Gdańsk: sobota, 23 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Tabela wszech czasów

wszystkie rozgrywki

m.Betonme100%ost.pkt.
1.P.Z.206822502274
2.Cebula211623502271
3.materac219921502223
4.Burak213820702173
5.CHIP211821402145
6.zawada207921002093
7.Gianni189318802090
8.gilgacz203320702082
9.slawkowicz203320302076
10.browar-57207521102074
11.Jacek1192721902070
12.Zielka193421302066
13.Tomek72211720702062
14.cool186820502051
15.lichnowiak200420402043
16.Harpun194322802017
17.Damianosik194017702002
18.Laik209820502000
19.elber68177620401988
20.pif44201918901983
21.karol71gda204218101982
22.Vito202620401974
23.lukaszgda185520401973
24.Viking201619001962
25.dd100200120801958
26.piero194918601946
27.arbero198719401938
28.Kilmister196319401935
29.diraj205022501928
30.Bodo190821601917
31.Kufel198119301866
32.hubert191218701864
33.TAO-TAO194719201848
34.MarekM188519301847
35.krootki208518201840
36.oxen75183017701815
37.marektoronto183220601810
38.WaCeK216917801809
39.Tjas1200417501807
40.kurczak192515601802
41.k_v163717701794
42.LECHISTA HH220717901791
43.Cezar163421901787
44.kozik4187818601766
45.ADM1971183518801758
46.filecik168417001758
47.Bart170617901739
48.Wojtek_laska180418001731
49.Synek196017301715
50.eMPe180916201712
51.Cygnus x-1166516601708
52.misiaq173817001707
53.Sarpek190316501707
54.Wielki Brat181315601706
55.BeKSa59168017401702
56.halbert171018101689
57.zuri189417501689
58.Szpila201920401685
59.SZWEJO183813401673
60.dark angel167714901665
61.MSZE186014901663
62.Juzio207822001658
63.Wojtek_Wojtek2171115401654
64.Evergreen186916501645
65.filet9168316301637
66.PAWEł68172315401637
67.Pasza3178417401620
68.szewc89205920001609
69.SPECJAL 84165315201606
70.kakula7181415901605
71.TommyLee143317701604
72.Serek185115701603
73.radek1976-03182416901601
74.Leszeklv166715501592
75.Gredi183114001578
76.gegroza157715701573
77.leh3169415501572
78.louis125162312801565
79.rysium4169215701560
80.ADI1205120101557
81.herta174816401557
82.jasiu.5173515701551
83.Czarny68180118401544
84.ichman200020101538
85.wieszczu156816601520
86.lomraj175113901520
87.BastionPrawicy153914001517
88.wprzem173514201515
89.Ben198318101507
90.andares140615401507
91.bartoszgda154013601498
92.przytar158914701497
93.myszon155715201492
94.Primo153715301488
95.Gaweł158615301478
96.yossarian1979147714701468
97.jacgor99145614501460
98.jur176914401459
99.harnasm154015601454
100.JENDROBEN169112401454
101.KIBUL170710601437
102.qnik75156414801434
103.portos142914701434
104.Hydro52178314001428
105.gucio99151613301426
106.ppaw10157115601414
107.msj139813501412
108.fan23126914101405
109.beast136014701399
110.greg196158912501399
111.gks149714801395
112.kura1975160813601389
113.aram116814801376
114.Fliper153414901369
115.arbi153815201361
116.robson35173015101353
117.lis182517201347
118.mlody26146712901344
119.mirekgd100145314701341
120.Mrozo_GD139817001335
121.toudi818145813101329
122.szatan4180315401327
123.kordes141314101325
124.kropek82146412901325
125.dziadek4145112401308
126.visior7272139012301306
127.krzysiek26gd154910401306
128.sylamicia143915101301
129.ropuchapl143212301294
130.Raf_Old_Town123112401288
131.mario70141513401282
132.Browar57135111801282
133.szczesciarz1972135711501277
134.Twardy76125113501274
135.RAFCI81160213201269
136.ProJack136510001265
137.wwgrzesio124813301264
138.rafik135612201256
139.jef137814001249
140.wrzeszczanin148013201246
141.cYcLG113512901246
142.Zielonka84141213701243
143.marek92maras162712801229
144.grzy135612001224
145.wojteks23144915001221
146.corb01126011501214
147.bolek43160813401212
148.okon129312301211
149.Spren125111101211
150.wlodzimierz50143814101205
151.HoNdA120911401203
152.MaciejCh136112001194
153.macostry123813401180
154.vgr114612301180
155.yahu73119312201158
156.LG Irlandia113410801155
157.Bodzio6127210801152
158.Zielak176715401151
159.Lary117106713101149
160.AGA1115610801138
161.klonek77147212001134
162.slaweklis164013501132
163.LGFT...SM117212001129
164.tomas_1125111712101120
165.LechiaGdansk93127712001118
166.RAFALINDA76131312401110
167.owsiaklg155016101109
168.LGPG128612501094
169.LG_sztum99711401094
170.Misiek_fan118211901088
171.Endriu281280128812701080
172.thorin7712899301080
173.mandaryn7612298401080
174.Rooz121810201079
175.WWW123710301075
176.kuczo11429801072
177.PREZESzBRZEZNA113612301070
178.jezyk10529701070
179.dm_gda121911601064
180.bukos1121011301063
181.Lew Polnocy102212001062
182.gajos136211001056
183.Slawek133811601055
184.radstef121610901055
185.pompej103510401051
186.kendzior96211701041
187.bezdomny125712101040
188.jzawierski156312401032
189.tomas94410401029
190.szycha83115011501022
191.Pazur102511901021
192.ZeteMKa10749401019
193.Zgrzewek10579101018
194.Great Egoist10679901017
195.ramka999115610801015
196.szajba13112312001009
197.CUKIER 1973121411501008
198.animag9409001006
199.cormack99010601002
200.korpak9391100998
201.Krilu9921050989
202.korpol1076880989
203.iwan77713861250988
204.mundek8410961010969
205.marecki851030890969
206.dar3cki1065870969
207.maksio1962950963
208.AR_LECHIA1063790954
209.Szyszka9911251210953
210.micdam1024980941
211.celinka8710351130938
212.JAROSLAW1166740935
213.LG N12811140934
214.kempczol1355940933
215.akbi8731090932
216.ivie12431000931
217.BEZDOMNY011531090923
218.Jerem976950921
219.janz4911161190920
220.LechiaLublewo9151070919
221.Seba90gd10941030919
222.GOBO914820908
223.sikiweroniki864960907
224.rozbert1066900904
225.TradycjaiWiara1015950901
226.mil1047980898
227.patryk407898900897
228.yaku1022860897
229.martin82867910896
230.wliku1074840896
231.michal23gda11551080895
232.Pesymista1146870893
233.ALEXA981180770891
234.BigOgi10741050890
235.Killersus11391170878
236.Hevelius755910874
237._NORWEGIAN_1115960872
238.Niezalogowany10941050870
239.czarny9975987860866
240.mecenas15905800866
241.jeremi13611080861
242.Rafi 76899880859
243.Dante957880859
244.zeusik18881040856
245.adiOLIVA9881010853
246.alex.lfc1034840853
247.thomash42900920852
248.MARCIN 2003873890852
249.Tomala874810850
250.BEZDOMNY31107980848
251.a.d.a.m902910842
252.Matti813860841
253.BEZDOMNY71104930831
254.oiram885870831
255.Picnick937830830
256.Scin1003870828
257.esio887850827
258.tomek784770827
259.szulc9311040825
260.mateyo779700825
261.sebo15841790819
262.DarKoo10081030812
263.cichy_61868850810
264.kleik11361000809
265.giraz828750806
266.avecezar4011341050805
267.BEZDOMNY51104810805
268.slowik11811000804
269.Mazur796730803
270.konik_morski908790801
271.Pietya789900800
272.kopara708830799
273.Sprenio829710797
274.Davor871800787
275.BksCzernisWks1513840779
276.kasiunia849810779
277.gargus906740778
278.duffy_11130700778
279.Kwas984810776
280.Matuzalem872940775
281.Abry17751610772
282.Adasp807810770
283.El-G798640769
284.Tomas 73803690765
285.mrskrzat799780759
286.artur3279851770759
287.simonio907950758
288.ogan10651140757
289.zidane772950757
290.Dorotka893660756
291.ToMeK91671860755
292.rastin814800750
293.dychasopot961660748
294.Dulli841790747
295.DanzigZoppot1005900745
296.JoJoGd798730744
297.jatzi737830742
298.zcbat793860741
299.sibul_gda833730741
300.milan792750737
301.slot1884740736
302.qny745700736
303.50czarny910820734
304.patryk90700830732
305.marcinm757690732
306.BEZDOMNY1941840729
307.andrzej72836690725
308.marioWMG750780723
309.byczy1080990722
310.Barczi783630722
311.kris88666760720
312.bubu06775720705
313.Mirek S653600705
314.AnnaK749640704
315.peran86722680702
316.KURAK807810701
317.EmJay731770697
318.rmf.fm626700696
319.luki82683630694
320.rafi31wro823720693
321.kamcio786750691
322.malina733740691
323.zenua1675710691
324.Pele_LG746710691
325.malpa0110861020690
326.Domin637680675
327.sruba685560673
328.michmar664690668
329.BEZDOMNY9877680666
330.gigi696610666
331.BoraBora76694730663
332.Formel683610663
333.lesnymisio773570662
334.Lechista1980710610661
335.adekprg678780660
336.Piter_625680658
337.jokasta722690655
338.zielu_92739680653
339.tita801440648
340.MAR_K783850641
341.Kadlub3k745860640
342.LG-K799720635
343.dynia674580635
344.stodżi621640632
345.kraak651600628
346.kowal39129781630625
347.endzi728580624
348.kasia_oliwa620470623
349.luki557660619
350.szparag01828790617
351.sielo91568540616
352.swiniak686550612
353.BETONEK88706690611
354.zalik514730609
355.KasiaS545540609
356.marcinelend595600608
357.Zemo87769690607
358.zeta663570604
359.lolo62584620602
360.mariuszek 1969793830600
361.Dzikidingo639590600
362.Danfos633690599
363.KOMAR827790597
364.filipos572580597
