Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Szulik: Potrafimy wyjść z opresji

20 maja 2006

- Mecz ze Szczakowianką to nasz kolejny mecz o życie, co na wiosnę stało się już niemal tradycją - mówi przed sobotnim spotkaniem rekonwalescent Marcin Szulik.
- Od dobrych kilku tygodni mamy nóż na gardle, ale jak pokazują wyniki, potrafimy wyjść nawet z najcięższych opresji - mówi na łamach Gazety Wyborczej pomocnik biało-zielonych.

Szulik obiecał również, że mecz ze Szczakowianką będzie rehabilitacją w oczach kibiców, a sami piłkarze wyjdą na boisko... - Niesamowicie naładowani, wręcz żądni zwycięstwa.

A jak czuje się sam zawodnik, dla którego dzisiejsze spotkanie będzie dopiero piątym w obecnym sezonie? - Z każdym treningiem, z każdym meczem jest coraz lepiej. Czuję, że wracam do dobrej formy i bardzo chcę pomóc Lechii w utrzymaniu w II lidze - zapewnia zawodnik mający za sobą 151 gier w ekstraklasie.
(ks / Gazeta Wyborcza) 20 maja 2006, 13:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037