Gdańsk: sobota, 30 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia II wygrała piąty mecz mimo osłabień

10 października 2005

Piąty mecz w sezonie wygrała Lechia II Gdańsk. Biało-zieloni uporali się z PCKiS Przywidz (3:1), dzięki czemu prowadzą w klasie A z przewagą jednego punktu nad rezerwami Czarnych Pruszcz Gdański.
Pozbawieni najsilniejszego składu lechiści (m.in. wykartkowanego Łukasza Szafrańskiego) początkowo mieli problemy ze sforsowaniem obrony gości, ale na szczęście mieli w swoich szeregach Przemysława Gradowskiego, który w pierwszej godzinie gry zdobył dwie bramki. W 70 minucie wynik podwyższył Krzysztof Chmura. W końcówce lechistom zabrakło skuteczności, aby rezultat był bardziej okazały.

"Bardzo sobie cenię tego typu zwycięstwa , kiedy zespół trapiony kartkami, kontuzjami i chorobami potrafi pokazać prawdziwy charakter. Pomimo gry z outsiderem początkowo podchodziliśmy do meczu z obawami. Nie graliśmy może pięknej dla oka piłki, ale za to skuteczną, gdyż dopisaliśmy do naszego dorobku kolejne trzy punkty", powiedział trener Sebastian Czajka.


LECHIA II - PCKiS PRZYWIDZ 3:1
Gradowski 2, Chmura

Lechia II: Ditrich - Pacocha, Wielgosz, Łuczak, Orzechowski - Grabowski, Lechert, Czajka, Żentkowski - Chmura, Gradowski oraz Dębski.
(mj / lechia.gda.pl) 10 października 2005, 02:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041