Gdańsk: sobota, 31 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

ŁKS nie złoży protestu w PZPN

18 października 2005

ŁKS wyjechał z Gdańska bez punktów po niedzielnym meczu z Lechią tracąc gola po kontrowersyjnym rzucie karnym. Mimo to łodzianie nie zamierzają składać oficjalnego protestu w PZPN.
"Precedensu z powtórzeniem meczu dotąd nie było, a trzeba przyznać, że sami zawiniliśmy tej sytuacji" - powiedział Gazecie Wyborczej Wiesław Wojno, szkoleniowiec ŁKS-u. "W spotkaniu w Gdańsku gospodarze zaatakowali nas od samego początku, ale od 75 minuty meczu, to my mieliśmy zdecydowaną przewagę. (...) Niestety tak jest, że jeśli nie strzela się bramek na wyjeździe, to nie ma co liczyć na korzystny rezultat" - zakończył.

"Miał słabszy dzień" - skomentował pracę arbitra Zdzisław Leszczyński, kapitan łodzian.

"W Gdańsku chcieliśmy zaatakować od początku, ale przeciwnicy okazali się zbyt mocni. Udało nam się przejąć inicjatywę dopiero w drugiej części meczu" - odpowiedział trener ŁKS-u na zarzut o braku zaangażowania jego piłkarzy w akcje ofensywne podczas pierwszej połowy spotkania w Gdańsku.
(ks / Gazeta Wyborcza) 18 października 2005, 23:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030