Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Inauguracja z kibicami Jagiellonii Białystok?

18 lipca 2005

Podana prawie dwa tygodnie temu na oficjalnej stronie gdańskiego klubu informacja, iż inaguracja rundy jesiennej rozgrywek II ligi odbędzie się bez udziału kibiców przyjezdnych, spotkała się z falą krytyki i oburzenia kierowanego pod różnymi, często niewłaściwymi adresami.
W ostatnich dniach sprawy przybrały jednak nowy obrót. Według nieoficjalnych póki co informacji, istnieje szansa, że sektor gości na stadionie przy ul. Traugutta zostanie wyremontowany szybciej niż początkowo zakładano. Przy odpowiednim pośpiechu może być gotowy już na 30 lipca, kiedy Lechia na inaugurację podejmie Jagiellonię.

Stowarzyszenie Sympatyków Jagiellonii Białystok rozpoczęło już organizowanie wyjazdu do Gdańska. Całkowity koszt, wraz z biletem na mecz, ustalono na 50 złotych. Odżyły nadzieje, że spotkanie obejrzą na żywo kibice obu zespołów. Dodatkowo telewizyjną retransmisję ma przeprowadzić TVP 3.
(ks / lechia.gda.pl) 18 lipca 2005, 21:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077