Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Maciej Sowiński pojedzie do Cetniewa

14 stycznia 2006

Testowany przez Lechię bramkarz, 27-letni Maciej Sowiński z Pelikana Łowicz, pojedzie wraz z resztą drużyny na dwunastodniowe zgrupowanie do Cetniewa. Nie oznacza to jednak, że po jednym treningu i grze wewnętrznej przekonał do siebie sterników gdańskiego klubu.
- Postawę Sowińskiego na razie trudno ocenić - powiedział trener "biało-zielonych", Marcin Kaczmarek. - Zbyt mało miał okazji do pokazania swoich umiejętności. Napastnicy rzadko strzelali. Przy bramce nie miał większych szans - padła bowiem w sytuacji sam na sam - oceniał Kaczmarek, zapowiadając jednocześnie kolejne testy dla bramkarza podczas treningów w Cetniewie.

Gdańscy działacze coraz częściej mówią, że sprowadzenie Krzysztofa Pilarza może okazać sie niemożliwe. Właściciel karty piłkarza Antoni Ptak ciągle przebywa w Brazylii, gdzie jego syn Dawid buduje ośrodek piłkarski dla latynoskich talentów. Ptak będzie miał jeszcze mniej czasu bo właśnie zaczynaja tam treningi piłkarze Pogoni. A cena za wychowanka Żuław Nowy Dwór - który ma za sobą występy w Jezioraku, Lechii, Radomsku, Pogoni i Bełchatowie - jest ciągle zaporowa.
(ssl / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2006, 14:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030