Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Obóz przeniesiony do Poznania

14 czerwca 2005

Jak donosi dzisiejszy "Dziennik Bałtycki" potwierdzona już została zmiana miejsca, w które wybiorą się zawodnicy Lechii na obóz przygotowawczy na początku lipca.
Biało-zieloni gościć będą na obiektach poznańskiej Olimpii, w Golęcinie. Gdańszczanie zamieszkają w hotelu położonym tuż koło obiektów, na których będą trenowali.

Konkurencyjną opcją było zorganizowanie zgrupowania w Opalenicy. Na tamtejsze boiska zawodnicy musieliby jednak każdorazowo dojeżdżać autokarem z pobliskiego Grodziska Wielkopolskiego, gdzie byliby ulokowani, toteż z takiego wariantu zrezygnowano.

Znani są też już pierwsi sparingpartnerzy podczas zgrupowania. Lechiści swoje pierwsze mecze towarzyskie rozegrają najprawdopodobniej z Wartą Poznań i Kujawiakiem Włocławek. Możliwe jest też zorganizowanie spotkań z ŁKS-em, bądź też Dyskobolią Grodzisk Wlkp.
(mik / Dziennik Bałtycki) 14 czerwca 2005, 14:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015