Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W tym roku dwa nowe boiska na Traugutta

21 marca 2006

Po osiem tysięcy widzów będzie mogło obserwować mecze Lechii w zbliżającej się rundzie wiosennej. Przy większym zainteresowaniu kibiców klub nie wykluczył jednak zwrócenia się do policji z wnioskiem o zgodę na udział 10-tysięcznej publiczności.
Dyrektor Błażej Janek mówił na dzisiejszej konferencji prasowej, że Lechia będzie dążyć do utrzymania oraz poprawienia frekwencji z rundy jesienej poprzez dobrą grę drużyny w lidze oraz współpracę z kibicami.

Jak poinformował, policja dopuściła do użytku kolejne sektory stadionu przy Traugutta. Ponadto wiosną MOSiR ma oddać do użytku zegar.

Więcej prac zaplanowano na przyszłą część roku. Prezes Jarosław Czarniecki wyliczył: poszerzenie płyty boiska, instalacja systemu drenażu, budowa dodatkowego sztucznego boiska za trybuną, a także trawiastej płyty w miejscu "Sahary".

Jeden i drugi plac zostanie wyposażony w sztuczne oświetlenie. Docelowo mają się na nich odbywać nie tylko treningi, ale i mecze drużyn młodzieżowych. Boiska mają być gotowe już we wrześniu.

Koszt tych inwestycji wynieść ma ok. 2 mln. złotych. Wyrażono również zainteresowanie instalacją podgrzewanej murawy, ale realizacja tego planu nie jest pewna.
(maw / lechia.gda.pl) 21 marca 2006, 16:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034