Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Parada Niepodległości z kibicami Lechii?

9 listopada 2005

Zapraszamy wszystkich fanów Lechii Gdańsk do udziału w organizowanej, już po raz trzeci, Paradzie Niepodległości. Przemarsz zaplanowano przez Targ Rybny i ul. Grodzką, ul. Podwale Staromiejskie, Stolarską, Heweliusza, Korzenną, Kowalską oraz obok Pomnika Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Gdańska - Paweł Adamowicz, największy polski podróżnik-zdobywca - Marek Kamiński i wybitny polski żeglarz - Roman Paszke.


Szczegółowy plan imprezy:

10:00 - Początek formowania się Parady. Grupy zmotoryzowane podjeżdżają od ul. Wałowej. Grupy piesze zbierają się na Targu Rybnym. Platformy podjeżdżają na Targ Rybny. Czoło Parady znajduje się na ul. Podwale Staromiejskie, na wysokości Targu Rybnego.

10:35 - Wymarsz parady (motocykle - samochody - nagłośnienie - piesi - platforma - orkiestra - piesi).

11:10 - Przybycie czoła parady pod pomnik Jana III Sobieskiego. Po okrążeniu skweru, uczestnicy indywidualni zajmują pozycje na jezdni Targu Drzewnego oraz na chodnikach wokół pomnika, natomiast pojazdy powoli przejeżdżają na Targ Węglowy.

11:20 - Przemówienia i części oficjalne.

11:50 - Przejście na Targ Węglowy.

12:15 - Rekonstrukcja bitwy ulicznej Powstania Warszawskiego.
(ks / lechia.gda.pl) 9 listopada 2005, 14:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013