Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Policja negatywnie oceniła pomysł Pogoni

21 kwietnia 2005

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wystosowała oświadczenie, w którym podkreśla, iż nie jest przeciwna rozegraniu meczu trzeciej ligi pomiędzy Pogonią II Szczecin i Lechią Gdańsk. Oponuje jedynie przeciwko organizowaniu go na boisku bocznym.
"Nie spełnia ono warunków gwarantujących pełne bezpieczeństwo uczestnikom meczu oraz kibicom" - przekazał zespół prasowy KWP, zwracając uwagę, że przy boisku nr 2 nie ma na przykład wydzielonego sektora dla kibiców gości.

"Zachodniopomorska Policja jest przygotowana do zabezpieczenia meczu na płycie głównej stadionu, o czym informowała władze klubu MKS Pogoń Szczecin S.S.A. i nie ma żadnych przeszkód, aby w tym widowisku uczestniczyli kibice drużyny Lechii Gdańsk" - czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

Na niedzielny mecz w Szczecinie wybiera się kilkuset sympatyków Lechii.
(mj / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2005, 19:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.110