Gdańsk: piątek, 5 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Łodzi przynajmniej o remis

16 maja 2006

W najbliższą środę o godz. 18:00 w Łodzi rozpocznie się spotkanie pomiędzy Łódzkim KS a gdańską Lechią.
Łódzki Klub Sportowy zajmuje w tabeli 4. miejsce i traci do lidera, którym jest Widzew osiem punktów. W tabeli domowej również zajmuje 4. pozycję po sześciu zwycięstwach, siedmiu remisach i tylko jednej porażce.

W barwach "biało-czerwonych" z powodu kartek nie zagrają Michał Łabędzki, Łukasz Madej i Sebastian Kęska. Do składu powracają jednak Mariusz Mężyk oraz Mamia Jikia. Najskuteczniejszymi snajperami łodzian są Igor Sypniewski, który zdobył już osiem bramek, Arkadiusz Mysona z sześcioma trafieniami na koncie oraz Jarosław Piątkowski i Vuk Sotirović, którzy pięciokrotnie trafiali do siatki rywala.

ŁKS będzie dla biało-zielonych bardzo ciężkim przeciwnikiem, a przynajmniej remis wywalczony w Łodzi zostałby w Gdańsku odebrany pozytywnie. Przypomnijmy, że jesienna rywalizacja tych zespołów zakończyła się zwycięstwem 1:0 gdańszczan, kiedy to Krzysztof Brede skutecznie zamienił rzut karny na bramkę w 93 minucie meczu.


Przewidywane składy:

LECHIA: Bąk - Pęczak, Brede, Manuszewski, Kosznik - Rusinek, Szulik, Kalkowski, Biskup - Król, Wiśniewski.

ŁKS: Wyparło - Sierant, Przybyszewski, Niżnik, Mysona - Kęska, Łakomy, Radunović, Leszczyński - Kłus, Sypniewski.


ŁKS ŁÓDŹ - LECHIA GDAŃSK
17.05.2006r., g. 18:00
(osk / lechia.gda.pl) 16 maja 2006, 23:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026