Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nieplanowany sparing w sobotę

14 marca 2006

W sobotę o godzinie 11.00 na boisku oliwskiej AWFiS biało-zieloni rozegrają prawdopodobnie ostatni mecz sparingowy przed rundą wiosenną, którą mają zainaugurować w Łodzi meczem z tamtejszym Widzewem. Przeciwnikiem w sobotnim sparingu będzie Zdrój Ciechocinek.
Zdrój plasuje się w środku stawki trzecioligowej tabeli grupy 2 (tej samej, w której pół roku temu grała Lechia). Najlepszym zawodnikiem sobotniego sparingowego rywala, a zarazem najlepszym strzelcem po trzecioligowej jesieni jest Dawid Nowak. Zdobył on dla 8. zespołu III ligi aż 13 goli. Swojego dorobku jednak już nie powiększy, bo w przerwie zimowej odszedł do GKS-u Bełchatów.

Klub z Ciechocinka stracił także drugiego najlepszego strzelca. Krzysztof Kretkowski, autor 8 goli w rundzie jesiennej, będzie teraz strzelał bramki dla Unii Janikowo.
(ks / lechia.pl) 14 marca 2006, 17:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.152