Gdańsk: poniedziałek, 18 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Aluship Technology da więcej niż GPEC?

30 listopada 2005

Poważne plany względem piłkarzy Lechii Gdańsk ma jeden z dotychczasowych sponsorów - firma Aluship Technology. Trwają rozmowy w sprawie nowej umowy sponsorskiej, w myśl której na konto Lechii trafiłoby 300 tysięcy złotych na samą tylko rundę wiosenną. Jak stwierdził dla Gazety Wyborczej dyrektor Lechii, Błażej Jenek, pozwoliłoby to na sprowadzenie czterech dobrych piłkarzy. W dalszych planach jest stworzenie sportowej spółki akcyjnej.
- Pracujemy nad projektem, który uczyni nas w przyszłości strategicznym sponsorem Lechii Gdańsk - mówi Goetz Linzenmeier, właściciel i prezes zarządu Aluship Technology. - Chcemy razem z innymi firmami zbudować drużynę, która szybko awansuje do ekstraklasy. Chodzę na mecze Lechii i jestem pod wrażeniem więzi, jaka jest pomiędzy klubem a kibicami. Lechia ma jeszcze wiele słabych punktów, nie ma dobrego stadionu, ale w tę drużynę warto inwestować - dodał Linzenmeier.
(hub / Gazeta Wyborcza) 30 listopada 2005, 21:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036