140124
1181.Artman614229140124
1182.Nooras110130124
1183.jaca91137130124
1184.ble_ble_ble147120124
1185.tomk163120124
1186.goly88hh125100124
1187.wuel12090124
1188.miichaal139180123
1189.kurt_żyje78120123
1190.dooniu122120123
1191.manutd59128120123
1192.Orzech_BkS_9294100123
1193.Koziks114190122
1194.DENIK243190122
1195.zieniek76189180122
1196.grunge21152140122
1197.jrzyk oliwa158140122
1198.tommy112120122
1199.ramon71207190121
1200.grucha604181180121
1201.Dante69137160121
1202.marynarz82129120121
1203.Taksumike101110121
1204.Przemek22112110121
1205.Fatum130110121
1206.budowniczy13680121
1207.lechia91146150120
1208.carlito209130120
1209.RuszoLG120120120
1210.maciek496134120120
1211.Kati109110120
1212.Luczador112110120
1213.blubson100150119
1214.Proman140120119
1215.jogas83142120119
1216.Cwaniak95110119
1217.Skowron158110119
1218.lechia_love96100119
1219.majo115100119
1220.Czesio8412390119
1221.jachu514280119
1222.bialystogi105150118
1223.MichalGda134140118
1224.Nemezis161130118
1225.gados82116120118
1226.Willow110110118
1227.Degi160110118
1228.Jasion88136100118
1229.12311390118
1230.skandimongstad185190117
1231.rugbus11283190117
1232.Cin Drallig148140117
1233.CHRIS73115130117
1234.sarlin151130117
1235.nowak1975110110117
1236.BKS_Macio_NS12090117
1237.fifi81170140116
1238.Blue_LG99120116
1239.Czarni_Pruszcz110120116
1240.michal 32151100116
1241.Adam.LG14980116
1242.zuraw23187150115
1243.karabin84140115
1244.Mr M.104140115
1245.Krzysztof_GDA122130115
1246.Madian133130115
1247.Nikoś149130115
1248.p.gajowy164130115
1249.binladen130100115
1250.MakiPrg1992146160114
1251.wabart154150114
1252.siepsiu8137110114
1253.maciek320d13390114
1254.lechia-osowa299130113
1255.LGFTSM102130113
1256.Pines__LG135120113
1257.hary77130112
1258.maDDen236130112
1259.v7792120112
1260.Daveth88106120112
1261.Czas walki12390112
1262.Docki9580112
1263.Jancker15280112
1264.Gruby Johny13170112
1265.Mr.Killjoy147150111
1266.bj888155130111
1267.CrissC179130111
1268.jacula141110111
1269.Lapa98100111
1270.dares124100111
1271.ciasteczko_88134100111
1272.rafcinx12190111
1273.Icemar13580111
1274.Michal_lg149150110
1275.AdrianB118120110
1276.suchy90140120110
1277.WyspaFans186110110
1278.donsyla183100110
1279.halik2310790110
1280.Jordan13590110
1281.brako17890110
1282.rob79160109
1283.major kupricz153160109
1284.dziku74140109
1285.Kali5101130109
1286.Milano137110109
1287.carloss13190109
1288.mocarz10780109
1289.Avash95160108
1290.Kaszy132160108
1291.Paulek98140108
1292.Patrykkk129130108
1293.krzysiekk142110108
1294.Maciej72124100108
1295.Clinik1814970108
1296.Arctic -green12960108
1297.wisien693188160107
1298.sew118120107
1299.pawka176110107
1300.boniekLG93140106
1301.davidg75106140106
1302.Adam.Morena98110106
1303.Kuba_Lechia109100106
1304.PaPi13790106
1305.siwa_małpa172190105
1306.lechastara82130105
1307.newyorker11111110105
1308.Lokko121110105
1309.Tedd-T72100105
1310.MalyLG83100105
1311.Piotrus_11090105
1312.Lechistkaa-81140104
1313.seba1383120104
1314.michalgru10390104
1315.sid.pl10870104
1316.Leo147140103
1317.jucek148140103
1318.mieszczuch138130103
1319.GrigunLG81110103
1320.krater44120110103
1321.Zalad79100103
1322.Matinho_LG8190103
1323.lechista 9411390103
1324.heski21116390103
1325.Dusia11660103
1326.adiadu138140102
1327.temistokles128130102
1328.Radeks230120102
1329.czarny100103100102
1330.Kolo-GMB9480102
1331.robsed8950102
1332.m1_dram_LG128110101
1333.Oskar1998115100101
1334.jachugdaa142100101
1335.jedrzema12790101
1336.LGTCZ9480101
1337.emil_tcz12170101
1338.jaca698560101
1339.Fiury1945122140100
1340.OL Elbląg90110100
1341.Igna159100100
1342.maruzi12490100
1343.Mateusz10370100
1344.Mat3uszLG12710099
1345.Ron G.1048099
1346.dzinek51237099
1347.Pikut9212098
1348.benek13912098
1349.Camel8311098
1350.mazur798511098
1351.mateo8811811098
1352.Zacza15410098
1353.hildusek80718098
1354.-MaTeO-1248098
1355.Andus1258098
1356.DSVTone787098
1357.oczy kobry1297098
1358.SNIPER2712514097
1359.Mars13411097
1360.JuniorLB8710097
1361.voytz9510097
1362.babel821019097
1363.madziat19881068097
1364.Luki_LG1098097
1365.Lechista_949612096
1366.belmondo7010096
1367.down818096
1368.piterek 11297096
1369.kopyrda14613095
1370.klosfilip19719412095
1371.lodzio8111095
1372.Kwadi12111095
1373.keype238910095
1374.czapen10110095
1375.Kowalio949095
1376.sinc241139095
1377.pgumis881096095
1378.ivan0661125095
1379.Markos861215095
1380.adamsik927414094
1381.jelon11111412094
1382.zyleta7516212094
1383.KROWAOi9711094
1384.MarasSopot1137094
1385.manolo123824093
1386.białozielona127513093
1387.tomato7612313093
1388.demsi7810093
1389.krychLG9010093
1390.adiKP809093
1391.czaja1993839093
1392.kartoflo999093
1393.Xell1029093
1394.Radolno Sz1089093
1395.hetman1288093
1396.DANIELC596093
1397.masa783093
1398.MarcinBe13411092
1399.pucek91-918810092
1400.C_LG9610092
1401.xxlbks1079092
1402.SławekGKS678092
1403.zielony_19941268092
1404.Esitor936092
1405.Zajkowski8413091
1406.Gorus99813091
1407.MikeLG5711091
1408.fifarafa9211091
1409.boski_LG14911091
1410.Zaba_LG10510091
1411.cre81969091
1412.wasil311249091
1413.xMaciox1399091
1414.rusifan978091
1415.Zielulg1008091
1416.mmmmmx1098091
1417.piknik z krytej737091