365.1uzden606660595
366.grzesiek59937750594
367.verde604690594
368.cze1984667670594
369.BOCHAN701730592
370.macias1987gda617500589
371.WIWERTY605640588
372.bully538640587
373.stynka606640587
374.suicam765630586
375.jurek567550584
376.wajs567620581
377.pawko76521590581
378.Kwiatek740680579
379.s3atanic777850578
380.dm17483660577
381.Buffet608540577
382.Trawa568610574
383.Kabanos636630573
384.Poggenkrug567580573
385.DerekVanHorn639710567
386.sabato581500566
387.ulat698660564
388.rugby1981542580563
389.Najman679580563
390.siwy21486540562
391.WOJTEKGRB77800820561
392.Narodowiec560580554
393.mikry517610549
394.hubi587790546
395.Diego819690546
396.Mati_BKS542560546
397.pacio507510546
398.lechista91060720542
399.p0g0_ŻBA550510542
400.ciuciek76632550539
401.ardem1567670538
402.kawa777796620537
403.koper667540535
404.Green LG759620534
405.raptor537480532
406.jastrzab81639610529
407.daro 72585490528
408.zyba530500527
409.Solos531480527
410.ulg81958840525
411.krzysiek1979673460525
412.ADAMjestCOOL534590523
413.wisior69619470523
414.smb7272569580522
415.czerwik_BKS564490520
416.thomas13465480519
417.Glowa537610517
418.M.a.c.i.e.j511610513
419.piekarz79613540513
420.George510480512
421.Davix_CMC565590511
422.Łuki688520510
423.pacuh651580508
424.Gruszkin524550507
425.adwokat637530507
426.peter.w.1976731680506
427.sebolec21597520506
428.Ad1526520504
429.Marecki GD551600497
430.kuzyn544540497
431.kafadi570390497
432.Leon74512460496
433.tomasz6112532450496
434.7TM3741650495
435.burza16474540491
436.askier11503520491
437.gashead518480490
438.ORTEAM553630489
439.mareg483400489
440.Stolarz78453470488
441.asiulka490530487
442.Marian_Lechia444430487
443.pasi007472380487
444.Marlena7488540486
445.gmario570500485
446.goats495470485
447.kazik1986402450485
448.rafcio_man482430485
449.canter84566520477
450._Malik_431520474
451.RobLG479470473
452.JAWA1970471440472
453.Lewcinho718590470
454.zawacky-orunia458450467
455.Kamil_LG478500464
456.trampi518550462
457.Radix.pl394470461
458.Kamil94487460460
459.bartcr568480458
460.marcelitek419410458
461.WKSTSBKS683570457
462.Vit18hal502520457
463.false prophet462440457
464.barbapapa15538400457
465.DoCkii526570456
466.miodek92707610455
467.BkSs551500454
468.vwrobson416480454
469.LoloLG531430453
470.jacek1969477340453
471.kuba459530452
472.onetent1736460451
473.piotr1972495280451
474.SamFrancisco474380449
475.shark709570448
476.Gin509420448
477.Marcel464450447
478.goofy469470446
479.KOP429420445
480.tomgda1442350445
481.Dudsson_LG487450443
482.zaba36494410443
483.saton362380440
484.Jordanik557510438
485.murzyn82421440438
486.FcBull480490437
487.Ciavar09443480437
488.Kudi560460437
489.polonus75636510434
490.cienio442510433
491.Beson463500433
492.jaro1382480433
493.PawelOtwock416400432
494.big_danny434430431
495.JUBY15464500429
496.mejsner495490429
497.matle479410426
498.Lucky423370426
499.tomasik333597490423
500.agula479360423
501.pokrzywa7432370422
502.Byc23k530530418
503.eryk56549460418
504.Krzyżak_77430500416
505.malusia77461440416
506.darkLG373410416
507.Konrad413410414
508.Javier601540411
509.Gianni66593490411
510.MateuszMLG472420409
511.piasek438410409
512.kiko7434480405
513.perla489400403
514.kaskader00455390403
515.mariolinho433260402
516.zapadka77398520400
517.mariusz_osp449430400
518.olesko17373370400
519.Tulsik431500399
520.miroslaw395430399
521.klimur_lg534490398
522.Mungo466380398
523.Zabory504480394
524.Piro676550392
525.kokosLG1982467490391
526.MatJol543550390
527.dyzio_sierka520450390
528.Karool_Gda473400389
529.Kosa-Ask399370389
530.tadzio_lechia625460388
531.Srojtas396420386
532.frankioki405340386
533.wincol397370385
534.kamil04397400384
535.fklos2740640382
536.grigor464400382
537.chałupa1990340320381
538.nazwa449390380
539.Tomek291346380379
540.Mistic396380379
541.zolnoo506350379
542.Malinowy58Gracz394320377
543.Groza299400376
544.mysliwyt537470375
545.Japan434350375
546.zuraw_ili406420373
547.Stogi_Z_Lechią547400373
548.Beret359310373
549.dawiddo371400372
550.daniello703438310372
551.olo.gda493310372
552.peper320380371
553.BBrzezno364300371
554.manixone454370370
555.rynio61348360370
556.FlipLG535580368
557.KonieczkoLG598410368
558.Waldas391370368
559.mariusz260581373330368
560.tom1kk367380367
561.CzechuLG406390366
562.krupa1345370366
563.julkakowala323400365
564.Cioza456350365
565.hokejarz382440364
566.Patyk GST333310362
567.kowi356440361
568._Lukasz_400440361
569.yetielczacha371330360
570.lipael514420359
571.Serj3413280358
572.idziu86429340357
573.ostry_1111384470355
574.yaroo356330355
575.Trombek340360354
576.TS WISŁA 1906465380353
577.Mnichu_LG371360352
578.Bruin77418310352
579.kontakt454420351
580.igor346330350
581.PrzemasWawa416330350
582.Nastypop363320349
583.broda361420348
584.Joller493420348
585.MACIAMU337340348
586.Pevex63642530347
587.LG_Adix328380347
588.newerter329380347
589.Yaneq346340346
590.bartas111396320344
591.kubachelten603480342
592.Mosq457450341
593.innovator443380341
594.Gringo318390340
595.mazi383330339
596.szaby320320338
597.jocker_gd519390337
598.marcin290340336
599.Greenfans348360335
600.jasio333290334
601.carroll390380333
602.SirMaciej381320333
603.LG1532480332
604.MIKI213454310332
605.gosc356350330
606.trep K.D.V.349310329
607.GeorgeLG333290328
608.-Mikeasz-467400327
609.Davix338330327
610.Serwus509310326
611.Szefou399250326
612.PaNX310300325
613.Janek_LG406260325
614.albin_BKS357400324
615.komi_PRG296320324
616.miodek482540323
617.mariuszek1969705550321
618.Emp_81275330321
619.zyrafa1982346290321
620.LUIS355260321
621.dominias287340320
622.bialy88LGFT409330320
623.Adam77343310320
624.baho545460319
625.przemekt273280319
626.corney338360317
627.melonsio330360316
628.gulden269340316
629.Pancio402420315
630.DZIUNIEK381310315
631.lubie_pączki306280315
632.joe2474316270315
633.krzych1206318320314
634.P0L-X456370313
635.jarred394350312
636.Mateuszek320300312
637.zap28508440311
638.Adam10318370310
639.Coldcorpse286330310
640.BuDeX_LG371430309
641.AZT286250309
642.niko2004404360308
643.samada410350307
644.koperlechia278290307
645.Zeto339270307
646.bery7310240307
647.Richtus422390306
648.matad399360306
649.chomik19342350306
650.mattww322420305
651.radbul79312370305
652.defender332320305
653.loso475420304
654.NIX274350304
655.maki oli307310304
656.fikakowo337350303
657.Lewan294250303
658.xawery99352250303
659.Asiun420310301
660.tomi29425390300
661.WK Gruby291320300
662.Płocia369330298
663.fjord808480297
664.GeMil337330297
665.kuba_14271280296
666.kuki311320295
667.Maciekk370350294
668.Ludwiczek393260294
669.Adix_LG331300292
670.Papadopoulos294290292
671.svensoon275320291
672.isLG315260291
673.marchesterr305240291
674.raczek330320290
675.jaro251264240290
676.peuek402280289
677.Demon02295360287
678.m_ursus290280287
679.Pawl_448270287
680.incognito342220287
681.Eesox673460286
682.Saruman292270285
683.soyer18327340283
684.Bicek_Orun298240283
685.Kempi4302240283
686.kwik73264290282
687.benji_xD304250282
688.tusio435380280
689.Niepoowtarzalny292280280
690.ChomiQ306270280
691.czarmiel299330279
692.jerry658260290279
693.Limak334250279
694.LGFTBujak293240278
695.motzel301300277
696.WANTED267240277
697.krzych123282230276
698.jasiu80309290275
699.pszczółka269250275
700.jork5306230274
701.POWRÓTpoBŁĘDZIE348310273
702.stevros220260273
703.Marek_P333250273
704.suchy304270272
705.wisnia474250250272
706.grzechu27233270271
707.Kadłubek259270271
708.ojrzan348200271
709.qwerty_bsd402310270
710.oliwierek310210270
711.Ariello92441350269
712.donponiates293260269
713.Kaczor U.S.289230269
714.Marta_stg276280268
715.chmikello312250268
716.cinek_82_82275240268
717.konri226270267
718.ernest7399270267
719.Darecky251270266
720.jacek.tcz284260266
721.PiotrekWMG241220266
722.Konik007340330265
723.nerd231200265
724.Prezmyslaw402340264
725.krystian_LG341250264
726.Warchus256240264
727.OLGIERD77411370263
728.Axel294330263
729.DjarumGD278280263
730.yogi247270262
731.bartok486370261
732.Piotrek WMG270250261
733.czarny6891235310260
734.artur_zydek300290260
735.KuBuSiEk263240260
736.DaRk237240259
737.portfel316180258
738.Bongo295330257
739.kubus219250257
740.zibimania248250257
741.adam-99252250257
742.RaFcIo-Sd232220257
743.KLG84264300256
744.lalek297260256
745.kobuk239220255
746.afro.102362330254
747.lechista_luki311290253
748.Bydklak300280253
749.bartosz231107238260253
750.czarny78293240253
751.marioviking259220253
752.eloelo280220253
753.prezes87286180253
754.arahja279290252
755.pietrekbiel241240252
