Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Grzegorz Król znów poszedł swoją drogą

7 grudnia 2005

Grający ostatnio w Polonii Warszawa napastnik Grzegorz Król... zniknął bez śladu. Piłkarz od kilku dni przestał pojawiać się na treningach Czarnych Koszul, choć zobowiązuje go do tego kontrakt. W tej sytuacji klub rozwiąże umowę z wychowankiem Lechii Gdańsk.
- Król poszedł swoją drogą - cytuje serwis poloniawarszawa.com Cezarego Moledę, trenera Polonii. Na pytanie, czy wiadomo chociaż w którą stronę, szkoleniowiec odpowiedział: - I tak nikt go nie dogoni!

Król trafił do Polonii latem, choć cały okres przygotowawczy przepracował z Lechią. Okazało się jednak, że jest w formie, w której pierwsza liga to dla niego za wysokie progi. Nie zdobył ani jednej bramki w ekstraklasie, sporo czasu spędzał też w czwartoligowych rezerwach, do których został bardzo szybko oddelegowany.

Wiosną napastnik w niejasnych okolicznościach wyrzucony został z drugoligowego GKS Bełchatów, mimo że był najlepszym strzelcem tego zespołu.
(mj / Gazeta Wyborcza) 7 grudnia 2005, 15:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076