Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

"Żółci" lepsi w wewnętrznym sparingu

14 stycznia 2006

Dziś piłkarze Lechii rozegrali drugi w tym roku sparing wewnętrzny. Drużynę podzielono na mniej więcej równe umiejętnościami zespoły. Wygrali "żółci" po bramkach Michała Szczepińskiego i Krzysztofa Rusinka. Honorowego gola dla przegranych strzelił Łukasz Pietroń. Zagrali wszyscy nowo pozyskani gracze, czyli Manuszewski, Kubik, Piątek, Cetnarowicz, Kosznik i Król. O ich formie - podobnie jak i pozostałych zawodników - na razie trudno cokolwiek powiedzieć, bo na tym etapie przygotowań kształtuje się zupełnie inne cechy, głównie motorykę.
Warto podkreślić, że w Lechii po raz pierwszy zagrał Maciej Sowiński - testowany przez trenera Marcina Kaczmarka bramkarz Pelikana Łowicz. Na boisko nie wyszli natomiast Marcin Szulik i Sławomir Wojciechowski.

Teraz Lechia wyjeżdża na zgrupowanie do Cetniewa. Ale w następną sobotę, 21 stycznia, gdańszczanie powrócą na kilka godzin na obiekt AWFiS, by rozegrać pierwszy w tym sezonie sparing z inną drużyną - czwartoligowymi Czarnymi Pruszcz Gdański.
(ssl / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2006, 14:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043