756.Pepsi23405300251
757.kalczuk359310250
758.Kuna267190250
759.oxen221250249
760.azok381350248
761.rafal_bks_14233310248
762.Jacas_BKS226280248
763.kocur78363330247
764.idziu82376310247
765.jogi83227300247
766.Szkot250290246
767.sowa_bk_79328270246
768.bodek_74248230246
769.szczypek315230245
770.Siemion314210245
771.Kuba44269160245
772.tommy23289330244
773.winerek199210300244
774.GrUbY314270243
775.luki12161990231240243
776.ManioLG313240243
777.syllas310290242
778.radziej282290241
779.Mr.x317250241
780.MUMACIA228220241
781.bialy88272240240
782.malyFlips283230239
783.zygi295310238
784.wons262300238
785.Pyton240230238
786.biały kask240210238
787.marcin007ii297330237
788.BuNiO277260237
789.Alius302250237
790.tomza1974297200237
791.Torres16260190237
792.cezar-LG2333260236
793.greg231985392340235
794.szymon_sztum200280235
795.cezar_70238220235
796.MARTINEZ249200235
797.sisilechia174210234
798.Perni_LG302280233
799.arti801209270233
800.tomsk15211250233
801.n4rc242190233
802.tomp1217190232
803.Vengo386290231
804.sedzia22316250230
805.gonia305220230
806.Przywidz_LG362210230
807.Fronda248190230
808.Varier.1996241250229
809.cacek_99286250229
810.GonzoTSW226200229
811.hulo252140229
812.Dino313270228
813.TuNiieK_LG221240228
814.Ostry300220227
815.Lewy249270226
816.tucholak271270226
817.Zandi216220226
818.neptun67240260225
819.Kruszyna77253260225
820.Robert Meller321270224
821.pery240260223
822.Kozi_WMG_Shn162250223
823.Gorki90233220223
824.BAKULAA234210223
825.Ketlan237160223
826.karwiniarz274350222
827.jimi3436299270222
828.Czapek225230222
829.bury1989259200222
830.lysek75232190222
831.osb295190222
832.rustoo201260221
833.sitek193220221
834._Duce_225220221
835.Simek86254220221
836.Kropson246210221
837.cieszyn288210220
838.kuba987291140220
839.ZenonTczew242300219
840.adek191240219
841.StarszyLechista196230219
842.emigrant76214230219
843.domino33226190219
844.piotrek10158250218
845.J.K.224260217
846.kamil2108300260217
847.Hellsing87273300216
848.Mysza281290216
849.jarko4238233220216
850.MenoT_17212260215
851.kemp169230214
852.huncwot16275200214
853.makrela187190214
854.Wrexham FC304180214
855.Ś-W-L259170214
856.jacek242393240213
857.zjemcioko202190213
858.florek_92229250212
859.radis2193240212
860.Rafi2206197200212
861.nalep374210211
862.Tomi12381200210
863.vegus227290209
864.Ruletka217220209
865.Saned286220209
866.magellan174260208
867.Brainiac1945194250208
868.waldek1671153240208
869.DiabloLG140260206
870.Warchoł89229190206
871.szymq240180206
872.wonsqui330260205
873.kur diabeł209150205
874.killer610463320204
875.rykosz271220204
876.Black1989213200204
877.Titi249170204
878.ret284140204
879.wlodzio76314280203
880.kibic_GDA205230203
881.maciekmiszcz88300170203
882.Luksterowy203160203
883.pajak_jlb291240202
884.cober224230202
885.marsky220200202
886.hrabia69300150202
887.Orlos18221240201
888.yoshin244240201
889.Czarny7201220201
890.Lechiiistka-195190200
891.Hiuston218130200
892.rekin275260199
893.Pscoola264220198
894.buncool1988210180198
895.Johnny_206160198
896.76mar240150198
897.siwy90208190197
898.krzysztof_1979148180197
899.andrzej18196230196
900.ucho122331230195
901.suchygd266230194
902.Hamak168160194
903.adi7raul257150194
904.Pycio227250193
905.ronaldo1195160193
906.Beriush199160193
907.CIORUS265220192
908.pitek2000254210191
909.Oskar264210191
910.Maki BKS226180191
911.Krzywy201220190
912.Sufoone177210190
913.Ruudyy185250189
914.Picek_LG147240189
915.1945__259200189
916.idziu7238190189
917.ernest401275220188
918.BeUeŁA157200188
919.Iksiński229180188
920.RobcioLG168150188
921.woyti131130188
922.Lechia_Shn360320187
923.furrio100160200187
924.Pawel23145190187
925.krismichalik180170187
926.jareko172150187
927.Hammond175260186
928.jaros1234269180186
929.kalaf28170170186
930.Tacz-MI206250185
931.Pawcio284190185
932.pppiotrek184200184
933.boryna66194170184
934.lechiauk163160184
935.Maszhasz354320183
936.damian111243270183
937.stasiak190220183
938.rafikk1975268210183
939.stefan76176190183
940.roko257150183
941.MasaKr.175210182
942.KodzienBKS221180182
943.Maaciass229160182
944.Victoryy211250181
945.michal5885260230181
946.kontratak155200181
947.Dragon179150181
948.TommiSF241220180
949.grisza74179190180
950.kamil3316140140180
951.Sonti155160179
952.zachar185130179
953.PyreK213110179
954.dolcevita240220178
955.kwachu301220177
956.tomaczu171210177
957.rafalMORENA227170177
958.adam_rm93258150177
959.domin78186100177
960.byku92228250176
961.montana172220176
962.adin018185160176
963.Konop_LG208120176
964.jasiu03259280175
965.krzysiek1985191200175
966.bien159190175
967.cal207230174
968.przeroba191220174
969.Jaras194210174
970.dumbo203160174
971.Wiktorg162140174
972.siwy753214140174
973.rbk88231260173
974.slepy222190173
975.Tymoon201160173
976.LechistaPL174140173
977.Robson91223140173
978.Pilsner151160172
979.kost170160172
980.SzymonSztum199180171
981.podnies218200170
982.thomas_13196190170
983.Yeste151150170
984.rafi461214120170
985.Adamus212240169
986.Domenico30184210169
987.T-Mobile268170169
988.przemek95237150169
989.greg76253240168
990.ReapeR195200168
991.hool69150160168
992.gnat_twierdza219170167
993.waca147150167
994.Joe_Sandman181200166
995.lewy77148190166
996.dario21120170166
997.orzech181150166
998.krzychu50260140166
999.bombago167130166
1000.MarcinS172230165
1001.jure111231210165
1002.leszczu87269210165
1003.Szprechający182200165
1004.BramkarzLechii2138190165
1005.kropa197190165
1006.bartekbks123150165
1007.Agresor140150165
1008.MaciekJerzy170130165
1009.Klejdo142120165
1010.OWC215170164
1011.BolesłaW153150164
1012.Tomala_SWL207140164
1013.KlimekLG162130164
1014.MlodyLG194130164
1015.Aśka.Tczew197240163
1016.SALEM217190162
1017.ultima thule226150162
1018.Lemur188130162
1019.Sarpini212130162
1020.Drahus213190161
1021.paweldworek309270160
1022.gerad150130160
1023.elRob166130160
1024.Handballl152180159
1025.gulek177130158
1026.LoczekGDA167110158
1027.borg238210157
1028.barry79135140157
1029.kacper947169140157
1030.dziabi206130157
1031.Pawel_665289150156
1032.Speedy767166170155
1033.Ojciec84178160155
1034.Nojek208150155
1035.michal3.93260190154
1036.WMG BKS207140154
1037.vbmf156180153
1038.Puma149160153
1039.Fiołek_prg208150153
1040.Lechista91179130153
1041.rudi125110153
1042.Kosinsky227200152
1043.STOGI-LG213190152
1044.MarekGD214190152
1045.grzechulg141150152
1046.tomek_BKS151140152
1047.sashet163120152
1048.macm188120152
1049.Wiking1945143160151
1050.Suryn140140151
1051.AdriaN000181170150
1052.Bulterier221170150
1053.Nyrewes140140150
1054.isztar161200149
1055.Bulinho_89228180149
1056.Cebul z Wisłą116130149
1057.marynarz1982126170148
1058.Mirecki153170148
1059.bociek72191170148
1060.MicLG198170148
1061.Tomislaw167150148
1062.Rychu1991163220147
1063.Sopots273220147
1064.rudy_trampek246170147
1065.Szunia174160147
1066.SzymonM230140147
1067.paweł91160190146
1068.zarzadlg164140146
1069.bubu126130145
1070.antoine150110145
1071.KAMIL8817480145
1072.MaateeuszPRG174170144
1073.dmm191170144
1074.wasz_pan180150144
1075.gerhard99195150144
1076.affon198150144
1077.KosaLG181130144
1078.rafalj___192130144
1079.Peptus127170143
1080.Rafał2001182160143
1081.yunkas209160143
1082.DarioB136130143
1083.szym_on140110143
1084.koza7018490143
1085.mielony164180142
1086.karolo923145130142
1087.batumi1132120142
1088.xkostek152100142
1089.Żabianka172100142
1090.bossbis272220141
1091.k0n1k87144140141
1092.Maik161140141
1093.Malfred5165140141
1094.michi4c162130141
1095.sieksta222240140
1096.skarszewiak278210140
1097.Buzka_LG243180140
1098.Szym7221160140
1099.SzymekLechia139140140
1100.mattyLG169120139
1101.pocojatu157160138
1102.bareja168160138
1103.Kopernicki182160138
1104.mal82148140138
1105.lukash141130138
1106.Arek_20_200789120138
1107.LGa158210137
1108.filip.klos71184200137
1109.majcher81232200137
1110.Muł Garbaty135130137
1111.Krzoki162110137
1112.Bakula_94LG242270136
1113.KaBePeCe319260136
1114.oneric_cool168190136
1115.Cienki136180136
1116.mrozov147140136
1117.Tomala_130130136
1118.MazurWMG173160135
1119.KiBiC205150135
1120.OzzyLG97140135
1121.KeySi007150140135
1122.B4rtuS190140135
1123.słaby134120135
1124.rwij_paputy115110135
1125.J.A.R.O.T153150134
1126.agulec18164130134
1127.lazarus139120134
1128.Boys66151110134
1129.TeBe73112150133
1130.tampoon3d121150133
1131.Spoko2Yo105120133
1132.Dratva149120133
1133.66baran135120132
1134.emylka90151120132
1135.lechia_t29211190131
1136.RudyLechia129150131
1137.Kadi164150131
1138.jacek9393157120131
1139.Damis174120131
