Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
LIGA BETONÓW
Podstrony:

Tabela wszech czasów

wszystkie rozgrywki

m.Betonme100%ost.pkt.
1.P.Z.196321502175
2.Cebula201222102141
3.materac209420102100
4.CHIP201320402050
5.Burak203319102035
6.zawada197920502016
7.Gianni180917801994
8.browar-57197419801976
9.cool178619801971
10.slawkowicz193819001969
11.Zielka183820301968
12.gilgacz192819501958
13.Jacek1182220601956
14.Tomek72202419201937
15.Harpun184621701914
16.lichnowiak189919001912
17.Vito194620001904
18.pif44191418401893
19.Laik200019501892
20.karol71gda194617401892
21.Damianosik183516601889
22.elber68167319301875
23.Bodo184421001873
24.dd100190419801873
25.lukaszgda175019101871
26.piero184917701856
27.Kilmister186618501847
28.diraj197421501843
29.Viking191117601841
30.arbero188218301805
31.Cezar163421901787
32.hubert180817601752
33.Kufel188118101749
34.MarekM178718301748
35.marektoronto173520001737
36.TAO-TAO184217901732
37.Tjas1190316801723
38.oxen75173516901721
39.kozik4182918101719
40.krootki198016801707
41.LECHISTA HH210217101703
42.WaCeK206416201691
43.kurczak182014901689
44.k_v153616601673
45.ADM1971173017901662
46.filecik157916001646
47.Wojtek_laska171917001637
48.Cygnus x-1157716001637
49.Bart160216601632
50.eMPe170815401628
51.Synek186616201622
52.Wielki Brat173714701613
53.Sarpek179815501608
54.BeKSa59158616001592
55.filet9162715801588
56.Szpila191419401583
57.Serek183115701582
58.SZWEJO173512701579
59.halbert160517101571
60.zuri179416301570
61.misiaq163615801569
62.dark angel157214201568
63.MSZE175814001568
64.PAWEł68162214801558
65.Juzio197420401557
66.SPECJAL 84160014601549
67.leh3166815401547
68.Wojtek_Wojtek2160614401544
69.radek1976-03173116101540
70.Pasza3170416101536
71.Evergreen176415501533
72.szewc89196018801532
73.Leszeklv157114701527
74.TommyLee132816601499
75.kakula7171514901497
76.przytar158914701497
77.Gredi174413201486
78.louis125152312101482
79.rysium4159014701474
80.jasiu.5163815101472
81.ADI1194619001467
82.ichman189819301466
83.jacgor99145614501460
84.gegroza148214301455
85.herta164715101448
86.wprzem165413501435
87.lomraj164612801419
88.wieszczu146315401417
89.Czarny68169716701415
90.ppaw10157115601414
91.myszon147814301408
92.fan23126914101405
93.Gaweł148614501400
94.Primo143214401393
95.jur168313801393
96.Ben188317201391
97.andares130114101381
98.bartoszgda144112501381
99.gks147914601380
100.BastionPrawicy143412401379
101.aram116814801376
102.Fliper153414901369
103.JENDROBEN158811701368
104.harnasm143714601366
105.KIBUL160410001353
106.Hydro52168313301351
107.qnik75145913701344
108.yossarian1979137313401344
109.gucio99142312801334
110.kordes141314101325
111.msj131412101312
112.greg196148411601302
113.portos132413501299
114.mlody26143312201297
115.beast125713601289
116.Raf_Old_Town123112401288
117.kura1975150612301282
118.mirekgd100135613801272
119.arbi143314401257
120.lis172016001255
121.szczesciarz1972131811301254
122.robson35162514001253
123.Mrozo_GD130816001250
124.jef137814001249
125.cYcLG113512901246
126.rafik133511901237
127.kropek82136312101236
128.dziadek4135011701229
129.wrzeszczanin146013101227
130.marek92maras159312601220
131.krzysiek26gd14479701217
132.szatan4169814501210
133.ropuchapl133011901209
134.HoNdA120911401203
135.toudi818135711801202
136.sylamicia133913701192
137.RAFCI81150512401191
138.Twardy76116712301191
139.visior7272128511101189
140.Browar57125010901184
141.macostry123813401180
142.vgr114612301180
143.wwgrzesio114512301174
144.Zielonka84132213201173
145.ProJack12619401170
146.okon125511901169
147.mario70131711801155
148.LG Irlandia113410801155
149.Bodzio6126710701143
150.MaciejCh128611401138
151.AGA1115610801138
152.wojteks23134613901130
153.bolek43150912701130
154.LGFT...SM117212001129
155.grzy125411101127
156.wlodzimierz50134213501125
157.Spren116710001119
158.RAFALINDA76131312401110
159.corb01115610301105
160.Zielak167014701102
161.LGPG128612501094
162.LG_sztum99711401094
163.slaweklis158013101083
164.Endriu281280128812701080
165.mandaryn7612298401080
166.WWW123710301075
167.kuczo11429801072
168.PREZESzBRZEZNA113612301070
169.jezyk10529701070
170.dm_gda121911601064
171.Lew Polnocy102212001062
172.klonek77136811001057
173.Slawek133811601055
174.pompej103510401051
175.Lary11796612001049
176.yahu73110110801046
177.kendzior96211701041
178.gajos134310901039
179.tomas94410401029
180.szycha83115011501022
181.ZeteMKa10749401019
182.LechiaGdansk93117410701018
183.Great Egoist10679901017
184.ramka999115610801015
185.Pazur101011801014
186.tomas_1125101210901010
187.szajba13112312001009
188.animag9409001006
189.owsiaklg145114401005
190.jzawierski149912001005
191.cormack99010601002
192.korpak9391100998
193.Krilu9921050989
194.Rooz1117900978
195.Misiek_fan10911080975
196.korpol1066880975
197.CUKIER 197311941110974
198.bukos111071030969
199.mundek8410961010969
200.marecki851030890969
201.dar3cki1065870969
202.thorin771188830966
203.maksio1962950963
204.AR_LECHIA1063790954
205.Szyszka9911251210953
206.radstef11121020949
207.Zgrzewek983830944
208.celinka8710351130938
209.akbi8731090932
210.Jerem976950921
211.janz4911161190920
212.GOBO914820908
213.sikiweroniki864960907
214.bezdomny11521050904
215.rozbert1066900904
216.patryk407898900897
217.martin82867910896
218.wliku1074840896
219.michal23gda11551080895
220.iwan77712821150894
221.BigOgi10581050888
222.LG N12081090887
223.mil1023970882
224.kempczol1261870880
225.Killersus11391170878
226.czarny9975987860866
227.JAROSLAW1064690866
228.Rafi 76899880859
229.Dante957880859
230.zeusik18881040856
231.Seba90gd1044940856
232.adiOLIVA9881010853
233.alex.lfc1034840853
234.thomash42900920852
235.Tomala874810850
236.jeremi13401060847
237.ivie1144930842
238.a.d.a.m902910842
239.Matti813860841
240.BEZDOMNY010481010836
241.micdam919840832
242.oiram885870831
243.Picnick937830830
244.Scin1003870828
245.esio887850827
246.tomek784770827
247.szulc9311040825
248.mateyo779700825
249.ALEXA981077730822
250.sebo15841790819
251.DarKoo10011030816
252.avecezar4011261050814
253.cichy_61868850810
254.giraz828750806
255.MARCIN 2003833850805
256.slowik11811000804
257.Pesymista1046810804
258.LechiaLublewo810930803
259.Mazur796730803
260.kopara708830799
261.Davor871800787
262.yaku921770784
263.BEZDOMNY31052920781
264._NORWEGIAN_1016870780
265.kasiunia849810779
266.gargus906740778
267.mecenas15831720778
268.Kwas984810776
269.Matuzalem872940775
270.Abry17751610772
271.El-G798640769
272.kleik1091950767
273.BksCzernisWks1441810759
274.mrskrzat799780759
275.artur3279851770759
276.simonio907950758
277.zidane772950757
278.Dorotka893660756
279.ogan10621140755
280.TradycjaiWiara910800752
281.Adasp772780751
282.Niezalogowany991920748
283.Hevelius655800748
284.dychasopot961660748
285.Dulli841790747
286.DanzigZoppot1005900745
287.JoJoGd798730744
288.jatzi737830742
289.sibul_gda833730741
290.BEZDOMNY71049840740
291.milan792750737
292.slot1884740736
293.50czarny910820734
294.patryk90700830732
295.marcinm757690732
296.BEZDOMNY51049770729
297.andrzej72836690725
298.rastin794790723
299.marioWMG750780723
300.byczy1080990722
301.Barczi783630722
302.kris88666760720
303.Sprenio738640714
304.bubu06775720705
305.Mirek S653600705
306.AnnaK749640704
307.peran86722680702
308.KURAK807810701
309.rmf.fm626700696
310.luki82678630694
311.rafi31wro823720693
312.ToMeK91617800691
313.kamcio786750691
314.malina733740691
315.zenua1675710691
316.Pele_LG746710691
317.duffy_11036630691
318.malpa0110861020690
319.konik_morski804690689
320.Pietya684770685
321.sruba685560673
322.michmar664690668
323.gigi696610666
324.BoraBora76694730663
325.Formel683610663
326.lesnymisio773570662
327.adekprg678780660
328.Piter_625680658
329.Tomas 73699570658
330.jokasta722690655
331.zielu_92739680653
332.tita801440648
333.BEZDOMNY1837770646
334.MAR_K783850641
335.Kadlub3k745860640
336.Domin597630636
337.dynia674580635
338.zcbat693750634
339.stodżi621640632
340.kraak651600628
341.kowal39129781630625
342.endzi728580624
343.kasia_oliwa620470623
344.luki557660619
345.szparag01828790617
346.sielo91568540616
347.BEZDOMNY9822660612
348.zalik514730609
349.KasiaS545540609
350.Zemo87769690607
351.marcinelend584600607
352.zeta663570604
353.BETONEK88671660601
354.Dzikidingo639590600
355.Danfos633690599
356.KOMAR827790597
357.EmJay638660597
358.filipos572580597
359.1uzden606660595
360.verde604690594
361.BOCHAN701730592
