Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wirus grypy sprzymierzeńcem Lechii?

13 października 2005

W Lechii przygotowania do niedzielnego meczu idą pełną parą. Trener Marcin Kaczmarek ma większe pole manerwu przy ustalaniu jedenastki na mecz z ŁKS-em, bo do składu wracają Biskup, Brede oraz prawdopodobnie Fechner. Swoją gotowość do gry deklaruje również Wojciechowski, ale decyzja co do jego ewentualnego występu zostanie podjęta po piątkowym treningu - czytamy w Dzienniku Bałtyckim. Kurują się również Kazubowski i Wiśniewski, ale występ tego drugiego w niedzielę nie jest możliwy.
"Z pewnością jestem w bardziej komfortowej sytuacji niż ostatnio. Myślę jeszcze nad składem i taktyką. Mam nadzieję, że wybiorę skuteczny wariant. Taki, który dzięki realizacji go przez zawodników, przyniesie nam trzy punkty" - powiedział szkoleniowiec biało-zielonych.

W obozie ŁKS-u nie jest różowo. Trener Wiesław Wojno oraz czołowi zawodnicy - Sypniewski i Niżnik - chorują na grypę, której wirus dostał się do szatni łodzian. Kontuzjowany jest również Mysona. Występ całej trójki w niedzielę w Gdańsku jest w tej chwili zagrożony. Tyle jeśli chodzi o sprawy kadrowe. Dodatkowo ŁKS rozmawia z byłym głównym sponsorem - Danielem Goszczyńskim na temat jego powrotu do dalszego inwestowania w klub z Łodzi. Przypomnijmy, że Goszczyński zrezygnował ze sponsorowania klubu ze względu na konflikt z kibicami, którzy zbojkotowali derbowy mecz z Widzewem.
(ks / Dziennik Bałtycki) 13 października 2005, 21:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062