1140.salewa198180130
1141.Duszano83150130
1142.gerad1996132150130
1143.SKUB134140130
1144.gregorr170140130
1145.Wuda82159130130
1146.MichalaK114110130
1147.kieli43135110130
1148.golob14197200129
1149.gryps161160129
1150.rybaldo196130129
1151.-Kufel-258200128
1152.Cielus94168180128
1153.OruniaLG145170128
1154.Rambuś173150128
1155.piterLG100140128
1156.galaxy3163140128
1157.JaRoO158130128
1158.L1945258120128
1159.Komosaba162100128
1160.Nostradamus118180127
1161.DżejLG145130127
1162.pawlos156130127
1163.juki_0216130127
1164.piotreklg1896110127
1165.lgrumiafc01109110127
1166.KAMIL1995202110127
1167.LG ZASPA 1945230160126
1168.dawidzielonka133150126
1169.Malamut57152130126
1170.Lechio_moja152120126
1171._Arni_106140125
1172.WASIL115110125
1173.Barry_LG142110125
1174.Grisza1986143110125
1175.mazi76149160124
1176.Bolek123140124
1177.Artman614229140124
1178.Nooras110130124
1179.jaca91137130124
1180.ble_ble_ble147120124
1181.tomk163120124
1182.goly88hh125100124
1183.wuel12090124
1184.Jasiu-1974238210123
1185.miichaal139180123
1186.kurt_żyje78120123
1187.dooniu122120123
1188.manutd59128120123
1189.Orzech_BkS_9294100123
1190.Koziks114190122
1191.DENIK243190122
1192.zieniek76189180122
1193.grunge21152140122
1194.jrzyk oliwa158140122
1195.tommy112120122
1196.ramon71207190121
1197.grucha604181180121
1198.Dante69137160121
1199.marynarz82129120121
1200.Taksumike101110121
1201.Przemek22112110121
1202.Fatum130110121
1203.budowniczy13680121
1204.lechia91146150120
1205.carlito209130120
1206.betek77118120120
1207.RuszoLG120120120
1208.maciek496134120120
1209.Kati109110120
1210.Luczador112110120
1211.blubson100150119
1212.Proman140120119
1213.jogas83142120119
1214.Cwaniak95110119
1215.Skowron158110119
1216.lechia_love96100119
1217.majo115100119
1218.Czesio8412390119
1219.jachu514280119
1220.bialystogi105150118
1221.MichalGda134140118
1222.Nemezis161130118
1223.gados82116120118
1224.Willow110110118
1225.Degi160110118
1226.Jasion88136100118
1227.12311390118
1228.skandimongstad185190117
1229.rugbus11283190117
1230.Cin Drallig148140117
1231.CHRIS73115130117
1232.sarlin151130117
1233.nowak1975110110117
1234.BKS_Macio_NS12090117
1235.fifi81170140116
1236.Blue_LG99120116
1237.Czarni_Pruszcz110120116
1238.michal 32151100116
1239.Adam.LG14980116
1240.zuraw23187150115
1241.karabin84140115
1242.Mr M.104140115
1243.Krzysztof_GDA122130115
1244.Madian133130115
1245.Nikoś149130115
1246.p.gajowy164130115
1247.binladen130100115
1248.MakiPrg1992146160114
1249.wabart154150114
1250.siepsiu8137110114
1251.maciek320d13390114
1252.lechia-osowa299130113
1253.LGFTSM102130113
1254.Pines__LG135120113
1255.hary77130112
1256.maDDen236130112
1257.v7792120112
1258.Daveth88106120112
1259.Czas walki12390112
1260.Docki9580112
1261.Jancker15280112
1262.Gruby Johny13170112
1263.Mr.Killjoy147150111
1264.bj888155130111
1265.CrissC179130111
1266.jacula141110111
1267.Lapa98100111
1268.dares124100111
1269.ciasteczko_88134100111
1270.rafcinx12190111
1271.Icemar13580111
1272.Michal_lg149150110
1273.AdrianB118120110
1274.suchy90140120110
1275.WyspaFans186110110
1276.donsyla183100110
1277.halik2310790110
1278.darecki8813390110
1279.Jordan13590110
1280.brako17890110
1281.rob79160109
1282.major kupricz153160109
1283.dziku74140109
1284.Kali5101130109
1285.Milano137110109
1286.carloss13190109
1287.mocarz10780109
1288.Avash95160108
1289.Kaszy132160108
1290.Paulek98140108
1291.Patrykkk129130108
1292.krzysiekk142110108
1293.Maciej72124100108
1294.Clinik1814970108
1295.Arctic -green12960108
1296.wisien693188160107
1297.sew118120107
1298.pawka176110107
1299.boniekLG93140106
1300.davidg75106140106
1301.Adam.Morena98110106
1302.Kuba_Lechia109100106
1303.PaPi13790106
1304.siwa_małpa172190105
1305.lechastara82130105
1306.newyorker11111110105
1307.Lokko121110105
1308.Tedd-T72100105
1309.MalyLG83100105
1310.Piotrus_11090105
1311.Lechistkaa-81140104
1312.seba1383120104
1313.michalgru10390104
1314.sid.pl10870104
1315.Leo147140103
1316.jucek148140103
1317.mieszczuch138130103
1318.GrigunLG81110103
1319.krater44120110103
1320.Zalad79100103
1321.Matinho_LG8190103
1322.lechista 9411390103
1323.heski21116390103
1324.Dusia11660103
1325.adiadu138140102
1326.Radeks230120102
1327.czarny100103100102
1328.Kolo-GMB9480102
1329.m1_dram_LG128110101
1330.Oskar1998115100101
1331.jachugdaa142100101
1332.jedrzema12790101
1333.LGTCZ9480101
1334.emil_tcz12170101
1335.jaca698560101
1336.Fiury1945122140100
1337.temistokles123130100
1338.Igna159100100
1339.maruzi12490100
1340.Mateusz10370100
1341.Mat3uszLG12710099
1342.Ron G.1048099
1343.dzinek51237099
1344.Pikut9212098
1345.benek13912098
1346.Camel8311098
1347.mazur798511098
1348.mateo8811811098
1349.Zacza15410098
1350.hildusek80718098
1351.-MaTeO-1248098
1352.Andus1258098
1353.DSVTone787098
1354.oczy kobry1297098
1355.SNIPER2712514097
1356.Mars13411097
1357.JuniorLB8710097
1358.voytz9510097
1359.babel821019097
1360.madziat19881068097
1361.Luki_LG1098097
1362.Lechista_949612096
1363.belmondo7010096
1364.down818096
1365.kopyrda14613095
1366.lodzio8111095
1367.Kwadi12111095
1368.keype238910095
1369.czapen10110095
1370.Kowalio949095
1371.sinc241139095
1372.pgumis881096095
1373.ivan0661125095
1374.Markos861215095
1375.adamsik927414094
1376.jelon11111412094
1377.zyleta7516212094
1378.KROWAOi9711094
1379.MarasSopot1137094
1380.manolo123824093
1381.białozielona127513093
1382.tomato7612313093
1383.demsi7810093
1384.krychLG9010093
1385.adiKP809093
1386.czaja1993839093
1387.kartoflo999093
1388.Xell1029093
1389.Radolno Sz1089093
1390.hetman1288093
1391.DANIELC596093
1392.masa783093
1393.MarcinBe13411092
1394.pucek91-918810092
1395.C_LG9610092
1396.xxlbks1079092
1397.SławekGKS678092
1398.zielony_19941268092
1399.Esitor936092
1400.Zajkowski8413091
1401.Gorus99813091
1402.MikeLG5711091
1403.fifarafa9211091
1404.boski_LG14911091
1405.Zaba_LG10510091
1406.cre81969091
1407.wasil311249091
1408.xMaciox1399091
1409.rusifan978091
1410.Zielulg1008091
1411.mmmmmx1098091
1412.piknik z krytej737091
1413.rzepa14887091
1414.swistak515091
1415.RudyLG24519090
1416.Goran10211090
1417.chupit10510090
1418.Krzysztof L.1079090
1419.Balbo1144090
1420.szortas7713089
1421.Krisblu212013089
1422.Olek_LG1077089
1423.szypr34825089
1424.Kuzyn19758712088
1425.astongda1019088
1426.Maciek_Lechista737088
1427.Roman12813087
1428.CAPS3L699087
1429.Krzyś_kinder121248087
1430.cesar19451167087
1431.gostom816087
1432.Pik_nick996087
1433.Yogi86511410086
1434.KKOWAL47839086
1435.robson_lechia999086
1436.tomzLechistanu1219086
1437.Tomal917086
1438.Maciek23995086
1439.sanczez958612085
1440.old kriss8510085
1441.macius_e788085
1442.Scinaa908085
1443.Yeti_p1226085
1444.Bondzky915085
1445.merlin20514084
1446.LECHISTA177412084
1447.kempes836810084
1448.fifi799084
1449.BONANZA1019084
1450.ghostriderbmw21019084
1451.Żywiec1159084
1452.pies1058084
1453.matrix9631728084
1454.Krasniii .955084
1455.blackhand6410083
1456.Monaco9810083
1457.zuraw 281109083
1458.kapitano737083
1459.młody911757083
1460.michal1427756083
1461.abry017856083
1462.fil71.7116512082
1463.WASIL258111082
1464.bks34949082
1465.tfskok657082
1466.krismacho977082
1467.Wesoły8312081
1468.irek699211081
1469.gpsiwy719110081
1470.donmarcos739081
1471.luki2003859081
1472.zdzis88978081
1473.marcincici1027081
1474.ZIBI671219080
1475.onLyLG_667080
1476.Szymon_LG837080
1477.dart307866080
1478.przemi821096080
1479.KarolekFSD1326080
1480.hepimorda905080
1481.SoVa9610312079
1482.darlog6310079
1483.lysol1339079
1484.aihcel818079
1485.MaRiaN858079
1486.leos1198079
1487.Szymin915079
1488.empi501174079
1489.aistain10412078
1490.LG--HS11211078
1491.malcolm13911078
1492.sphinx7010078
1493.Patryk_LG679078
1494.somonino6759078
1495.carlik929078
1496.Borysos928078
1497.arcymichal597078
1498.witmaster897078
1499.Johny____896078
1500.aceven101135078
1501.Ziele14412077
1502.cynamon27719077
1503.prosteam979077
1504.Rychu90738077
1505.Gdańska Lechia1268077
1506.wLG1768077
1507.gradi707077
1508.Eivander847077
1509.slawoy1387077
1510.Szatan81695077
1511.Maly076612076
1512.green_girl779076
1513.areklg1979658076
1514.LG NOWY PORT1226076
1515.purgacz925076
1516.Rombis1065076
1517.MCM834076
1518.kris_lechia829075
1519.dula991678075
1520.Yaca708075
1521.Adzi22848075
1522.Waldek1986587075
1523.Michał90797075
1524.piterek 1947075
1525.zduno1237075
1526.lyszczu786075
1527.Kama_sztum865075
1528.filgore11112074
1529.Popcio899111074
1530.mario70006810074
1531.Borys10510074
1532.heski21_gda699074