1418.rzepa14887091
1419.swistak515091
1420.RudyLG24519090
1421.Goran10211090
1422.chupit10510090
1423.Krzysztof L.1079090
1424.Balbo1144090
1425.szortas7713089
1426.Krisblu212013089
1427.Olek_LG1077089
1428.szypr34825089
1429.Kuzyn19758712088
1430.astongda1019088
1431.Maciek_Lechista737088
1432.Roman12813087
1433.Michaś816611087
1434.CAPS3L699087
1435.Krzyś_kinder121248087
1436.kdd53757087
1437.cesar19451167087
1438.gostom816087
1439.Pik_nick996087
1440.Yogi86511410086
1441.KKOWAL47839086
1442.robson_lechia999086
1443.tomzLechistanu1219086
1444.Tomal917086
1445.Maciek23995086
1446.sanczez958612085
1447.old kriss8510085
1448.macius_e788085
1449.Scinaa908085
1450.Yeti_p1226085
1451.Bondzky915085
1452.merlin20514084
1453.LECHISTA177412084
1454.kempes836810084
1455.fifi799084
1456.BONANZA1019084
1457.ghostriderbmw21019084
1458.Żywiec1159084
1459.pies1058084
1460.matrix9631728084
1461.Krasniii .955084
1462.blackhand6410083
1463.Monaco9810083
1464.zuraw 281109083
1465.kapitano737083
1466.młody911757083
1467.michal1427756083
1468.abry017856083
1469.fil71.7116512082
1470.WASIL258111082
1471.bks34949082
1472.tfskok657082
1473.krismacho977082
1474.Wesoły8312081
1475.irek699211081
1476.gpsiwy719110081
1477.lysy13139310081
1478.donmarcos739081
1479.luki2003859081
1480.zdzis88978081
1481.MarcoLGŻ1007081
1482.marcincici1027081
1483.ZIBI671219080
1484.onLyLG_667080
1485.Szymon_LG837080
1486.dart307866080
1487.przemi821096080
1488.KarolekFSD1326080
1489.hepimorda905080
1490.SoVa9610312079
1491.darlog6310079
1492.lysol1339079
1493.aihcel818079
1494.MaRiaN858079
1495.leos1198079
1496.Szymin915079
1497.empi501174079
1498.aistain10412078
1499.LG--HS11211078
1500.malcolm13911078
1501.sphinx7010078
1502.Patryk_LG679078
1503.somonino6759078
1504.carlik929078
1505.Borysos928078
1506.arcymichal597078
1507.witmaster897078
1508.Johny____896078
1509.aceven101135078
1510.Ziele14412077
1511.cynamon27719077
1512.prosteam979077
1513.Rychu90738077
1514.Gdańska Lechia1268077
1515.wLG1768077
1516.gradi707077
1517.Eivander847077
1518.slawoy1387077
1519.Szatan81695077
1520.Maly076612076
1521.green_girl779076
1522.areklg1979658076
1523.LG NOWY PORT1226076
1524.purgacz925076
1525.Rombis1065076
1526.MCM834076
1527.kris_lechia829075
1528.dula991678075
1529.Yaca708075
1530.Adzi22848075
1531.Waldek1986587075
1532.Michał90797075
1533.zduno1237075
1534.lyszczu786075
1535.Kama_sztum865075
1536.filgore11112074
1537.Popcio899111074
1538.mario70006810074
1539.Borys10510074
1540.heski21_gda699074
1541.kacperski2002758074
1542.kisli828074
1543.Anonim1168074
1544.Bulion587074
1545.LG M-k.937074
1546.ponczek9997074
1547.wkucha806074
1548.darvanjan864074
1549.Tomasz_LG9714073
1550.0sa8412073
1551.Avar7311073
1552.Habra709073
1553.19_LG_45749073
1554.Lukasz881209073
1555.lechialechia738073
1556.sledzieWoliwie998073
1557.AScina1058073
1558.barca67847073
1559.ttotti685073
1560.DonPreston1195073
1561.GiENA734073
1562.Richard17512072
1563.iRek_LG6810072
1564.art9911010072
1565.Del_Pazi589072
1566.DanioLG1279072
1567.Kaszek0001687072
1568.MasaKrk806072
1569.witman21926072
1570.8andrzej8605072
1571.wozny665072
1572.wader86755072
1573.gda1979865072
1574.lorbi13945072
1575.kowal_LG709071
1576.adrianoo608071
1577.Esitor II517071
1578.Kibice Razem LG1017071
1579.T29LG605071
1580.niedlaciebie745071
1581.jezykgda945071
1582.stingrey738070
1583.Kowal84707070
1584.łotewer1397070
1585.GrzybeQ-723070
1586.Bujak-LGFT6710069
1587.salamanca9310069
1588.Allure_cK559069
1589.Zoltar709069
1590.Marvin141158069
1591.Maniek0080757069
1592.buziek857069
1593.Monta14655069
1594.osa_xD825069
1595.Romanorety12311068
1596.Alicante20911068
1597.Tasior599068
1598.Jude String915068
1599.qubah1075068
1600.wasssuuup754068
1601.Raver824068
1602..LG.20116067
1603.Mrowa919067
1604.daaamiaaan123929067
1605.AVE LECHIA959067
1606.visiorus72718067
1607.lechika887067
1608.luk894067
1609.TH-R LG618066
1610.Zielony-tcv807066
1611.Don-kkwmg516066
1612.xD_GrZyBeK_xD636066
1613.Tezzz1066066
1614.ZaKi _OSOWA_1156066
1615.tiger-k3m685066
1616.witmasta845066
1617.Spanek_Lechia544066
1618.art73714066
1619.hydros16513065
1620.kidzu8610065
1621.kibic_86768065
1622.gucio99891148065
1623.karqul637065
1624.larsen70677065
1625.Mrugal707065
1626.Adamus-Lechia897065
1627.MarcinZabianka1077065
1628.mackowybra.pl654065
1629.Kiedrowski12111064
1630.Bartecki19901089064
1631.NewCover1818064
1632.edwinsopot838064
1633.maksioC617064
1634.opiel627064
1635.Gacek500846064
1636.Michu7906064
1637.Mielas605064
1638.w_krzaczory655064
1639.Kostinho1085064
1640.Chudy_LG678063
1641.KAROLBYTÓW357063
1642.Lechia Barca617063
1643.Chorzo867063
1644.Gerd416063
1645.Szczurass456063
1646.lechista666706063
1647.krzychuziom736063
1648.szklanek806063
1649.great395063
1650.pawoolon K.D.V.695063
1651.ponski745063
1652.sokolskillow855063
1653.sMOKEE55515912062
1654.superscina698062
1655.akradynia708062
1656.pejczu557062
1657.spalony9996857062
1658.LeXik684062
1659.bodzio99708061
1660.Paca87788061
1661.degustator908061
1662.BKS1945457061
1663.opapi1993677061
1664.Wronek727061
1665.tomexio735767061
1666.GlobusLG576061
1667.PiotrL66986061
1668.DON19LUCA451226061
