11 września 2005

Heko Czermno - Lechia Gdańsk 3:1
Trela 18', Zawistowski 36', Folc 50' - Fechner 67'

Lechia: Mateusz Bąk - Sebastian Fechner, Krzysztof Brede, Marcin Janus, Paweł Żuk - Jakub Biskup, Maciej Mysiak (39' Roland Kazubowski ), Michał Szczepiński (58' Łukasz Giermasiński), Sławomir Wojciechowski, Mariusz Dzienis (46' Maciej Kalkowski) - Krzysztof Rusinek.

Nie udała się wyprawa Lechii do Czermna. Biało-zieloni w swym najsłabszym w tym sezonie meczu przegrali z miejscowym Heko 1:3.

Już w pierwszej połowie gospodarze nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy. Swoją przewagę udokumentowali dwoma golami, choć mogli zdobyć ich jeszcze więcej.

Trzecią bramkę lechiści stracili na początku drugiej połowy. Lekko przebudzili się dopiero po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy, Dariusza Walęciaka. Podopiecznym trenera Kaczmarka udało się nawet uzyskać honorowego gola, jednak to było wszystko, na co było ich stać. Mało tego. Mieli sporo szczęścia, że nie stracili kolejnych bramek, gdyż okazji ku temu gospodarze mieli jeszcze kilka.

Więcej o meczu w relacji naszego specjalnego wysłannika we wtorkowym tygodniku.
(kom / lechia.gda.pl) 11 września 2005, 15:55

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.