362.macias1987gda617500589
363.WIWERTY605640588
364.bully538640587
365.stynka606640587
366.suicam765630586
367.jurek567550584
368.qny642580582
369.wajs567620581
370.pawko76521590581
371.Kwiatek740680579
372.dm17483660577
373.Buffet608540577
374.Trawa568610574
375.Kabanos636630573
376.DerekVanHorn639710567
377.s3atanic744820565
378.cze1984628640565
379.ulat698660564
380.rugby1981542580563
381.Najman679580563
382.sabato576500563
383.siwy21486540562
384.Narodowiec560580554
385.mariuszek 1969743740550
386.Lechista1980613510550
387.mikry517610549
388.hubi587790546
389.Diego819690546
390.Mati_BKS542560546
391.pacio507510546
392.p0g0_ŻBA550510542
393.grzesiek59854690539
394.ciuciek76632550539
395.ardem1567670538
396.kawa777796620537
397.swiniak609510537
398.koper667540535
399.Green LG759620534
400.LG-K694590532
401.raptor537480532
402.jastrzab81635600529
403.daro 72585490528
404.zyba530500527
405.Solos531480527
406.smb7272564580526
407.ADAMjestCOOL534590523
408.wisior69619470523
409.czerwik_BKS564490520
410.thomas13465480519
411.Glowa532610514
412.M.a.c.i.e.j511610513
413.piekarz79613540513
414.George510480512
415.Davix_CMC565590511
416.Łuki688520510
417.pacuh651580508
418.Gruszkin524550507
419.peter.w.1976731680506
420.sebolec21597520506
421.lechista9977650504
422.Ad1526520504
423.WOJTEKGRB77707730503
424.lolo62490510501
425.Marecki GD551600497
426.kuzyn544540497
427.kafadi570390497
428.Leon74512460496
429.7TM3741650495
430.burza16474540491
431.askier11503520491
432.gashead518480490
433.ORTEAM553630489
434.mareg483400489
435.asiulka490530487
436.Marian_Lechia444430487
437.pasi007472380487
438.Marlena7488540486
439.gmario570500485
440.goats495470485
441.kazik1986402450485
442.rafcio_man482430485
443.adwokat561510478
444.canter84566520477
445._Malik_431520474
446.JAWA1970471440472
447.ulg81877750470
448.Lewcinho718590470
449.zawacky-orunia458450467
450.Kamil_LG478500464
451.trampi518550462
452.Radix.pl394470461
453.Kamil94487460460
454.bartcr568480458
455.tomasz6112480430458
456.marcelitek419410458
457.WKSTSBKS683570457
458.false prophet462440457
459.barbapapa15538400457
460.DoCkii526570456
461.vwrobson416480454
462.LoloLG531430453
463.jacek1969477340453
464.kuba459530452
465.piotr1972495280451
466.krzysiek1979570400450
467.BkSs527480449
468.SamFrancisco474380449
469.shark709570448
470.Gin509420448
471.Marcel464450447
472.goofy469470446
473.KOP429420445
474.tomgda1442350445
475.onetent1728460443
476.Dudsson_LG487450443
477.Poggenkrug468420442
478.saton362380440
479.Jordanik557510438
480.murzyn82421440438
481.FcBull480490437
482.Ciavar09443480437
483.Kudi560460437
484.polonus75636510434
485.cienio442510433
486.Beson463500433
487.jaro1382480433
488.PawelOtwock416400432
489.big_danny434430431
490.JUBY15464500429
491.mejsner495490429
492.matle479410426
493.Lucky423370426
494.tomasik333597490423
495.Vit18hal472470423
496.agula479360423
497.pokrzywa7432370422
498.Byc23k530530418
499.eryk56549460418
500.Krzyżak_77430500416
501.malusia77461440416
502.darkLG373410416
503.Konrad413410414
504.Javier601540411
505.Gianni66593490411
506.MateuszMLG472420409
507.piasek438410409
508.kiko7434480405
509.perla489400403
510.kaskader00455390403
511.mariolinho433260402
512.zapadka77398520400
513.mariusz_osp449430400
514.olesko17373370400
515.Tulsik431500399
516.miroslaw395430399
517.klimur_lg534490398
518.Mungo466380398
519.Zabory504480394
520.Piro676550392
521.kokosLG1982467490391
522.MatJol543550390
523.Karool_Gda473400389
524.Kosa-Ask399370389
525.tadzio_lechia625460388
526.miodek92619510387
527.Srojtas396420386
528.Stolarz78349390386
529.frankioki405340386
530.wincol397370385
531.kamil04397400384
532.fklos2740640382
533.grigor464400382
534.chałupa1990340320381
535.Tomek291346380379
536.Mistic396380379
537.zolnoo506350379
538.Malinowy58Gracz394320377
539.Groza299400376
540.mysliwyt537470375
541.Japan434350375
542.dyzio_sierka488420374
543.zuraw_ili406420373
544.Stogi_Z_Lechią547400373
545.Beret359310373
546.dawiddo371400372
547.daniello703438310372
548.olo.gda493310372
549.peper320380371
550.BBrzezno364300371
551.KonieczkoLG598410368
552.Waldas391370368
553.mariusz260581373330368
554.tom1kk367380367
555.CzechuLG406390366
556.krupa1345370366
557.julkakowala323400365
558.Cioza456350365
559.hokejarz382440364
560.Serj3408280363
561.Patyk GST333310362
562.kowi356440361
563._Lukasz_400440361
564.yetielczacha371330360
565.RobLG383340358
566.idziu86429340357
567.ostry_1111384470355
568.yaroo356330355
569.Trombek340360354
570.TS WISŁA 1906465380353
571.Mnichu_LG371360352
572.Bruin77418310352
573.igor346330350
574.PrzemasWawa416330350
575.Nastypop363320349
576.broda361420348
577.Joller493420348
578.MACIAMU337340348
579.Pevex63642530347
580.LG_Adix328380347
581.newerter329380347
582.Yaneq346340346
583.bartas111396320344
584.kubachelten603480342
585.Mosq457450341
586.innovator443380341
587.mazi383330339
588.szaby320320338
589.marcin290340336
590.Greenfans348360335
591.jasio333290334
592.carroll390380333
593.SirMaciej381320333
594.LG1532480332
595.Gringo311380332
596.MIKI213454310332
597.gosc356350330
598.trep K.D.V.349310329
599.GeorgeLG333290328
600.Davix338330327
601.Serwus509310326
602.Szefou399250326
603.-Mikeasz-432390325
604.PaNX310300325
605.Janek_LG406260325
606.albin_BKS357400324
607.lipael482370324
608.komi_PRG296320324
609.mariuszek1969655520321
610.Emp_81275330321
611.zyrafa1982346290321
612.LUIS355260321
613.dominias287340320
614.bialy88LGFT409330320
615.Adam77343310320
616.baho545460319
617.przemekt273280319
618.corney338360317
619.melonsio330360316
620.gulden269340316
621.Pancio402420315
622.DZIUNIEK381310315
623.lubie_pączki306280315
624.joe2474316270315
625.krzych1206318320314
626.zaba36389260314
627.P0L-X456370313
628.jarred394350312
629.Mateuszek320300312
630.zap28508440311
631.Coldcorpse286330310
632.BuDeX_LG371430309
633.AZT286250309
634.koperlechia278290307
635.Zeto339270307
636.Richtus422390306
637.matad399360306
638.chomik19342350306
639.mattww322420305
640.radbul79312370305
641.defender332320305
642.loso475420304
643.jocker_gd480370304
644.NIX274350304
645.maki oli307310304
646.fikakowo337350303
647.rynio61294290303
648.Lewan294250303
649.xawery99352250303
650.Asiun420310301
651.miodek432480300
652.tomi29425390300
653.WK Gruby291320300
654.kontakt349350298
655.Płocia369330298
656.fjord808480297
657.GeMil337330297
658.kuba_14271280296
659.kuki311320295
660.Maciekk370350294
661.Ludwiczek393260294
662.Adix_LG331300292
663.Papadopoulos294290292
664.Eesox668460291
665.isLG315260291
666.marchesterr305240291
667.raczek330320290
668.jaro251264240290
669.Demon02295360287
670.m_ursus290280287
671.Pawl_448270287
672.incognito342220287
673.Saruman292270285
674.soyer18327340283
675.Bicek_Orun298240283
676.Kempi4302240283
677.kwik73264290282
678.benji_xD304250282
679.Niepoowtarzalny292280280
680.ChomiQ306270280
681.czarmiel299330279
682.jerry658260290279
683.Limak334250279
684.tusio423370278
685.LGFTBujak293240278
686.motzel301300277
687.WANTED267240277
688.krzych123282230276
689.jasiu80309290275
690.pszczółka269250275
691.jork5306230274
692.stevros220260273
693.Marek_P333250273
694.FlipLG430440272
695.suchy304270272
696.grzechu27233270271
697.Kadłubek259270271
698.wisnia474240250271
699.ojrzan348200271
700.qwerty_bsd402310270
701.oliwierek310210270
702.Ariello92441350269
703.donponiates293260269
704.Marta_stg276280268
705.chmikello312250268
706.nazwa345250268
707.cinek_82_82275240268
708.konri226270267
709.ernest7399270267
710.Darecky251270266
711.jacek.tcz284260266
712.PiotrekWMG241220266
713.Konik007340330265
714.nerd231200265
715.Prezmyslaw402340264
716.Adam10268310264
717.krystian_LG341250264
718.Warchus256240264
719.OLGIERD77411370263
720.Axel294330263
721.DjarumGD278280263
722.Kaczor U.S.284220262
723.bery7266200262
724.bartok486370261
725.Piotrek WMG270250261
726.czarny6891235310260
727.artur_zydek300290260
728.KuBuSiEk263240260
729.DaRk237240259
730.portfel316180258
731.kubus219250257
732.RaFcIo-Sd232220257
733.KLG84264300256
734.lalek297260256
735.peuek357250256
736.kobuk239220255
737.manixone349210255
738.afro.102362330254
739.lechista_luki311290253
740.Bydklak300280253
741.bartosz231107238260253
742.czarny78293240253
743.marioviking259220253
744.eloelo280220253
745.prezes87286180253
746.arahja279290252
747.pietrekbiel241240252
748.Bongo280320251
