Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

6 tysięcy biletów na mecz ŁKS-Lechia

16 maja 2006

Mimo, że PZPN nakazał władzom łódzkiego klubu zamknąć część trybun to działacze przygotowali dla fanów ŁKS-u 6 tys. biletów.
PZPN po zamieszkach podczas niedawnego meczu derbowego z Widzewem ukarał łodzki klub zamknięciem na spotkania trybuny tzw. galery.
- Nasi kibice będą wpuszczani na główną trybunę oraz na sektor pod zegarem - powiedział na łamach Dziennika Łódzkiego rzecznik prasowy ŁKS Marcin Durasik. - Nie ograniczy to jednak liczby kibiców, ponieważ przygotujemy 6 tysięcy biletów, czyli tyle, ile możemy wpuszczać na mecze.

Łódzcy piłkarze po wyjazdowym zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec ponownie odzyskali wiarę w awans do ekstraklasy.

Do składu ełkaesiaków wracają: Dżikija, Mężyka i Kościuk. Natomiast szkoleniowiec Marek Chojnacki nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za żółte kartki Michała Łabędzkiego, Łukasza Madeja i Sebastiana Kęski.
(kom / lechia.gda.pl) 16 maja 2006, 22:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054