Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

400 biletów dla Lechii od TKP Toruń

16 maja 2005

Cytujemy specjalny komunikat dla kibiców wystosowany przez zarząd TKP Toruń w związku ze zbliżającym się meczem tego klubu z gdańską Lechią:
1. Kibice spoza byłego województwa Toruńskiego i Włocławskiego nie będą mieli możliwości nabycia biletów bezpośrednio w dniu meczu. Bilety takie będącymi biletami imiennymi można nabyć w przedsprzedaży za pośrednictwem OSP Lechia Gdańsk. Dla kibiców przyjezdnych przeznaczono 400 biletów. Osoby nabywające bilety w przedsprzedaży nabywać będą bilety imienne, na każdym bilecie wpisane będzie imię i nazwisko kibica, jego imię i nazwisko wpisane zostanie również na listę wraz z numerem nabytego biletu. Warunkiem wejścia na stadion przez tych kibiców będzie okazanie dowodu tożsamości ze zdjęciem, jak również stwierdzenie przez służby porządkowe, iż taka osoba znajduje się na liście nabywców biletów.
2. Kibice przyjezdni będą wpuszczani na stadion tylko i wyłącznie wejściem od ul. Szosa Chełmińska, które zamknięte będzie dla kibiców miejscowych.
3. Kibice nabywający bilety w dniu meczu obowiązani będą do okazania dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Podczas wchodzenia na stadion kibice zobowiązani będą okazać dokument tożsamości służbom porządkowym. Osoby nie posiadające dokumentu tożsamości nie będą miały możliwości nabycia biletów. Podobnie będzie w przypadku gdy osoba pomimo posiadania biletu nie będzie posiadała dokumentu tożsamości podczas wchodzenia na stadion. Również posiadacze karnetów wchodzić będą po okazaniu dokumentu tożsamości.
4. W dniu meczu nie istnieje możliwość wjazdu na stadion, nie będzie również można parkować samochodów w ciągu komunikacyjnym pomiędzy ul. Bema a bramą główną.
5. Dla kibiców miejscowych zamknięta będzie trybuna naprzeciwko trybuny głównej (trybuna od strony ul. Szosa Chełmińska).
6. W dniu meczu cały stadion będzie monitorowany za pośrednictwem kamer, które zarejestrują każdy przejaw zakłócenia porządku. Wobec osób naruszających porządek w trakcie meczu wyciągnięte zostaną surowe konsekwencje.
7. Na podstawie przepisów o organizacji imprez masowych służby porządkowe organizatora uprawnione są do kontroli dokumentów tożsamości kibiców.
(mik / lechia.gda.pl) 16 maja 2005, 21:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254