1533.kacperski2002758074
1534.kisli828074
1535.Anonim1168074
1536.Bulion587074
1537.LG M-k.937074
1538.ponczek9997074
1539.wkucha806074
1540.darvanjan864074
1541.Tomasz_LG9714073
1542.0sa8412073
1543.Avar7311073
1544.19_LG_45749073
1545.Lukasz881209073
1546.lechialechia738073
1547.sledzieWoliwie998073
1548.AScina1058073
1549.Tytek397073
1550.barca67847073
1551.ttotti685073
1552.DonPreston1195073
1553.GiENA734073
1554.Richard17512072
1555.iRek_LG6810072
1556.art9911010072
1557.Del_Pazi589072
1558.DanioLG1279072
1559.Kaszek0001687072
1560.MasaKrk806072
1561.8andrzej8605072
1562.wozny665072
1563.wader86755072
1564.gda1979865072
1565.lorbi13945072
1566.kowal_LG709071
1567.adrianoo608071
1568.Esitor II517071
1569.Kibice Razem LG1017071
1570.T29LG605071
1571.niedlaciebie745071
1572.stingrey738070
1573.Kowal84707070
1574.łotewer1397070
1575.GrzybeQ-723070
1576.Bujak-LGFT6710069
1577.salamanca9310069
1578.Allure_cK559069
1579.Zoltar709069
1580.Marvin141158069
1581.Maniek0080757069
1582.buziek857069
1583.Monta14655069
1584.osa_xD825069
1585.Romanorety12311068
1586.Alicante20911068
1587.Tasior599068
1588.Jude String915068
1589.qubah1075068
1590.wasssuuup754068
1591.Raver824068
1592..LG.20116067
1593.Mrowa919067
1594.daaamiaaan123929067
1595.visiorus72718067
1596.lechika887067
1597.luk894067
1598.TH-R LG618066
1599.Zielony-tcv807066
1600.Don-kkwmg516066
1601.xD_GrZyBeK_xD636066
1602.Tezzz1066066
1603.ZaKi _OSOWA_1156066
1604.tiger-k3m685066
1605.witmasta845066
1606.Spanek_Lechia544066
1607.art73714066
1608.hydros16513065
1609.kidzu8610065
1610.kibic_86768065
1611.gucio99891148065
1612.karqul637065
1613.larsen70677065
1614.Mrugal707065
1615.Adamus-Lechia897065
1616.MarcinZabianka1077065
1617.mackowybra.pl654065
1618.Bartecki19901089064
1619.NewCover1818064
1620.edwinsopot838064
1621.maksioC617064
1622.opiel627064
1623.MarcoLGŻ786064
1624.Gacek500846064
1625.Mielas605064
1626.w_krzaczory655064
1627.Kostinho1085064
1628.Chudy_LG678063
1629.KAROLBYTÓW357063
1630.Lechia Barca617063
1631.Chorzo867063
1632.Gerd416063
1633.Szczurass456063
1634.lechista666706063
1635.krzychuziom736063
1636.szklanek806063
1637.great395063
1638.pawoolon K.D.V.695063
1639.sokolskillow855063
1640.sMOKEE55515912062
1641.superscina698062
1642.akradynia708062
1643.pejczu557062
1644.spalony9996857062
1645.LeXik684062
1646.bodzio99708061
1647.Paca87788061
1648.degustator908061
1649.BKS1945457061
1650.opapi1993677061
1651.Wronek727061
1652.tomexio735767061
1653.GlobusLG576061
1654.PiotrL66986061
1655.DON19LUCA451226061
1656.zawisz575061
1657.irishdancer524061
1658.OL Elbląg458060
1659.Kapi555928060
1660.dandi817060
1661.mas486060
1662.Stos646060
1663.misiu67756060
1664.oregolac555060
1665.Popcio805060
1666.Lewy91984060
1667.piotr86994060
1668.nikson5512059
1669.STEFAN 16611610059
1670.stach1991859059
1671.oskar_15869059
1672.mroowa858059
1673.Sloniu LG607059
1674.bodek74856059
1675.JayJay17704059
1676.Baczek49368058
1677.luciusz101847058
1678.gabba356058
1679.lechia-osowa586058
1680.DukeOfYork716058
1681.spid375058
1682.luar7405058
1683.kordel665058
1684.PRIMORE424058
1685.koko2012664058
1686.Techo824058
1687.tatusiek15010057
1688.Morwa759057
1689.agakaro19548057
1690.Lechia-to-my618057
1691.TToommeekk426057
1692.fkkrisos456057
1693.bliźniak696057
1694.alan96826057
1695.TeZ_355057
1696.Kamcio_Del_Pazi475057
1697.przemaslechia515057
1698.sharpe535057
1699.AdamMitra1990605057
1700.Bastirk615057
1701.Tomek_Osowa675057
1702.marcin_ek1454057
1703.bigdin568056
1704.Kufel3568056
1705.Grodek396056
1706.mirek_92456056
1707.cook7495056
1708.nicnietrafia605056
1709.kojanos765056
1710.robsed444056
1711.czajawmg574056
1712.mic75hal914056
1713.mara1044056
1714.damian_LGFT17915055
1715.Paken529055
1716.pikusus969055
1717.Kibic1906386055
1718.krzysgd486055
1719.kolorowe.sny576055
1720.swierzy625055
1721.Kamil70795055
1722.zizi79584055
1723.PaTrYk-WKS634055
1724.Wojtek_oli708054
1725.madar1128054
1726.stoker527054
1727.Cappy937054
1728.gjeeru326054
1729.Kolar556054
1730.dudu74646054
1731.pawszu716054
1732.whitegreen1386054
1733.urban058425054
1734.luciusz102755054
1735.t-t765054
1736.oranije2006773054
1737.stefan19711279053
1738.filipo2003707053
1739.michal0009999776053
1740.No Stress455053
1741.hunter_soul574053
1742.Quad774053
1743.Robcio_583053
1744.slg709052
1745.TECHLG1298052
1746.JarasGda617052
1747.hime745052
1748.gruby_92754052
1749.Jusko799051
1750.mikro07557051
1751.krasniii__626051
1752.dręczyciel886051
1753.RADEK1973255051
1754.Adaś_PrG495051
1755.teskiGda655051
1756.arcibks17354051
1757.barti290504051
1758.LechistaMKS544051
1759.Amber1960733051
1760.kendzi787050
1761.greg_gd556050
1762.dave.636050
1763.bart.gda485050
1764.Besbuendny645050
1765.Dam_Ton675050
1766.Mały85424050
1767.szpaq07454050
1768.TomekNP652050
1769.JACHU11310049
1770.emeryt839049
1771.Heinz737049
1772.Koszta756049
1773.ellkar866049
1774.szamo70405049
1775.Romek555049
1776.skierr605049
1777.Borys_LG645049
1778.meszek805049
1779.Darth_Mati544049
1780.lulek554049
1781.Kojot1513049
1782.Habra259048
1783.Kiedrowski889048
1784.Juby1970407048
1785.novym637048
1786.gorbi416048
1787.raul17416048
1788.Monk596048
1789.bambum285048
1790.KingOfPizduci395048
1791.w0jti1445048
1792.Wenti445048
1793.hwdpbks535048
1794.bartoszy645048
1795.PLEMNIK1925048
1796.Saddam25683048
1797.benon0071708047
1798.Michaś81287047
1799.klosfilip1971507047
1800.Berez577047
1801.formixiara717047
1802.misiek4ever406047
1803.jayjayjohny425047
1804.tomasz76545047
1805.kit745047
1806.Adolfo775047
1807.roll444047
1808.googl93584047
1809.czarny1968674047
1810.dejwid501047
1811.makar611047
1812.Surma12319311046
1813.pique357046
1814.jarek69727046
1815.FABIO_68446046
1816.bobek27506046
1817.dudu98526046
1818.zaulek475046
1819.jambam605046
1820.kowalski1995745046
1821.cknorwid454046
1822.Aśś484046
1823.Bks61494046
1824.Miklas_Żukowo514046
1825.grubcio443046
1826.NiV622046
1827.wersus398045
1828.nobody_99367045
1829.Barciold_cmc717045
1830.SzymonLGD456045
1831.stalka1977755045
1832.Marlboro815045
1833.PABLERO484045
1834.laptop_lg572045
1835.keeny_lg622045
1836.adasBKS779044
1837.Oskar7707044
1838.narkusekk777044
1839.tommibig396044
1840.pytong01085044
1841.Daaamiaaan88274044
1842.Krzycho404044
1843.bajure694044
1844.szczur20834044
1845.k14243044
1846.Tomek_LG263044
1847.olciass3403044
1848.gruby2525443044
1849.FCPIAST623044
1850.Kostuch00561044
1851.maciejanulka508043
1852.zyla347043
1853.skorpio406043
1854.stach_1991576043
1855.royksopp606043
1856.Zaki_Osowa405043
1857.Maciass474043
1858.CzaweS744043
1859.macio1203984043
1860.dxd443043
1861.Clexane472043
1862.puciamboru531043
1863._KuBuS_356042
1864.jacek_8_lg355042
1865.Kruszon Sztum525042
1866.Olej91575042
1867.arbuz895042
1868.KuBuS_544042
1869.minister_sportu704042
1870.janusz48804042
1871.Tylko LG373042
1872.maciek99473042
1873.zielony 1994613042
1874.jarekSTG703042
1875.cin558041
1876.Itrich838041
1877.tidusgd335041
1878.ceerber605041
1879.kolczyk665041
1880.Lechista92354041
1881.dombek444041
1882.Czaki123744041
1883.KrisBlu253041
1884.Kamionka Sopot383041
1885.Ati523041
1886.Rotnok456040
1887.RafałM94354040
1888.Dariusz92414040
1889.koy634040
1890.Piotrek U.K.263040
1891.czaja393040
1892.Joker463040
1893.sokol--19973040
1894.kara1983382040
1895.TSWkamil422040
1896.wieża442040
1897.KowaLKo657039
1898.cordoba486039
1899.lysy1313486039
1900.kologd606039
1901.zbieg495039
1902.Podjar254039
1903.strikerlg284039
1904.ponski344039
1905.BETON LG674039
1906.Daniel LP714039
1907.komarov253039
1908.ZYLETA413039
1909.orkan.rumia.net423039
1910.sopel85453039
1911.Zombek689038
1912.Lechistann886038
1913..młody.555038
1914.robertt224038
1915.sliwa1232444038
1916.LG-15554038
1917.Ojciec644038
1918.wyjazdowicz433038
1919.krystek645402038
1920.Misiek412038
1921.Kostinho116110037
1922.keczup12010037
1923.przemek_prg415037
1924.friend575037
1925.Jee...Cracovie795037
1926.Forza_KM394037
1927.kubalechia97424037
1928.krzyzak1996484037
1929.arkady225494037
1930.BUTEK74203037
1931.Wiewiór313037
1932.Czersk_LG363037
1933.MlodyLechia473037
1934.Rufus74432037
1935.Maly_BKS452037
1936.gradol592037
1937.Zygson511037
1938.adrian1987521037
1939.mreges587036
1940.KaKa657036
1941.manodead586036
1942.MisiekLG455036
1943.Michu7505036
1944.olavp244036
1945.wanciak294036
1946.FC BAD BOYS344036
1947.WolskiLechia554036
1948.keczatr303036
1949.Saren623036
1950.tomaszek_b327035
1951.saliuszpruszcz646035
1952.sebastian77726035
