Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Marcin Kaczmarek podsumował zimę

21 marca 2006

Celem Lechii jest spokojne utrzymanie się w II lidze, bez konieczności rozgrywania meczów barażowych - oznajmił na dzisiejszej konferencji prasowej w hotelu Szydłowski prezes Lechii, Jarosław Czarniecki.
Trener Marcin Kaczmarek podsumowywał, że jest bardzo zadowolony ze sparingów Lechii. Jego zdaniem sprawdzili się wszyscy piłkarze prócz Króla, który trochę odstawał, ale powinien w niedługim czasie wrócić do skuteczności.

Szkoleniowiec wyraził poirytowanie faktem, iż Lechia jeszcze ani razu w tym roku nie ćwiczyła na prawdziwej murawie. Cały okres przygotowawczy przepracowany został na sztucznych boiskach.

Do dyspozycji trenera są wszyscy piłkarze z wyjątkiem
czterech. Najbliższy powrotu do zdrowia jest Żuk (1 tydzień) i Wiśniewski (2 tygodnie). Dłużej potrwa rehabilitacja Szulika i Wojciechowskiego.

Zdaniem Kaczmarka największym atutem piłkarskim Lechii w rundzie wiosennej będzie liczna, 31-osobowa kadra, dająca korzyść w postaci sporej rywalizacji na każdej pozycji. Szkoleniowiec okazał również zadowolenie z dokonanych transferów.

Zimą Lechia poświęciła dużo czasu na wyeliminowanie błędów z jesieni, głównie strat goli w ostatnich minutach oraz po stałych fragmentach gry.
(maw / lechia.gda.pl) 21 marca 2006, 17:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083