Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Gra wewnętrzna przed meczem z Widzewem

10 sierpnia 2005

Dziś o godzinie 15:30 na boisku gdańskiego MRKS w Gdańsku kadra Lechii rozegrała grę wewnętrzną przed ważnym meczem z Widzewem Łódź, z którym biało-zieloni zmierzą się już w najbliższą sobotę.
Na treningu obecni byli wszyscy zdrowi zawodnicy gdańskiego beniaminka, którzy po rozgrzewce zagrali między sobą 30-minutowy mecz.

Po dwóch kwadransach utrzymał się bezbramkowy remis, co może świadczyć o małej skuteczności lechistów w ataku oraz dobrej grze w defensywie. Na boisku szczególnie aktywni byli Wojciechowski, Biskup, Bławat oraz Kalkowski, którzy kilkakrotnie stanęli przed szansą strzelenia gola. Jednak w bramkach dość pewnie interweniowali Bąk, Ferra, a także Ditrich, dzięki czemu udało im się zachować czyste konto.

W meczu wziął również udział Brazylijczyk Thiago Nogueira de Castro, który nie pokazał jednak niczego specjalnego i został odesłany przez trenera Kaczmarka do domu.


Pomarańczowi: Ferra (Ditrich) - Brede, Janus, Pietroń, Kowalski - Kalkowski, Biskup, Wilk, Mysiak - Bławat, Rusinek.

Zieloni: Bąk - Pęczak, Sierpiński, Żuk, Dzienis - Wojciechowski, Szczepiński, Nogueira de Castro, Giermasiński - Gronowski, Wiśniewski (Kazubowski).
(osk / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2005, 18:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062