Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

PZPN każe grać, ale mecz w Łodzi niepewny

21 marca 2006

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że wszystkie mecze zaplanowanej na najbliższy weekend kolejki drugiej ligi powinny odbyć się zgodnie z terminarzem.
"Gospodarze spotkań zobowiązani są do dołożenia wszelkich starań, aby właściwie przygotować boiska do gry" - poinformował w oświadczeniu Wydział Gier PZPN.

W teorii oznacza to, że Widzew stoi przed koniecznością przygotowania stadionu na mający odbyć się w sobotę mecz z Lechią. Łódzki klub wnioskował o przełożenie tego spotkania na inny termin.

W praktyce Widzew upiera się przy swoim, a dodatkowo pomysł rozegrania meczu torpeduje również policja, która ma zastrzeżenia odnośnie stanu przygotowania trybun.

Jeszcze dzisiaj stadion Widzewa wizytować będzie osoba oddelegowana przez Lechię do zapoznania się z panującymi tam warunkami. Spostrzeżenia przekaże bezpośrednio do Gdańska.

Na tej podstawie zarząd Lechii podejmie w środę rano decyzję, czy będzie oczekiwał od władz Widzewa zorganizowania meczu. Jeżeli tak, a mecz nie doszedłby do skutku, Lechia może domagać się od PZPN nawet orzeczenia walkoweru.

W grę wchodzi jednak również zgoda na przełożenie spotkania, gdyby warunki na stadionie rzeczywiście nie dawały większych szans na możliwość gry w sobotnim terminie.

W tej sytuacji Lechia będzie wolała zgodzić się na rozegranie meczu 26 kwietnia, niż ryzykować odwołanie spotkania przez sędziego już po przyjeździe do Łodzi.
(mj / lechia.gda.pl) 21 marca 2006, 18:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042