1669.zawisz575061
1670.irishdancer524061
1671.Kapi555928060
1672.dandi817060
1673.mas486060
1674.Stos646060
1675.misiu67756060
1676.oregolac555060
1677.Popcio805060
1678.Lewy91984060
1679.piotr86994060
1680.nikson5512059
1681.STEFAN 16611610059
1682.stach1991859059
1683.oskar_15869059
1684.mroowa858059
1685.Sloniu LG607059
1686.bodek74856059
1687.JayJay17704059
1688.Baczek49368058
1689.luciusz101847058
1690.gabba356058
1691.lechia-osowa586058
1692.DukeOfYork716058
1693.spid375058
1694.luar7405058
1695.kordel665058
1696.PRIMORE424058
1697.koko2012664058
1698.Techo824058
1699.tatusiek15010057
1700.Morwa759057
1701.agakaro19548057
1702.Lechia-to-my618057
1703.SzymonLGD617057
1704.TToommeekk426057
1705.fkkrisos456057
1706.bliźniak696057
1707.alan96826057
1708.TeZ_355057
1709.Kamcio_Del_Pazi475057
1710.przemaslechia515057
1711.sharpe535057
1712.AdamMitra1990605057
1713.Bastirk615057
1714.Tomek_Osowa675057
1715.marcin_ek1454057
1716.bigdin568056
1717.Kufel3568056
1718.Grodek396056
1719.mirek_92456056
1720.cook7495056
1721.nicnietrafia605056
1722.kojanos765056
1723.czajawmg574056
1724.mic75hal914056
1725.mara1044056
1726.damian_LGFT17915055
1727.Paken529055
1728.pikusus969055
1729.Kibic1906386055
1730.krzysgd486055
1731.kolorowe.sny576055
1732.swierzy625055
1733.Kamil70795055
1734.zizi79584055
1735.PaTrYk-WKS634055
1736.Wojtek_oli708054
1737.madar1128054
1738.stoker527054
1739.Cappy937054
1740.gjeeru326054
1741.Kolar556054
1742.dudu74646054
1743.pawszu716054
1744.whitegreen1386054
1745.urban058425054
1746.luciusz102755054
1747.t-t765054
1748.oranije2006773054
1749.stefan19711279053
1750.filipo2003707053
1751.michal0009999776053
1752.No Stress455053
1753.hunter_soul574053
1754.Quad774053
1755.Robcio_583053
1756.slg709052
1757.TECHLG1298052
1758.JarasGda617052
1759.hime745052
1760.gruby_92754052
1761.Jusko799051
1762.mikro07557051
1763.krasniii__626051
1764.dręczyciel886051
1765.RADEK1973255051
1766.Adaś_PrG495051
1767.teskiGda655051
1768.arcibks17354051
1769.barti290504051
1770.LechistaMKS544051
1771.Amber1960733051
1772.kendzi787050
1773.greg_gd556050
1774.dave.636050
1775.bart.gda485050
1776.Besbuendny645050
1777.Dam_Ton675050
1778.marcin0060344050
1779.Mały85424050
1780.szpaq07454050
1781.TomekNP652050
1782.JACHU11310049
1783.emeryt839049
1784.Heinz737049
1785.Koszta756049
1786.ellkar866049
1787.szamo70405049
1788.Romek555049
1789.skierr605049
1790.Borys_LG645049
1791.meszek805049
1792.Darth_Mati544049
1793.lulek554049
1794.Kojot1513049
1795.Juby1970407048
1796.novym637048
1797.gorbi416048
1798.raul17416048
1799.Monk596048
1800.bambum285048
1801.KingOfPizduci395048
1802.w0jti1445048
1803.Wenti445048
1804.hwdpbks535048
1805.bartoszy645048
1806.PLEMNIK1925048
1807.Saddam25683048
1808.benon0071708047
1809.Berez577047
1810.formixiara717047
1811.misiek4ever406047
1812.jayjayjohny425047
1813.tomasz76545047
1814.kit745047
1815.Adolfo775047
1816.roll444047
1817.googl93584047
1818.czarny1968674047
1819.dejwid501047
1820.makar611047
1821.Surma12319311046
1822.pique357046
1823.jarek69727046
1824.FABIO_68446046
1825.bobek27506046
1826.dudu98526046
1827.zaulek475046
1828.jambam605046
1829.kowalski1995745046
1830.cknorwid454046
1831.Aśś484046
1832.Bks61494046
1833.Miklas_Żukowo514046
1834.grubcio443046
1835.NiV622046
1836.wersus398045
1837.nobody_99367045
1838.Barciold_cmc717045
1839.stalka1977755045
1840.Marlboro815045
1841.PABLERO484045
1842.laptop_lg572045
1843.keeny_lg622045
1844.adasBKS779044
1845.Oskar7707044
1846.narkusekk777044
1847.tommibig396044
1848.pytong01085044
1849.Daaamiaaan88274044
1850.Krzycho404044
1851.bajure694044
1852.szczur20834044
1853.k14243044
1854.Tomek_LG263044
1855.olciass3403044
1856.gruby2525443044
1857.FCPIAST623044
1858.Kostuch00561044
1859.maciejanulka508043
1860.zyla347043
1861.skorpio406043
1862.stach_1991576043
1863.royksopp606043
1864.Zaki_Osowa405043
1865.Maciass474043
1866.CzaweS744043
1867.macio1203984043
1868.dxd443043
1869.Clexane472043
1870.puciamboru531043
1871._KuBuS_356042
1872.jacek_8_lg355042
1873.Kruszon Sztum525042
1874.Olej91575042
1875.arbuz895042
1876.KuBuS_544042
1877.minister_sportu704042
1878.janusz48804042
1879.Tylko LG373042
1880.maciek99473042
1881.zielony 1994613042
1882.jarekSTG703042
1883.cin558041
1884.Itrich838041
1885.tidusgd335041
1886.ceerber605041
1887.kolczyk665041
1888.Lechista92354041
1889.dombek444041
1890.Czaki123744041
1891.KrisBlu253041
1892.Kamionka Sopot383041
1893.Ati523041
1894.Rotnok456040
1895.RafałM94354040
1896.Dariusz92414040
1897.koy634040
1898.Piotrek U.K.263040
1899.czaja393040
1900.Joker463040
1901.sokol--19973040
1902.kara1983382040
1903.TSWkamil422040
1904.wieża442040
1905.KowaLKo657039
1906.cordoba486039
1907.kologd606039
1908.zbieg495039
1909.Podjar254039
1910.strikerlg284039
1911.BETON LG674039
1912.Daniel LP714039
1913.komarov253039
1914.ZYLETA413039
1915.orkan.rumia.net423039
1916.sopel85453039
1917.Cinzentaj523039
1918.Zombek689038
1919.Lechistann886038
1920..młody.555038
1921.robertt224038
1922.sliwa1232444038
1923.LG-15554038
1924.Ojciec644038
1925.wyjazdowicz433038
1926.krystek645402038
1927.Misiek412038
1928.SULG622038
1929.Kostinho116110037
