Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rusinek i Wiśniewski nie zagrają

16 kwietnia 2005

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w meczowej kadrze Lechii na dzisiejszy mecz z Wartą Poznań nie znaleźli się rekonwalescenci: Krzysztof Rusinek oraz Piotr Wiśniewski.
Pierwszy doznał urazu tydzień temu w spotkaniu z Flotą Świnoujście. Początkowo wydawało się, że kontuzja wykluczy go z gry tylko w meczu z Unią Tczew. Dziś jednak również go nie ujrzymy, a przerwa spowodowana naderwaniem włókien mięśniowych potrwa kilkanaście dni.

Debiutu w barwach Lechii raczej nie doczeka się dziś Wiśniewski, którego oszczędzać chce trener Kaczmarek. - "Lepiej, żeby wszedł dwa dni później niż dzień za szybko. Mamy przykład Marcina Szulika, który z jednej kontuzji wskakuje w drugą. Nie ma złotego środka, ale wolę, żeby był optymalnie przygotowany i żebym z pełną odpowiedzialnością wprowadzał go do zespołu" - mówi szkoleniowiec.

W meczu z Wartą na pewno nie wystąpi również Marcin Szulik, który będzie mógł wznowić treningi najwcześniej za kilka dni. Rusinek powinien być gotowy do gry już za tydzień.
(mik / Dziennik Bałtycki) 16 kwietnia 2005, 09:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037