Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia pokonała Wartę Poznań 2:0!

16 kwietnia 2005

Lechia Gdańsk odniosła zwycięstwo 2:0 nad Wartą Poznań w rozgrywanym dzisiaj meczu drugiej grupy III ligi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, ale minimalnie lepszym zespołem byli goście. Po przerwie kilkutysięczna widownia dwukrotnie jednak świętowała trafienia biało-zielonych.
Jako pierwszy w 54 minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Kalkowski, który zachował najwięcej przytomności w polu karnym. Kapitan lechistów miał również udział przy drugim golu. W 76 minucie znakomicie rozegrał piłkę z Rolandem Kazubowskim, który zakończył akcję pokonaniem bramkarza Warty.

Lechiści grali pewnie do końca i nie oddali dwubramkowej przewagi. Dzięki porażce TKP Toruń, ich dystans do lidera zmniejszył się do zaledwie trzech punktów.


LECHIA GDAŃSK - WARTA POZNAŃ 2:0 (0:0)

1:0 Kalkowski 54', 2:0 Kazubowski 76'

Lechia: Bąk - Fechner, Sierpiński, Brede, Żuk - Radoń (69' Bławat), Szczepiński, Wojciechowski, Biskup - Kalkowski (79' Melaniuk), Kazubowski (92' Pietrowski).
(mj / lechia.gda.pl) 16 kwietnia 2005, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056