Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jagiellonia ma już 11 pkt. więcej od Lechii

15 września 2005

Trzy punkty walkowerem przyznał Polski Związek Piłki Nożnej klubowi Jagiellonia Białystok za nierozegrany mecz ostatatniej kolejki z Polonią Bytom. Zawody nie doszły do skutku, gdyż gospodarzom nie udało się znaleźć w terminie odpowiedniego boiska do gry.
Stadion w Bytomiu przechodzi aktualnie modernizację, której koniec planowany jest jednak dopiero na październik. Próby Polonii zorganizowania meczu na obiektach w Kietrzu, Radzionkowie i Gliwicach zakończyły się tymczasem fiaskiem. Do tej pory klub z Bytomia grał w Gliwicach, a następnie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dzięki przyznaniu punktów, Jagiellonia obroniła pozycję lidera drugiej ligi. Po siedmiu kolejkach faworyzowani białostoczanie mają przewagę jednego punktu nad Śląskiem Wrocław i aż 11 nad Lechią Gdańsk.
(mj / lechia.gda.pl) 15 września 2005, 14:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.104