1953.x3res1066035
1954.Maestro445035
1955.Hans585035
1956.carlos_Rumia635035
1957.Miz224035
1958.madridistaa303035
1959.Długi393035
1960.Grzechu_lg393035
1961.BKS_1977_WKS453035
1962.Whitepride503035
1963.studi80282035
1964.Radzio LG562035
1965.misza582035
1966.michal.lechia10010034
1967.mak395034
1968.Musial_LGFT395034
1969.Karigua485034
1970.simon234034
1971.wiciu274034
1972.knapik78674034
1973.Żordż373034
1974.Dav75483034
1975.jezykgda503034
1976.mashok533034
1977.Orzech_Lechista1003034
1978.Matmor123482034
1979.dabi492034
1980.P I E C H - Y255033
1981.Capone645033
1982.Moderator574033
1983.Spiver353033
1984.torrado26463033
1985.Świgi-Orunia483033
1986.e2rt563033
1987.LECHIA STG613033
1988.MACIEJKA643033
1989.DziuchniLG743033
1990.danzig_r302033
1991.gogi121362033
1992.Insane84492033
1993.Frajter451033
1994.kemper166032
1995.picy544032
1996.Piqaczu293032
1997.Sasiadeyro363032
1998.kaszek96373032
1999.sikora623032
2000.posyp202032
2001.T29402032
2002.Mio LG401032
2003.luz_man337031
2004.tomek__LG385031
2005.jarek1988304031
2006.Wjano444031
2007.bartullo123031
2008.Norek27253031
2009.Edzia373031
2010.thomas383031
2011.Dres826030
2012.teskii305030
2013.luca86214030
2014.KOZAK344030
2015.BrowarLGFT494030
2016.fks_gda173030
2017.mecenas193030
2018.RomeY243030
2019.Boras74353030
2020.Kosi403030
2021.jacpa463030
2022.elkropejro172030
2023.chodmaster192030
2024.Gajowy80252030
2025.polniuman332030
2026.Seba95461030
2027.grasss18501030
2028.przymorze274029
2029.Struś604029
2030.krystgda193029
2031.kowal85gda203029
2032.jarooo283029
2033.kdd53303029
2034.iwonixx353029
2035.pawkri192029
2036.Tytus431029
2037.witman21481029
2038.czeszum315028
2039.mateusz87445028
2040.kamil222182164028
2041.kamykpl254028
2042.lavro304028
2043.tczerwony574028
2044.gumb213028
2045.koko343028
2046.roberto753028
2047.Vodek853028
2048.tulfan152028
2049.tomek1993192028
2050.michalkot92312028
2051.redragon462028
2052.Lukas83551028
2053.Damiano88LG918027
2054.a my swoje304027
2055.Mateusz352314027
2056.Marcin936354027
2057.sescoa514027
2058.KrolikLG123027
2059.MrAdash153027
2060.czarny1968-bis243027
2061.Sułtan Kosmitów253027
2062.luba323027
2063.PomezaniaMK152027
2064.Matek92222027
2065.stopka77232027
2066.DeCza242027
2067.jerzak252027
2068.piach1252027
2069.Gryniu88422027
2070.santtin592027
2071.PłoMieŃ1052027
2072.LechiaGdansk241027
2073.krystian88271027
2074.ICE641027
2075.Piotrek-KRK701027
2076.Gizbern510027
2077.Qfel627026
2078.Bambo346026
2079.mc kali535026
2080.magdzik584545026
2081.dudi121194026
2082.Malutka19294026
2083.pinio07324026
2084.danio02213026
2085.Kościerski Fan253026
2086.peter_olesko303026
2087.Zolno483026
2088.Puchacz643026
2089.LG72242026
2090.Blada_Twarz332026
2091.8318392026
2092.Kwachu Irl350026
2093.huczekBKS245025
2094.Le Chacal745025
2095.wtw174025
2096.mi3ci0ooo524025
2097.JVC203025
2098.duc213025
2099.kibiccc213025
2100.greenfan293025
2101.bart1234303025
2102.Droplet403025
2103.Drops_bks202025
2104.jarząb1993202025
2105.Lechia1975252025
2106.Newska292025
2107.kuba czaki442025
2108.bks241002025
2109.mich_89171025
2110.Grzesiek_w911251025
2111.Rogal76321025
2112.cise421025
2113.Piter00681025
2114.gse400025
2115.boy12551438024
2116.krychaa505024
2117.LG45204024
2118.johnyqq484024
2119.Oskar_Lechia93133024
2120.kiti203024
2121.Hamer_bks303024
2122.sysiu423024
2123.Tangens182024
2124.Gregor1010242024
2125.Tomek-Osowa252024
2126.Bartek_LGFT272024
2127.Rom_LG181024
2128.Leon1986351024
2129.pablos99471024
2130.miko01735023
2131.Andykoda905023
2132.olis12304023
2133.gabba83303023
2134.LeN413023
2135.Szefinho202023
2136.DarkNinja195232023
2137.adi237242023
2138.khatos252023
2139.Pitkowski14252023
2140.Monta201023
2141.SKOTEK201023
2142.Ciavar381023
2143.AVE LECHIA506022
2144.Mnich926022
2145.Uazi254022
2146.kristo76103022
2147.ciastek253022
2148.oshi323022
2149.Arasio523022
2150.Kuba_LG202022
2151.SilveR_LG202022
2152.Ahmed21302022
2153.mazurinho87342022
2154.Tomek_Olszynka822022
2155.BKS-WKS-TSW261022
2156.Jedker194021
2157.krystek28474021
2158.bati1999494021
2159.mariusz777203021
2160.spike-lechia263021
2161.stero87313021
2162.wlodek_15333021
2163.aga_gda373021
2164.budowlany-LG102021
2165.kubanczyk112021
2166.Maly_Tcz152021
2167.Lee212021
2168.dolarek007302021
2169.lechu171021
2170.Gringo1985201021
2171.SpikeLG221021
2172.Cris95_LG281021
2173.kauzen331021
2174.Damek190021
2175.Kurcab22200021
2176.Grzesiu_LG370021
2177.wiernylechii426020
2178.19BKS45736020
2179.lechista81365020
2180.voytas354020
2181.barni203020
2182.Szabadsag142020
2183._jac_BKS152020
2184.oneal172020
2185.tyli172020
2186.darioosheck222020
2187.Jacek_777292020
2188.kubaseki123312020
2189.knosisium322020
2190.Bialy Lechista342020
2191.gino128462020
2192.Julia__91020
2193.bartek1988101020
2194.rz3k4151020
2195.kat161020
2196.rbr301020
2197.kempes200020
2198.-mati97-244019
2199.PP1906ts343019
2200.sienio363019
2201.kacper-BKS202019
2202.conradinho5252019
2203.pietka272019
2204.Marcool282019
2205.TML_Cichy221019
2206.Maciek_LG241019
2207.Inkwizytor311019
2208.Fiordys545018
2209.cyber10224018
2210.Kosavixa624018
2211.adam9953018
2212.MlodyZJasienia93018
2213.krzoki1852018
2214.szparag0252018
2215.Machlin09162018
2216.kto to222018
2217.rze252018
2218.Monta7302018
2219.wancik101018
2220.berdzielek131018
2221.Andreew271018
2222.WooCash15351018
2223.ciumak170018
2224.duzyrysiu250018
2225.szyman485017
2226.Michał_LG474017
2227.TERi73017
2228.andzia143017
2229.mimwis143017
2230.hektorp213017
2231.ademco273017
2232.elchico25403017
2233.Fragles9482017
2234.OgurMorena102017
2235.Veritas102017
2236.lechista94112017
2237.Leon92142017
2238.BKSLG162017
2239.Buzun162017
2240.Lechista1988202017
2241.pruszczanie202017
2242.Boldi282017
2243.Grembos1332017
2244.robert007442017
2245.bolman85101017
2246.bartekorunia121017
2247.LechisTa___121017
2248.kropcio921201017
2249.Pepe77201017
2250.RPEJCZ231017
2251.dab271017
2252.leman321017
2253.Lechista01361017
2254.creative12431017
2255.ferrari1990461017
2256.yogi86240017
2257.sialalala876016
2258.mazurinho23183016
2259.chylia323016
2260.arek_lechia92353016
2261.Kosa_Slupsk503016
2262.Sebas_Lechia643016
2263.urbi.gda52016
2264.Klo102016
2265.Piotr ZIEŃCZUK192016
2266.BKS_RAFAL202016
2267.gem202016
2268.paintful232016
2269.PraustPL402016
2270.siwy123_51016
2271.timmy91016
2272.interspace101016
2273.endi81191016
2274.Seki281016
2275.antisystem311016
2276.kolo101371016
2277.marcin207140016
2278.kynio1989230016
2279.krakus_77310016
2280.Adam02200053015
2281.cygiLG9453015
2282.waldek93015
2283.BioShock153015
2284.anutka343015
2285.TBG433015
2286.kataryniarz633015
2287.szmitek93392015
2288.pucek913102015
2289.steryd112015
2290.sadoLG132015
2291.KamilP152015
2292.przelas182015
2293.Andrew88512015
2294.Lechista200141015
2295.kempes691951015
2296.mg7351015
2297.Robert7651015
2298.Mane91015
2299.19TypowyTyper45101015
2300.marian190101015
2301.Oddajciechade101015
2302.Jarekrus1987131015
2303.guslaw151015
2304.kamil795151015
2305.StasiakLG151015
2306.Erooos171015
2307.jazdun191015
2308.Mariusz 1109251015
2309.Jay311015
2310.LG_WP311015
2311.czarek-kruczek200015
2312.LECHIAOSOWA300015
2313.Olo320015
2314.korzeń420015
2315.jar1656014
2316.lechiawariat533014
2317.Orion13292014
2318.voronwe102014
2319.endryjiu112014
2320.Ostaszewianin122014
2321.Thon202014
2322.fibor242014
2323.fronda_gd282014
2324.bubLG372014
2325.IgnacMasta111014
2326.Kozaqczelk141014
2327.przemas9010141014
2328.bart zspx151014
2329.lisek01161014
2330.marekchudymix171014
2331.johnnybravo201014
2332.pukelos201014
2333.a.d.a.m.241014
2334.SULG251014
2335.jaguarBKS150014
2336.M4R71N150014
2337.zawiś220014
2338.ArsenalFC103013
2339.kacper1121103013
2340.lolas4103013
2341.kielas86203013
2342.Brylant UT52013
2343.piastfor52013
2344.FajnyRadziu72013
2345.DoDo111102013
2346.kubalechia9-7122013
2347.Wiater152013
2348.Drake_86172013
2349.Ktośtaki192013
2350.przemekt1992302013
2351.Forza Lechia432013
2352.wagon 13772013
2353.19UniaTczew2251013
2354.rafal-lechia51013
2355.turek2751013
2356.......101013
2357.GurskiLG101013
2358.JayJay29151013
2359.Rafles151013
2360.wojtaslechia241013
2361.maciusx220291013
2362.Rafi01typer301013
2363.A_J311013
2364.Sleyker401013
2365.slot50013
2366.Brutus100013
2367.Lechia Karwiny150013
2368.Joker24170013
2369.Dominik_1993180013
2370.julkaaa180013
2371.CinekBKS200013
2372.jacekLG220013
2373.Dawid LG250013
2374.urban58304012
2375.radcio283012
2376.radas423012