1930.keczup12010037
1931.przemek_prg415037
1932.friend575037
1933.Jee...Cracovie795037
1934.Forza_KM394037
1935.kubalechia97424037
1936.krzyzak1996484037
1937.arkady225494037
1938.BUTEK74203037
1939.Wiewiór313037
1940.Czersk_LG363037
1941.MlodyLechia473037
1942.Rufus74432037
1943.Maly_BKS452037
1944.gradol592037
1945.Zygson511037
1946.adrian1987521037
1947.mreges587036
1948.KaKa657036
1949.manodead586036
1950.MisiekLG455036
1951.olavp244036
1952.wanciak294036
1953.FC BAD BOYS344036
1954.WolskiLechia554036
1955.keczatr303036
1956.Saren623036
1957.tomaszek_b327035
1958.saliuszpruszcz646035
1959.sebastian77726035
1960.x3res1066035
1961.Maestro445035
1962.Hans585035
1963.carlos_Rumia635035
1964.Miz224035
1965.madridistaa303035
1966.Długi393035
1967.Grzechu_lg393035
1968.Sasiadeyro413035
1969.BKS_1977_WKS453035
1970.Whitepride503035
1971.studi80282035
1972.Radzio LG562035
1973.misza582035
1974.michal.lechia10010034
1975.mak395034
1976.Musial_LGFT395034
1977.Karigua485034
1978.simon234034
1979.wiciu274034
1980.knapik78674034
1981.Żordż373034
1982.Dav75483034
1983.mashok533034
1984.Orzech_Lechista1003034
1985.Matmor123482034
1986.dabi492034
1987.P I E C H - Y255033
1988.Capone645033
1989.Moderator574033
1990.Spiver353033
1991.torrado26463033
1992.Świgi-Orunia483033
1993.e2rt563033
1994.LECHIA STG613033
1995.MACIEJKA643033
1996.DziuchniLG743033
1997.danzig_r302033
1998.gogi121362033
1999.Insane84492033
2000.Frajter451033
2001.kemper166032
2002.picy544032
2003.Piqaczu293032
2004.kaszek96373032
2005.sikora623032
2006.posyp202032
2007.T29402032
2008.Mio LG401032
2009.luz_man337031
2010.tomek__LG385031
2011.jarek1988304031
2012.Wjano444031
2013.bartullo123031
2014.Norek27253031
2015.Edzia373031
2016.thomas383031
2017.Dres826030
2018.teskii305030
2019.luca86214030
2020.KOZAK344030
2021.BrowarLGFT494030
2022.fks_gda173030
2023.mecenas193030
2024.RomeY243030
2025.Boras74353030
2026.Kosi403030
2027.jacpa463030
2028.elkropejro172030
2029.chodmaster192030
2030.Gajowy80252030
2031.polniuman332030
2032.Seba95461030
2033.grasss18501030
2034.przymorze274029
2035.Struś604029
2036.krystgda193029
2037.kowal85gda203029
2038.jarooo283029
2039.iwonixx353029
2040.pawkri192029
2041.Tytus431029
2042.czeszum315028
2043.mateusz87445028
2044.kamil222182164028
2045.kamykpl254028
2046.lavro304028
2047.tczerwony574028
2048.gumb213028
2049.koko343028
2050.roberto753028
2051.Vodek853028
2052.tulfan152028
2053.tomek1993192028
2054.michalkot92312028
2055.redragon462028
2056.Lukas83551028
2057.Damiano88LG918027
2058.a my swoje304027
2059.Mateusz352314027
2060.Marcin936354027
2061.sescoa514027
2062.KrolikLG123027
2063.MrAdash153027
2064.czarny1968-bis243027
2065.Sułtan Kosmitów253027
2066.luba323027
2067.PomezaniaMK152027
2068.Matek92222027
2069.stopka77232027
2070.DeCza242027
2071.jerzak252027
2072.piach1252027
2073.Gryniu88422027
2074.santtin592027
2075.PłoMieŃ1052027
2076.LechiaGdansk241027
2077.krystian88271027
2078.ICE641027
2079.Piotrek-KRK701027
2080.Gizbern510027
2081.Qfel627026
2082.Bambo346026
2083.mc kali535026
2084.magdzik584555026
2085.dudi121194026
2086.Malutka19294026
2087.pinio07324026
2088.danio02213026
2089.Kościerski Fan253026
2090.peter_olesko303026
2091.Zolno483026
2092.Puchacz643026
2093.LG72242026
2094.Blada_Twarz332026
2095.8318392026
2096.Kwachu Irl350026
2097.huczekBKS245025
2098.Le Chacal745025
2099.wtw174025
2100.mi3ci0ooo524025
2101.JVC203025
2102.duc213025
2103.kibiccc213025
2104.greenfan293025
2105.bart1234303025
2106.Droplet403025
2107.Drops_bks202025
2108.jarząb1993202025
2109.Lechia1975252025
2110.Newska292025
2111.kuba czaki442025
2112.bks241002025
2113.mich_89171025
2114.Grzesiek_w911251025
2115.Rogal76321025
2116.cise421025
2117.Piter00681025
2118.gse400025
2119.boy12551438024
2120.krychaa505024
2121.LG45204024
2122.johnyqq484024
2123.Oskar_Lechia93133024
2124.kiti203024
2125.Hamer_bks303024
2126.sysiu423024
2127.Tangens182024
2128.Gregor1010242024
2129.Tomek-Osowa252024
2130.Bartek_LGFT272024
2131.Rom_LG181024
2132.Leon1986351024
2133.pablos99471024
2134.miko01735023
2135.Andykoda905023
2136.olis12304023
2137.gabba83303023
2138.LeN413023
2139.Szefinho202023
2140.DarkNinja195232023
2141.adi237242023
2142.khatos252023
2143.Pitkowski14252023
2144.Monta201023
2145.SKOTEK201023
2146.Ciavar381023
2147.Mnich926022
2148.Uazi254022
2149.Michał_LG574022
2150.kristo76103022
2151.ciastek253022
2152.oshi323022
2153.Arasio523022
2154.Kuba_LG202022
2155.SilveR_LG202022
2156.Ahmed21302022
2157.mazurinho87342022
2158.Tomek_Olszynka822022
2159.BKS-WKS-TSW261022
2160.Jedker194021
2161.krystek28474021
2162.bati1999494021
2163.mariusz777203021
2164.spike-lechia263021
2165.stero87313021
2166.wlodek_15333021
2167.aga_gda373021
2168.budowlany-LG102021
2169.kubanczyk112021
2170.Maly_Tcz152021
2171.Lee212021
2172.dolarek007302021
2173.lechu171021
2174.Gringo1985201021
2175.SpikeLG221021
2176.Cris95_LG281021
2177.kauzen331021
2178.Damek190021
2179.Kurcab22200021
2180.Grzesiu_LG370021
2181.wiernylechii426020
2182.19BKS45736020
2183.lechista81365020
2184.voytas354020
2185.barni203020
2186.Szabadsag142020
2187._jac_BKS152020
2188.oneal172020
2189.tyli172020
