Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwie bramki i kontuzja Króla

26 marca 2006

Zgodnie z zapowiedzią trenera Kaczmarka seniorzy Lechii, nie rozegrali w weekend sparingu z Kaszubami Połchowo, a jedynie wewnętrzną gierkę między sobą.
Lepszym o jedno trafienie okazał się zespół złożony z zawodników, którzy w większości wybiegną w środę na murawę stadionu łódzkiego Widzewa. Dwa gole zdobył, nieskuteczny we wcześniejszych sparingach, Grzegorz Król. Trafienie dla przeciwników zaliczył drugi z nowych napastników - Piotr Cetnarowicz.

Do pełni sił powracają Jakub Biskup i Paweł Pęczak. Obaj brali udział w ostatnich zajęciach ćwicząc z pełnym obciążeniem.

Niestety występ Grzegorza Króla w sobotnim sparingu zakończył się skręceniem stawu skokowego. Nie wiadomo czy zawodnik zdoła wyleczyć się do środowego spotkania z Widzewem. Na chwilę obecną do dyspozycji trenera jest trzech nominalnych napastników: Krzysztof Rusinek oraz juniorzy Robert Hirsz i Jakub Kawa. Isnieje także możliwość, że w ataku przeciwko łodzianom wystąpi kapitan biało-zielonych Maciej Kalkowski.
(ks / Dziennik Bałtycki) 26 marca 2006, 19:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063