749.Pepsi23405300251
750.kalczuk359310250
751.Kuna267190250
752.oxen221250249
753.azok381350248
754.rafal_bks_14233310248
755.Jacas_BKS226280248
756.kocur78363330247
757.idziu82376310247
758.jogi83227300247
759.sowa_bk_79328270246
760.bodek_74248230246
761.szczypek315230245
762.Siemion314210245
763.Kuba44269160245
764.tommy23289330244
765.winerek199210300244
766.GrUbY314270243
767.luki12161990231240243
768.ManioLG313240243
769.syllas310290242
770.radziej282290241
771.Mr.x317250241
772.POWRÓTpoBŁĘDZIE326280240
773.bialy88272240240
774.malyFlips283230239
775.zygi295310238
776.wons262300238
777.Pyton240230238
778.biały kask240210238
779.marcin007ii297330237
780.BuNiO277260237
781.tomza1974297200237
782.Torres16260190237
783.cezar-LG2333260236
784.greg231985392340235
785.szymon_sztum200280235
786.cezar_70238220235
787.MARTINEZ249200235
788.sisilechia174210234
789.samada315310233
790.Perni_LG302280233
791.arti801209270233
792.tomsk15211250233
793.n4rc242190233
794.tomp1217190232
795.Vengo386290231
796.niko2004320250231
797.sedzia22316250230
798.gonia305220230
799.Przywidz_LG362210230
800.Fronda248190230
801.Varier.1996241250229
802.cacek_99286250229
803.GonzoTSW226200229
804.hulo252140229
805.Dino313270228
806.TuNiieK_LG221240228
807.Ostry300220227
808.Lewy249270226
809.tucholak271270226
810.Zandi216220226
811.neptun67240260225
812.Kruszyna77253260225
813.Robert Meller321270224
814.pery240260223
815.Kozi_WMG_Shn162250223
816.Gorki90233220223
817.BAKULAA234210223
818.Ketlan237160223
819.karwiniarz274350222
820.jimi3436299270222
821.Czapek225230222
822.bury1989259200222
823.lysek75232190222
824.osb295190222
825.rustoo201260221
826.sitek193220221
827._Duce_225220221
828.Simek86254220221
829.Kropson246210221
830.cieszyn288210220
831.kuba987291140220
832.ZenonTczew242300219
833.adek191240219
834.StarszyLechista196230219
835.emigrant76214230219
836.domino33226190219
837.piotrek10158250218
838.J.K.224260217
839.kamil2108300260217
840.Hellsing87273300216
841.Mysza281290216
842.jarko4238233220216
843.MenoT_17212260215
844.kemp169230214
845.huncwot16275200214
846.makrela187190214
847.Wrexham FC304180214
848.Ś-W-L259170214
849.jacek242393240213
850.zjemcioko202190213
851.florek_92229250212
852.radis2193240212
853.Rafi2206197200212
854.nalep374210211
855.Tomi12381200210
856.vegus227290209
857.Ruletka217220209
858.Saned286220209
859.magellan174260208
860.Brainiac1945194250208
861.waldek1671153240208
862.svensoon202230206
863.wonsqui330260205
864.kur diabeł209150205
865.killer610463320204
866.rykosz271220204
867.Black1989213200204
868.ret284140204
869.wlodzio76314280203
870.kibic_GDA205230203
871.maciekmiszcz88300170203
872.Luksterowy203160203
873.pajak_jlb291240202
874.cober224230202
875.marsky220200202
876.Orlos18221240201
877.yoshin244240201
878.Czarny7201220201
879.Lechiiistka-195190200
880.Hiuston218130200
881.rekin275260199
882.Pscoola264220198
883.buncool1988210180198
884.Johnny_206160198
885.76mar240150198
886.siwy90208190197
887.krzysztof_1979148180197
888.andrzej18196230196
889.ucho122331230195
890.suchygd266230194
891.Hamak168160194
892.adi7raul257150194
893.Pycio227250193
894.ronaldo1195160193
895.Beriush199160193
896.CIORUS265220192
897.pitek2000254210191
898.Oskar264210191
899.Maki BKS226180191
900.Krzywy201220190
901.Sufoone177210190
902.Ruudyy185250189
903.Picek_LG147240189
904.1945__259200189
905.idziu7238190189
906.ernest401275220188
907.BeUeŁA157200188
908.Iksiński229180188
909.RobcioLG168150188
910.woyti131130188
911.Lechia_Shn360320187
912.furrio100160200187
913.Pawel23145190187
914.krismichalik180170187
915.jareko172150187
916.Hammond175260186
917.jaros1234269180186
918.kalaf28170170186
919.Tacz-MI206250185
920.pppiotrek184200184
921.boryna66194170184
922.lechiauk163160184
923.damian111243270183
924.stasiak190220183
925.rafikk1975268210183
926.stefan76176190183
927.roko257150183
928.MasaKr.175210182
929.KodzienBKS221180182
930.Maaciass229160182
931.Victoryy211250181
932.michal5885260230181
933.kontratak155200181
934.Dragon179150181
935.TommiSF241220180
936.kamil3316140140180
937.Sonti155160179
938.zachar185130179
939.PyreK213110179
940.kwachu301220177
941.tomaczu171210177
942.rafalMORENA227170177
943.adam_rm93258150177
944.domin78186100177
945.byku92228250176
946.montana172220176
947.Pawcio279190176
948.adin018185160176
949.Konop_LG208120176
950.jasiu03259280175
951.krzysiek1985191200175
952.bien159190175
953.cal207230174
954.przeroba191220174
955.Jaras194210174
956.dumbo203160174
957.Wiktorg162140174
958.siwy753214140174
959.rbk88231260173
960.slepy222190173
961.Tymoon201160173
962.LechistaPL174140173
963.Robson91223140173
964.Pilsner151160172
965.kost170160172
966.SzymonSztum199180171
967.podnies218200170
968.thomas_13196190170
969.Yeste151150170
970.rafi461214120170
971.Domenico30184210169
972.T-Mobile268170169
973.przemek95237150169
974.greg76253240168
975.dolcevita221220168
976.ReapeR195200168
977.hool69150160168
978.Warchoł89200150168
979.gnat_twierdza219170167
980.waca147150167
981.hrabia69264140167
982.Joe_Sandman181200166
983.lewy77148190166
984.dario21120170166
985.orzech181150166
986.krzychu50260140166
987.bombago167130166
988.Maszhasz314300165
989.MarcinS172230165
990.jure111231210165
991.leszczu87269210165
992.Szprechający182200165
993.BramkarzLechii2138190165
994.kropa197190165
995.bartekbks123150165
996.Agresor140150165
997.MaciekJerzy170130165
998.Klejdo142120165
999.OWC215170164
1000.BolesłaW153150164
1001.Tomala_SWL207140164
1002.KlimekLG162130164
1003.MlodyLG194130164
1004.Aśka.Tczew197240163
1005.SALEM217190162
1006.ultima thule226150162
1007.Lemur188130162
1008.Sarpini212130162
1009.Drahus213190161
1010.paweldworek309270160
1011.gerad150130160
1012.elRob166130160
1013.Handballl152180159
1014.gulek177130158
1015.borg238210157
1016.MarekGD209190157
1017.barry79135140157
1018.kacper947169140157
1019.dziabi206130157
1020.Pawel_665289150156
1021.Adamus186200155
1022.Speedy767166170155
1023.Ojciec84178160155
1024.michal3.93260190154
1025.WMG BKS207140154
1026.vbmf156180153
1027.Puma149160153
1028.Fiołek_prg208150153
1029.Lechista91179130153
1030.rudi125110153
1031.Kosinsky227200152
1032.STOGI-LG213190152
1033.grzechulg141150152
1034.tomek_BKS151140152
1035.sashet163120152
1036.macm188120152
1037.Wiking1945143160151
1038.adam-99149160151
1039.Suryn140140151
1040.AdriaN000181170150
1041.Bulterier221170150
1042.isztar161200149
1043.Bulinho_89228180149
1044.Cebul z Wisłą116130149
1045.marynarz1982126170148
1046.Mirecki153170148
1047.bociek72191170148
1048.MicLG198170148
1049.Tomislaw167150148
1050.Rychu1991163220147
1051.Sopots273220147
1052.rudy_trampek246170147
1053.Szunia174160147
1054.SzymonM230140147
1055.paweł91160190146
1056.zarzadlg164140146
1057.bubu126130145
1058.antoine150110145
1059.KAMIL8817480145
1060.MaateeuszPRG174170144
1061.dmm191170144
1062.gerhard99195150144
1063.affon198150144
1064.KosaLG181130144
1065.rafalj___192130144
1066.Peptus127170143
1067.Rafał2001182160143
1068.yunkas209160143
1069.Alius197150143
1070.DarioB136130143
1071.szym_on140110143
1072.koza7018490143
1073.mielony164180142
1074.karolo923145130142
1075.batumi1132120142
1076.xkostek152100142
1077.Żabianka172100142
1078.bossbis272220141
1079.k0n1k87144140141
1080.Maik161140141
1081.Malfred5165140141
1082.michi4c162130141
1083.sieksta222240140
1084.skarszewiak278210140
1085.Buzka_LG243180140
1086.Szym7221160140
1087.zibimania144150140
1088.SzymekLechia139140140
1089.mattyLG169120139
1090.pocojatu157160138
1091.bareja168160138
1092.Kopernicki182160138
1093.mal82148140138
1094.lukash141130138
1095.Arek_20_200789120138
1096.LGa158210137
1097.filip.klos71184200137
1098.majcher81232200137
1099.MUMACIA133110137
1100.Krzoki162110137
1101.Bakula_94LG242270136
1102.KaBePeCe319260136
1103.oneric_cool168190136
1104.Cienki136180136
1105.mrozov147140136
1106.Tomala_130130136
1107.MazurWMG173160135
1108.KiBiC205150135
1109.OzzyLG97140135
1110.KeySi007150140135
1111.B4rtuS190140135
1112.słaby134120135
1113.rwij_paputy115110135
1114.J.A.R.O.T153150134
1115.agulec18164130134
1116.lazarus139120134
1117.Boys66151110134
1118.TeBe73112150133
1119.tampoon3d121150133
1120.Spoko2Yo105120133
1121.Dratva149120133
1122.66baran135120132
1123.emylka90151120132
1124.Titi147110132
1125.lechia_t29211190131
1126.RudyLechia129150131
1127.Kadi164150131