2377.Inc199052012
2378.Sebekgd52012
2379.based82012
2380.Gurgolagalergon102012
2381.bexes202012
2382.marcinbks8202012
2383.carlic302012
2384.AntyHejter51012
2385.jacpis51012
2386.Jagoda51012
2387.Piotrek_ZaspA_251012
2388.gaferfafer91012
2389.maki8091012
2390.jagodxxl101012
2391.majslaw101012
2392.NIGHTRIDER_BKS101012
2393.swistak19101012
2394.WhiteDeath101012
2395.Lechista_1945121012
2396.rafal_1986141012
2397.grocikk151012
2398.KoRny151012
2399.olympique151012
2400.ZielniK82201012
2401.Tylko_Lechijka211012
2402.polniuman95241012
2403.mlodybibret90012
2404.lechista_osowa130012
2405.atom005170012
2406.janusz1970170012
2407.tomus2619103011
2408.bbbartusutd52011
2409.robcio52011
2410.e-migrant82011
2411.pawelWKS82011
2412.egoon122011
2413.gromthor132011
2414.sebastasse152011
2415.paprikoss192011
2416.Mati86202011
2417.olo17302011
2418.junior199851011
2419.Kilik4551011
2420.Memek51011
2421.mlooody8451011
2422.Natalia_LECHIA51011
2423.Szymik51011
2424.danek12871011
2425.Borys_xD101011
2426.patrykus1494101011
2427.pniok90101011
2428.pairo121011
2429.bob1131011
2430.Xlol131011
2431.Siwy TLG141011
2432.Putosik151011
2433.wmg_bks151011
2434.macieklechia181011
2435.strzabek201011
2436.daniel9891301011
2437.brunecik_86431011
2438.tomek22260011
2439.karolbork100011
2440.mackowybra06100011
2441.Pablo_LG100011
2442.terr0rysta180011
2443.DW84190011
2444.zawszeLG220011
2445.bos154010
2446.KrystianLG113010
2447.Kapi_Lechia173010
2448.Mat1982253010
2449.MaxFarenhait253010
2450.Siara253010
2451.emil21Lechia52010
2452.marcinr52010
2453.LukasGda102010
2454.mundzo142010
2455.gelina88252010
2456.jestesgrubyy252010
2457.LEWIATAN572010
2458.shochu21010
2459.dawid_2151010
2460.maciek_wybrzeze51010
2461.MksKotwica51010
2462.nxd81010
2463.luk 77791010
2464.azael101010
2465.LGFan101010
2466.Tiesto25101010
2467.zajkos1171010
2468.matheus221010
2469.Mazur88351010
2470.dawson77391010
2471.hssat50010
2472.seagul60010
2473.Novi80010
2474.herman150010
2475.Marcin-dataktyw150010
2476.k-11180010
2477.awder200010
2478.MenfromHell69409
2479.łysy morena12209
2480.Lechistas17209
2481.kibic1018209
2482.młodyBKS19209
2483.misiek7720209
2484.Scrufyy22209
2485.amarkus44109
2486.Oruniak854109
2487.adam_gd5109
2488.Butek5109
2489.GeniuszLG5109
2490.greg wyspa5109
2491.homey845109
2492.j885109
2493.kik5109
2494.lgkrwn5109
2495.L P5109
2496.mateusz.el5109
2497.pioootrek_105109
2498.Slepy_WMG_5109
2499.wojtt295109
2500.arturobartini10109
2501.bavelinho1110109
2502.szimi9210109
2503.tzej10109
2504.wojtas800010109
2505.piekarz13109
2506.laska0314109
2507.Slawewer14109
2508.prezesoo15109
2509.Scorpion15109
2510.Cheguest18109
2511.PTAQ KSC QN19109
2512.jarosz_LG20109
2513.Spawik300024109
2514.DexterMorgan25109
2515.razec25109
2516.robza25109
2517.buszek896009
2518.Joey9009
2519.Danes10009
2520.Lerek10009
2521.14g11009
2522.arash16009
2523.szaman19009
2524.Westham8818408
2525.areknd22308
2526.aadriank35308
2527.wermut59308
2528.Lesiu005208
2529.Arek19909208
2530.oskarenko9715208
2531.Rychu20208
2532.Chris092108
2533.wojtek263108
2534.metju364108
2535.adriann5108
2536.filip1988r5108
2537.kostek445108
2538.misiekpb5108
2539.młynnaprostej5108
2540.MWTWBKS5108
2541.Polak835108
2542.sebolec855108
2543.SLASKFAN19475108
2544.luban.bks6108
2545.dziengiel8108
2546.damianzgda9108
2547.maliq19099108
2548.nick9108
2549.kapsel10108
2550.paaff10108
2551.yogi11114108
2552.BiaIo Zielony15108
2553.zbylon15108
2554.cycyc20108
2555.LG -zS21108
2556.Mateo92222108
2557.bulek27108
2558.NPLG33108
2559.Dryjer49108
2560.Kaszeba5008
2561.hidaet6008
2562.Cinek207008
2563.mottlauspucke7008
2564.oOsSa9008
2565.ArkaFaaN10008
2566.Jak.plo4910008
2567.MacP10008
2568.dana11011008
2569.Natej13008
2570.Forza BKS15008
2571.Inko_Lechia15008
2572.jacek_lg_9615008
2573.Adams g19008
2574.m250745307
2575.Lechiista5207
2576.snower13207
2577.michalmimi1119207
2578.dexio8920207
2579.1906bartek39207
2580.krs2107
2581.ryba3107
2582.bartolo5107
2583.cebciu5107
2584.cichyshn5107
2585.futbolowa5107
2586.szatan81_20055107
2587.mroowagd7107
2588.Maniek818107
2589.rafalski8107
2590.oszolom9107
2591.Dzogoort10107
2592.tylko_bks10107
2593.WięcWstań10107
2594.XavierHernandez10107
2595.bobek9415107
2596.totti211224107
2597.z.w.renoma29107
2598.JayJay_Johny30107
2599.w samo poludnie4007
2600.aareck5007
2601.Chudy_Przymorze5007
2602.czara5007
2603.krata5007
2604.krzysiek105007
2605.Lechia_Slask5007
2606.matim9965007
2607.Siwekk5007
2608.skrytożerca5007
2609.biceps8007
2610.kabala8007
2611.duch...9110007
2612.Grzela18210007
2613.K...10007
2614.marcin1986mal10007
2615.maverick4610007
2616.ossa dortmund10007
2617.tince10007
2618.jp_15007
2619.kombajn7815007
2620.Mosiu25007
2621.nQs46007
2622.ArtiP14206
2623.krzyzak9018206
2624.Pines...19206
2625.pawciooo1539206
2626.ziele199154206
2627.superfan2106
2628.barambolgda5106
2629.Cymez5106
2630.dede225106
2631.Gen.Italia5106
2632.gronek i oman5106
2633.Kedziu5106
2634.KIBIC885106
2635.Mejson5106
2636.myszka035106
2637.piotrek15106
2638.Stefan 19455106
2639.AdiiLechia6106
2640.zwingiew6106
2641.fast_lopez8106
2642.chrzaneek-10106
2643.Falckpolonus10106
2644.Pawacki10106
2645.demon00212106
2646.Franco14106
2647.Lechista8316106
2648.niekumaty17106
2649.ireneusz19106
2650.Piter_Gdansk19106
2651.galizero20106
2652.jutub20106
2653.Edao22106
2654.Puri25106
2655.error30106
2656.JLB34106
2657.carpaccio1006
2658.igii1006
2659.Soban1006
2660.tygrysek_sl1006
2661.Jacooobs2006
2662.Dodzius4006
2663.mzl4006
2664.14885006
2665.Acres5006
2666.Buba575006
2667.Globtrotter5006
2668.kapo265006
2669.kielas5006
2670.Liban5006
2671.luyak5006
2672.Pol-X875006
2673.sebastian2455006
2674.zygas705006
2675.damian17-19886006
2676.marien10006
2677.scottie10006
2678.świr_lechia_9010006
2679.dejek14006
2680.kropcio9217006
2681.chudini0000125006
2682.cezar_1334006
2683.turystaLP4205
2684.mietkafaja5205
2685.Piter8989895205
2686.waldes865205
2687.LECHU2815205
2688.ewka_forever45205
2689.kristos1105
2690.marcin00601105
2691.krzyzak2105
2692.gojas883105
2693.MW19923105
2694.zydor3105
2695.Enzymx4105
2696.Kajunia5105
2697.KlemensCiapa5105
2698.paczek5105
2699.fanatic956105
2700.Zafero9105
2701.Gajoss510105
2702.JASTRZAB10105
2703.Łysy198010105
2704.SzymGda10105
2705.osa1111105
2706.DanzigDanzig13105
2707.siorek7716105
2708.TeCet20105
2709.jaaktoinny2005
2710.Welnik2005
2711.Soochlyn3005
2712.L.G.Z 764005
2713.a965005
2714.AREK001125005
2715.gorbaczov5005
2716.Kaarol885005
2717.L_G_5005
2718.Marko_19915005
2719.ogur5005
2720.platek5005
2721.sebolec5005
2722.Sernik225005
2723.SopotzLechia215005
2724.TOPOS LECHIA5005
2725.TswBksWks5005
2726.zzukk5005
2727.Grembos8005
2728.duch..9110005
2729.GLK10005
2730.mati690110005
2731.Tarin10005
2732.DraganJ13005
2733.bluearkadius14005
2734.Tomix7016005
2735._PLEMNIK_17005
2736.tarzan17005
2737.małyy9319005
2738.wuel-8123005
2739.zyleta197596804
2740.traper2966504
2741.tomciomrozio16204
2742.BałtykGdynia5104
2743.Budweiser905104
2744.LECHIA15104
2745.młody6665104
2746.funial7104
2747.Rudy10104
2748.sebastiannnn27104
2749.lufa_house_babe38104
2750.Dominik932004
2751.haze724004
2752.Joker94004
2753.Adis85004
2754.A.s.i.A.5004
2755.Bartek-Gd5004
2756.broendby5004
2757.DamianGd885004
2758.DlugiKDV5004
2759.forza_jaga5004
2760.GrublonOrunia5004
2761.koh-i-nor5004
2762.Maciekkk5004
2763.Michuu19475004
2764.mikemike5004
2765.Mikeyyy5004
2766.Radolec5004
2767.Rob_LG5004
2768.Sefcio75004
2769.sokolinski5004
2770.STG5004
2771.szpadlov5004
2772.TechnoBoy5004
2773.trebel5004
2774.wagon85004
2775.wiesiu14645004
2776.XWISLA885004
2777.ŚRÓ6004
2778.bodix7004
2779.prglg7004
2780.Terrencex7004
2781.Wiecek867004
2782.karus988004
2783.lucasmrz8004
2784.manah8004
2785.ciamajda9004
2786.Dee9004
2787.s.w.9004
2788.Żółwias239004
2789.aichel1510004
2790.dominique10004
2791.pasztet1410004
2792.Suress10004
2793.Świeca7710004
2794.TORBICKY11004
2795.klacik713004
2796.Sysiol13004
2797.sienio00015004
2798.Boski-LG16004
2799.Wania19004
2800.Bunia20004
2801.GRUBY_BKS20004
2802.MajkiP2120203
2803.stefanbatory13122203
2804.Kazimierz4103
2805.dolny5103
2806.ssebastian715103
2807.krótki8814103
2808.kkurczakk15103
2809.tomasz-kl15103
2810.Damis8917103
2811.BarTek_tLG19103
2812.lechia042003
2813.Karolek_7573003
2814.KLG3003
2815.KOŚCIERZYNA3003
2816.seb1173003
2817.andreas4003
2818.mariusz904003
2819.wlodinho74003
2820.Adzik225003
2821.anchrzak5003
2822._areczka_5003
2823.A-Seed5003
2824.bartek05003
2825.Chmielu2215003
