Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kaczmarek: Lechii nie stać na I ligę

15 września 2005

Po udanym początku sezonu, trener Marcin Kaczmarek ma coraz więcej powodów do przemyśleń. Lechia przegrała już trzy mecze z rzędu i znalazła się w dolnej części tabeli. Szkoleniowiec na łamach Dziennika Bałtyckiego i Gazety Wyborczej nie zdołał jednak odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dzieje się źle.
"Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego cały zespół zagrał tak słabo. Przecież przez dwa tygodnie nie da się zapomnieć, jak się gra w piłkę. Od początku sezonu drużyna pokazała dwa oblicza. Nie wiem, być może problem leży w psychice zawodników i trzeba w odpowiedni sposób do nich dotrzeć", stwierdził.

Szkoleniowiec prawdopodobnie zdecyduje się zagrać dwoma napastnikami. "Jeśli drużynie nie idzie, trzeba szukać nowych rozwiązań. Personalnych czy taktycznych, najprawdopodobniej spróbujemy ustawienia 4-4-2. Wierzę w ten zespół, sam także mam silny charakter i na pewno się nie poddam. Krytyka może mnie tylko zmobilizować".

"Niektórym zaczęło się wydawać, że Lechię stać na walkę o ekstraklasę. Tymczasem to nieprawda. Potencjał mojego zespołu pozwala na grę o bezpieczne utrzymanie się w II lidze. To realna ocena możliwości Lechii", uważa trener.

"O kryzysie jeszcze bym nie mówił, ale dołek jest. Trzeba wyciągnąć wnioski, nie spuszczać głów, nie płakać i zabrać się do roboty! Najbliższy mecz po prostu musimy wygrać", zapowiedział Kaczmarek.
(mj / lechia.gda.pl) 15 września 2005, 15:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013