2190.darioosheck222020
2191.Jacek_777292020
2192.kubaseki123312020
2193.knosisium322020
2194.Bialy Lechista342020
2195.gino128462020
2196.Julia__91020
2197.bartek1988101020
2198.rz3k4151020
2199.kat161020
2200.rbr301020
2201.kempes200020
2202.-mati97-244019
2203.PP1906ts343019
2204.sienio363019
2205.kacper-BKS202019
2206.conradinho5252019
2207.pietka272019
2208.Marcool282019
2209.TML_Cichy221019
2210.Maciek_LG241019
2211.Inkwizytor311019
2212.Fiordys545018
2213.cyber10224018
2214.Kosavixa624018
2215.adam9953018
2216.MlodyZJasienia93018
2217.krzoki1852018
2218.szparag0252018
2219.Machlin09162018
2220.kto to222018
2221.rze252018
2222.Monta7302018
2223.wancik101018
2224.berdzielek131018
2225.Andreew271018
2226.WooCash15351018
2227.ciumak170018
2228.duzyrysiu250018
2229.szyman485017
2230.TERi73017
2231.andzia143017
2232.mimwis143017
2233.hektorp213017
2234.ademco273017
2235.elchico25403017
2236.Fragles9482017
2237.OgurMorena102017
2238.Veritas102017
2239.lechista94112017
2240.Leon92142017
2241.BKSLG162017
2242.Buzun162017
2243.Lechista1988202017
2244.pruszczanie202017
2245.Boldi282017
2246.Grembos1332017
2247.robert007442017
2248.bolman85101017
2249.bartekorunia121017
2250.LechisTa___121017
2251.kropcio921201017
2252.Pepe77201017
2253.RPEJCZ231017
2254.dab271017
2255.leman321017
2256.Lechista01361017
2257.creative12431017
2258.ferrari1990461017
2259.yogi86240017
2260.sialalala876016
2261.mazurinho23183016
2262.chylia323016
2263.arek_lechia92353016
2264.Kosa_Slupsk503016
2265.Sebas_Lechia643016
2266.urbi.gda52016
2267.Klo102016
2268.Piotr ZIEŃCZUK192016
2269.BKS_RAFAL202016
2270.gem202016
2271.paintful232016
2272.PraustPL402016
2273.siwy123_51016
2274.timmy91016
2275.interspace101016
2276.endi81191016
2277.Seki281016
2278.antisystem311016
2279.kolo101371016
2280.marcin207140016
2281.kynio1989230016
2282.krakus_77310016
2283.Adam02200053015
2284.cygiLG9453015
2285.waldek93015
2286.BioShock153015
2287.anutka343015
2288.TBG433015
2289.kataryniarz633015
2290.szmitek93392015
2291.pucek913102015
2292.steryd112015
2293.sadoLG132015
2294.KamilP152015
2295.przelas182015
2296.Andrew88512015
2297.Lechista200141015
2298.kempes691951015
2299.mg7351015
2300.Robert7651015
2301.Mane91015
2302.19TypowyTyper45101015
2303.marian190101015
2304.Oddajciechade101015
2305.Jarekrus1987131015
2306.guslaw151015
2307.kamil795151015
2308.StasiakLG151015
2309.Erooos171015
2310.jazdun191015
2311.Mariusz 1109251015
2312.Jay311015
2313.LG_WP311015
2314.czarek-kruczek200015
2315.LECHIAOSOWA300015
2316.Olo320015
2317.korzeń420015
2318.jar1656014
2319.lechiawariat533014
2320.Orion13292014
2321.voronwe102014
2322.endryjiu112014
2323.Ostaszewianin122014
2324.Thon202014
2325.fibor242014
2326.fronda_gd282014
2327.bubLG372014
2328.IgnacMasta111014
2329.Kozaqczelk141014
2330.przemas9010141014
2331.bart zspx151014
2332.lisek01161014
2333.marekchudymix171014
2334.johnnybravo201014
2335.pukelos201014
2336.a.d.a.m.241014
2337.jaguarBKS150014
2338.M4R71N150014
2339.zawiś220014
2340.ArsenalFC103013
2341.kacper1121103013
2342.lolas4103013
2343.kielas86203013
2344.Brylant UT52013
2345.piastfor52013
2346.FajnyRadziu72013
2347.DoDo111102013
2348.kubalechia9-7122013
2349.Wiater152013
2350.Drake_86172013
2351.Ktośtaki192013
2352.przemekt1992302013
2353.Forza Lechia432013
2354.wagon 13772013
2355.19UniaTczew2251013
2356.rafal-lechia51013
2357.turek2751013
2358.......101013
2359.GurskiLG101013
2360.JayJay29151013
2361.Rafles151013
2362.wojtaslechia241013
2363.maciusx220291013
2364.Rafi01typer301013
2365.A_J311013
2366.Sleyker401013
2367.slot50013
2368.Brutus100013
2369.Lechia Karwiny150013
2370.Joker24170013
2371.Dominik_1993180013
2372.julkaaa180013
2373.CinekBKS200013
2374.jacekLG220013
2375.Dawid LG250013
2376.urban58304012
2377.radcio283012
2378.radas423012
2379.Inc199052012
2380.Sebekgd52012
2381.based82012
2382.Gurgolagalergon102012
2383.bexes202012
2384.marcinbks8202012
2385.carlic302012
2386.AntyHejter51012
2387.jacpis51012
2388.Jagoda51012
2389.Piotrek_ZaspA_251012
2390.gaferfafer91012
2391.maki8091012
2392.jagodxxl101012
2393.majslaw101012
2394.NIGHTRIDER_BKS101012
2395.swistak19101012
2396.WhiteDeath101012
2397.Lechista_1945121012
2398.rafal_1986141012
2399.grocikk151012
2400.KoRny151012
2401.olympique151012
2402.ZielniK82201012
2403.Tylko_Lechijka211012
2404.polniuman95241012
2405.mlodybibret90012
2406.lechista_osowa130012
2407.atom005170012
2408.janusz1970170012
2409.tomus2619103011
2410.bbbartusutd52011
2411.robcio52011
2412.e-migrant82011
2413.pawelWKS82011
2414.egoon122011
2415.gromthor132011
2416.sebastasse152011
2417.paprikoss192011
2418.Mati86202011
2419.olo17302011
2420.junior199851011
2421.Kilik4551011
2422.Memek51011
2423.mlooody8451011
2424.Natalia_LECHIA51011
2425.Szymik51011
2426.danek12871011
2427.Borys_xD101011
2428.patrykus1494101011
2429.pniok90101011
2430.pairo121011
2431.bob1131011
2432.Xlol131011
2433.Siwy TLG141011
2434.Putosik151011
2435.wmg_bks151011
2436.macieklechia181011
2437.strzabek201011
2438.daniel9891301011
2439.brunecik_86431011
2440.tomek22260011
2441.karolbork100011
2442.mackowybra06100011
2443.Pablo_LG100011
2444.terr0rysta180011
2445.DW84190011