2826.CHWM785003
2827.dariolinho21115003
2828.Eros_19855003
2829.Filipson5003
2830.gregory5003
2831.grom5003
2832.jefman5003
2833.kibic795003
2834.kikut-Lechia5003
2835.kongo5003
2836.Kowal20015003
2837.krygi5003
2838.kuba_5003
2839.KuchiWKS5003
2840.LGŻ5003
2841.Lolex_5003
2842.marionetka1025003
2843.MatiStogi_935003
2844.nickon5003
2845.Patrique5003
2846.rojsik115003
2847.sallcia_morena5003
2848.samo zło5003
2849.TylkoLG5003
2850.wisnia_PRG5003
2851.zbys725003
2852.daniel787003
2853.VentoLG7003
2854.Barney8003
2855.brzozak10003
2856.j00gas10003
2857.Kama92Mława10003
2858.wks śląsk10003
2859.Jasiek9313003
2860.Mateusz_1015003
2861.kezman16003
2862.FujitssuLG20003
2863.Asiunia21003
2864.adix9976202
2865.arasgdansk4102
2866.Armfootballer5102
2867.fiz5102
2868.Jarząb5102
2869.stefan775102
2870.tomek3lg5102
2871.m71m6102
2872.Siergey7102
2873.heniek9410102
2874.XanthiQ12102
2875.pawel.k19102
2876.crisslg25102
2877.gerard198729102
2878.cichykibic1002
2879.maly_LECHIA1002
2880.Twardy1002
2881.artman2002
2882.cyc2002
2883.Lechia19932002
2884.penc-lg2002
2885.Boldox3002
2886.cyber3002
2887.Darken3002
2888.jaro82gda3002
2889.Kubaseki3002
2890.Adamss904002
2891.BrianLG4002
2892.Dodjo4002
2893.Klimas4002
2894.niiu4002
2895.tata19604002
2896.adash5002
2897.Artur__LG5002
2898.Bednar5002
2899.betonLG5002
2900.bucior-gda5002
2901.Hamer Only 855002
2902.Hodor5002
2903.jankes00795002
2904.Kosmo055002
2905.LDM5002
2906.lechucjusz5002
2907.MaciekRogalski5002
2908.marys5002
2909.Miszie88-LG5002
2910.Mlody_Lechista5002
2911.radosnY5002
2912.Rhomcio5002
2913.Robert5002
2914.tower6665002
2915.wombat445002
2916.Alerion6002
2917.beny_lechia7002
2918.Papież7002
2919.lechistaxWRZ9002
2920.Adam__LG10002
2921.Laga198810002
2922.Pawełł10002
2923.PuMa_Lg10002
2924.ultra133714002
2925.partyzant_15002
2926.Zegar929201
2927.PEGAZ24201
2928.akfarel4101
2929.Matesikk4101
2930.bertport5101
2931.Boczniak5101
2932.Jareczek_5101
2933.M3rcin5101
2934.MaTiX5101
2935.OruniakLG5101
2936.Ozziontko5101
2937.pampelua5101
2938.paulus805101
2939.WKSbialy5101
2940.armata.gda6101
2941.eldokarol7101
2942.buba9101
2943.misiuzkreska9101
2944.ziomus1010101
2945.rafix12101
2946.Czarny_8913101
2947.knedel13101
2948.GrublonGda15101
2949.karel18101
2950.ŁukaszŁukasz25101
2951.AvB1001
2952.BadBronson1001
2953.kosar951001
2954.milk1001
2955.clapek12001
2956.Jake2001
2957.MaciaS_BKS2001
2958.owad2001
2959.bankens884001
2960.Dawid Rajkowski4001
2961.FC KARTUZY4001
2962.jabol764001
2963.Promykk4001
2964.rafi46114001
2965.vlepka4001
2966.Adrian215001
2967.artlechia5001
2968.artur____lg5001
2969.Czarny_Wrzeszcz5001
2970.Dany5001
2971.dzolo5001
2972.fazi5001
2973.fordern5001
2974.h. cumberdale5001
2975.jacoz5001
2976.klops1875001
2977.Kornel5001
2978.koziol5001
2979.lama5001
2980.Lechista92.5001
2981.LGFansTczew5001
2982.mar13ek5001
2983.mariuszT45001
2984.michalz14275001
2985.orson1825001
2986.Papa Dens5001
2987.piaskowy45001
2988.piotr.lechia5001
2989.Pudel5001
2990.robson_pl5001
2991.sdsd5001
2992.shw5001
2993.TROJm5001
2994.KOZIKUS07001
2995.michael_cfc7001
2996.kuchcik298001
2997.North8001
2998.Suchanino_9001
2999.bosi00710001
3000.Gifted10001
3001.Jacek_7710001
3002.mielew10001
3003.Qba198010001
3004.strzelec198010001
3005.marcinecki12001
3006.starry5514001
3007.TradycjaWiara14001
3008.zegar14001
3009.rmanczak15001
3010.ekwiwalentny30300
3011.PeterMG44300
3012.Cinzentaj8200
3013.Lechista__Osowa3100
3014.Rajkowskip19974100
3015.SoltysIII4100
3016.Asmodeus5100
3017.AX_GD5100
3018.B rianek5100
3019.Cinek2519915100
3020.Kosmo_GDA5100
3021.krzysten5100
3022.mateuszw7905100
3023.Młody Juby5100
3024.pitu295100
3025.RADUNICA5100
3026.rillo5100
3027.Sly5100
3028.Wiejus5100
3029.kuba38716100
3030.KropekLG26100
3031.Bruce1000
3032.chris651000
3033.cool.is1000
3034.dalach1000
3035.graaf1000
3036.hongkong19451000
3037.kielas151000
3038.ktos211000
3039.LGbrzezno1000
3040.madrista161000
3041.Nowa_Huta1000
3042.olunia1000
3043.Przymorze19451000
3044.ArturSkrzypczak2000
3045.baku112000
3046.Adi_Orunia3000
3047.CEWA3000
3048.filip.ita923000
3049.Kozik83000
3050.Lukazs3000
3051.pomp883000
3052.pio88tr4000
3053.Arrancar5000
3054.benekk5000
3055.Bob-LG5000
3056.Filu5000
3057.FRUZIA5000
3058.irofin735000
3059.klocek805000
3060.Maselniczka5000
3061.sokolsmart5000
3062.starbury135000
3063.VIOLETA65000
3064.X-x-X5000
3065.Peczek Drutu6000
3066.P4BL07000
3067.pnt298000
3068.scarface88gd8000
3069.gajos2210000
3070.Goombee10000
3071.Humbucker10000
3072.MIłosz_Tczew10000
3073.bananza14000
3074.miki_brzeźno15000
3075.Bentley6020-1
3076.KJ_922910-1
3077.marcin_LG400-1
3078.brasiliana500-1
3079.DimeLG500-1
3080.goqz500-1
3081.krzysiekdm500-1
3082.Markur500-1
3083.P313500-1
3084.PiotrekGD1980500-1
3085.sylwia.9011500-1
3086.Przymorze_Fans600-1
3087.Werder700-1
3088.bbbors800-1
3089.L_U_D_I800-1
3090.Dunst901000-1
3091.Einherjer1000-1
3092.r4nd1100-1
3093.Seki lechia1200-1
3094.slavo311200-1
3095.Pawacki_LG1300-1
3096.Przemas9391300-1
3097.boli_jak_myślę1400-1
3098.Omsk2600-1
3099.KacperBKS4520-2
3100.Przeemaas90810-2
3101.Mihofont910-2
3102.xKRZYWYx910-2
3103.keype1010-2
3104.Asia_ziom121110-2
3105.Jay Jay2610-2
3106.Fiolek_prg3510-2
3107.figus200-2
3108.kuba111300-2
3109.stena300-2
3110.Karaś400-2
3111.Pie400-2
3112.pingwinpikpok400-2
3113.ziemba400-2
3114.Achim500-2
3115.Bukol500-2
3116.el_piocho500-2
3117.Himenes500-2
3118.karola_LG500-2
3119.kropek37500-2
3120.Ścina500-2
3121.wajsopot500-2
3122.whitegreen90500-2
3123.ZabiankaLG500-2
3124.MuMiAa700-2
3125.figlars800-2
3126.mara1985800-2
3127.Przybysz800-2
3128.Roobert_800-2
3129.Addi86900-2
3130.DębLin 19161000-2
3131.Lechista_UK1000-2
3132.monitom731000-2
3133.norci19891000-2
3134.ashanti0071100-2
3135.junior_BKS1400-2
3136.Patryk162000-2
3137.Przymorze_LG1510-3
3138.rev1510-3
3139.Zlewak400-3
3140.adasiekgda500-3
3141.BlaLeo500-3
3142.James500-3
3143.LukaszEssen500-3
3144.miras_21500-3
3145.Osowa_84500-3
3146.Pele03500-3
3147.rabiola500-3
3148.rybbaa500-3
3149.ryszard49500-3
3150.Szypeć500-3
3151.TarasLG500-3
3152.tatar500-3
3153.wagon wars500-3
3154.winotoo500-3
3155.zebro2000500-3
3156.bezcenny700-3
3157.franek2400-3
3158.OrZeCh_BkS3820-4
3159.Emp_IX710-4
3160.bejnar1010-4
3161.kysiu321010-4
3162.marcus001510-4
3163.mr_french1510-4
3164.jachu92200-4
3165.LG_Fans200-4
3166.MaciekLGD200-4
3167.Mateo92300-4
3168.cruz400-4
3169.Formixsiara400-4
3170.heinzab400-4
3171.JumpZiom400-4
3172.pawix4400-4
3173.przemas91400-4
3174.QjoN400-4
3175.waski303400-4
3176.Wladis81400-4
3177.BaliATD500-4
3178.BATON500-4
3179.ed1500-4
3180.hindus500-4
3181.Junior23500-4
3182.Kam_swl500-4
3183.kosciak500-4
3184.kwaq500-4
3185.Lechia Ols500-4
3186.LGFCE500-4
3187.malyr500-4
3188.piter812500-4
3189.prawda500-4
3190.Qba_BKS500-4
3191.SedlaGniew500-4
3192.sheads500-4
3193.WKSXXBKS500-4
3194.ŻółwLechiiStanu500-4
3195.LubieGrube1000-4
3196.activ WMG1200-4
3197.TokoVanBuuren1200-4
3198.kackop173800-4
3199.M.P.610-5
3200.JOKA.one1110-5
3201.BartolLG1910-5
3202.bieda224100-5
3203.duxet100-5
3204.Hondacrx100-5
3205.KubaPruszcz100-5
3206.lechia1945100-5
3207.wisio100-5
3208.Wojtek_lechista100-5
3209.Adol200-5
3210.dudu1998l200-5
3211.H05001200-5
3212.jureczek200-5
3213.Palegreeno200-5
3214.rafik2509200-5
3215.saddam27200-5
3216.tadeusz82200-5
3217.chinek87300-5
3218.chudy_mix300-5
3219.lysy93300-5
3220.prezi300-5
3221.wilq300-5
3222.Daro 79400-5
3223.Piotras05400-5
3224.CEZARLG2500-5
3225.dominisia500-5
3226.furio500-5
3227.Jarekgd95500-5
3228.mazurowiec6500-5
3229.mww500-5
3230.new exsaracen500-5
3231.skun500-5
3232.yasioo_LG500-5
3233.olisadebee900-5
3234.Bartosh1000-5
3235.knowy1000-5
3236.LGUK1000-5
3237.forest881300-5
3238.anna861500-5
3239.eckuba1600-5
3240.lechia751610-6
3241.Adi19451000-6
3242.grisznak1000-6
3243.Maciek-ZiM1000-6
3244.Mielas.pl1000-6
3245.ms741_gdansk1000-6
3246.JAKUBS1800-6
3247.XvX1900-6
3248.ArekLG2120-7
3249.BarcioldCMC600-7
3250.Belmondo19831900-7
3251.ziomek500-8
3252.Drevnopulos22900-8
3253.Dziki_18900-8
3254.Lechista_92900-8
3255.AWeisburger1000-8
3256.feder1000-8
3257.rozen11000-8
3258.mlody201000-9
3259.DaroDjarum1500-9
3260.Kufel2200-10
3261.Łylacz501300-10
3262.ashcom700-10
3263.ryba_bartek1000-10
3264.BestiaLG1500-10
3265.kiko772000-10
3266.LEGIONISTA 19163600-11
3267.bezwzgledny1200-12
3268.marcin.j1700-13
3269.MaciejzGdańska3400-14
3270.trzczy1600-15
3271.jozin6620-20
3272.DerekVanHorn26000-60

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie