Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Hirsz na testach w Lazio Rzym

23 maja 2006

W tym tygodniu 17-letni napastnik gdańskiej Lechii Robert Hirsz pojedzie na testy do Lazio Rzym. Informację potwierdził sam zawodnik.
W Rzymie Hirsz będzie przebywał cztery dni. Przejdzie tam serię testów. Będzie trenował z druzyną młodzieżową i być może uczestniczył w wewnętrznych grach. Najprawdopodobniej także przejdzie pierwsze testy medyczne.

Wizyta we Włoszech nie oznacza jeszcze, że może dojść do transferu. Skauci Lazio szukaja młodych, utalentowanych piłkarzy a potem obejmuja ich opieką swojej sportowej szkółki w której roi sie od młodych, piłkarskich "perełek".

Młody napastnik Lechii Gdańsk, który w tym sezonie zaledwie dwukrotnie wystąpił w spotkaniach drugiej ligi, wcześniej testowany był m.in. przez Rangers FC i Legię Warszawa.

"Serie A nie jest moją ulubioną ligą, ale taki klub jak Lazio to moja życiowa szansa. Postaram się pokazać z jak najlepszej strony" - powiedział Robert Hirsz reporterowi "Faktu".
(ssl / Fakt) 23 maja 2006, 08:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073