1128.jacek9393157120131
1129.Damis174120131
1130.salewa198180130
1131.Duszano83150130
1132.gerad1996132150130
1133.SKUB134140130
1134.gregorr170140130
1135.Wuda82159130130
1136.MichalaK114110130
1137.golob14197200129
1138.Szkot145160129
1139.gryps161160129
1140.rybaldo196130129
1141.-Kufel-258200128
1142.Cielus94168180128
1143.OruniaLG145170128
1144.Rambuś173150128
1145.piterLG100140128
1146.galaxy3163140128
1147.JaRoO158130128
1148.Komosaba162100128
1149.Nostradamus118180127
1150.DżejLG145130127
1151.pawlos156130127
1152.juki_0216130127
1153.piotreklg1896110127
1154.lgrumiafc01109110127
1155.KAMIL1995202110127
1156.dawidzielonka133150126
1157.Lechio_moja152120126
1158._Arni_106140125
1159.yogi142120125
1160.WASIL115110125
1161.Barry_LG142110125
1162.Grisza1986143110125
1163.mazi76149160124
1164.Bolek123140124
1165.Artman614229140124
1166.Nooras110130124
1167.jaca91137130124
1168.ble_ble_ble147120124
1169.tomk163120124
1170.goly88hh125100124
1171.wuel12090124
1172.miichaal139180123
1173.kurt_żyje78120123
1174.dooniu122120123
1175.manutd59128120123
1176.Orzech_BkS_9294100123
1177.Koziks114190122
1178.DENIK243190122
1179.zieniek76189180122
1180.grunge21152140122
1181.jrzyk oliwa158140122
1182.tommy112120122
1183.ramon71207190121
1184.grucha604181180121
1185.Dante69137160121
1186.wasz_pan142140121
1187.marynarz82129120121
1188.Taksumike101110121
1189.Przemek22112110121
1190.Fatum130110121
1191.budowniczy13680121
1192.lechia91146150120
1193.carlito209130120
1194.RuszoLG120120120
1195.maciek496134120120
1196.Kati109110120
1197.Luczador112110120
1198.blubson100150119
1199.Proman140120119
1200.jogas83142120119
1201.Cwaniak95110119
1202.Skowron158110119
1203.lechia_love96100119
1204.majo115100119
1205.szymq144100119
1206.Czesio8412390119
1207.jachu514280119
1208.bialystogi105150118
1209.MichalGda134140118
1210.Nemezis161130118
1211.gados82116120118
1212.Willow110110118
1213.Degi160110118
1214.Jasion88136100118
1215.12311390118
1216.skandimongstad185190117
1217.rugbus11283190117
1218.Cin Drallig148140117
1219.CHRIS73115130117
1220.nowak1975110110117
1221.BKS_Macio_NS12090117
1222.fifi81170140116
1223.Blue_LG99120116
1224.Czarni_Pruszcz110120116
1225.michal 32151100116
1226.Adam.LG14980116
1227.zuraw23187150115
1228.karabin84140115
1229.Mr M.104140115
1230.Krzysztof_GDA122130115
1231.Madian133130115
1232.Nikoś149130115
1233.p.gajowy164130115
1234.binladen130100115
1235.MakiPrg1992146160114
1236.wabart154150114
1237.siepsiu8137110114
1238.maciek320d13390114
1239.lechia-osowa299130113
1240.LGFTSM102130113
1241.Pines__LG135120113
1242.hary77130112
1243.maDDen236130112
1244.v7792120112
1245.Daveth88106120112
1246.Czas walki12390112
1247.Docki9580112
1248.Jancker15280112
1249.Gruby Johny13170112
1250.Mr.Killjoy147150111
1251.bj888155130111
1252.CrissC179130111
1253.jacula141110111
1254.Lapa98100111
1255.dares124100111
1256.ciasteczko_88134100111
1257.rafcinx12190111
1258.Icemar13580111
1259.Michal_lg149150110
1260.AdrianB118120110
1261.suchy90140120110
1262.WyspaFans186110110
1263.donsyla183100110
1264.halik2310790110
1265.Jordan13590110
1266.brako17890110
1267.rob79160109
1268.major kupricz153160109
1269.dziku74140109
1270.Kali5101130109
1271.Milano137110109
1272.carloss13190109
1273.mocarz10780109
1274.Avash95160108
1275.Kaszy132160108
1276.Paulek98140108
1277.Patrykkk129130108
1278.krzysiekk142110108
1279.Maciej72124100108
1280.Clinik1814970108
1281.Arctic -green12960108
1282.wisien693188160107
1283.sew118120107
1284.pawka176110107
1285.boniekLG93140106
1286.davidg75106140106
1287.Adam.Morena98110106
1288.Kuba_Lechia109100106
1289.PaPi13790106
1290.siwa_małpa172190105
1291.lechastara82130105
1292.newyorker11111110105
1293.Lokko121110105
1294.Tedd-T72100105
1295.MalyLG83100105
1296.Piotrus_11090105
1297.Lechistkaa-81140104
1298.seba1383120104
1299.michalgru10390104
1300.LoczekGDA12080104
1301.sid.pl10870104
1302.Leo147140103
1303.jucek148140103
1304.mieszczuch138130103
1305.GrigunLG81110103
1306.krater44120110103
1307.Zalad79100103
1308.Matinho_LG8190103
1309.lechista 9411390103
1310.heski21116390103
1311.Dusia11660103
1312.adiadu138140102
1313.sarlin131120102
1314.Radeks230120102
1315.czarny100103100102
1316.Kolo-GMB9480102
1317.m1_dram_LG128110101
1318.Oskar1998115100101
1319.jachugdaa142100101
1320.jedrzema12790101
1321.LGTCZ9480101
1322.emil_tcz12170101
1323.jaca698560101
1324.Fiury1945122140100
1325.Igna159100100
1326.maruzi12490100
1327.Nojek14290100
1328.Mateusz10370100
1329.LG ZASPA 194517213099
1330.Mat3uszLG12710099
1331.Ron G.1048099
1332.dzinek51237099
1333.Pikut9212098
1334.benek13912098
1335.Camel8311098
1336.mazur798511098
1337.mateo8811811098
1338.Zacza15410098
1339.hildusek80718098
1340.-MaTeO-1248098
1341.Andus1258098
1342.DSVTone787098
1343.oczy kobry1297098
1344.SNIPER2712514097
1345.Mars13411097
1346.JuniorLB8710097
1347.voytz9510097
1348.babel821019097
1349.madziat19881068097
1350.Luki_LG1098097
1351.Lechista_949612096
1352.belmondo7010096
1353.down818096
1354.kopyrda14613095
1355.lodzio8111095
1356.Kwadi12111095
1357.keype238910095
1358.czapen10110095
1359.Kowalio949095
1360.sinc241139095
1361.pgumis881096095
1362.ivan0661125095
1363.Markos861215095
1364.adamsik927414094
1365.jelon11111412094
1366.zyleta7516212094
1367.KROWAOi9711094
1368.MarasSopot1137094
1369.manolo123824093
1370.białozielona127513093
1371.tomato7612313093
1372.demsi7810093
1373.krychLG9010093
1374.adiKP809093
1375.czaja1993839093
1376.kartoflo999093
1377.Xell1029093
1378.Radolno Sz1089093
1379.hetman1288093
1380.DANIELC596093
1381.masa783093
1382.MarcinBe13411092
1383.pucek91-918810092
1384.C_LG9610092
1385.xxlbks1079092
1386.SławekGKS678092
1387.zielony_19941268092
1388.Esitor936092
1389.Zajkowski8413091
1390.Gorus99813091
1391.MikeLG5711091
1392.fifarafa9211091
1393.boski_LG14911091
1394.Zaba_LG10510091
1395.cre81969091
1396.wasil311249091
1397.xMaciox1399091
1398.rusifan978091
1399.Zielulg1008091
1400.mmmmmx1098091
1401.piknik z krytej737091
1402.rzepa14887091
1403.swistak515091
1404.Goran10211090
1405.chupit10510090
1406.Krzysztof L.1079090
1407.Balbo1144090
1408.szortas7713089
1409.Krisblu212013089
1410.Olek_LG1077089
1411.szypr34825089
1412.Kuzyn19758712088
1413.astongda1019088
1414.Maciek_Lechista737088
1415.Roman12813087
1416.CAPS3L699087
1417.Krzyś_kinder121248087
1418.cesar19451167087
1419.gostom816087
1420.Pik_nick996087
1421.Yogi86511410086
1422.KKOWAL47839086
1423.robson_lechia999086
1424.tomzLechistanu1219086
1425.Tomal917086
1426.Maciek23995086
1427.RudyLG22017085
1428.sanczez958612085
1429.old kriss8510085
1430.macius_e788085
1431.Scinaa908085
1432.Yeti_p1226085
1433.Bondzky915085
1434.merlin20514084
1435.LECHISTA177412084
1436.kempes836810084
1437.fifi799084
1438.BONANZA1019084
1439.ghostriderbmw21019084
1440.Żywiec1159084
1441.pies1058084
1442.matrix9631728084
1443.Krasniii .955084
1444.blackhand6410083
1445.Monaco9810083
1446.zuraw 281109083
1447.kapitano737083
1448.młody911757083
1449.michal1427756083
1450.abry017856083
1451.fil71.7116512082
1452.WASIL258111082
1453.tfskok657082
1454.krismacho977082
1455.Wesoły8312081
1456.irek699211081
1457.gpsiwy719110081
1458.donmarcos739081
1459.luki2003859081
1460.zdzis88978081
1461.marcincici1027081
1462.Rombis1015081
1463.ZIBI671219080
1464.onLyLG_667080
1465.Szymon_LG837080
1466.dart307866080
1467.przemi821096080
1468.KarolekFSD1326080
1469.hepimorda905080
1470.SoVa9610312079
1471.darlog6310079
1472.lysol1339079
1473.aihcel818079
1474.MaRiaN858079
1475.leos1198079
1476.Szymin915079
1477.empi501174079
1478.aistain10412078
1479.LG--HS11211078
1480.malcolm13911078
1481.sphinx7010078
1482.Patryk_LG679078
1483.somonino6759078
1484.carlik929078
1485.Borysos928078
1486.arcymichal597078
1487.witmaster897078
1488.Johny____896078
1489.Ziele14412077
1490.cynamon27719077
1491.prosteam979077
1492.Rychu90738077
1493.Gdańska Lechia1268077
1494.wLG1768077
1495.gradi707077
1496.Eivander847077
1497.slawoy1387077
1498.Szatan81695077
1499.Maly076612076
1500.green_girl779076
1501.areklg1979658076
1502.purgacz925076
1503.MCM834076
1504.kris_lechia829075
1505.dula991678075
1506.Yaca708075
1507.Adzi22848075
1508.Waldek1986587075
1509.Michał90797075
1510.zduno1237075
1511.lyszczu786075
1512.Kama_sztum865075
1513.filgore11112074
1514.Popcio899111074
1515.mario70006810074
1516.Borys10510074
1517.heski21_gda699074