2446.zawszeLG220011
2447.bos154010
2448.KrystianLG113010
2449.Kapi_Lechia173010
2450.Mat1982253010
2451.MaxFarenhait253010
2452.Siara253010
2453.emil21Lechia52010
2454.marcinr52010
2455.LukasGda102010
2456.mundzo142010
2457.gelina88252010
2458.jestesgrubyy252010
2459.LEWIATAN572010
2460.shochu21010
2461.dawid_2151010
2462.maciek_wybrzeze51010
2463.MksKotwica51010
2464.nxd81010
2465.luk 77791010
2466.azael101010
2467.LGFan101010
2468.Tiesto25101010
2469.zajkos1171010
2470.matheus221010
2471.Mazur88351010
2472.dawson77391010
2473.hssat50010
2474.seagul60010
2475.Novi80010
2476.herman150010
2477.Marcin-dataktyw150010
2478.k-11180010
2479.awder200010
2480.MenfromHell69409
2481.łysy morena12209
2482.Lechistas17209
2483.kibic1018209
2484.młodyBKS19209
2485.misiek7720209
2486.Scrufyy22209
2487.amarkus44109
2488.Oruniak854109
2489.adam_gd5109
2490.Butek5109
2491.GeniuszLG5109
2492.greg wyspa5109
2493.homey845109
2494.j885109
2495.kik5109
2496.lgkrwn5109
2497.L P5109
2498.mateusz.el5109
2499.pioootrek_105109
2500.Slepy_WMG_5109
2501.wojtt295109
2502.arturobartini10109
2503.bavelinho1110109
2504.szimi9210109
2505.tzej10109
2506.wojtas800010109
2507.piekarz13109
2508.laska0314109
2509.Slawewer14109
2510.prezesoo15109
2511.Scorpion15109
2512.Cheguest18109
2513.PTAQ KSC QN19109
2514.jarosz_LG20109
2515.Spawik300024109
2516.DexterMorgan25109
2517.razec25109
2518.robza25109
2519.buszek896009
2520.Joey9009
2521.Danes10009
2522.Lerek10009
2523.14g11009
2524.arash16009
2525.szaman19009
2526.Westham8818408
2527.areknd22308
2528.aadriank35308
2529.wermut59308
2530.Lesiu005208
2531.Arek19909208
2532.oskarenko9715208
2533.Rychu20208
2534.Chris092108
2535.wojtek263108
2536.metju364108
2537.adriann5108
2538.filip1988r5108
2539.kostek445108
2540.misiekpb5108
2541.młynnaprostej5108
2542.MWTWBKS5108
2543.Polak835108
2544.sebolec855108
2545.SLASKFAN19475108
2546.luban.bks6108
2547.dziengiel8108
2548.damianzgda9108
2549.maliq19099108
2550.nick9108
2551.kapsel10108
2552.paaff10108
2553.yogi11114108
2554.BiaIo Zielony15108
2555.zbylon15108
2556.cycyc20108
2557.LG -zS21108
2558.Mateo92222108
2559.bulek27108
2560.NPLG33108
2561.Dryjer49108
2562.Kaszeba5008
2563.hidaet6008
2564.Cinek207008
2565.mottlauspucke7008
2566.oOsSa9008
2567.ArkaFaaN10008
2568.Jak.plo4910008
2569.MacP10008
2570.dana11011008
2571.Natej13008
2572.Forza BKS15008
2573.Inko_Lechia15008
2574.jacek_lg_9615008
2575.Adams g19008
2576.m250745307
2577.Lechiista5207
2578.snower13207
2579.michalmimi1119207
2580.dexio8920207
2581.1906bartek39207
2582.krs2107
2583.ryba3107
2584.bartolo5107
2585.cebciu5107
2586.cichyshn5107
2587.futbolowa5107
2588.szatan81_20055107
2589.mroowagd7107
2590.Maniek818107
2591.rafalski8107
2592.oszolom9107
2593.Dzogoort10107
2594.tylko_bks10107
2595.WięcWstań10107
2596.XavierHernandez10107
2597.bobek9415107
2598.totti211224107
2599.z.w.renoma29107
2600.JayJay_Johny30107
2601.w samo poludnie4007
2602.aareck5007
2603.Chudy_Przymorze5007
2604.czara5007
2605.krata5007
2606.krzysiek105007
2607.Lechia_Slask5007
2608.matim9965007
2609.Siwekk5007
2610.skrytożerca5007
2611.biceps8007
2612.kabala8007
2613.duch...9110007
2614.Grzela18210007
2615.K...10007
2616.marcin1986mal10007
2617.maverick4610007
2618.ossa dortmund10007
2619.tince10007
2620.jp_15007
2621.kombajn7815007
2622.Mosiu25007
2623.nQs46007
2624.ArtiP14206
2625.krzyzak9018206
2626.Pines...19206
2627.pawciooo1539206
2628.ziele199154206
2629.superfan2106
2630.barambolgda5106
2631.Cymez5106
2632.dede225106
2633.Gen.Italia5106
2634.gronek i oman5106
2635.Kedziu5106
2636.KIBIC885106
2637.Mejson5106
2638.myszka035106
2639.piotrek15106
2640.Stefan 19455106
2641.AdiiLechia6106
2642.zwingiew6106
2643.fast_lopez8106
2644.chrzaneek-10106
2645.Falckpolonus10106
2646.Pawacki10106
2647.demon00212106
2648.Franco14106
2649.Lechista8316106
2650.niekumaty17106
2651.ireneusz19106
2652.Piter_Gdansk19106
2653.galizero20106
2654.jutub20106
2655.Edao22106
2656.Puri25106
2657.error30106
2658.JLB34106
2659.carpaccio1006
2660.igii1006
2661.Soban1006
2662.tygrysek_sl1006
2663.Jacooobs2006
2664.Dodzius4006
2665.mzl4006
2666.14885006
2667.Acres5006
2668.Buba575006
2669.Globtrotter5006
2670.kapo265006
2671.kielas5006
2672.Liban5006
2673.luyak5006
2674.Pol-X875006
2675.sebastian2455006
2676.zygas705006
2677.damian17-19886006
2678.marien10006
2679.scottie10006
2680.świr_lechia_9010006
2681.dejek14006
2682.kropcio9217006
2683.chudini0000125006
2684.cezar_1334006
2685.turystaLP4205
2686.mietkafaja5205
2687.Piter8989895205
2688.waldes865205
2689.LECHU2815205
2690.ewka_forever45205
2691.kristos1105
2692.krzyzak2105
2693.gojas883105
2694.MW19923105
2695.zydor3105
2696.Enzymx4105
2697.Kajunia5105
2698.KlemensCiapa5105
2699.paczek5105
2700.fanatic956105
2701.Zafero9105
2702.Gajoss510105
2703.JASTRZAB10105
2704.Łysy198010105
2705.SzymGda10105
2706.osa1111105
2707.DanzigDanzig13105
2708.siorek7716105
2709.TeCet20105
2710.jaaktoinny2005
2711.Welnik2005
2712.Soochlyn3005
2713.L.G.Z 764005
2714.a965005
2715.AREK001125005
2716.gorbaczov5005
2717.Kaarol885005
2718.L_G_5005
2719.Marko_19915005
2720.ogur5005
2721.platek5005
2722.sebolec5005
2723.Sernik225005
2724.SopotzLechia215005
