Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaczmarek: Mecz był lepszy od jesiennego

17 kwietnia 2005

Wypowiedzi trenera Lechii Marcina Kaczmarka na konferencji prasowej po wygranym przez Lechię meczu z Wartą Poznań:
- "Przede wszystkim cieszę się z kolejnych trzech punktów. Na pewno zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będzie to najcięższy mecz do tej pory w tej rundzie. Spotkały się drużyny, które zdobyły w tym roku po 10 punktów i to nieprzypadkowo. My doznaliśmy największego upokorzenia właśnie w meczu z Wartą w Poznaniu. W tej chwili Lechia jest już zupełnie innym zespołem niż w poprzedniej rundzie, ale Warta również. Sądzę, ze dzisiejszy mecz był lepszy od jesiennego. Nie dlatego, że wygraliśmy, ale dlatego, że nie było takich tragicznych błędów, jak wtedy, ani w jednej, ani w drugiej drużynie".

- "Mówiłem chłopakom, że kto dziś pierwszy strzeli bramkę, ten wygra. I nie pomyliłem się. Jestem bardzo zadowolony z gry defensywnej mojego zespołu. Przez pierwsze 10 minut Warta sprawiała lepsze wrażenie. Później jednak trochę uspokoiliśmy grę i wtedy już takich czyściutkich sytuacji ze strony gości nie było. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po stałym fragmencie gry. Tak jak zawsze mówię, stałe fragmenty gry są bardzo ważne w dzisiejszej piłce. My mamy do nich odpowiednich wykonawców, dzięki temu strzeliliśmy już kilka bramek. I właśnie w takim meczu +na styku+ jak dzisiejszy, stały fragment może zadecydować o wyniku".

- "Cieszę się też, że nie ma kolejnych ubytków po Marcinie Szuliku i Krzyśku Rusinku, czyli dwóch zawodnikach tworzących trzon zespołu od początku rundy. Za nich wchodzą następni, którzy walczą, biegają. Jesteśmy drużyną i dzisiaj pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony".

- "Oprawa meczu była ładna, przyszło dużo kibiców. Chciałbym w tym miejscu im podziękować, bo dzisiaj doczekałem się wreszcie dopingu takiego, jaki byśmy wszyscy chcieli słyszeć za każdym razem. Mam nadzieję, że będzie tak dalej".

- "Sądzę, że dzisiejszy mecz pod względem charakteru i walki dorównywał, a nawet przewyższał poziomem niejedno spotkanie wyższych klas rozgrywkowych. Widzieliśmy dzisiaj bowiem "kawał charakteru" na boisku. Cieszę się, że to akurat my wygraliśmy. Warta jest na pewno jednym z najlepszych zespołów w tej lidze. I w kontekście naszej walki o najwyższe cele bardzo liczę na to, że Warta odbierze punkty najlepszym drużynom".

- "Z Jarkiem Araszkiewiczem znamy się od lat. Graliśmy kiedyś w Pogoni, teraz spotykamy się na ławkach trenerskich. Ja jestem o wiele młodszy. To są takie przyjemne chwile. Mam nadzieję, że nasze przygody trenerskie będą się w przyszłości +tasować+ i nieraz będziemy naprzeciwko siebie stawać, a nieraz też sobie pomożemy".
(mik / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2005, 00:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077