1518.kacperski2002758074
1519.kisli828074
1520.Anonim1168074
1521.Bulion587074
1522.LG M-k.937074
1523.ponczek9997074
1524.wkucha806074
1525.darvanjan864074
1526.Tomasz_LG9714073
1527.0sa8412073
1528.Avar7311073
1529.19_LG_45749073
1530.Lukasz881209073
1531.lechialechia738073
1532.sledzieWoliwie998073
1533.barca67847073
1534.ttotti685073
1535.DonPreston1195073
1536.GiENA734073
1537.Richard17512072
1538.iRek_LG6810072
1539.art9911010072
1540.Del_Pazi589072
1541.DanioLG1279072
1542.Kaszek0001687072
1543.MasaKrk806072
1544.8andrzej8605072
1545.wozny665072
1546.wader86755072
1547.gda1979865072
1548.lorbi13945072
1549.kowal_LG709071
1550.adrianoo608071
1551.Esitor II517071
1552.Kibice Razem LG1017071
1553.T29LG605071
1554.niedlaciebie745071
1555.stingrey738070
1556.Kowal84707070
1557.łotewer1397070
1558.GrzybeQ-723070
1559.Bujak-LGFT6710069
1560.salamanca9310069
1561.Allure_cK559069
1562.Zoltar709069
1563.Marvin141158069
1564.Maniek0080757069
1565.buziek857069
1566.Monta14655069
1567.osa_xD825069
1568.Romanorety12311068
1569.Alicante20911068
1570.Tasior599068
1571.grisza74756068
1572.Jude String915068
1573.qubah1075068
1574.wasssuuup754068
1575.Raver824068
1576..LG.20116067
1577.Mrowa919067
1578.daaamiaaan123929067
1579.visiorus72718067
1580.lechika887067
1581.LG NOWY PORT896067
1582.luk894067
1583.TH-R LG618066
1584.Zielony-tcv807066
1585.Don-kkwmg516066
1586.xD_GrZyBeK_xD636066
1587.Tezzz1066066
1588.ZaKi _OSOWA_1156066
1589.tiger-k3m685066
1590.witmasta845066
1591.Spanek_Lechia544066
1592.art73714066
1593.hydros16513065
1594.kidzu8610065
1595.kibic_86768065
1596.gucio99891148065
1597.karqul637065
1598.larsen70677065
1599.Mrugal707065
1600.Adamus-Lechia897065
1601.MarcinZabianka1077065
1602.mackowybra.pl654065
1603.Bartecki19901089064
1604.edwinsopot838064
1605.maksioC617064
1606.opiel627064
1607.Gacek500846064
1608.Mielas605064
1609.w_krzaczory655064
1610.Kostinho1085064
1611.Chudy_LG678063
1612.KAROLBYTÓW357063
1613.Lechia Barca617063
1614.Chorzo867063
1615.Gerd416063
1616.Szczurass456063
1617.lechista666706063
1618.krzychuziom736063
1619.great395063
1620.pawoolon K.D.V.695063
1621.sokolskillow855063
1622.sMOKEE55515912062
1623.superscina698062
1624.akradynia708062
1625.pejczu557062
1626.spalony9996857062
1627.LeXik684062
1628.bodzio99708061
1629.Paca87788061
1630.degustator908061
1631.BKS1945457061
1632.opapi1993677061
1633.Wronek727061
1634.tomexio735767061
1635.GlobusLG576061
1636.PiotrL66986061
1637.DON19LUCA451226061
1638.zawisz575061
1639.irishdancer524061
1640.Kapi555928060
1641.dandi817060
1642.mas486060
1643.Stos646060
1644.oregolac555060
1645.Popcio805060
1646.Lewy91984060
1647.piotr86994060
1648.nikson5512059
1649.STEFAN 16611610059
1650.stach1991859059
1651.oskar_15869059
1652.mroowa858059
1653.Sloniu LG607059
1654.misiu67706059
1655.bodek74856059
1656.L19451535059
1657.JayJay17704059
1658.aceven10914059
1659.Baczek49368058
1660.luciusz101847058
1661.gabba356058
1662.lechia-osowa586058
1663.DukeOfYork716058
1664.spid375058
1665.luar7405058
1666.kordel665058
1667.PRIMORE424058
1668.koko2012664058
1669.Techo824058
1670.tatusiek15010057
1671.Morwa759057
1672.agakaro19548057
1673.Lechia-to-my618057
1674.TToommeekk426057
1675.fkkrisos456057
1676.bliźniak696057
1677.alan96826057
1678.TeZ_355057
1679.Kamcio_Del_Pazi475057
1680.przemaslechia515057
1681.sharpe535057
1682.AdamMitra1990605057
1683.Bastirk615057
1684.Tomek_Osowa675057
1685.marcin_ek1454057
1686.Jasiu-197414114056
1687.bigdin568056
1688.Kufel3568056
1689.Grodek396056
1690.mirek_92456056
1691.cook7495056
1692.nicnietrafia605056
1693.kojanos765056
1694.czajawmg574056
1695.mic75hal914056
1696.mara1044056
1697.damian_LGFT17915055
1698.Paken529055
1699.pikusus969055
1700.Kibic1906386055
1701.krzysgd486055
1702.kolorowe.sny576055
1703.swierzy625055
1704.Kamil70795055
1705.zizi79584055
1706.PaTrYk-WKS634055
1707.Wojtek_oli708054
1708.madar1128054
1709.stoker527054
1710.Cappy937054
1711.gjeeru326054
1712.Kolar556054
1713.dudu74646054
1714.pawszu716054
1715.whitegreen1386054
1716.urban058425054
1717.luciusz102755054
1718.t-t765054
1719.oranije2006773054
1720.DiabloLG357053
1721.filipo2003707053
1722.michal0009999776053
1723.No Stress455053
1724.hunter_soul574053
1725.Quad774053
1726.Robcio_583053
1727.slg709052
1728.TECHLG1298052
1729.JarasGda617052
1730.hime745052
1731.gruby_92754052
1732.Jusko799051
1733.mikro07557051
1734.krasniii__626051
1735.dręczyciel886051
1736.RADEK1973255051
1737.Adaś_PrG495051
1738.teskiGda655051
1739.arcibks17354051
1740.barti290504051
1741.LechistaMKS544051
1742.Amber1960733051
1743.kendzi787050
1744.greg_gd556050
1745.dave.636050
1746.bart.gda485050
1747.Besbuendny645050
1748.Dam_Ton675050
1749.Mały85424050
1750.szpaq07454050
1751.TomekNP652050
1752.JACHU11310049
1753.Heinz737049
1754.Koszta756049
1755.ellkar866049
1756.szamo70405049
1757.Romek555049
1758.skierr605049
1759.Borys_LG645049
1760.meszek805049
1761.Darth_Mati544049
1762.lulek554049
1763.Kojot1513049
1764.Juby1970407048
1765.novym637048
1766.gorbi416048
1767.raul17416048
1768.Monk596048
1769.bambum285048
1770.KingOfPizduci395048
1771.w0jti1445048
1772.Wenti445048
1773.hwdpbks535048
1774.bartoszy645048
1775.PLEMNIK1925048
1776.Saddam25683048
1777.benon0071708047
1778.Berez577047
1779.formixiara717047
1780.misiek4ever406047
1781.jayjayjohny425047
1782.kit745047
1783.roll444047
1784.googl93584047
1785.czarny1968674047
1786.dejwid501047
1787.makar611047
1788.Surma12319311046
1789.pique357046
1790.jarek69727046
1791.FABIO_68446046
1792.bobek27506046
1793.dudu98526046
1794.zaulek475046
1795.jambam605046
1796.kowalski1995745046
1797.cknorwid454046
1798.Aśś484046
1799.Bks61494046
1800.Miklas_Żukowo514046
1801.grubcio443046
1802.NiV622046
1803.wersus398045
1804.nobody_99367045
1805.Barciold_cmc717045
1806.stalka1977755045
1807.Marlboro815045
1808.PABLERO484045
1809.szklanek653045
1810.laptop_lg572045
1811.keeny_lg622045
1812.adasBKS779044
1813.Oskar7707044
1814.narkusekk777044
1815.tommibig396044
1816.NewCover1685044
1817.pytong01085044
1818.Daaamiaaan88274044
1819.Krzycho404044
1820.bajure694044
1821.szczur20834044
1822.k14243044
1823.Tomek_LG263044
1824.olciass3403044
1825.gruby2525443044
1826.FCPIAST623044
1827.Kostuch00561044
1828.emeryt789043
1829.zyla347043
1830.skorpio406043
1831.stach_1991576043
1832.royksopp606043
1833.AScina696043
1834.Zaki_Osowa405043
1835.Adolfo725043
1836.Maciass474043
1837.CzaweS744043
1838.macio1203984043
1839.dxd443043
1840.Clexane472043
1841.puciamboru531043
1842._KuBuS_356042
1843.jacek_8_lg355042
1844.Kruszon Sztum525042
1845.Olej91575042
1846.arbuz895042
1847.KuBuS_544042
1848.minister_sportu704042
1849.janusz48804042
1850.Tylko LG373042
1851.maciek99473042
1852.zielony 1994613042
1853.jarekSTG703042
1854.cin558041
1855.Itrich838041
1856.tidusgd335041
1857.ceerber605041
1858.kolczyk665041
1859.Lechista92354041
1860.dombek444041
1861.Czaki123744041
1862.KrisBlu253041
1863.Kamionka Sopot383041
1864.Ati523041
1865.Rotnok456040
1866.RafałM94354040
1867.Dariusz92414040
1868.koy634040
1869.Piotrek U.K.263040
1870.czaja393040
1871.Joker463040
1872.sokol--19973040
1873.kara1983382040
1874.TSWkamil422040
1875.wieża442040
1876.stefan1971828039
1877.KowaLKo657039
1878.cordoba486039
1879.kologd606039
1880.zbieg495039
1881.Podjar254039
1882.strikerlg284039
1883.BETON LG674039
1884.Daniel LP714039
1885.komarov253039
1886.ZYLETA413039
1887.orkan.rumia.net423039
1888.sopel85453039
1889.Zombek689038
1890.Lechistann886038
1891..młody.555038
1892.robertt224038
1893.sliwa1232444038
1894.Malamut57494038
1895.LG-15554038
1896.Ojciec644038
1897.wyjazdowicz433038
1898.krystek645402038
1899.Misiek412038
1900.Kostinho116110037
1901.keczup12010037
1902.przemek_prg415037
1903.friend575037
1904.Jee...Cracovie795037
1905.Forza_KM394037
1906.kubalechia97424037
1907.krzyzak1996484037
1908.arkady225494037
1909.BUTEK74203037
1910.Wiewiór313037
1911.Czersk_LG363037
1912.MlodyLechia473037
1913.Rufus74432037
1914.Maly_BKS452037
1915.gradol592037
1916.Zygson511037
1917.adrian1987521037
1918.mreges587036
1919.KaKa657036
1920.manodead586036
1921.MisiekLG455036
1922.x3res965036
1923.olavp244036
1924.wanciak294036
1925.FC BAD BOYS344036
1926.WolskiLechia554036
1927.keczatr303036
1928.Saren623036
1929.tomaszek_b327035
1930.saliuszpruszcz646035
1931.sebastian77726035
1932.Maestro445035
1933.Hans585035