2725.TOPOS LECHIA5005
2726.TswBksWks5005
2727.zzukk5005
2728.Grembos8005
2729.duch..9110005
2730.GLK10005
2731.mati690110005
2732.Tarin10005
2733.DraganJ13005
2734.bluearkadius14005
2735.Tomix7016005
2736._PLEMNIK_17005
2737.tarzan17005
2738.małyy9319005
2739.wuel-8123005
2740.zyleta197596804
2741.traper2966504
2742.tomciomrozio16204
2743.BałtykGdynia5104
2744.Budweiser905104
2745.LECHIA15104
2746.młody6665104
2747.funial7104
2748.Rudy10104
2749.sebastiannnn27104
2750.lufa_house_babe38104
2751.Dominik932004
2752.haze724004
2753.Joker94004
2754.Adis85004
2755.A.s.i.A.5004
2756.Bartek-Gd5004
2757.broendby5004
2758.DamianGd885004
2759.DlugiKDV5004
2760.forza_jaga5004
2761.GrublonOrunia5004
2762.koh-i-nor5004
2763.Maciekkk5004
2764.Michuu19475004
2765.mikemike5004
2766.Mikeyyy5004
2767.Radolec5004
2768.Rob_LG5004
2769.Sefcio75004
2770.sokolinski5004
2771.STG5004
2772.szpadlov5004
2773.TechnoBoy5004
2774.trebel5004
2775.wagon85004
2776.wiesiu14645004
2777.XWISLA885004
2778.ŚRÓ6004
2779.bodix7004
2780.prglg7004
2781.Terrencex7004
2782.Wiecek867004
2783.karus988004
2784.lucasmrz8004
2785.manah8004
2786.ciamajda9004
2787.Dee9004
2788.s.w.9004
2789.Żółwias239004
2790.aichel1510004
2791.dominique10004
2792.pasztet1410004
2793.Suress10004
2794.Świeca7710004
2795.TORBICKY11004
2796.klacik713004
2797.Sysiol13004
2798.sienio00015004
2799.Boski-LG16004
2800.Wania19004
2801.Bunia20004
2802.GRUBY_BKS20004
2803.MajkiP2120203
2804.stefanbatory13122203
2805.Kazimierz4103
2806.dolny5103
2807.ssebastian715103
2808.krótki8814103
2809.kkurczakk15103
2810.tomasz-kl15103
2811.Damis8917103
2812.BarTek_tLG19103
2813.lechia042003
2814.Karolek_7573003
2815.KLG3003
2816.KOŚCIERZYNA3003
2817.seb1173003
2818.andreas4003
2819.mariusz904003
2820.wlodinho74003
2821.Adzik225003
2822.anchrzak5003
2823._areczka_5003
2824.A-Seed5003
2825.bartek05003
2826.Chmielu2215003
2827.CHWM785003
2828.dariolinho21115003
2829.Eros_19855003
2830.Filipson5003
2831.gregory5003
2832.grom5003
2833.jefman5003
2834.kibic795003
2835.kikut-Lechia5003
2836.kongo5003
2837.Kowal20015003
2838.krygi5003
2839.kuba_5003
2840.KuchiWKS5003
2841.LGŻ5003
2842.Lolex_5003
2843.marionetka1025003
2844.MatiStogi_935003
2845.nickon5003
2846.Patrique5003
2847.rojsik115003
2848.sallcia_morena5003
2849.samo zło5003
2850.TylkoLG5003
2851.wisnia_PRG5003
2852.zbys725003
2853.daniel787003
2854.VentoLG7003
2855.Barney8003
2856.brzozak10003
2857.j00gas10003
2858.Kama92Mława10003
2859.wks śląsk10003
2860.Jasiek9313003
2861.Mateusz_1015003
2862.kezman16003
2863.FujitssuLG20003
2864.Asiunia21003
2865.adix9976202
2866.arasgdansk4102
2867.Armfootballer5102
2868.fiz5102
2869.stefan775102
2870.tomek3lg5102
2871.m71m6102
2872.Siergey7102
2873.heniek9410102
2874.XanthiQ12102
2875.pawel.k19102
2876.crisslg25102
2877.gerard198729102
2878.cichykibic1002
2879.maly_LECHIA1002
2880.Twardy1002
2881.artman2002
2882.cyc2002
2883.Lechia19932002
2884.penc-lg2002
2885.Boldox3002
2886.cyber3002
2887.Darken3002
2888.jaro82gda3002
2889.Kubaseki3002
2890.Adamss904002
2891.BrianLG4002
2892.Dodjo4002
2893.Klimas4002
2894.niiu4002
2895.tata19604002
2896.adash5002
2897.Artur__LG5002
2898.Bednar5002
2899.betonLG5002
2900.bucior-gda5002
2901.Hamer Only 855002
2902.Hodor5002
2903.jankes00795002
2904.Kosmo055002
2905.LDM5002
2906.lechucjusz5002
2907.MaciekRogalski5002
2908.marys5002
2909.Miszie88-LG5002
2910.Mlody_Lechista5002
2911.radosnY5002
2912.Rhomcio5002
2913.Robert5002
2914.tower6665002
2915.wombat445002
2916.Alerion6002
2917.beny_lechia7002
2918.Papież7002
2919.lechistaxWRZ9002
2920.Adam__LG10002
2921.Laga198810002
2922.Pawełł10002
2923.PuMa_Lg10002
2924.ultra133714002
2925.partyzant_15002
2926.Zegar929201
2927.PEGAZ24201
2928.akfarel4101
2929.Matesikk4101
2930.bertport5101
2931.Boczniak5101
2932.Jareczek_5101
2933.M3rcin5101
2934.MaTiX5101
2935.OruniakLG5101
2936.Ozziontko5101
2937.pampelua5101
2938.paulus805101
2939.WKSbialy5101
2940.armata.gda6101
2941.eldokarol7101
2942.buba9101
2943.misiuzkreska9101
2944.ziomus1010101
2945.rafix12101
2946.Czarny_8913101
2947.knedel13101
2948.GrublonGda15101
2949.karel18101
2950.ŁukaszŁukasz25101
2951.AvB1001
2952.BadBronson1001
2953.kosar951001
2954.milk1001
2955.clapek12001
2956.Jake2001
2957.MaciaS_BKS2001
2958.owad2001
2959.bankens884001
2960.Dawid Rajkowski4001
2961.FC KARTUZY4001
2962.jabol764001
2963.Promykk4001
2964.rafi46114001
2965.vlepka4001
2966.Adrian215001
2967.artlechia5001
2968.artur____lg5001
2969.Czarny_Wrzeszcz5001
2970.Dany5001
2971.dzolo5001
2972.fazi5001
2973.fordern5001
2974.h. cumberdale5001
2975.jacoz5001
2976.klops1875001
2977.Kornel5001
2978.koziol5001
2979.lama5001
2980.Lechista92.5001
2981.LGFansTczew5001
2982.mar13ek5001
2983.mariuszT45001
2984.michalz14275001
2985.orson1825001
2986.Papa Dens5001
2987.piaskowy45001
2988.piotr.lechia5001
2989.Pudel5001
2990.robson_pl5001
2991.sdsd5001
2992.shw5001
2993.TROJm5001
2994.KOZIKUS07001
2995.michael_cfc7001
2996.kuchcik298001
2997.North8001
2998.Suchanino_9001
2999.bosi00710001
3000.Gifted10001
3001.Jacek_7710001
3002.mielew10001
3003.Qba198010001
3004.strzelec198010001
3005.marcinecki12001
3006.starry5514001
