Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stachura koordynatorem Kaczmarka

12 lipca 2005

Zgodnie z wcześniejszymi doniesienami, koordynatorem pierwszego trenera Lechii, Marcina Kaczmarka, został Stanisław Stachura, który aktualnie prowadzi też zespół piątoligowej Polonii Gdańsk.
Zatrudnienie koordynatora dla obecnego szkoleniowca biało-zielonych jest niezbędne w świetle przepisów PZPN. Zapisy dotyczą trenerów drużyn I i II ligi, którzy aby prowadzić zespoły ze szczebla centralnego, powinni wykazywać się co najmniej pięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu drużyn I, II lub III ligi. Kaczmarek legitymuje się dopiero rocznym stażem na poziomie trzecioligowym.

Stanisław Stachura zajmie się również scoutingiem, obserwacją zespołów rywali i analizą poszczególnych meczów zespołu seniorskiego Lechii.
(ks / lechia.gda.pl) 12 lipca 2005, 11:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040