1934.carlos_Rumia635035
1935.Miz224035
1936.madridistaa303035
1937.Długi393035
1938.Grzechu_lg393035
1939.BKS_1977_WKS453035
1940.Whitepride503035
1941.studi80282035
1942.Radzio LG562035
1943.misza582035
1944.michal.lechia10010034
1945.mak395034
1946.Musial_LGFT395034
1947.Karigua485034
1948.simon234034
1949.wiciu274034
1950.knapik78674034
1951.Żordż373034
1952.Dav75483034
1953.mashok533034
1954.Orzech_Lechista1003034
1955.Matmor123482034
1956.dabi492034
1957.P I E C H - Y255033
1958.Capone645033
1959.boy12551075033
1960.Moderator574033
1961.Spiver353033
1962.torrado26463033
1963.Świgi-Orunia483033
1964.e2rt563033
1965.LECHIA STG613033
1966.MACIEJKA643033
1967.DziuchniLG743033
1968.danzig_r302033
1969.gogi121362033
1970.Insane84492033
1971.Frajter451033
1972.kemper166032
1973.picy544032
1974.betek77293032
1975.Piqaczu293032
1976.kaszek96373032
1977.sikora623032
1978.posyp202032
1979.T29402032
1980.Mio LG401032
1981.luz_man337031
1982.tomek__LG385031
1983.jarek1988304031
1984.Wjano444031
1985.bartullo123031
1986.Norek27253031
1987.Edzia373031
1988.thomas383031
1989.Dres826030
1990.teskii305030
1991.luca86214030
1992.KOZAK344030
1993.BrowarLGFT494030
1994.fks_gda173030
1995.mecenas193030
1996.RomeY243030
1997.Boras74353030
1998.Kosi403030
1999.jacpa463030
2000.elkropejro172030
2001.chodmaster192030
2002.Gajowy80252030
2003.polniuman332030
2004.Seba95461030
2005.przymorze274029
2006.Struś604029
2007.krystgda193029
2008.kowal85gda203029
2009.jarooo283029
2010.iwonixx353029
2011.Tytus431029
2012.czeszum315028
2013.mateusz87445028
2014.kamil222182164028
2015.kamykpl254028
2016.lavro304028
2017.tczerwony574028
2018.gumb213028
2019.kieli43303028
2020.koko343028
2021.roberto753028
2022.Vodek853028
2023.tulfan152028
2024.tomek1993192028
2025.michalkot92312028
2026.Nyrewes352028
2027.redragon462028
2028.Lukas83551028
2029.Damiano88LG918027
2030.a my swoje304027
2031.Mateusz352314027
2032.Marcin936354027
2033.sescoa514027
2034.KrolikLG123027
2035.MrAdash153027
2036.czarny1968-bis243027
2037.Sułtan Kosmitów253027
2038.luba323027
2039.PomezaniaMK152027
2040.Matek92222027
2041.stopka77232027
2042.DeCza242027
2043.jerzak252027
2044.piach1252027
2045.Gryniu88422027
2046.santtin592027
2047.PłoMieŃ1052027
2048.LechiaGdansk241027
2049.krystian88271027
2050.ICE641027
2051.Piotrek-KRK701027
2052.Gizbern510027
2053.Qfel627026
2054.Bambo346026
2055.mc kali535026
2056.dudi121194026
2057.Malutka19294026
2058.pinio07324026
2059.danio02213026
2060.Kościerski Fan253026
2061.peter_olesko303026
2062.Zolno483026
2063.Puchacz643026
2064.LG72242026
2065.Blada_Twarz332026
2066.8318392026
2067.Kwachu Irl350026
2068.huczekBKS245025
2069.Le Chacal745025
2070.wtw174025
2071.mi3ci0ooo524025
2072.JVC203025
2073.duc213025
2074.kibiccc213025
2075.greenfan293025
2076.bart1234303025
2077.Droplet403025
2078.Drops_bks202025
2079.jarząb1993202025
2080.Lechia1975252025
2081.Newska292025
2082.bks34312025
2083.kuba czaki442025
2084.bks241002025
2085.mich_89171025
2086.Grzesiek_w911251025
2087.Rogal76321025
2088.cise421025
2089.Piter00681025
2090.gse400025
2091.maciejanulka205024
2092.krychaa505024
2093.LG45204024
2094.johnyqq484024
2095.Oskar_Lechia93133024
2096.kiti203024
2097.Hamer_bks303024
2098.sysiu423024
2099.Tangens182024
2100.Gregor1010242024
2101.Tomek-Osowa252024
2102.Bartek_LGFT272024
2103.Rom_LG181024
2104.darecki88341024
2105.Leon1986351024
2106.pablos99471024
2107.miko01735023
2108.Andykoda905023
2109.olis12304023
2110.gabba83303023
2111.LeN413023
2112.Szefinho202023
2113.DarkNinja195232023
2114.adi237242023
2115.khatos252023
2116.Pitkowski14252023
2117.Monta201023
2118.SKOTEK201023
2119.Ciavar381023
2120.Mnich926022
2121.Uazi254022
2122.ciastek253022
2123.oshi323022
2124.Arasio523022
2125.Kuba_LG202022
2126.SilveR_LG202022
2127.Ahmed21302022
2128.mazurinho87342022
2129.Tomek_Olszynka822022
2130.BKS-WKS-TSW261022
2131.Jedker194021
2132.krystek28474021
2133.bati1999494021
2134.mariusz777203021
2135.spike-lechia263021
2136.stero87313021
2137.wlodek_15333021
2138.aga_gda373021
2139.budowlany-LG102021
2140.kubanczyk112021
2141.Maly_Tcz152021
2142.Lee212021
2143.dolarek007302021
2144.lechu171021
2145.Gringo1985201021
2146.SpikeLG221021
2147.Cris95_LG281021
2148.kauzen331021
2149.Damek190021
2150.Kurcab22200021
2151.Grzesiu_LG370021
2152.wiernylechii426020
2153.19BKS45736020
2154.lechista81365020
2155.voytas354020
2156.barni203020
2157.Szabadsag142020
2158._jac_BKS152020
2159.oneal172020
2160.tyli172020
2161.darioosheck222020
2162.Jacek_777292020
2163.kubaseki123312020
2164.knosisium322020
2165.Bialy Lechista342020
2166.gino128462020
2167.Julia__91020
2168.bartek1988101020
2169.rz3k4151020
2170.kat161020
2171.rbr301020
2172.kempes200020
2173.-mati97-244019
2174.jar1374019
2175.PP1906ts343019
2176.sienio363019
2177.conradinho5252019
2178.pietka272019
2179.Marcool282019
2180.TML_Cichy221019
2181.Maciek_LG241019
2182.Inkwizytor311019
2183.Fiordys545018
2184.cyber10224018
2185.Kosavixa624018
2186.adam9953018
2187.krzoki1852018
2188.szparag0252018
2189.Machlin09162018
2190.kto to222018
2191.rze252018
2192.magdzik584282018
2193.Monta7302018
2194.wancik101018
2195.berdzielek131018
2196.kacper-BKS151018
2197.Andreew271018
2198.WooCash15351018
2199.ciumak170018
2200.duzyrysiu250018
2201.szyman485017
2202.TERi73017
2203.andzia143017
2204.mimwis143017
2205.hektorp213017
2206.ademco273017
2207.Fragles9482017
2208.OgurMorena102017
2209.Veritas102017
2210.lechista94112017
2211.Leon92142017
2212.BKSLG162017
2213.Buzun162017
2214.Lechista1988202017
2215.pruszczanie202017
2216.Boldi282017
2217.Grembos1332017
2218.robert007442017
2219.bolman85101017
2220.bartekorunia121017
2221.LechisTa___121017
2222.kropcio921201017
2223.Pepe77201017
2224.RPEJCZ231017
2225.dab271017
2226.leman321017
2227.Lechista01361017
2228.creative12431017
2229.ferrari1990461017
2230.yogi86240017
2231.sialalala876016
2232.mazurinho23183016
2233.chylia323016
2234.arek_lechia92353016
2235.Kosa_Slupsk503016
2236.Sebas_Lechia643016
2237.urbi.gda52016
2238.Klo102016
2239.Piotr ZIEŃCZUK192016
2240.BKS_RAFAL202016
2241.gem202016
2242.paintful232016
2243.PraustPL402016
2244.siwy123_51016
2245.timmy91016
2246.interspace101016
2247.endi81191016
2248.antisystem311016
2249.kolo101371016
2250.marcin207140016
2251.kynio1989230016
2252.krakus_77310016
2253.cygiLG9453015
2254.waldek93015
2255.BioShock153015
2256.anutka343015
2257.TBG433015
2258.kataryniarz633015
2259.szmitek93392015
2260.pucek913102015
2261.steryd112015
2262.sadoLG132015
2263.przelas182015
2264.Andrew88512015
2265.Lechista200141015
2266.kempes691951015
2267.mg7351015
2268.Robert7651015
2269.Mane91015
2270.19TypowyTyper45101015
2271.marian190101015
2272.Jarekrus1987131015
2273.guslaw151015
2274.kamil795151015
2275.pawkri151015
2276.StasiakLG151015
2277.Erooos171015
2278.jazdun191015
2279.Mariusz 1109251015
2280.Jay311015
2281.LG_WP311015
2282.czarek-kruczek200015
2283.LECHIAOSOWA300015
2284.Olo320015
2285.korzeń420015
2286.lechiawariat533014
2287.Orion13292014
2288.voronwe102014
2289.endryjiu112014
2290.Ostaszewianin122014
2291.Thon202014
2292.fibor242014
2293.fronda_gd282014
2294.bubLG372014
2295.IgnacMasta111014
2296.Kozaqczelk141014
2297.przemas9010141014
2298.bart zspx151014
2299.lisek01161014
2300.marekchudymix171014
2301.johnnybravo201014
2302.pukelos201014
2303.a.d.a.m.241014
2304.Muł Garbaty351014
2305.jaguarBKS150014
2306.M4R71N150014
2307.zawiś220014
2308.ArsenalFC103013
2309.kacper1121103013
2310.lolas4103013
2311.kielas86203013
2312.Brylant UT52013
2313.piastfor52013
2314.FajnyRadziu72013
2315.DoDo111102013
2316.kubalechia9-7122013
2317.Wiater152013
2318.Drake_86172013
2319.Ktośtaki192013
2320.przemekt1992302013
2321.Forza Lechia432013
2322.wagon 13772013
2323.19UniaTczew2251013
2324.rafal-lechia51013
2325.turek2751013
2326.......101013
2327.GurskiLG101013
2328.JayJay29151013
2329.Rafles151013
2330.piterek 1161013
2331.wojtaslechia241013
2332.maciusx220291013
2333.Rafi01typer301013
2334.A_J311013
2335.Sleyker401013
2336.slot50013
2337.Brutus100013
2338.Lechia Karwiny150013
2339.Joker24170013
2340.Dominik_1993180013
2341.CinekBKS200013
2342.jacekLG220013
2343.Dawid LG250013
2344.urban58304012
2345.radcio283012
2346.radas423012
2347.Inc199052012
2348.based82012
2349.Gurgolagalergon102012
2350.bexes202012
2351.marcinbks8202012
2352.carlic302012
2353.AntyHejter51012
2354.jacpis51012
2355.Jagoda51012
2356.Piotrek_ZaspA_251012
2357.gaferfafer91012
2358.maki8091012
2359.jagodxxl101012
2360.majslaw101012
2361.NIGHTRIDER_BKS101012
2362.swistak19101012
2363.WhiteDeath101012
2364.Lechista_1945121012
2365.rafal_1986141012
2366.grocikk151012
2367.KoRny151012
2368.olympique151012
2369.ZielniK82201012
2370.Tylko_Lechijka211012
2371.polniuman95241012
2372.mlodybibret90012
2373.lechista_osowa130012
2374.atom005170012
2375.janusz1970170012
2376.tomus2619103011
2377.bbbartusutd52011
2378.robcio52011
2379.e-migrant82011
2380.pawelWKS82011
2381.egoon122011
2382.gromthor132011
2383.sebastasse152011
2384.paprikoss192011
2385.Mati86202011
2386.olo17302011
2387.junior199851011
2388.Kilik4551011
2389.Memek51011
2390.mlooody8451011
2391.Natalia_LECHIA51011
2392.Szymik51011
2393.danek12871011
2394.Borys_xD101011
2395.patrykus1494101011
2396.pniok90101011
2397.pairo121011
2398.bob1131011
2399.Xlol131011
2400.Siwy TLG141011
2401.Putosik151011
2402.wmg_bks151011
2403.macieklechia181011
2404.strzabek201011
2405.daniel9891301011
2406.brunecik_86431011
2407.tomek22260011
2408.karolbork100011
2409.mackowybra06100011
2410.Pablo_LG100011
2411.terr0rysta180011
2412.DW84190011
2413.zawszeLG220011
2414.bos154010
2415.KrystianLG113010
2416.Kapi_Lechia173010
2417.Mat1982253010
2418.MaxFarenhait253010
2419.Siara253010
2420.emil21Lechia52010
2421.marcinr52010
2422.LukasGda102010
2423.mundzo142010
2424.gelina88252010
2425.jestesgrubyy252010
2426.LEWIATAN572010
2427.shochu21010
2428.dawid_2151010
2429.maciek_wybrzeze51010
2430.MksKotwica51010
2431.nxd81010
2432.luk 77791010
2433.azael101010
2434.LGFan101010
2435.Tiesto25101010
2436.zajkos1171010
2437.matheus221010
2438.Mazur88351010
2439.dawson77391010
2440.Novi40010
2441.hssat50010
2442.seagul60010
2443.herman150010
2444.Marcin-dataktyw150010
2445.k-11180010
2446.awder200010
2447.MenfromHell69409
2448.łysy morena12209
2449.Lechistas17209
2450.kibic1018209
2451.młodyBKS19209
2452.misiek7720209
2453.Scrufyy22209
2454.Oruniak854109
2455.adam_gd5109
2456.Butek5109
2457.GeniuszLG5109
2458.greg wyspa5109
2459.homey845109
2460.j885109
2461.kik5109
2462.lgkrwn5109
2463.L P5109
2464.mateusz.el5109
2465.pioootrek_105109
2466.Slepy_WMG_5109
2467.wojtt295109
2468.arturobartini10109
2469.bavelinho1110109
2470.szimi9210109
2471.tzej10109
2472.wojtas800010109
2473.piekarz13109
2474.laska0314109
2475.Slawewer14109
2476.prezesoo15109
2477.Scorpion15109
2478.Cheguest18109
2479.PTAQ KSC QN19109
2480.jarosz_LG20109
2481.Spawik300024109
2482.DexterMorgan25109
2483.razec25109
2484.robza25109
2485.buszek896009
2486.Joey9009
2487.Danes10009
2488.Lerek10009
2489.14g11009
2490.arash16009
2491.szaman19009
2492.Westham8818408
2493.areknd22308
2494.aadriank35308
2495.wermut59308
2496.Lesiu005208
2497.Arek19909208
2498.oskarenko9715208
2499.Rychu20208
2500.Chris092108
2501.wojtek263108
2502.metju364108
2503.adriann5108
2504.filip1988r5108
2505.kostek445108
2506.misiekpb5108
2507.młynnaprostej5108
2508.MWTWBKS5108
2509.Polak835108
2510.sebolec855108
2511.SLASKFAN19475108
2512.luban.bks6108
2513.dziengiel8108
2514.damianzgda9108
2515.maliq19099108
2516.nick9108
2517.elchico2510108
2518.kapsel10108
2519.paaff10108
2520.yogi11114108
2521.BiaIo Zielony15108
2522.zbylon15108
2523.cycyc20108
2524.LG -zS21108
2525.Mateo92222108
2526.bulek27108
2527.NPLG33108
2528.Dryjer49108
2529.Kaszeba5008
2530.hidaet6008
2531.Cinek207008
2532.mottlauspucke7008
2533.oOsSa9008
2534.ArkaFaaN10008
2535.MacP10008
2536.Natej13008
2537.Forza BKS15008
2538.Inko_Lechia15008
2539.jacek_lg_9615008
2540.Adams g19008
2541.m250745307
2542.Lechiista5207
2543.snower13207
2544.michalmimi1119207
2545.dexio8920207
2546.1906bartek39207
2547.krs2107
2548.ryba3107
2549.bartolo5107
2550.cebciu5107
2551.cichyshn5107
2552.futbolowa5107
2553.szatan81_20055107
2554.mroowagd7107
2555.Maniek818107
2556.rafalski8107
2557.oszolom9107
2558.Dzogoort10107
2559.tylko_bks10107
2560.WięcWstań10107
2561.XavierHernandez10107
2562.bobek9415107
2563.totti211224107
2564.z.w.renoma29107
2565.JayJay_Johny30107
2566.w samo poludnie4007
2567.aareck5007
2568.Chudy_Przymorze5007
2569.czara5007
2570.krata5007
2571.krzysiek105007
2572.Lechia_Slask5007
2573.matim9965007
2574.Siwekk5007
2575.skrytożerca5007
2576.biceps8007
2577.kabala8007
2578.dana11010007
2579.duch...9110007
2580.Grzela18210007
2581.K...10007
2582.marcin1986mal10007
2583.maverick4610007
2584.ossa dortmund10007
2585.tince10007
2586.jp_15007
2587.kombajn7815007
2588.temistokles20007
2589.Mosiu25007
2590.nQs46007
2591.ArtiP14206
2592.krzyzak9018206
2593.Pines...19206
2594.pawciooo1539206
2595.ziele199154206
2596.superfan2106
2597.barambolgda5106
2598.Cymez5106
2599.dede225106
2600.Gen.Italia5106
2601.gronek i oman5106
2602.Kedziu5106
2603.KIBIC885106
2604.Mejson5106
2605.myszka035106
2606.piotrek15106
2607.Stefan 19455106
2608.AdiiLechia6106
2609.zwingiew6106
2610.fast_lopez8106
2611.chrzaneek-10106
2612.Falckpolonus10106
2613.Pawacki10106
2614.demon00212106
2615.Franco14106
2616.Lechista8316106
2617.niekumaty17106
2618.ireneusz19106
2619.Piter_Gdansk19106
2620.galizero20106
2621.jutub20106
2622.Edao22106
2623.Puri25106
2624.error30106
2625.JLB34106
2626.carpaccio1006
2627.igii1006
2628.Soban1006
2629.tygrysek_sl1006
2630.Jacooobs2006
2631.mzl4006
2632.14885006
2633.Acres5006
2634.Buba575006
2635.Globtrotter5006
2636.kapo265006
2637.kielas5006
2638.Liban5006
2639.luyak5006
2640.Pol-X875006
2641.sebastian2455006
2642.zygas705006
2643.damian17-19886006
2644.marien10006
2645.scottie10006
2646.świr_lechia_9010006
2647.dejek14006
2648.kropcio9217006
2649.chudini0000125006
2650.cezar_1334006
2651.turystaLP4205
2652.mietkafaja5205
2653.Piter8989895205
2654.waldes865205
2655.LECHU2815205
2656.ewka_forever45205
2657.kristos1105
2658.krzyzak2105
2659.gojas883105
2660.MW19923105
2661.zydor3105
2662.Enzymx4105
2663.Kajunia5105
2664.KlemensCiapa5105
2665.paczek5105
2666.fanatic956105
2667.Zafero9105
2668.Gajoss510105
2669.JASTRZAB10105
2670.Łysy198010105
2671.SzymGda10105
2672.osa1111105
2673.DanzigDanzig13105
2674.siorek7716105
2675.jaaktoinny2005
2676.Welnik2005
2677.Soochlyn3005
2678.L.G.Z 764005
2679.a965005
2680.AREK001125005
2681.gorbaczov5005
2682.Kaarol885005
2683.L_G_5005
2684.Marko_19915005
2685.ogur5005
2686.platek5005
2687.sebolec5005
2688.Sernik225005
2689.SopotzLechia215005
2690.TOPOS LECHIA5005
2691.TswBksWks5005
2692.zzukk5005
2693.Grembos8005
2694.duch..9110005
2695.GLK10005
2696.Tarin10005
2697.DraganJ13005
2698.bluearkadius14005
2699.Tomix7016005
2700._PLEMNIK_17005
2701.tarzan17005
2702.małyy9319005
2703.wuel-8123005
2704.zyleta197596804
2705.traper2966504
2706.tomciomrozio16204
2707.BałtykGdynia5104
2708.Budweiser905104
2709.LECHIA15104
2710.młody6665104
2711.funial7104
2712.Rudy10104
2713.sebastiannnn27104
2714.lufa_house_babe38104
2715.Dominik932004
2716.haze724004
2717.Joker94004
2718.Adis85004
2719.Bartek-Gd5004
2720.broendby5004
2721.DamianGd885004
2722.DlugiKDV5004
2723.forza_jaga5004
2724.GrublonOrunia5004
2725.koh-i-nor5004
2726.Maciekkk5004
2727.Michuu19475004
2728.mikemike5004
2729.Mikeyyy5004
2730.Radolec5004
2731.Rob_LG5004
2732.Sefcio75004
2733.sokolinski5004
2734.STG5004
2735.szpadlov5004
2736.TechnoBoy5004
2737.trebel5004
2738.wagon85004
2739.wiesiu14645004
2740.XWISLA885004
2741.ŚRÓ6004
2742.bodix7004
2743.prglg7004
2744.Terrencex7004
2745.Wiecek867004
2746.karus988004
2747.lucasmrz8004
2748.manah8004
2749.ciamajda9004
2750.Dee9004
2751.s.w.9004
2752.Żółwias239004
2753.aichel1510004
2754.dominique10004
2755.pasztet1410004
2756.Suress10004
2757.Świeca7710004
2758.TORBICKY11004
2759.klacik713004
2760.Sysiol13004
2761.sienio00015004
2762.Boski-LG16004
2763.Wania19004
2764.Bunia20004
2765.GRUBY_BKS20004
2766.MajkiP2120203
2767.stefanbatory13122203
2768.Kazimierz4103
2769.dolny5103
2770.ssebastian715103
2771.krótki8814103
2772.kkurczakk15103
2773.tomasz-kl15103
2774.Damis8917103
2775.BarTek_tLG19103
2776.lechia042003
2777.Karolek_7573003
2778.KLG3003
2779.KOŚCIERZYNA3003
2780.seb1173003
2781.andreas4003
2782.mariusz904003
2783.wlodinho74003
2784.Adzik225003
2785.anchrzak5003
2786._areczka_5003
2787.A-Seed5003
2788.bartek05003
2789.Chmielu2215003
2790.CHWM785003
2791.dariolinho21115003
2792.Eros_19855003
2793.Filipson5003
2794.gregory5003
2795.grom5003
2796.jefman5003
2797.kibic795003
2798.kikut-Lechia5003
2799.kongo5003
2800.Kowal20015003
2801.krygi5003
2802.kuba_5003
2803.KuchiWKS5003
2804.LGŻ5003
2805.Lolex_5003
2806.marionetka1025003
2807.mati69015003
2808.MatiStogi_935003
2809.nickon5003
2810.Patrique5003
2811.rojsik115003
2812.sallcia_morena5003
2813.samo zło5003
2814.TylkoLG5003
2815.wisnia_PRG5003
2816.zbys725003
2817.daniel787003
2818.VentoLG7003
2819.Barney8003
2820.Kama92Mława10003
2821.wks śląsk10003
2822.Jasiek9313003
2823.Mateusz_1015003
2824.kezman16003
2825.FujitssuLG20003
2826.Asiunia21003
2827.adix9976202
2828.arasgdansk4102
2829.Armfootballer5102
2830.fiz5102
2831.stefan775102
2832.tomek3lg5102
2833.m71m6102
2834.Siergey7102
2835.heniek9410102
2836.XanthiQ12102
2837.pawel.k19102
2838.crisslg25102
2839.gerard198729102
2840.cichykibic1002
2841.maly_LECHIA1002
2842.Twardy1002
2843.artman2002
2844.cyc2002
2845.Lechia19932002
2846.penc-lg2002
2847.Boldox3002
2848.cyber3002
2849.Darken3002
2850.jaro82gda3002
2851.Kubaseki3002
2852.Adamss904002
2853.BrianLG4002
2854.Dodjo4002
2855.Klimas4002
2856.niiu4002
2857.tata19604002
2858.adash5002
2859.Artur__LG5002
2860.Bednar5002
2861.betonLG5002
2862.brzozak5002
2863.bucior-gda5002
2864.Hamer Only 855002
2865.Hodor5002
2866.jankes00795002
2867.Kosmo055002
2868.LDM5002
2869.lechucjusz5002
2870.MaciekRogalski5002
2871.marys5002
2872.Miszie88-LG5002
2873.Mlody_Lechista5002
2874.radosnY5002
2875.Rhomcio5002
2876.Robert5002
2877.tower6665002
2878.wombat445002
2879.Alerion6002
2880.beny_lechia7002
2881.Papież7002
2882.lechistaxWRZ9002
2883.Adam__LG10002
2884.Laga198810002
2885.Pawełł10002
2886.PuMa_Lg10002
2887.ultra133714002
2888.partyzant_15002
2889.Zegar929201
2890.PEGAZ24201
2891.akfarel4101
2892.Matesikk4101
2893.bertport5101
2894.Boczniak5101
2895.Jareczek_5101
2896.M3rcin5101
2897.MaTiX5101
2898.OruniakLG5101
2899.Ozziontko5101
2900.pampelua5101
2901.paulus805101
2902.WKSbialy5101
2903.armata.gda6101
2904.eldokarol7101
2905.buba9101
2906.misiuzkreska9101
2907.ziomus1010101
2908.rafix12101
2909.Czarny_8913101
2910.knedel13101
2911.GrublonGda15101
2912.karel18101
2913.ŁukaszŁukasz25101
2914.AvB1001
2915.BadBronson1001
2916.kosar951001
2917.milk1001
2918.clapek12001
2919.Jake2001
2920.MaciaS_BKS2001
2921.owad2001
2922.bankens884001
2923.FC KARTUZY4001
2924.jabol764001
2925.Promykk4001
2926.rafi46114001
2927.vlepka4001
2928.Adrian215001
2929.artlechia5001
2930.artur____lg5001
2931.Czarny_Wrzeszcz5001
2932.Dany5001
2933.dzolo5001
2934.fazi5001
2935.fordern5001
2936.h. cumberdale5001
2937.jacoz5001
2938.klops1875001
2939.Kornel5001
2940.koziol5001
2941.lama5001
2942.Lechista92.5001
2943.LGFansTczew5001
2944.mar13ek5001
2945.mariuszT45001
2946.michalz14275001
2947.orson1825001
2948.Papa Dens5001
2949.piaskowy45001
2950.piotr.lechia5001
2951.Pudel5001
2952.robson_pl5001
2953.sdsd5001
2954.shw5001
2955.TROJm5001
2956.KOZIKUS07001
2957.michael_cfc7001
2958.kuchcik298001
2959.North8001
2960.Suchanino_9001
2961.bosi00710001
2962.Gifted10001
2963.Jacek_7710001
2964.mielew10001
2965.Qba198010001
2966.strzelec198010001
2967.marcinecki12001
2968.starry5514001
2969.TradycjaWiara14001
2970.zegar14001
2971.rmanczak15001
2972.ekwiwalentny30300
2973.PeterMG44300
2974.Lechista__Osowa3100
2975.SoltysIII4100
2976.tomasz764100
2977.Asmodeus5100
2978.AX_GD5100
2979.B rianek5100
2980.Cinek2519915100
2981.Kosmo_GDA5100
2982.krzysten5100
2983.mateuszw7905100
2984.Młody Juby5100
2985.pitu295100
2986.RADUNICA5100
2987.rillo5100
2988.Sly5100
2989.Wiejus5100
2990.kuba38716100
2991.KropekLG26100
2992.Bruce1000
2993.chris651000
2994.cool.is1000
2995.dalach1000
2996.graaf1000
2997.hongkong19451000
2998.kielas151000
2999.ktos211000
3000.LGbrzezno1000
3001.madrista161000
3002.Nowa_Huta1000
3003.olunia1000
3004.Przymorze19451000
3005.ArturSkrzypczak2000
3006.baku112000
3007.Adi_Orunia3000
3008.CEWA3000
3009.filip.ita923000
3010.Kozik83000
3011.Lukazs3000
3012.pomp883000
3013.pio88tr4000
3014.Arrancar5000
3015.benekk5000
3016.Bob-LG5000
3017.Filu5000
3018.FRUZIA5000
3019.irofin735000
3020.klocek805000
3021.sokolsmart5000
3022.starbury135000
3023.VIOLETA65000
3024.X-x-X5000
3025.Peczek Drutu6000
3026.P4BL07000
3027.pnt298000
3028.scarface88gd8000
3029.gajos2210000
3030.Goombee10000
3031.Humbucker10000
3032.MIłosz_Tczew10000
3033.bananza14000
3034.miki_brzeźno15000
3035.KacperBKS3020-1
3036.Bentley6020-1
3037.KJ_922910-1
3038.marcin_LG400-1
3039.brasiliana500-1
3040.DimeLG500-1
3041.goqz500-1
3042.krzysiekdm500-1
3043.Markur500-1
3044.P313500-1
3045.PiotrekGD1980500-1
3046.sylwia.9011500-1
3047.Przymorze_Fans600-1
3048.Werder700-1
3049.bbbors800-1
3050.L_U_D_I800-1
3051.Dunst901000-1
3052.Einherjer1000-1
3053.r4nd1100-1
3054.slavo311200-1
3055.Pawacki_LG1300-1
3056.Przemas9391300-1
3057.boli_jak_myślę1400-1
3058.Omsk2600-1
3059.Kiedrowski3820-2
3060.Przeemaas90810-2
3061.Mihofont910-2
3062.xKRZYWYx910-2
3063.keype1010-2
3064.Asia_ziom121110-2
3065.Jay Jay2610-2
3066.Fiolek_prg3510-2
3067.figus200-2
3068.kuba111300-2
3069.stena300-2
3070.Karaś400-2
3071.Pie400-2
3072.pingwinpikpok400-2
3073.ziemba400-2
3074.Achim500-2
3075.Bukol500-2
3076.el_piocho500-2
3077.Himenes500-2
3078.karola_LG500-2
3079.kropek37500-2
3080.Ścina500-2
3081.wajsopot500-2
3082.whitegreen90500-2
3083.ZabiankaLG500-2
3084.MuMiAa700-2
3085.figlars800-2
3086.mara1985800-2
3087.Przybysz800-2
3088.Roobert_800-2
3089.Addi86900-2
3090.DębLin 19161000-2
3091.Lechista_UK1000-2
3092.monitom731000-2
3093.norci19891000-2
3094.ashanti0071100-2
3095.junior_BKS1400-2
3096.Patryk162000-2
3097.Przymorze_LG1510-3
3098.rev1510-3
3099.Zlewak400-3
3100.adasiekgda500-3
3101.BlaLeo500-3
3102.James500-3
3103.LukaszEssen500-3
3104.miras_21500-3
3105.Osowa_84500-3
3106.Pele03500-3
3107.rabiola500-3
3108.rybbaa500-3
3109.ryszard49500-3
3110.Szypeć500-3
3111.TarasLG500-3
3112.tatar500-3
3113.wagon wars500-3
3114.winotoo500-3
3115.zebro2000500-3
3116.bezcenny700-3
3117.franek2400-3
3118.OrZeCh_BkS3820-4
3119.Emp_IX710-4
3120.bejnar1010-4
3121.kysiu321010-4
3122.mr_french1510-4
3123.jachu92200-4
3124.LG_Fans200-4
3125.MaciekLGD200-4
3126.Mateo92300-4
3127.cruz400-4
3128.Formixsiara400-4
3129.heinzab400-4
3130.JumpZiom400-4
3131.pawix4400-4
3132.przemas91400-4
3133.QjoN400-4
3134.waski303400-4
3135.Wladis81400-4
3136.BaliATD500-4
3137.BATON500-4
3138.ed1500-4
3139.hindus500-4
3140.Junior23500-4
3141.Kam_swl500-4
3142.kosciak500-4
3143.kwaq500-4
3144.Lechia Ols500-4
3145.LGFCE500-4
3146.malyr500-4
3147.piter812500-4
3148.prawda500-4
3149.Qba_BKS500-4
3150.SedlaGniew500-4
3151.sheads500-4
3152.ŻółwLechiiStanu500-4
3153.LubieGrube1000-4
3154.activ WMG1200-4
3155.TokoVanBuuren1200-4
3156.kackop173800-4
3157.M.P.610-5
3158.JOKA.one1110-5
3159.BartolLG1910-5
3160.bieda224100-5
3161.duxet100-5
3162.Hondacrx100-5
3163.KubaPruszcz100-5
3164.lechia1945100-5
3165.wisio100-5
3166.Wojtek_lechista100-5
3167.Adol200-5
3168.dudu1998l200-5
3169.H05001200-5
3170.jureczek200-5
3171.Palegreeno200-5
3172.rafik2509200-5
3173.saddam27200-5
3174.tadeusz82200-5
3175.chinek87300-5
3176.chudy_mix300-5
3177.lysy93300-5
3178.prezi300-5
3179.wilq300-5
3180.Piotras05400-5
3181.dominisia500-5
3182.furio500-5
3183.Jarekgd95500-5
3184.mazurowiec6500-5
3185.mww500-5
3186.skun500-5
3187.yasioo_LG500-5
3188.olisadebee900-5
3189.Bartosh1000-5
3190.knowy1000-5
3191.LGUK1000-5
3192.forest881300-5
3193.anna861500-5
3194.eckuba1600-5
3195.lechia751610-6
3196.Adi19451000-6
3197.grisznak1000-6
3198.Maciek-ZiM1000-6
3199.Mielas.pl1000-6
3200.ms741_gdansk1000-6
3201.JAKUBS1800-6
3202.XvX1900-6
3203.ArekLG2120-7
3204.BarcioldCMC600-7
3205.Seki800-7
3206.Belmondo19831900-7
3207.ziomek500-8
3208.Drevnopulos22900-8
3209.Dziki_18900-8
3210.Lechista_92900-8
3211.AWeisburger1000-8
3212.feder1000-8
3213.rozen11000-8
3214.mlody201000-9
3215.DaroDjarum1500-9
3216.Kufel2200-10
3217.Łylacz501300-10
3218.ashcom700-10
3219.ryba_bartek1000-10
3220.BestiaLG1500-10
3221.kiko772000-10
3222.LEGIONISTA 19163600-11
3223.bezwzgledny1200-12
3224.marcin.j1700-13
3225.MaciejzGdańska3400-14
3226.trzczy1600-15
3227.jozin6620-20
3228.DerekVanHorn26000-60

m. - aktualne miejsce w Lidze BetONów
Beton - uczestnik
me - ilość typowanych meczów
100% - ilość idealnych typów
ost. - ilość punktów w ostatniej zakończonej kolejce
pkt. - ilość punktów w całym sezonie

Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015