3007.TradycjaWiara14001
3008.zegar14001
3009.rmanczak15001
3010.ekwiwalentny30300
3011.PeterMG44300
3012.Lechista__Osowa3100
3013.Rajkowskip19974100
3014.SoltysIII4100
3015.Asmodeus5100
3016.AX_GD5100
3017.B rianek5100
3018.Cinek2519915100
3019.Kosmo_GDA5100
3020.krzysten5100
3021.mateuszw7905100
3022.Młody Juby5100
3023.pitu295100
3024.RADUNICA5100
3025.rillo5100
3026.Sly5100
3027.Wiejus5100
3028.Jarząb7100
3029.kuba38716100
3030.KropekLG26100
3031.Bruce1000
3032.chris651000
3033.cool.is1000
3034.dalach1000
3035.graaf1000
3036.hongkong19451000
3037.kielas151000
3038.ktos211000
3039.LGbrzezno1000
3040.madrista161000
3041.Nowa_Huta1000
3042.olunia1000
3043.Przymorze19451000
3044.ArturSkrzypczak2000
3045.baku112000
3046.Adi_Orunia3000
3047.CEWA3000
3048.filip.ita923000
3049.Kozik83000
3050.Lukazs3000
3051.pomp883000
3052.pio88tr4000
3053.Arrancar5000
3054.benekk5000
3055.Bob-LG5000
3056.Filu5000
3057.FRUZIA5000
3058.gome5000
3059.irofin735000
3060.klocek805000
3061.Maselniczka5000
3062.sokolsmart5000
3063.starbury135000
3064.VIOLETA65000
3065.X-x-X5000
3066.Peczek Drutu6000
3067.Daro 797000
3068.P4BL07000
3069.pnt298000
3070.scarface88gd8000
3071.gajos2210000
3072.Goombee10000
3073.Humbucker10000
3074.MIłosz_Tczew10000
3075.bananza14000
3076.miki_brzeźno15000
3077.Bentley6020-1
3078.KJ_922910-1
3079.marcin_LG400-1
3080.brasiliana500-1
3081.DimeLG500-1
3082.goqz500-1
3083.krzysiekdm500-1
3084.Markur500-1
3085.P313500-1
3086.PiotrekGD1980500-1
3087.sylwia.9011500-1
3088.Przymorze_Fans600-1
3089.Werder700-1
3090.bbbors800-1
3091.L_U_D_I800-1
3092.Dunst901000-1
3093.Einherjer1000-1
3094.r4nd1100-1
3095.Seki lechia1200-1
3096.slavo311200-1
3097.Pawacki_LG1300-1
3098.Przemas9391300-1
3099.boli_jak_myślę1400-1
3100.Omsk2600-1
3101.KacperBKS4520-2
3102.Przeemaas90810-2
3103.Mihofont910-2
3104.xKRZYWYx910-2
3105.keype1010-2
3106.Asia_ziom121110-2
3107.Jay Jay2610-2
3108.Fiolek_prg3510-2
3109.figus200-2
3110.kuba111300-2
3111.stena300-2
3112.Karaś400-2
3113.Pie400-2
3114.pingwinpikpok400-2
3115.ziemba400-2
3116.Achim500-2
3117.Bukol500-2
3118.el_piocho500-2
3119.Himenes500-2
3120.karola_LG500-2
3121.kropek37500-2
3122.Ścina500-2
3123.wajsopot500-2
3124.whitegreen90500-2
3125.ZabiankaLG500-2
3126.MuMiAa700-2
3127.figlars800-2
3128.mara1985800-2
3129.Przybysz800-2
3130.Roobert_800-2
3131.Addi86900-2
3132.DębLin 19161000-2
3133.Lechista_UK1000-2
3134.monitom731000-2
3135.norci19891000-2
3136.ashanti0071100-2
3137.junior_BKS1400-2
3138.Patryk162000-2
3139.Przymorze_LG1510-3
3140.rev1510-3
3141.Zlewak400-3
3142.adasiekgda500-3
3143.BlaLeo500-3
3144.James500-3
3145.LukaszEssen500-3
3146.miras_21500-3
3147.Osowa_84500-3
3148.Pele03500-3
3149.rabiola500-3
3150.rybbaa500-3
3151.ryszard49500-3
3152.Szypeć500-3
3153.TarasLG500-3
3154.tatar500-3
3155.wagon wars500-3
3156.winotoo500-3
3157.zebro2000500-3
3158.bezcenny700-3
3159.franek2400-3
3160.OrZeCh_BkS3820-4
3161.Emp_IX710-4
3162.bejnar1010-4
3163.kysiu321010-4
3164.marcus001510-4
3165.mr_french1510-4
3166.jachu92200-4
3167.LG_Fans200-4
3168.MaciekLGD200-4
3169.Mateo92300-4
3170.cruz400-4
3171.Formixsiara400-4
3172.heinzab400-4
3173.JumpZiom400-4
3174.pawix4400-4
3175.przemas91400-4
3176.QjoN400-4
3177.waski303400-4
3178.Wladis81400-4
3179.BaliATD500-4
3180.BATON500-4
3181.ed1500-4
3182.hindus500-4
3183.Junior23500-4
3184.Kam_swl500-4
3185.kosciak500-4
3186.kwaq500-4
3187.Lechia Ols500-4
3188.LGFCE500-4
3189.malyr500-4
3190.piter812500-4
3191.prawda500-4
3192.Qba_BKS500-4
3193.SedlaGniew500-4
3194.sheads500-4
3195.WKSXXBKS500-4
3196.ŻółwLechiiStanu500-4
3197.LubieGrube1000-4
3198.activ WMG1200-4
3199.TokoVanBuuren1200-4
3200.kackop173800-4
3201.M.P.610-5
3202.JOKA.one1110-5
3203.BartolLG1910-5
3204.bieda224100-5
3205.duxet100-5
3206.Hondacrx100-5
3207.KubaPruszcz100-5
3208.lechia1945100-5
3209.wisio100-5
3210.Wojtek_lechista100-5
3211.Adol200-5
3212.dudu1998l200-5
3213.H05001200-5
3214.jureczek200-5
3215.Palegreeno200-5
3216.rafik2509200-5
3217.saddam27200-5
3218.tadeusz82200-5
3219.chinek87300-5
3220.chudy_mix300-5
3221.lysy93300-5
3222.prezi300-5
3223.wilq300-5
3224.Piotras05400-5
3225.CEZARLG2500-5
3226.dominisia500-5
3227.furio500-5
3228.Jarekgd95500-5
3229.mazurowiec6500-5
3230.mww500-5
3231.new exsaracen500-5
3232.skun500-5
3233.yasioo_LG500-5
3234.olisadebee900-5
3235.Bartosh1000-5
3236.knowy1000-5
3237.LGUK1000-5
3238.forest881300-5
3239.anna861500-5
3240.eckuba1600-5
3241.lechia751610-6
3242.Adi19451000-6
3243.grisznak1000-6
3244.Maciek-ZiM1000-6
3245.Mielas.pl1000-6
3246.ms741_gdansk1000-6
3247.JAKUBS1800-6
3248.XvX1900-6
3249.ArekLG2120-7
3250.BarcioldCMC600-7
3251.Belmondo19831900-7
3252.ziomek500-8
3253.Drevnopulos22900-8
3254.Dziki_18900-8
3255.Lechista_92900-8
3256.AWeisburger1000-8
3257.feder1000-8
3258.rozen11000-8
3259.mlody201000-9
3260.DaroDjarum1500-9
3261.Kufel2200-10
3262.Łylacz501300-10
3263.ashcom700-10
3264.ryba_bartek1000-10
3265.BestiaLG1500-10
3266.kiko772000-10
3267.LEGIONISTA 19163600-11
3268.bezwzgledny1200-12
3269.marcin.j1700-13
3270.MaciejzGdańska3400-14
3271.trzczy1600-15
3272.jozin6620-20
3273.DerekVanHorn26000-60

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie