Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Marcin Kaczmarek: My nic nie musimy

13 października 2005

Lechia Gdańsk przygotowuje się do najbliższego meczu z ŁKS-em Łódź. Do składu powrócą: Jakub Biskup, Krzysztof Brede, Sebastian Fechner i być może lider Lechii - Sławomir Wojciechowski.
"Rywal na pewno będzie trudny i wymagający, mający w składzie nietuzinkowych zawodników. Na pewno będziemy chcieli zagrać jak najlepiej i wygrać z ŁKS" - zapowiada na łamach Dziennika Bałtyckiego trener biało-zielonych, Marcin Kaczmarek.

Na sugestię, że Lechia stoi przed koniecznością wygrania meczu z łodzianami, odpowiada jednak: "My nic nie musimy".

Coraz częściej słychać krytyczne głosy, że szkoleniowec nie daje szans młodym wychowankom. "Nie widzę zawodników zdolnych do gry w drugiej lidze wśród juniorów. Ostatnio na ławce rezerwowych siedzieli Rafał Loda i Marcin Pietrowski. Cały czas im się przyglądam, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby mogli grać" - ucina tę kwestię Kaczmarek.

"Fani przychodzą na stadion i mają prawo oczekiwać zwycięstw. Wiele spraw znam od środka, wiem jakie są nasze możliwości. Sam na pewno nie mam zamiaru rezygnować. Poddawanie się nie leży w moim charakterze. Lechia to mój klub i mam tutaj jeszcze wiele do zrobienia" - mówi na temat swojej ewentualnej dymisji, której domaga się wielu kibiców gdańskiego beniaminka.

Kaczmarek zdaje sobie sprawę zarówno z błędów jakie popełnia jego zespół, jak i swoich - trenerskich. "Identyfikuję się z drużyną i biorę na siebie odpowiedzialność za wyniki. Jestem młodym trenerem i na pewno jeszcze wiele błędów popełnię. Najważniejsze, że staram się wyciągać z nich wnioski".
(ks / Dziennik Bałtycki) 13 października 2005, 12:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.160