Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Remont murawy po rundzie jesiennej

14 czerwca 2005

Jak informuje "Dziennik Bałtycki" remont murawy na stadionie MOSiR nie odbędzie się w przerwie letniej, a dopiero po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2005/06.
Trener Lechii - Marcin Kaczmarek otrzymał zapewnienie, że obecna murawa jeszcze przed nadchodzącym sezonem zostanie doprowadzona do takiego stanu, aby możliwa była na niej normalna gra.

"Rozgrywki II ligi zaczynają się 31 lipca i do tego czasu, biorąc chociażby pod uwagę procedury przetargowe, nie zdążymy zrobić generalnej modernizacji murawy. Trzeba znaleźć odpowiedniego wykonawcę i znaleźć najlepszą ofertę. Dlatego, po ustaleniach z przedstawicielami Lechii, postanowiliśmy rozpocząć ją po zakończeniu rundy jesiennej. Jednak już teraz, jeszcze przed inauguracją II ligi, płyta boiska będzie przygotowana do stanu używalności przez MOSiR." - mówi Krzysztof Mincewicz, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu UM Gdańska. - "Jeśli chodzi o murawę treningową, to postaram się, by inwestycja ta została wpisana w Wieloletni Plan Inwestycyjny miasta Gdańska." - kończy Mincewicz.
(ks / Dziennik Bałtycki) 14 czerwca 2005, 14:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.197